X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Jestem jestem :-)

    U mnie jakos spokojnie, piersi tylko troche dokuczaja.

    Ja niestety tez w bloku mieszkam,ale za to mam dzialeczke i tam uprawiam warzywka, mam tez truskawki, maliny ;-)
    Ja lubie ruch, duzo ruch moze nie jakos spevjalnie z tego wzgledu wygladam ale jezdze na rowerze, chodze na zumbe, kiedys biegalam ale zbyt obciazalo mi to stawy ale czasem do sklepu pobiegne ;-)

    Jakos leci....
    Kiedyś jak ja zaczynałam biegać to mój mąż się śmiał ze mnie że mam biegać na kebaba i z powrotem haha. Ale jak zaczęłam robić po 6/7 km to przestał się ze mnie śmiać :-D
    Mi też nieco piersi dokuczają a właściwie to same sutki. Cholernie wrażliwe sie zrobiły. Test owulacyjny cały czas pozytywny... Także starań narazie nie odpuszczam :-D Mąż chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Sam mnie na górę do sypialni zaciągnął bo musiał jeszcze gdzieś wyjść i mu sie spieszyło, ale najpierw "obowiązki" :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo dzieki sprobuje Czarna:D no miejmy nadzieje ze dopiero za rok ale zobaczymy.

    Jak dziejszy dzien wam minal dziwczyny?:)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lussi ja dziekuje bardzo :-)
    Od przyszłego cyklu przechodzę na clo, więc nic innego nie będę brać. Oczywiscie wiesiolka, ale to mam całe jeszcze nie otwarte dwa opakowania oeparolu. Pozdrawiam i bardzo gratuluję fasolki <3 Fajnie że tak szybciutko Ci się udało :-D Powodzenia!

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    oo dzieki sprobuje Czarna:D no miejmy nadzieje ze dopiero za rok ale zobaczymy.

    Jak dziejszy dzien wam minal dziwczyny?:)
    Ja po <3 leżę sobie z nogami opartymi o ścianę haha, i piszę do Was :-D :-D :-D

    Paula95 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna jestes The best

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie co robić bo jestem tera w ślepym zaułku :) diabeł jeden wie jaka faza cyklu jest teraz

  • lussi Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo!! Ja również Ci życzę powodzenia napewno się uda!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Zastanawiam sie co robić bo jestem tera w ślepym zaułku :) diabeł jeden wie jaka faza cyklu jest teraz
    A masz możliwość żeby wyskoczyć na monitoring? Jakby nic nie pokazał to rcepta na luteinę.

    Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwości mam ale chyba nie u tego gina bo nic o tym mie wspomniał jeszcze tak dziwnej i głupiej wizyty nie miałam zobaczę jak nie przyjdzie do poniedziałku to zadzwonię do drugiego kiedy sa terminy

    Plecy bolą jak bolały

    No właśnie Myslam ze teraz dostanę od niego luteinę

  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 18 maja 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ja po <3 leżę sobie z nogami opartymi o ścianę haha, i piszę do Was :-D :-D :-D
    leż czarna leż, niech chłopaki płyną do portu :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 18 maja 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ja po <3 leżę sobie z nogami opartymi o ścianę haha, i piszę do Was :-D :-D :-D

    I bardzo dobrze! :D
    Niech sie dzieje najlepsze! &&&&

    Ja leżę odkąd przyszłam z pracy, ból jajników i całego podbrzusza nie do zniesienia, okropne ciągniecie w dół, pomieszane z preszywabiem i kłuciem. Aż płakać sie chce.. :( nie wiem jak ja przetrwam noc, myślicie ze moge cos wziąć na to? Tak jakby,jakby...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 20:49

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 18 maja 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna jak tam wylezalas sie?

    Co do clo to ja mam brac 1x1 tak jak bralam, wtedy sa okolo 2 pecherzyki, to mi wystarczy. Jak jeden sie zaplodni to na kolanach bede chodzic ;-)
    Ale ze mnie jakis feler jest bo owulacja jest a nic sie nie zapladniam... ech

    Musze chyba cos wypic bo jakis dolek mi sie kopie :-(

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 18 maja 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    I bardzo dobrze! :D
    Niech sie dzieje najlepsze! &&&&

    Ja leżę odkąd przyszłam z pracy, ból jajników i całego podbrzusza nie do zniesienia, okropne ciągniecie w dół, pomieszane z preszywabiem i kłuciem. Takie "skurcze" jakby cos miało mi dosłownie zaraz wyjsć dolem. Aż płakać sie chce.. :( nie wiem jak ja przetrwam noc, myślicie ze moge cos wziąć na to? Tak jakby,jakby...?

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 18 maja 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że tak się wtrącę, nie będąc na waszym wątku (też jestem majówką ale z "starając się - ogólnie")

    Czrna 81 po serduszkach polecam poleżeć na brzuszku :)leżenie z nogami do góry ma sens przy tyłozgięciu macicy :)

    Inffinito - możesz wziąć nospę, ale myślę że te bóle i ciągnięcia to z powodu zagnieżdżenia się fasoli, twój wykres wygląda naprawdę obiecująco :0

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 18 maja 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Czarna jak tam wylezalas sie?

    Co do clo to ja mam brac 1x1 tak jak bralam, wtedy sa okolo 2 pecherzyki, to mi wystarczy. Jak jeden sie zaplodni to na kolanach bede chodzic ;-)
    Ale ze mnie jakis feler jest bo owulacja jest a nic sie nie zapladniam... ech

    Musze chyba cos wypic bo jakis dolek mi sie kopie :-(



    Kochana nie mow tak ! Wszystko z Toba w porządku

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Czarna jak tam wylezalas sie?

    Co do clo to ja mam brac 1x1 tak jak bralam, wtedy sa okolo 2 pecherzyki, to mi wystarczy. Jak jeden sie zaplodni to na kolanach bede chodzic ;-)
    Ale ze mnie jakis feler jest bo owulacja jest a nic sie nie zapladniam... ech

    Musze chyba cos wypic bo jakis dolek mi sie kopie :-(
    Melodia nie łam sie! ♡
    Pisałaś że masz na działce warzywka. Pomyśl o tym jak o ziarenkach do siewu - nasze fasolki są odmiany długo wschodzącej :-D Ale zobaczysz jak pięknie zakiełkują :-D :-D :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    Przepraszam, że tak się wtrącę, nie będąc na waszym wątku (też jestem majówką ale z "starając się - ogólnie")

    Czrna 81 po serduszkach polecam poleżeć na brzuszku :)leżenie z nogami do góry ma sens przy tyłozgięciu macicy :)

    Inffinito - możesz wziąć nospę, ale myślę że te bóle i ciągnięcia to z powodu zagnieżdżenia się fasoli, twój wykres wygląda naprawdę obiecująco :0
    No i gitara! :-D Pojutrze leże tyłkiem do sufitu :-D haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 22:08

    Czarna81
    22 cs.
  • Megadramat Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 18 maja 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    Przepraszam, że tak się wtrącę, nie będąc na waszym wątku (też jestem majówką ale z "starając się - ogólnie")

    Czrna 81 po serduszkach polecam poleżeć na brzuszku :)leżenie z nogami do góry ma sens przy tyłozgięciu macicy :)

    Inffinito - możesz wziąć nospę, ale myślę że te bóle i ciągnięcia to z powodu zagnieżdżenia się fasoli, twój wykres wygląda naprawdę obiecująco :0


    Na brzuchu?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito tak jak pisała ŚwinkaMinka możesz łyknąć nospę. Wiele ciężarnych na początku ciąży ją bierze.Trzymam kciuki żeby druga kreska stawała się ciemniejsza i ciemniejsza ♥

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 maja 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem padnkęta, więc życzę Wszystkim dobrej nocy ♡ Pa!

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ