Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    Justyś, wykres masz ok :)

    temp. wciąż w tych wyższych, a że czasami spadnie, czasami się wzniesie, to nic dziwnego :) nie ma idealnych wykresów :)

    Wypraszam sobięę :D

    LILITH.P lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałyście dziewczyny że warto tak około godziny przed serduszkowaniem podać naszemu lubemu szklankę coca-coli lub kawki bo te napoje poprawiają ruchliwość i szybkość plemników :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Wiedziałyście dziewczyny że warto tak około godziny przed serduszkowaniem podać naszemu lubemu szklankę coca-coli lub kawki bo te napoje poprawiają ruchliwość i szybkość plemników :)

    Tez o tym slyszalam :)
    Mój cymbał uzależniony od Pepsi, to mialam z glowy :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Tez o tym slyszalam :)
    Mój cymbał uzależniony od Pepsi, to mialam z glowy :)
    Ja dowiedziałam się tego od mojego gina na ostatniej wizycie :)

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, nie miałam jak mierzyć tempek w tym cyklu i nie wiem czy owu juz była czy bedzie dopiero? Normalnie mam ok 14 dc wiec mam nadzieje ze jeszcze przede mna. Chociaz tempka wyższa. Cholera nie wiem poradzicie cos i jak macie chwile zerknijcie na moj wykres. Robiłam dzisiaj test owu i była średnio blada kreska. Czy po owu test owu jest blady czy moze byc taka kreska? Powiedzcie co o tym sądzicie?

    <3
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Ja dowiedziałam się tego od mojego gina na ostatniej wizycie :)

    No to jak sam Gin to powiedzial :)
    Dobry na plemniory jest tez Androvit :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Wiedziałyście dziewczyny że warto tak około godziny przed serduszkowaniem podać naszemu lubemu szklankę coca-coli lub kawki bo te napoje poprawiają ruchliwość i szybkość plemników :)
    A to ciekawe, nie wiedziałam. Zaraz kawusie zaparze;-)

    Evelin, Justyś91 lubią tę wiadomość

    <3
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Dziewczyny mam pytanie, nie miałam jak mierzyć tempek w tym cyklu i nie wiem czy owu juz była czy bedzie dopiero? Normalnie mam ok 14 dc wiec mam nadzieje ze jeszcze przede mna. Chociaz tempka wyższa. Cholera nie wiem poradzicie cos i jak macie chwile zerknijcie na moj wykres. Robiłam dzisiaj test owu i była średnio blada kreska. Czy po owu test owu jest blady czy moze byc taka kreska? Powiedzcie co o tym sądzicie?

    Hmm.. zerklam :)
    Serduszkowanie bylo w dobrym czasie, oczywiscie serduszkuj dalej :)
    Mozliwe, ze owu bedzie.. zrob jeszcze testy owu, moze jeszcze jest przed a kreseczka sie zaciemni :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Wypraszam sobięę :D


    Wyjątek potwierdzający regułę ;-)

    Evelin lubi tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    No to jak sam Gin to powiedzial :)
    Dobry na plemniory jest tez Androvit :)
    Mój używa baby start forte

    Evelin lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    Wyjątek potwierdzający regułę ;-)

    Zartuje :)
    Jedynie w testy owu wierze :)
    Bo mi sie sprawdzily, a po pozytywnym tescie juz nie serduszkowalam :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Mój używa baby start forte

    Kawe niech chla :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Kawe niech chla :)
    Mój jak się dowiedział ze coca-cola takie cuda działa to kupił 3 skrzynki :)

    daga_00, Dzezabella lubią tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Mój jak się dowiedział ze coca-cola takie cuda działa to kupił 3 skrzynki :)

    Hahaha, trojaczki Ci teraz zmajstruje :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Hmm.. zerklam :)
    Serduszkowanie bylo w dobrym czasie, oczywiscie serduszkuj dalej :)
    Mozliwe, ze owu bedzie.. zrob jeszcze testy owu, moze jeszcze jest przed a kreseczka sie zaciemni :)
    Wlasnie z tymi serduszkami do chujnia bo mi chłop wyjechał ;-( mam nadzieje ze te kredki ściemnieja jeszcze. Dzieki Ewelka:-*

    Evelin lubi tę wiadomość

    <3
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Hahaha, trojaczki Ci teraz zmajstruje :)
    A daj Panie Boże żeby byly jeszcze tłuste i pyskate :)hihi

    Evelin lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Wlasnie z tymi serduszkami do chujnia bo mi chłop wyjechał ;-( mam nadzieje ze te kredki ściemnieja jeszcze. Dzieki Ewelka:-*

    Plemniczki potrafia przezyc kilka dni :) zrob sobie jutro test owu,jesli bedzie ciemniejsza niz dzis, zrob pozniej, gdy wyjda czerwone tzn ze owu za 24h..
    Jakos tak :)
    Ja tak sie sugerowalam :)

    Bierka lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    A daj Panie Boże żeby byly jeszcze tłuste i pyskate :)hihi

    Amen.

    :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka, wyslij zdjecie jak mozesz :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mnie rwa kulszowa dopada bo nie mogę wstać z łóżka czuje ze będę beczeć bo mojego nie ma w domu pojechał w trasę

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 2657 2658 2659 2660 2661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ