X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito, no nie mogę zobaczyć na Tel :( ale dla pewności powtórz lub idź na BETĘ :D

    Czarna, no to już przynajmniej coś wiemy :D nawet to, że lubisz solarium :D ja też lubię, ale.. W tym miesiącu już nie poszłam, przez krótki cykl typ mam niewiele czasu na takie szaleństwa.. Nawy zrezygnowałam z ćwiczeń na trampolinie, bo jednak tam się ciągle intensywnie podskakuje. Ale jeśli jednak przyjdzie do mnie ta @ to postanowiłam wrócić do ćwiczeń..

    Melodyjko!! Jesteś!! :D jak u Ciebie??

    A ja właśnie piję kawę i zażeram się słomką ptysiową :D a niech w boczki idzie! :D

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito ja nie widze bo na tel jestem, ale mam nadzieje ze cos tam juz sie robi w brzuszku, powtorz test za pare dni, ale trzymam kciuki za ciebie <3

    Jak czesto chodzicie na saloraium dziewczynki? ja chyba zaczne mialam zaczac miesiac temu no ale okazalo sie ze w ciazy jestes, ale teraz juz chyba pojde przez katem zeby nie byc taka blada.

    uuu Majcia a co cwiczysz? z chodakowska? ;))

    U mnie juz chyba sie wszystko oczyscilo, czekam na okres i wtedy juz zaczynamy sie mocno starac:D mam nadzieje ze bede miala owulacje na poczatku czerwca to moze do konca czerwca jakas fasolka sie zagniezdzi w moim brzuszku :D

    Milego dnia dziewczynki, super ze macie ladna pogode, u nas sloneczko ale tylko 11 stopni :( tak juz bymchciala lato

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Majcia trzymam kciuki za fasolinde

    U mnie dalej brak @ wczoraj wieczorem czułam podbrzusze ale dzis juz ok tylko cholera mam tak mokro ze cały czas mysle czy sie nie zsikalam :)

    Czarna właśnie Ty sie o mas martwisz a co u Ciebie ?

    Piękny dzien idealny na to zeby go spędzić na dworze
    Femme kochana u Ciebie dni płodne :-D Skoro tak mokro to mam nadzieję że popłyniesz i zafasolkujesz ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ćwiczę z Chodakowską ;) do tej pory ćwiczyłam fitway, czyli ba trampolince z batutą ;) polecam, to bardziej ćwiczenia na brzuch i pośladki ale jak zaczęłam okazało się, że nie mam w ogóle kondycji, zajęło mi trochę czasu kiedy jej nabrałam, ale później już nie męczyłam się wchodząc na 4 piętro ;)
    Rozmawiałam z trenerką czy mogę ćwiczyć starając się o ciążę, powiedziała, że nigdy nie spotkała się z taką sytuacją i wspólnie stwierdziłyśmy, że lepiej na razie zrezygnować..

    Poza tym nadal działam z meblami.. Mąż śpi, może lepiej, więcej sama zrobię zanim wyjdę do pracy..

    Czarna, dni płodne w dniach kiedy już dawno powinna dostać @?? No co Ty, chyba nie..? :)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Inffinito, no nie mogę zobaczyć na Tel :( ale dla pewności powtórz lub idź na BETĘ :D

    Czarna, no to już przynajmniej coś wiemy :D nawet to, że lubisz solarium :D ja też lubię, ale.. W tym miesiącu już nie poszłam, przez krótki cykl typ mam niewiele czasu na takie szaleństwa.. Nawy zrezygnowałam z ćwiczeń na trampolinie, bo jednak tam się ciągle intensywnie podskakuje. Ale jeśli jednak przyjdzie do mnie ta @ to postanowiłam wrócić do ćwiczeń..

    Melodyjko!! Jesteś!! :D jak u Ciebie??

    A ja właśnie piję kawę i zażeram się słomką ptysiową :D a niech w boczki idzie! :D
    O Majcia widze że dużo nas łączy :-D U mnie na podwórku też stoi duża trampolina. Mały uwielbia skakać. Ale chciałam Was wszystkie przestrzec! Naprawdę uważajcie na trampolinie!!! Mój bratanek kiedyś na trampolinie złamał obydwie ręce i to w dwóch miejscach, czyli 4 złamania! Helikopter go zabierał do Bydgoszczy. Także bez wygłupiania się, proszę.

    Czarna81
    22 cs.
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ilona a jak Ty długo pijesz ziółka i od jakiego czasu boli Cie głowa? Kurde aż dziwne że to po tym... Niby to tylko zioła.
    Wiesz co boli mnie od 2 tygodni ale ostatnio jakos intensywniej.

    Ziola pilam tydzień, poki co odstawilam zeby zobaczyc czy to przez to ;) bo moze jeszcze to wina plecow.. ale juz mam dość tego bolu..niby w tych ziolach ktores.moze podnosic cisnienie..

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Femme kochana u Ciebie dni płodne :-D Skoro tak mokro to mam nadzieję że popłyniesz i zafasolkujesz ;-)


    Tylko dzis jest 40 dzien :) w życiu nigdy tak nie miałam

    Po za tym mój bedzie albo a piątek albo dopiero w sobotę

    Dziwacznie mi jakos z z tym

    Ja niestety mieszkań w bloku buuuu i nie mam trampoliny ;(

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem :-)

    U mnie jakos spokojnie, piersi tylko troche dokuczaja.

    Ja niestety tez w bloku mieszkam,ale za to mam dzialeczke i tam uprawiam warzywka, mam tez truskawki, maliny ;-)
    Ja lubie ruch, duzo ruch moze nie jakos spevjalnie z tego wzgledu wygladam ale jezdze na rowerze, chodze na zumbe, kiedys biegalam ale zbyt obciazalo mi to stawy ale czasem do sklepu pobiegne ;-)

    Jakos leci....

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki piękny i gorący dzień a my musimy siedzieć w pracy :(
    Co za sprawiedliwość.. ale nic, dobrze, że o 18 jak wracam jest jeszcze jasno i ciepło :)
    coś skorzystam!

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś jest wątek o bardzo późnej owulacji. Wierzcie ze różne cuda sie zdarzają :-D I owulacje po 40 dniu, i podwójne owulacje w jednym cyklu... Z resztą lekarz sam sie uśmiechnął o ile dobrze pamiętam, prawda Femme? Szkoda że monitoringu nie zrobił...

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Wiesz co boli mnie od 2 tygodni ale ostatnio jakos intensywniej.

    Ziola pilam tydzień, poki co odstawilam zeby zobaczyc czy to przez to ;) bo moze jeszcze to wina plecow.. ale juz mam dość tego bolu..niby w tych ziolach ktores.moze podnosic cisnienie..
    Radzę podreptać do lekarza :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to było najpierw Zbadała mowi szyjka piekana, i przeszedł do usg najpierw macice tutaj tylko spytał sie znowu kiedy był okres nic nie powiedział sprawdził jajnik i powiedział ze jak na mój wiek sa w porządku. Ubrałam sie sie wypisał receptę tylko na dwa opakowania anty zeby miesiączka co 28 dni i pytam sie go to jak bedzie z moim okresem czy juz na dniach dostanę a on sie popatrzył uśmiechnął i nie skomentował i sie pytam czy mam przyjść po tych jak hormony sie skończą a on patrzy sie i zmienił temat na to ze z mojej strony problemu w zajście czas nie bedzie i ze tam to teraz jest wina rożnie w 1/3 kobiet 1/3 mezczyzna a pozostałe ze i kobiety i mężczyzny. Wiecie to ordynator w szpitalu gin jeden z lepszych ale wkurwil mnie ze nie przepisał luteinu na wywołanie

    Czarna masz racje wszystko możliwe :)

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17- hydroksyprogesteron - 3,28 w 20dc. Co Wy na to??

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba dobrze ? S normy masz bo rożnie pokazują raz do 3,9 raz do 6

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 18 maja 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chyba było 4,5.

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia napewno jest dobrze jak w normie jest :) buziaki

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez jest dobre o mały endometrium aspirynie innych
    http://artnewsletter.pl/artykuly/7/3.php

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 18 maja 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S nie dziwię się, że nie widziałyście mojego "bladziocha" :D
    Teraz sprawdziłam i wstawiłam zdjęcie nie tego testu...
    Genialna ja :D Ale to nic, jak jutro coś będzie to wam na pewno pokażę!

    Ja od siebie i od was odpędzam @ na baaardzo długi czas!
    Każdej po kolei :) Jak maj, to ma pylić :)

    Femme tajemniczy ten Twój lekarz :)
    No co tu dużo mówić, jak on jest pewien że fasolka będzie, to Ty tym bardziej powinnaś w to wierzyć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 17:04

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • lussi Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 maja 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem tu nowa, postanowiłam do Was napisać. Czytałam forum już od dawna, jak jeszcze poprzednie dziewczyny pisały, a potem się przeniosły na inne forum. Wiem, że wiele z was ma problemy z zajściem w ciążę, też myślałam, że będę mieć ten problemy, ale udało się już w drugim cyklu. Dlatego mam do sprzedania zestaw leków (wspomagaczy), które brałam, a wierzę, że mi pomogły, bo miałam wcześniej nieregularne cykle. Zakupiłam sobie zapas przez neta, bo nie przypuszczałam, że tak szybko mi się uda zajść w ciąże, są to m.in. inofem, ovarin, olej z wiesiołka, cynk. Jeśli jest ktoś zainteresowany chętnie sprzedam to co mi zostało w atrakcyjnej cenie! Życzę Wam powodzenia!!

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    Inffinito ja nie widze bo na tel jestem, ale mam nadzieje ze cos tam juz sie robi w brzuszku, powtorz test za pare dni, ale trzymam kciuki za ciebie <3

    Jak czesto chodzicie na saloraium dziewczynki? ja chyba zaczne mialam zaczac miesiac temu no ale okazalo sie ze w ciazy jestes, ale teraz juz chyba pojde przez katem zeby nie byc taka blada.

    uuu Majcia a co cwiczysz? z chodakowska? ;))

    U mnie juz chyba sie wszystko oczyscilo, czekam na okres i wtedy juz zaczynamy sie mocno starac:D mam nadzieje ze bede miala owulacje na poczatku czerwca to moze do konca czerwca jakas fasolka sie zagniezdzi w moim brzuszku :D

    Milego dnia dziewczynki, super ze macie ladna pogode, u nas saloneczko ale tylko 11 stopni :( tak juz bymchciala lato
    Ja teraz chodzę raz w tygodniu na solarium żeby trochę się opalić. A tak to rzadziej. Ale lepiej chodzić regularnie po mniej minut niż rzadziej ale spiec się na raka ;-) A przed latem kup sobie beta karoten, po tym się tak nie poparzysz i opalenizna jest ładniejsza i bardziej długotrwała... O kurde! Co ja Ci tu bredze?! Teraz to masz szybko zafasolkować! A beta karoten to sobie za rok kupisz jak będziesz na spacery z wózeczkiem chodziła :-)

    Paula95 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ