X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 21 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis tez jakoś niewyspana chodzę. I w tak nadanym humorze ze szok. maz tak mnie denerwujące w łeb bym mu dała... ma takie głupie odzywki i do tego nie możemy dojść do porozumienia co do kuchni w nowym domu. on o wszystko się rzuca. boszzzzz ale on mnie wkurza!!!!!!!!!

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 21 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme pewnie cienkie endo było to i okres cienki. Raz, dwa zleci I znowu staranka :-D

    Lerka ja mam to samo :-) Dzisiaj niedziela dzień wolny, można by coś fajnego porobić a ja jestem podminowana jakby ktoś mi na odcisk nadepnął.
    Do tego młody mnie rozwalił!
    Wracamy samochodem od teściowej, mały z tyłu coś niewyraźnie gada.
    Pytam: Do nas mówisz czy do siebie?
    Mały: Do siebie.
    Ja: Ale nikt do siebie nie gada.
    Mały: Wiele samotnych osób tak robi.
    No to pytam: A ty jesteś samotny?
    Mały: No tak, przecież nie mam rodzeństwa, a bardzo chciałbym mieć.
    Powiedziałam że też bym chciała żeby miał... Ale jakoś tak mnie serce zabolało że resztę trasy widziałam przez mgłę. Dawno już tyle nie mówił o rodzeństwie co dzisiaj. Ale co ja mogę? Staram się jak mogę...

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 21 maja 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie kobietki!
    Jeszcze chwilka i wasze maluchy bedą miały rodzeństwo :) miesiąc, maksymalnie dwa i będziecie sie cieszyć z fasolki :)
    Nie ma co.. uda się na pewno, szczególnie, ze słyszę tu o stymulacji CLO - ja waszym tabletkom powiedziałam co mają robić :D
    Okrzyczane są, więc do dzieła!

    Popołudniowa drzemka - piękna rzecz! Teraz oglądamy film, pewnie zaraz znów sie położę :)
    Głupia naczytałam sie o pustym jaju płodowym, braku bicia serduszka lub @ w jej przewidywany dzien i ze z fasolki nici - mam nadzieje, ze jej jutro nie dostanę...
    Napisze wam jutro po becie jak to wyglada, podobno od bety 1500 cos widac na usg? Orientujecie sie?
    A zarodek kiedy najwcześniej? Nie chce za szybko isc do gin, zeby sie nie stresować jak nic nie zobaczy.

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 21 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito, weź, bo będę kazała Twojemu chłopu Internet wyłączyć!! Po cholerę Ty to wszystko czytasz? No wiesz co?! Nie myśl na zapas! Nie wolno! Teraz to ja Ciebie musiałam okrzyczeć.. Ahh..

    Widzę, że napięcie nie tylko u mnie w domu.. Nie rozmawiamy, nie mamy o czym.. Wkurza mnie, że jest.. Do siostry w końcu pojechałam sama.. Nie raczył się nawet z wyra podnieść.. Czy to możliwe, że wszystkim nam hormony odbijają..?? Czy to z nimi coś nie tak..

    Czarna, moja Zuzia też miała taki etap.. Wtedy z nią porozmawiałam szczerze. Powiedziałam, że to nie takie proste, że trzeba dużo badań porobić i w ogóle.. Myślę, że szczera rozmowa wam również wiele da..

    Femme, u mnie 3ci dzień i już prawie koniec.. Ale ja zużyłam z pewnością więcej od Ciebie tamponów.. Bynajmniej wczoraj.. Tulę mocno, nie martw się, czasem taki cykl się wydarzy. Mimo wszystko idź do lekarza..

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dni po iui I dzis temperatura pole Isla w dol Wiec ja czekam na @

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito prosze mi tu glupot nie czytac, no no no. Takim mysleniem wpedzasz w stres swoja fasolinke. Odpoczywaj i delektuj sie tym stanem.

    Toonney co Ty tu glupoty gadasz wykres masz piekny, a spadek wiesz doakonale co oznacza (zagniedzajacy sie fasol) ;-) Jutro pieknie odbije w gore zobaczysz uda sie ;-)

    Odpedzam od Was zle mysli.... czary mary hokus pokus ;-)

    Czarna moja cora wczoraj bawila sie na Komunii z dziewczynka okolo 1,5 roku. Wracajac do domu znow zaczela o rodzenstwie i ze my chyba sie nie kochamy ze nie mamy dzidziusia :-(

    U mnie objawy zblizajacej sie @. Piersi strasznie mnie bola nawet nie moge sie dotknac i mam mdlosci, ale moja intuicja mowi ze niestety ten wredny malpiszon idzie wielkimi krokami wrrrr.
    No ale zaczne cykl z clo i musi sie udac ;-)

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Inffinito prosze mi tu glupot nie czytac, no no no. Takim mysleniem wpedzasz w stres swoja fasolinke. Odpoczywaj i delektuj sie tym stanem.

    Toonney co Ty tu glupoty gadasz wykres masz piekny, a spadek wiesz doakonale co oznacza (zagniedzajacy sie fasol) ;-) Jutro pieknie odbije w gore zobaczysz uda sie ;-)

    Odpedzam od Was zle mysli.... czary mary hokus pokus ;-)

    Czarna moja cora wczoraj bawila sie na Komunii z dziewczynka okolo 1,5 roku. Wracajac do domu znow zaczela o rodzenstwie i ze my chyba sie nie kochamy ze nie mamy dzidziusia :-(

    U mnie objawy zblizajacej sie @. Piersi strasznie mnie bola nawet nie moge sie dotknac i mam mdlosci, ale moja intuicja mowi ze niestety ten wredny malpiszon idzie wielkimi krokami wrrrr.
    No ale zaczne cykl z clo i musi sie udac ;-)


    U mnie to na 100% spadek na @ mowie Ci :)


    Moze wytlumacz males ze sie staracie ale sa problemy ?

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    U mnie 9 dni po iui I dzis temperatura pole Isla w dol Wiec ja czekam na @

    A ja zgadzam się z Melodia_84! 9 dpo, to idealny termin na spadek implantacyjny :)
    Jak jutro odbije w górę, to sama się przekonasz kochana!

    Melodia A gdzie tam @! żadna taka Cię nie odwiedzi :D
    a Ty ile jesteś dpo? na kiedy termin @? (którą oczywiście odpędzam!)

    P.S wcale nie mam zamiaru iśc na fioletową stronę.. chce zostać tu z wami!
    I dopóki każda z nas nie będzie z fasolkiem to nigdzie się nie ruszam! :P
    Czekam na was, O!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 08:42

    Toonney, Melodia__84 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    A ja zgadzam się z Melodia_84! 9 dpo, to idealny termin na spadek implantacyjny :)
    Jak jutro odbije w górę, to sama się przekonasz kochana!

    Melodia A gdzie tam @! żadna taka Cię nie odwiedzi :D
    a Ty ile jesteś dpo? na kiedy termin @? (którą oczywiście odpędzam!)

    P.S wcale nie mam zamiaru iśc na fioletową stronę.. chce zostać tu z wami!
    I dopóki każda z nas nie będzie z fasolkiem to nigdzie się nie ruszam! :P
    Czekam na was, O!


    Dziekuje kochana ale ja na prawde czuje ze nici z tego

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Dziekuje kochana ale ja na prawde czuje ze nici z tego

    Kilka dni przed testem, wypiliśmy w sobotni wieczór półlitrowego Grant'sa z colą :D
    Myślałam dokładnie tak jak Ty.. że się nie udało, więc można zaszaleć :)
    Totalnie odpuściłam, a za kilka dni, 2 kreski :) Dopiero potem intuicja mi podpowiadała, że może jednak coś...

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    A ja zgadzam się z Melodia_84! 9 dpo, to idealny termin na spadek implantacyjny :)
    Jak jutro odbije w górę, to sama się przekonasz kochana!

    Melodia A gdzie tam @! żadna taka Cię nie odwiedzi :D
    a Ty ile jesteś dpo? na kiedy termin @? (którą oczywiście odpędzam!)

    P.S wcale nie mam zamiaru iśc na fioletową stronę.. chce zostać tu z wami!
    I dopóki każda z nas nie będzie z fasolkiem to nigdzie się nie ruszam! :P
    Czekam na was, O!

    A pozniej sobie zalozymy swoj watek ;-)

    Moja @ ma termin na jutro, ale ona lubi sie czasem spoznic 3 dni i raczej tak bedzie tym razem wiec czekam do piatku. Teraz mam 13 dpo.

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Dziekuje kochana ale ja na prawde czuje ze nici z tego

    Mam dokladnie to samo, chociaz ja u Ciebie juz widze zielone zakonczenie ;-)

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney infinity ma racje :)

    Melodia Ty tutaj nie przywołuj @ nie bedzie i tyle :)

    Melodia ściskam mocno porozmawiaj na spokojnie ze czasem tak bywa a nie ze sie nie kochacie

    Majcia wiesz u mnie to okres juz sie skończył wiec obraziłam sie ma swoje endo. Ogolnie na koniec miesiaca miałam 6 mm ale estrogen w porządku.

    Co do lekarzy to ja chodzę do prywatnej przychodni gdzie tez leczą niepłodnośc aczkowiek gon powiedział zeby do lipca poczekać a jak do tego czasu nic to od razu badania i powinno byc dobrze. Chodź tak Jam mówiła mnie niepokoi to moje małe endo przed stawanie evry okres miałam 4-5 dni i to taki mega a jak teraz odstawiłam to max 3 dni i łącznie do 7 tamponów gdybym nie chciała mieć juz dzieci to ok ale teraz nie fajnie.

    Majcia tak pójdę tylko ja juz w tym miesiącu na llekarsy i badania zapłaciłam ok tysiąca

    Infinito super ze nas nie opuszczasz ;)

    Czarna kochana powiedz ze jeszcze bedzie tylko jego rodzeństwo to tak wiec jak edycja limitowana trzeba dopracować

    Dzis ważny dla mnie dzien trzymajcie kciuki zeby sie udało

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za pocieszenie ale ja od same iui czuje ze sie nie udalo Wiec po prostu biore to na K late I czekam na kolejne cykl

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney przytulam ja ten cykl opuszczam bo teraz cieżko bedzie stwierdzić kiedy ovu a po zatym ja mojego mam prze 4dni w tygodniu wiec tez cieżko
    We wcześniejszych próbach do marca wiem ze sie nie udało bo niestety miałam problemy z krwią hemoglobinę 7 praktycznie nie miałam zapasów minerałów a jeśli chodzi o białko ferrytyne to jak norma min 27 to ja miałam niecałe 2 ..

    Trzymam za Was kciuki

    Toonney lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie raptem 12godz a tu taki ogrom postów ;-)
    Pierwsze słowa skieruje do KLM.
    Jak tam kochana? O której zabieg? Pamiętaj że jesteśmy z Tobą ♡ Będzie dobrze :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalinko czekamy na dobre wieści o fasolce :-D Inne nie mogą być, nie ma takiej opcji :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Toonney przytulam ja ten cykl opuszczam bo teraz cieżko bedzie stwierdzić kiedy ovu a po zatym ja mojego mam prze 4dni w tygodniu wiec tez cieżko
    We wcześniejszych próbach do marca wiem ze sie nie udało bo niestety miałam problemy z krwią hemoglobinę 7 praktycznie nie miałam zapasów minerałów a jeśli chodzi o białko ferrytyne to jak norma min 27 to ja miałam niecałe 2 ..

    Trzymam za Was kciuki


    Dziekuje moze nastepny cykl bedzie szczesliwy :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19.05 - beta 14.79
    Dziś 22.05 - beta 140.2
    Czy to nie za mały przyrost..?

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito wzrost dziesięciokrotny! :-D Musi być dorze <3 I nie czytaj głupot! Stres Ci może zaszkodzić. W internecie możesz siedzieć ale lepiej szukaj najlepszych oliwek, pieluszek i butelek :-D :-D :-D

    MajciaC lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ