Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    UWAGA! KOMUNIKAT !

    Dostałam zadanie bojowe ! :)
    A więc.. nasza kochana WALDI jest obecnie na urlopie.. gdy bedzie mogla i gdy odpocznie bebzonik to sie napewno odezwie :) Ma sie dobrze, Leoś też <3 brzusio ślicznie rosnie <3 kazała Was bardzo pozdrowic, kazdą z osobna ucałować i życzy Wszystkim owocnych starań, pozytywnych testów i spokojnych ciąż, dla zafasolkowanych <3
    Napewno o Nas myśli i za Nami tęskni..

    TAKA WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!

    <3 <3 <3 <3 <3
    Ucaluj ja od nas :-*

    Evelin lubi tę wiadomość

    <3
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn
    Ale się rozpisałyście nie mogłam znów was nadrobić
    Ja juz leżakuje znowu sama bo mój znowu na wyjeździe :(

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn
    Ale się rozpisałyście nie mogłam znów was nadrobić
    Ja juz leżakuje znowu sama bo mój znowu na wyjeździe :(

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelka moje gratulacje teraz tylko spokojnej i nudnej ciąży

    Evelin lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski...
    ja dopiero do kompa siadłam... próbowałam Was nadrobić, no ale za szybkie jesteście ;)
    Wiem, że AniaŁ oczekuje @ i chce nas opuścić na chwile a Czikosz ma powtórzyć testa..
    No i edukuje się na temat pozycji na łyżeczki i korkowania wypływu plemników... he he ;)
    Ja się dziś pokłóciłam z moim... miał być sex no ale dupa... nie mam nastroju jak jestem zła.. w takich chwilach to nawet mi się odechciewa robić 2 dziecka... wy też tak macie jak się kłocicie ze swoimi chłopami? ;)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba juz wszystkie dziewczyny kochane poszły spać :)

    Evelin lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Wyniki bety 20 786,9 mlU/ml

    Chyba ok ? :)
    Evelin piękna beta :) <3

    Evelin lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Chyba juz wszystkie dziewczyny kochane poszły spać :)
    Albo serduszkują na łyżeczki ;)

    Evelin lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Czesc laski...
    ja dopiero do kompa siadłam... próbowałam Was nadrobić, no ale za szybkie jesteście ;)
    Wiem, że AniaŁ oczekuje @ i chce nas opuścić na chwile a Czikosz ma powtórzyć testa..
    No i edukuje się na temat pozycji na łyżeczki i korkowania wypływu plemników... he he ;)
    Ja się dziś pokłóciłam z moim... miał być sex no ale dupa... nie mam nastroju jak jestem zła.. w takich chwilach to nawet mi się odechciewa robić 2 dziecka... wy też tak macie jak się kłocicie ze swoimi chłopami? ;)
    My jak się popsztykamy to też później nici z fajnego seksu bo mi odchodzi ochota i pozamiatane

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Albo serduszkują na łyżeczki ;)
    Pewnie szaleją tylko wióry idą :)
    Ja dzisiaj znowu sama bo mój znowu w trasie

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    My jak się popsztykamy to też później nici z fajnego seksu bo mi odchodzi ochota i pozamiatane
    Ja mam to samo...
    A Ty jak się czujesz? O ile dobrze pamiętam to masz rwę kulszową? Czy cos pochrzaniłam?

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Ja mam to samo...
    A Ty jak się czujesz? O ile dobrze pamiętam to masz rwę kulszową? Czy cos pochrzaniłam?
    Dzisiaj jest juz lepiej ale wczoraj to bylo gorzej jak wojna
    W nocy do ubikacji na kolanach szorowałam bo nie mogłam ustać na nogach z bólu
    Mam nadzieje ze do weekendu mi przejdzie całkowicie

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest u was burza bo u mnie zaczyna się rozkręcać błyska sie i grzmi coraz bliżej a ja sama w domu nie cierpię zostawać sama na noc

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Dzisiaj jest juz lepiej ale wczoraj to bylo gorzej jak wojna
    W nocy do ubikacji na kolanach szorowałam bo nie mogłam ustać na nogach z bólu
    Mam nadzieje ze do weekendu mi przejdzie całkowicie
    Współczuje Ci... :( jak człowiek chory i boli to chyba najgorsze...
    U nas narazie spokojnie... burzy nie ma :) A skąd jesteś? :)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na wizycie. Pecherzyk 2,2 cm, ciałko widać ale serduszka jeszcze nie. Podobno od 3 cm pęcherzyka widać serduszko, do tego czasu nie ma się co martwić.

    Czuję dziś jak się rozpycha... brzunio boli na dole.

    W sobotę ślub <3

    daga_00, Justyś91, Bella_Bella, Agatka89, dobuska, Evelin lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Byłam dziś na wizycie. Pecherzyk 2,2 cm, ciałko widać ale serduszka jeszcze nie. Podobno od 3 cm pęcherzyka widać serduszko, do tego czasu nie ma się co martwić.

    Czuję dziś jak się rozpycha... brzunio boli na dole.

    W sobotę ślub <3
    Pięknie :) No i piękne momenty przed Wami :D eh... kiedy to było ;) ja brałam ślub w grudniu 2008 w moje 25 urodziny ;)

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Współczuje Ci... :( jak człowiek chory i boli to chyba najgorsze...
    U nas narazie spokojnie... burzy nie ma :) A skąd jesteś? :)
    Ja mieszkam w Koziegłowach takie małe miasto między Częstochową a Katowicami
    A Ty skąd jesteś?

    daga_00 lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Ja mieszkam w Koziegłowach takie małe miasto między Częstochową a Katowicami
    A Ty skąd jesteś?
    Kochana to my prawie sąsiadki jesteśmy :D Ja mieszkam w Blachowni koło Częstochowy :D :D

    Justyś91 lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Byłam dziś na wizycie. Pecherzyk 2,2 cm, ciałko widać ale serduszka jeszcze nie. Podobno od 3 cm pęcherzyka widać serduszko, do tego czasu nie ma się co martwić.

    Czuję dziś jak się rozpycha... brzunio boli na dole.

    W sobotę ślub <3
    Ach piekny czas przed Wami ja juz 5 lat po ślubie w październiku minie

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Byłam dziś na wizycie. Pecherzyk 2,2 cm, ciałko widać ale serduszka jeszcze nie. Podobno od 3 cm pęcherzyka widać serduszko, do tego czasu nie ma się co martwić.

    Czuję dziś jak się rozpycha... brzunio boli na dole.

    W sobotę ślub <3
    Ach piekny czas przed Wami ja juz 5 lat po ślubie w październiku minie

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 2676 2677 2678 2679 2680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ