X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kitek85 Koleżanka
    Postów: 59 21

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Ja jestem :D ale nie wiem czy ja się liczę bo już odstaję od grupy :(

    Kochana, wszystkie chciałybyśmy odstawać tak od grupy ;) Musisz zostać z nami, bo wysyłasz pozytywne fluidy :)

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    12 cs, 31 lat, PCOS
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech tylko sie obudzi. Ja zaczelam robic te testy owulacyjne i niby cos wychodzilo . kupowalam w rossmanie

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmmmmm... <medytuje> wysyłam pozytywne wibracje :D

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to działa bo mnie głowa zaczęła bolec:)

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż pozostało mi podtrzymywać tradycje i się stosunkowac codziennie do niedzieli włącznie. Ale wczoraj bez nawilżacza daliśmy radę.. Dzisiaj lecę do apteki po zamówiony he he.. A dzisiaj piszą że lepiej rano bo po nocy kijanki silniejsze...

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też to przeczytałam. Ja nigdy nie lubiłam rano :( ale nie wstawalam z łóżka po tylko szłam spać. Coś tam się wylewalo ale stwierdziłam że lepiej niech się wylewa niż ma wylecieć przed czasem :P wcześniej wstawalam po kilkunastu minutach

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Niech tylko sie obudzi. Ja zaczelam robic te testy owulacyjne i niby cos wychodzilo . kupowalam w rossmanie


    Kurcze ale ja jak byłam pierwszy miesiąc na bromku to test ovu wyszedł mi aż czarny taki wyraźny.nawet lekarzowi mówiłam że tak wyraźnego dawno nie widziałam..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Ma_jka Koleżanka
    Postów: 69 17

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Powiem wam dziewczyny , że ja mam bóle jajników (raz prawy ,raz lewy)od owulacji to będzie już z 10 dzień

    Alan 6 lat
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz leki jednak działają na te testy

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Właśnie też to przeczytałam. Ja nigdy nie lubiłam rano :( ale nie wstawalam z łóżka po tylko szłam spać. Coś tam się wylewalo ale stwierdziłam że lepiej niech się wylewa niż ma wylecieć przed czasem :P wcześniej wstawalam po kilkunastu minutach


    Ja ogólnie mam tyłozgięcie więc staramy się na pieska że tak powiem i jak jesteśmy po to kładziemy koc pod tył i se leżę... Wczoraj komicznie to wyglądało koc pod tyłkiem nogi na głowie... Mąż musiał je ze mnie ściągać bo mi zdrętwiały.....

    Sylwia91, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldziu na bromku to takie akcje możliwe. A jak dajesz rade ze skutkami ubocznymi?

    Ja tam wole rano jednakże, wieczorami nie mam sily :P

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_jka wrote:
    Powiem wam dziewczyny , że ja mam bóle jajników (raz prawy ,raz lewy)od owulacji to będzie już z 10 dzień
    Ja takie mialam i beta pozytywna. Nigdy wcześniej nie bolały. Trzymam kciuki ;)

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia mdłości tez juz masz?

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_jka wrote:
    Powiem wam dziewczyny , że ja mam bóle jajników (raz prawy ,raz lewy)od owulacji to będzie już z 10 dzień
    Rób ze mną test w poniedziałek. :)

  • Kitek85 Koleżanka
    Postów: 59 21

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Ja ogólnie mam tyłozgięcie więc staramy się na pieska że tak powiem i jak jesteśmy po to kładziemy koc pod tył i se leżę... Wczoraj komicznie to wyglądało koc pod tyłkiem nogi na głowie... Mąż musiał je ze mnie ściągać bo mi zdrętwiały.....

    hahaha, Waldek jesteś flexible :) My też zawsze poduszkę pod krzyż podkładamy i nogi w górę :) Dzisiaj czuję się juz lepiej więc trzeba będzie zacząć starania

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

    12 cs, 31 lat, PCOS
  • Ma_jka Koleżanka
    Postów: 69 17

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa , ja w poniedziałek będę miała jeszcze tydzień do planowej @ - to może jeszcze przy wcześniej . Może beta mi wyjdzie już we wtorek

    Alan 6 lat
  • Ma_jka Koleżanka
    Postów: 69 17

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwuś mnie też wcześniej nie bolały i piersi przy dotyku też jakieś dziwne. Może ja se wkręcam :(

    Alan 6 lat
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówicie ze po nogi na ścianę?,:D

    Majka czemu tak wcześnie ta betę?

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka w wtorek zrobisz bete to sie wszystko dowiesz:)
    Chociaz moze nie wyjść bo to za wczesnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 11:26

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!
    Ależ Wy się rano rozpisujecie :)

    Poczytałam, że gadałyście o śluzie, więc postanowiłam się z Wami podzielić moją wiedzą :P
    To jest podobnie jak z temperaturą. Ważne, zeby mierzyć regularnie, o tej samej porze (do pół h może być wychylenia w jedną stronę) i w tym samym miejscu (musi dotykać śluzówki). Ja mierzę pod językiem.

    A śluz... Jeśli go badacie, to też jest bardzo ważne, żeby cały czas tak samo. Czyli jeśli na zewnątrz (podczas podcierania), to już tak cały czas. Jeśli przy szyjce, to ważne, żeby zawsze tak samo.
    Wtedy obserwacje są najbardziej miarodajne, bo my w ciągu dnia możemy mieć kilka "objawów" śluzu, nie jeden rodzaj. Badanie na bieliźnie też nie jest do końca ok, bo śluz może zmienić swoją konsystencję itp..
    Wiem, ze niektóre z kobiet nie mają go na tyle dużo, zeby "wyczaić" na zewnątrz, ale pomagają ponoć ćwiczenia mięśni Kegla w trakcie dnia.Wtedy śluz "wychodzi" :)
    Tutaj na OF niestety jest tych określeń zbyt mało (ja teraz jestem na etapie modelu creightona - z napro i tam to dopiero jest...aż się gubię:P)
    Ale... mozecie sobie zapisywać gdzieś zupełnie osobno i ważne są 3 elementy:
    kolor, konsystencja i rozciągliwość (w napro jeszcze odczucie).
    Zapisuje się zawsze ten najbardziej płodny, zaobserwowany w ciągu dnia. Czyli taki, który jest rozciagliwy/przezroczysty...
    To na prawdę fajna rzecz, bo dokłądnie można wiedzieć, kiedy są "TE DNI" :P
    Niestety problemem bywa tu sperma.. bo podobną ma konsystencję (więc po serduszkowaniu, trzeba poćwiczyć Keglem :P)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ