Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Kochana to my prawie sąsiadki jesteśmy :D Ja mieszkam w Blachowni koło Częstochowy :D :D
    No jaki ten świat mały :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    No jaki ten świat mały :)
    Miałam to samo napisać :)

    Justyś91 lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki lecę spaciu:-) dobrej i spokojnej nocki dla was<3

    Justyś91, daga_00, Bella_Bella, Evelin lubią tę wiadomość

    <3
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Miałam to samo napisać :)
    A Internety jeszcze mniejsze hihi:)

    daga_00, Evelin lubią tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    A Internety jeszcze mniejsze hihi:)
    Wysłałam Ci prywatną wiadomość z linkiem do mojego fb :)
    tam też można pogadać :)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Dziewczynki lecę spaciu:-) dobrej i spokojnej nocki dla was<3
    Dobranoc Bierka :)

    Evelin lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Wysłałam Ci prywatną wiadomość z linkiem do mojego fb :)
    tam też można pogadać :)
    Za chwilkę cie znajdę bo nie ogarniam mojego tela nie mogę w nim linków kopiować albo raczej nie potrafię :)

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Za chwilkę cie znajdę bo nie ogarniam mojego tela nie mogę w nim linków kopiować albo raczej nie potrafię :)
    No ja też takie rzeczy wolę na kompie robić ;)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Aniall Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :) Ja jestem nowa za nami 6 miesiecy starań, koleżanka mówi ze czas zacząć rozglądać się za kliniką leczenie niepłodności co na ten temat myslicie ? Nie za wczesnie ?

    Aniall
  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    A moge spytać jak długo soe staraliście?
    Staralismy sie pol roku, po tym czasie zrobilismy badania i wyszlo ze moj ma azoospermie i tutaj koniec naszych staran... po 4 latach zebralismy sie do tego zeby rozpoczac inseminacje aid i to jest obecnie 2 cykl po iui...

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    No ja też takie rzeczy wolę na kompie robić ;)
    I poszło w świat :)
    Jeszcze musze Messengera jakiegoś wrzucić na Tel bo przy Windows nie mogę pisac wiadomości na fb

    daga_00 lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Za chwilkę cie znajdę bo nie ogarniam mojego tela nie mogę w nim linków kopiować albo raczej nie potrafię :)
    No to mam Cię ;)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaSeven wrote:
    Staralismy sie pol roku, po tym czasie zrobilismy badania i wyszlo ze moj ma azoospermie i tutaj koniec naszych staran... po 4 latach zebralismy sie do tego zeby rozpoczac inseminacje aid i to jest obecnie 2 cykl po iui...
    Czesc Karolina.. to trzymam kciuki, żeby teraz się udało... z tego co wcześniej pisałaś w tym cyklu są super rokowania :)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Byłam dziś na wizycie. Pecherzyk 2,2 cm, ciałko widać ale serduszka jeszcze nie. Podobno od 3 cm pęcherzyka widać serduszko, do tego czasu nie ma się co martwić.

    Czuję dziś jak się rozpycha... brzunio boli na dole.

    W sobotę ślub <3
    O jak fajnie, tez z chcecia powtorzylabym ta impreze :D to kiedy nastepna wizyta juz z serduszkiem? <3

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaSeven wrote:
    Staralismy sie pol roku, po tym czasie zrobilismy badania i wyszlo ze moj ma azoospermie i tutaj koniec naszych staran... po 4 latach zebralismy sie do tego zeby rozpoczac inseminacje aid i to jest obecnie 2 cykl po iui...
    Kciukam z całych sił mocniutko aby wszystko bylo ok i żeby pojawił sie zielony kropek :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniall wrote:
    Cześć kobietki :) Ja jestem nowa za nami 6 miesiecy starań, koleżanka mówi ze czas zacząć rozglądać się za kliniką leczenie niepłodności co na ten temat myslicie ? Nie za wczesnie ?

    Oczywiście, że za wcześnie :) Rok to chyba minimum żeby myśleć o tym. Zróbcie sobie badania. Ale spokojnie, daj sobie jeszcze dwa cykle na przykład :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Czesc Karolina.. to trzymam kciuki, żeby teraz się udało... z tego co wcześniej pisałaś w tym cyklu są super rokowania :)
    No w sumie w poprzednim cyklu tez bylo fajnie bo tez 2 pecherzyki tylko ze na jednym jajniku ;) no ale skuteczność iui nie jest wysoka, wiec trzeba wierzyc ze jednak tym razem zmieszcze sie w tych pozytywnych procentach :D

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Kciukam z całych sił mocniutko aby wszystko bylo ok i żeby pojawił sie zielony kropek :)
    Nie dziekuje <3

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniall wrote:
    Cześć kobietki :) Ja jestem nowa za nami 6 miesiecy starań, koleżanka mówi ze czas zacząć rozglądać się za kliniką leczenie niepłodności co na ten temat myslicie ? Nie za wczesnie ?
    Hej.. możesz sobie zrobić podstawowe badania... morfologię i hormony tarczycy.. tsh.. ale nie ma co gadać o niepłodności od razu... spokojnie... mozesz tez sobie pojsc w jednym cyklu do gina na monitoring sprawdzic czy jest owulacja i czy pęcherzyki pękaja... my tutaj tez badamy temperture i uzywamy testów owulacyjnych.. :)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaSeven wrote:
    No w sumie w poprzednim cyklu tez bylo fajnie bo tez 2 pecherzyki tylko ze na jednym jajniku ;) no ale skuteczność iui nie jest wysoka, wiec trzeba wierzyc ze jednak tym razem zmieszcze sie w tych pozytywnych procentach :D
    Wiara czyni cuda :)
    Będzie dobrze zobaczysz :)

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 2677 2678 2679 2680 2681 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ