X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakładam wątek nowy dla nowych staraczek poznajmy się i pomagajmy sobie wzajemnie

    Margaretka89, agatali, Nigiel, Madzia88, marciaa, Evelin, edka85, AniaŁ123, Bella_Bella, daga_00, emidomi, stokrotka666, Pączek, MMadziula, M.J.G, EmiKa, SOSENKA85, Fala, Violet146, welonka, kania85, Tosia80 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Lisek Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się. Dołączyłam do forum wczoraj. Mam już jedno dziecko, od dwóch cykli staram się o rodzeństwo. Obecny cykl trwa już 34 dni, ale wszystkie testy wychodzą negatywne. Dziś zrobiłam betę, jutro wynik, ale już nie robię sobie nadziei. Kiedy okres mi się spóźniał i myślałam, że jest ciąża, byłam taka radosna, ożywiona, pomysły na zabawy z dzieckiem same przychodziły mi do głowy, psikusy, dowcipy z mężem. A kiedy zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny, od razu pokłóciłam się z mężem. Tak te starania wpływają na nasze życie...

    Mam pytanie, czy ktoś mierzył sobie temperaturę zwykłym termometrem, czy to ma sens, czy trzeba kupić specjalistyczny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 08:57

    Pączek lubi tę wiadomość

  • jovita Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam i ja :-) Dobrze, że powstał nowy wątek, bo od jakiegoś już czasu podczytuję kilka i kiedy widzę, że dziewczyny są już tak zadomowione, jakoś nie mogę się włączyć.

    Fala lubi tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam juz Nikosia i staramy sie o drugiego maluszka
    z Nikosiem nie bylo latwo 2 lata z pomoca lekarska

    Judi22 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisek ja kupilam owulacyjny termometr i mierzylam zaraz po wstaniu z lozka

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisek wrote:
    Witam się. Dołączyłam do forum wczoraj. Mam już jedno dziecko, od dwóch cykli staram się o rodzeństwo. Obecny cykl trwa już 34 dni, ale wszystkie testy wychodzą negatywne. Dziś zrobiłam betę, jutro wynik, ale już nie robię sobie nadziei. Kiedy okres mi się spóźniał i myślałam, że jest ciąża, byłam taka radosna, ożywiona, pomysły na zabawy z dzieckiem same przychodziły mi do głowy, psikusy, dowcipy z mężem. A kiedy zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny, od razu pokłóciłam się z mężem. Tak te starania wpływają na nasze życie...

    Mam pytanie, czy ktoś mierzył sobie temperaturę zwykłym termometrem, czy to ma sens, czy trzeba kupić specjalistyczny?

    Lisek powinien to być termometr z 2 miejscami po przecinku. polecam firmy microlife :) powodzenia

    Bella_Bella, Tosia80 lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisza chyba nie ma nowych dziewuszek

    Evelin lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdallena69 Przyjaciółka
    Postów: 109 195

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze i ja sie dolacze:)Mam 21 lat i 2,5 rocznego synka a teraz staramy sie z mezem o kolejne dziecko:) jest to nasz chyba 4 cykl ale dopiero 1 z mierzeniem temperatury i wykresem... Dzis jest 38 dzien mojego cyklu i wedlug mnie juz powinien przyjsc @ ale poki co ani widu ani slychu co bardzo mnie cieszy:) Jeden test robilam juz we wtorek popoludniu jednak wyszedl negatywny. Ale nie wszystko stracone:)Moze OF za szybko wyznaczyl owulacje(tym sie pocieszam ;) )
    Trzymam kciuki za nas wszystkie:)



    c93b7461fe88ae03358ee4c8d499c73c.png

    Evelin lubi tę wiadomość

  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdallena69, może była podwójna owulka? obstawiałabym 20 i 29 dc. trzymam kciuki oby tak było, a wykres zakończył się na zielono.

    magdallena69 lubi tę wiadomość

  • Lisek Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla formalności napiszę, że zgodnie z tym, czego się spodziewałam wynik bety <0.1. Okres spóźnia mi się już tydzień. Zastanawiam się, ile jeszcze czekać i kiedy iść po luteinę. A może któraś pamięta, jaką dawkę luteiny bierze się na wywołanie?

  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja również podczytywalam ostatnio kilka wątków i z nadzieją czekałam na właśnie taką całkiem nową grupę w której można się poznać od początku :)
    Mam na imię Marta mam 28 lat, w sierpniu tamtego roku zaczęliśmy z mężem starać się o dziecko. Do tej pory dorobilismy się tylko kota :P
    Nasze starania nie były na początku proste ponieważ cały czas dostawałam zapalenia które przeszkadzały w staraniach. Na szczęście ostatnio ustąpiły i właśnie czekam na koniec cyklu który raczej nie będzie owocny ale nadzieje tam w środku zawsze jest :)
    Lisek tak to już właśnie jest że przez to całe czekanie a potem rozczarowanie, denerwujemy się i musimy to jakoś odreagować, ja zazwyczaj na koniec cyklu gdy przychodzi rozczarowanie bardzo to przeżywam i musze sobie trochę poplakac żeby wyrzucić z siebie te całe emocje te wszystkie nadzieje i obrazy w mojej głowie, ale potem zaczyna się nowy cykl i wraca to uczucie ze może teraz się uda :) Pozdrawiam was wszystkie, musimy wierzyć że się uda :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 21:42


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też się staramy o drugiego maluszka - z pierwszym bylo ciężko - miałam drożność robione ,brałam dużo leków na stymulacje i lepsze endometrium
    ojjjj ile lez wylalam teraz czuje ze nie bedzie latwo

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla uporzadkowania ktora co i jak prosze wpisac nizej tak jak ja ile macie lat i ktory to cykl staran - bedzie przejrzyscie

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia1985, czyli juz przechodziłas raz to całe oczekiwane i starania. Dwa lata to dosc długo, napisz proszę jak sobie z tym radziłas i to wytrzymałas. Czy miałaś takie chwile zwątpienia i czy robiliscie sobie jakąś przerwę, czy jednak każdy cykl próbowaliscie? Po jakim czasie dowiedziałas się ze masz niedrożność jajników
    ?


  • magdallena69 Przyjaciółka
    Postów: 109 195

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Dzisiaj moj 39 dc co nigdy mi sie nie zdarzylo :o malo tego,temperatura skoczyla dzisiaj do 37,13 i mam nadzieje ze sie utrzyma:) daje sobie czas do piatku i jak @ nie przyjdzie to robie kolejny test :)





    21 lat
    4 cykl

  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do staraczek:)
    Tak naprawdę to wspolzylismy z mezem bez zabezpieczenia od ponad roku ale nic nie ustrzelilismy i dopiero od tego cyklu zaczelismy starania na poważnie tzn ja prowadze obserwacje temp. i sluzu oraz wspolzyjemy w wyznaczone przeze mnie dni ;)

    29 lat
    1 cs

    martamarta lubi tę wiadomość

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamarta wrote:
    Sylwia1985, czyli juz przechodziłas raz to całe oczekiwane i starania. Dwa lata to dosc długo, napisz proszę jak sobie z tym radziłas i to wytrzymałas. Czy miałaś takie chwile zwątpienia i czy robiliscie sobie jakąś przerwę, czy jednak każdy cykl próbowaliscie? Po jakim czasie dowiedziałas się ze masz niedrożność jajników
    ?
    oj ciezako bylo - pamietam jak za kazdym razem gdy dostawalam @ wylam przynajmniej 2 dni
    mialam przerwe 3 mce bo bylam lyzeczkowana a po tym nie mozna przez 3 mce sie starac dopoki macica sie nie zagoi ale wlasnie po lyzeczkowaniu sie nam udalo - lyzeczkowanie mialam w pazdzieniku a w styczniu zaszlam w ciaze
    mialam z mezem szereg badan ,
    droznosc zlecila mi gin gdy przez rok nie moglam zajsc w ciaze ale okazalo sie ze jajowody sa drozne i wowczas wlaczyma Clo czyli stymulacje przez pol roku ale dalej nici - nie wiem ale wydaje mi sie ze pomoglo lyzeczkowanie a juz mialam termin na laparoskopie i super ze sie udalo ale czuje ze tym razem tez latwo nie bedzie ale nie mam juz takiej spiny bo mam Nikosia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 23:57

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdallena69 wrote:
    Dziewczyny! Dzisiaj moj 39 dc co nigdy mi sie nie zdarzylo :o malo tego,temperatura skoczyla dzisiaj do 37,13 i mam nadzieje ze sie utrzyma:) daje sobie czas do piatku i jak @ nie przyjdzie to robie kolejny test :)

    kciukam :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam dla partnerow lek Salfazin moj to bral - plemniki sa lepszej jakosci i szybsze :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdallena69 Przyjaciółka
    Postów: 109 195

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!!! Testowałam, nie dałam rady wytrzymać;) jest cień słabiutki drugiej kreski:D myśle ze sie udało bo te testy jeszcze mnie nie zawiodły ;) pózniej jak mi sie uda to wstawię zdjecie i same ocenicie :D przesyłam mooooc buziakow dla wszystkich! Rozpiera mnie poprostu haha... Od momentu jak obudziłam sie na mierzenie temperatury i zrobienie testu, nie moge zasnąć taka jestem szczęśliwa:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 09:23

    SOSENKA85 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ