Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa dzięki powoli ją tracę a po drugie im bliżej tego dnia to wydaje mi się że nic z tego nie będzie.. ale co poradzić takie życie nie można mieć wszystkiego.

    Kasia1987 wszystko szkodzi z tego z zdążyłam zauważyć ( oliwki, ślina i nie wiadomo co jeszcze...)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można oszaleć z takich newsów, prawda?:( Wyprowadzają mnie z równowagi...
    Potem myśle- aha, kolejna rzecz, która sprawia że nie zachodzę? Spinam się mimo woli... Chore to jest...

    45dd40529941c54df1d583ab9a600c47.png


    28 lat, 3 cs

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja strasznie to przeżywam mam wrażenie że zanim się uda to ja wyląduje w szpitalu psychiatrycznym... Bardzo bym chciała to nie wychodzi gdybym pewnie nie chciała to na pewno byłaby wpadka

    Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny niestety w piżamie ;/ choroba mnie rozłożyła i musiałam zostać w domu. W sumie z jednej strony dobrze, bo jestem na tyle zmęczona, że nawet nie chce mi się myśleć o ciąży i kolejnym testowaniu.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo laseczki :)
    Widzę, że mi się tu zamartwiacie. Patkaaa ja na początku też miałam taką załamkę ale stwierdziłam, że żyć się tak nie da ciągle się zadręczając i uspokoiłam się. Ale serio masz rację z tym że kto nie myśli to zaraz jest pyk i już, a my się tu zadręczamy ale głowa do góry kochana :)

    Kozamonia współczuję biedulko :( gorąca herbatka i do łóżka się grzać :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojęcia narazie o czym pisałyście..na spokojnie nadrobie bo znając Was-duzo tego...;) ja tez mam dzis gorszy nastrój...
    cały czas wychodza mi ujemne testy owu...kupiłam takie "lepsze" z apteki i robiłam codziennie przez tydzień....był czas że kreska była PRAWIE równa kontrolnej-ale to nie było to...dzis mam juz wyraźny skok T, więc zaczyna sie druga faza, a wg testów nie było piku LH...bez sensu...chyba sobie zrobie poziom LH i FSH w przyszłym cyklu,mimo że gin narazie nie zaleciła a teraz jeszcze może progesteron i testosteron...progesteron na 7 dni przed spodziewana miesiączką,tak?

    w przyszłym cyklu mam mieć niby monitoring,ale wolałabym mieć juz jakieś wyniki badań oprócz TSH i PRL...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    nie mam pojęcia narazie o czym pisałyście..na spokojnie nadrobie bo znając Was-duzo tego...;) ja tez mam dzis gorszy nastrój...
    cały czas wychodza mi ujemne testy owu...kupiłam takie "lepsze" z apteki i robiłam codziennie przez tydzień....był czas że kreska była PRAWIE równa kontrolnej-ale to nie było to...dzis mam juz wyraźny skok T, więc zaczyna sie druga faza, a wg testów nie było piku LH...bez sensu...chyba sobie zrobie poziom LH i FSH w przyszłym cyklu,mimo że gin narazie nie zaleciła a teraz jeszcze może progesteron i testosteron...progesteron na 7 dni przed spodziewana miesiączką,tak?

    w przyszłym cyklu mam mieć niby monitoring,ale wolałabym mieć juz jakieś wyniki badań oprócz TSH i PRL...

    Tak kochana 7 dni przed..
    Ja jutro o 19 mam być w szpitalu na monitoring..

    Laski co mam zrobić żeby tutaj wykres był aktualny?? Bo widzę że cały czas jest poprzedni..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa my chyba wszystkie w psychiatryku wylądujemy ;) Głowa do góry, wszystkie w tym siedzimy.

    Kozamonia do łóżeczka, mleczko z czosnkiem i się kuruj :*

    Allmita jak zrobisz badania to napisz co i jak.

    Waldhauzer pod aktualnym wykresem, pisze ci udostępnij, tam masz parę zakładek, wybierasz i masz :) Też się zdziwiłam że za każdym razem trzeba udostępniać wykres od nowa.

    kozamonia, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisze...kurde tyle kasy poszło na te testy owu-a one bezczelnie negatywne....niby słyszalam że niektórym dziewczynom po prostu nie wychodzą i tyle, no ale pewnie sa tez inne(gorsze) przyczyny....tak czy siak LH i FSH bada sie na pocyatku cyklu wiec z 2 tyg musze jeszcze poczekac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 11:38

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita to prawda że nie zawsze wychodzą tak jak powinny robiłam testy przez długi czas i dopiero po monitoringu cyklu przekonałam się że owulacja była a test ni jak się do tego miał. Generalnie z tego wszystkiego wychodziło że pęcherzyk pękał dużo później niż wskazywał na to test ale nie w każdym cyklu tak było nie wiem co ma na to wpływ mój ginekolog mówił żeby nie ufać testom bo to że pokazują wzrost LH to nie znaczy że owulka będzie.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 22:54

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaa...dzieki+troche mnie pocieszylas ze nie tylko mi nie wychodza....w przyszlym msc mam miec monitoring to mam nadzieje ze okaze sie ze owuuluje tylko testy u mnie nie dzialaja...
    wiem ze pik LH nie oznacza ze owu byla,ale niejako pik LH powinien byc chyba w kazdzm cyklu....mi tez gin powiedziala zeby nie ufac testom...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Wróciłam do was ;)
    Dziś nie mierzyłam temperaturki bo nie byłam w stanie wstać z łóżka ale mam na majciochach kremowo/jasno brązowy zaschnięty śluz , czyli @ jutro przyjdzie :(

    ale T powinno sie mierzzc przed wstaniem z lozka przeciez...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś Nie smutaj wredna pewnie i mnie niedługo odwiedzi i będziemy w komplecie. Tylko czekać do środy aż brzuch będzie wołał o przeciwbólową :/

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja głupia jestem na maxa, nadziwić się sobie nie mogę...
    7 dpo, oczywiście test zrobiłam i nie wiem czego się spodziewałam, ale jest negatywny :P smutno, a jak..

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Margaretko dzięki Ci za oświecenie..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 22:53

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1987 no ciut za wcześnie kochana ;) Jakie Wy wszystkie niecierpliwe :D

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypominają mi się słowa mojej ogólnej... Dlaczego w patologii tyle dzieci jest?? Bo tam piją problemami się nie przejmują i dzieci lecą jedno po drugim...
    No ale człowiek niestety się stresuje a efektów brak.. Ciężkie to życie. Ale z każdym nowym cyklem nowa nadzieja.

    Allmita mnie ostatnio testy wychodziły tak samo jak Tobie więc wiem co czujesz. Też wtedy poszłam zrobić badania i okazało się że PRL spadło..

    Allmita lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie sobie jeszcze poczytalam o tych testach owu i wychodzi na to ze ujemne sa czesto u kobiet z bardzo rozrzedzonym moczem i takich ktore dostarczaja organizmowi duzo plynow...takze bede sie jeszcze trzymac tej wersji... bo ja generalnie pije non+stop,a to herbatki,a to wode, niby pilnuje tej 2h przerwy w piciu przed bad+ale mocz i tak mam bardzo jasny..w przzszlym cyklu kupie sobie moze bardziej czule testy,a przerwe w piciu zrobie na 4 h przed

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ