X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza nastala wiec moze śpią? :D jak je kocham szczerze to uwielbiam ten moment gdy dom pograza sie w ciszy i słychać tylko posapywanie z sypialni <3

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och przepraszam, chwilowo słychać szepty ;) to jeszcze nie ten moment.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Kitek85 Koleżanka
    Postów: 59 21

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tylko na chwilę. Tyle naskrobałyście, że znowu będę musiała nadrabiać ;)

    Trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro na 8:00 mam się stawić w szpitalu na HSG i laparoskopię jajowodów.. Mam nadzieję, że będą drożne..

    Odezwę się ze szpitala i nadrobię zaległości w lekturze ;) Trzymajcie się, buziaki:*

    Tissaia lubi tę wiadomość

    12 cs, 31 lat, PCOS
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitek trzymamy w takim razie kciuk z całych sil ! :)

    Kitek85 lubi tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitek85 wrote:
    Hej dziewczyny, ja tylko na chwilę. Tyle naskrobałyście, że znowu będę musiała nadrabiać ;)

    Trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro na 8:00 mam się stawić w szpitalu na HSG i laparoskopię jajowodów.. Mam nadzieję, że będą drożne..

    Odezwę się ze szpitala i nadrobię zaległości w lekturze ;) Trzymajcie się, buziaki:*
    Kitek będzie dobrze. A po hsg od razu siup i będziesz brzuchata.
    Ale dzisiaj szalejecie na forum. U mnie zupa się gotuje A kotlety na jutro upieczone więc Teraz mogę odpocząć I popisać Z wami

    Kitek85 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitek85 wrote:
    Hej dziewczyny, ja tylko na chwilę. Tyle naskrobałyście, że znowu będę musiała nadrabiać ;)

    Trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro na 8:00 mam się stawić w szpitalu na HSG i laparoskopię jajowodów.. Mam nadzieję, że będą drożne..

    Odezwę się ze szpitala i nadrobię zaległości w lekturze ;) Trzymajcie się, buziaki:*


    Trzymamy mocno za ciebie kciuki i życzymy żeby wszystko się udało ;)

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4525

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitek będzie dobrze, trzymamy kciuki! :) ja niestety nie posiedzę bo wstaję po 5 :( i jutro już nie będę testować :) wytrzymam kilka dni jeszcze! Dobrej nocy Wam życzę i czuję że będę miała jutro niezłą lekturę hihi

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Kitek będzie dobrze, trzymamy kciuki! :) ja niestety nie posiedzę bo wstaję po 5 :( i jutro już nie będę testować :) wytrzymam kilka dni jeszcze! Dobrej nocy Wam życzę i czuję że będę miała jutro niezłą lekturę hihi
    To trzymamy kciuki. I udanego dnia jutro. . .

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki i ja tez przechodzila przez HSG ale na zywo bez znieczulenia a wiem ze w niektorych szpitalach usypiaja

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki:)
    Melduję się na chwilkę. Nadrobiłam :) i postanowiłam naskrobać tu coś przed snem:)
    Mój teraz się myje, więc mam chwilkę, hehe

    Nasze walentynki spędziliśmy dość romantycznie, cały dzionek we dwoje ;) Nawet Misiek mi zrobił niespodziewajkę i sushi zamówił ;)
    Ech.. Szkoda, że takie miłe chwile tak szybko się kończą i jutro znów szara żeczywistość.... Ale najważniejsze, że podładowałam akumulatory i mam teraz nadzieję, że uda mi się pozytywnie myśleć, mimo tego co przyniesie los :D Takie tam postanowienie:)

    Buziaki kochane i słodkich smów :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kur................. Właśnie ciśnienia dostałam.... Po południu skrobałam posta i cooooooo okazuje się że go nie ma!!!! No masakra...
    Ale Wam się tematy włączyły. Normalne. Jak zwykle zawsze wtedy kiedy mnie nie ma...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona bardzo się ciesz że spędziłaś miło dzień. Zasłużyłaś na to w szczególności po tym co ostatnio przeszłaś. Teraz z naładowanymi bateriami będziesz mogła dalej walczyć ;)
    Dołączam się do twojego postanowienia. Myśleć pozytywnie. Nasze nowe wspólne motto życiowe <3

    o.n.a. lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Kur................. Właśnie ciśnienia dostałam.... Po południu skrobałam posta i cooooooo okazuje się że go nie ma!!!! No masakra...
    Ale Wam się tematy włączyły. Normalne. Jak zwykle zawsze wtedy kiedy mnie nie ma...


    Nie nerwuj się. A o który temat konkretnie chodzi? :D

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie.

    Mój mąż zabrał nas dzisiaj na śniadanie romantyczne do restauracji... Było super.

    Wiecie co?? Od kilku dni mam taki dziwny stan.... Jestem wyciszona spokojna... Jak nie ja. No cóż. Byle do przodu.

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie kochana był Twój temat. Ja Ci takie piękne życzonka napisałam.... I poszło se.
    A i na temat Sylwii że mam nadzieję że jej się udało.

    Margaretka89, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldhauzer to powinnaś się cieszyć. Romantyczne śniadanie, organizm wyciszony, oby tak dalej. Oddaj mi trochę tej mocy :D

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Margaretka :)
    To skoro mamy wspólne postanowienie, to jakbym o nim zapomniała, to pozwalam Ci dać mi "kopniaka" na przypomnienie :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie zapomnę i liczę na to samo ;) W końcu krakowianki powinny trzymać się razem :D Niby mieszkam pod krakowem, ale chyba się zalicza :D

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! I nie wiem czy juz o tym wspominałam, ale 2postaniwieniebjest takie, ze wcześniej, niż 35 dc testów NIE ROBIĘ! ;)
    obym wytrwała.... :)

    A za Was wszystkie bardzo mocno trzymam kciukasy! każda po kolei, w kolejnym miesiącu chwali się swoją ciążą, ok? ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    No właśnie kochana był Twój temat. Ja Ci takie piękne życzonka napisałam.... I poszło se.
    A i na temat Sylwii że mam nadzieję że jej się udało.

    Widzisz a ja nie nadążam z postami :D Dziękuję za życzonka, nawet jak nie dotarły. Liczą się intencje :*

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ