Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Hej dziewczyny!




    hej hej :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    byłam dziś z młodym na targu, zrobiłam spore zakupy, ledwie do domu przytachałam. M.in. mam moją ukochaną cukinię - szt. 2 :) będzie wyżerka :)

    Bella_Bella wrote:
    Chętnie @ oddam :)

    a ja z chęcią przyjmę.

    Kurcze dziś 22dc i zamiast tempka spadać to mi skoczyła z 36.87 na 37.05. Mam nadzieję, że od jutra zacznie spadać tak aby @ w terminie przylazła.

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, ja wczoraj i dzisiaj mam jakies pobolewania w podbrzuszu, jakies takie ciągniecie do dołu, czyżby to przed owulką było a moze po? miała któraś z was takie objawy?

    35 lat, 2 ciąża
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Hej dziewczyny dziś wyjeżdżam nad morze :-) chwila relaksu i zapomnienia. :-):P

    zazdroszczę, wieki nad morzem nie byłam. Ostatnio w 1999r :( a kocham morze.
    Moja siostra z mężem i dzieciakami właśnie tam urlopują, pojechali na 10 dni do Władysławowa.
    Mój mąż człowiek pracoholik i ciężko go oderwać od pracy. Jesteśmy małżeństwem prawie 11 lat i tylko raz byliśmy na wyjeździe. I to były 4 dni w Zakopanem z 3 lata temu.

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Kto wie :-)
    A u mnie - czas oczekiwania na efekty działań. Heh. Ten cykl odpuściłam temperaturę, skusiłam się na test owu tak z biegu kiedy coś tam poczułam. Ogólnie to o tak po owu tempka nie ma sensu, bo Dupek wynosi ją na wyżyny ;-)

    To trzymam kciuki <3 :)

  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Hej dziewczyny!
    Haj <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Dzień dobry

    Temperatura spadła, czekamy na @...

    a sioooo @ choć do mnie

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    trzymamy kciuki, żeby odbiła!

    Zasypiam, nie mogę się za nic zabrać. Staram się radykalnie ograniczyć kofeinę, ale padam bez kawy... jestem niskociśnieniowcem. Chcialam ograniczyć tak, bo w ciąży tylko inkę pić, ale ledwo żyję, bez chociaż połówki kawy :(

    ja też jestem niskociśnieniowcem. Kawę piję co dziennie. Jak byłam w ciąży z synem to piłam przez całą ciążę, ale jedną dziennie i słabą (tj. jedna płaska łyżeczka kawy mielonej na szklankę wody + mleczko). Ginek mi pozwolił :) Także myślę że przy niskim ciśnieniu jedna mała słaba caffe nie zaszkodzi.
    Teraz też piję ... ale bardziej mleko z kawą niż kawę z mlekiem :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Hej hej. Ja nie mogę wprowadzić temp. Jak wprowadze to zmieniazmienia mi ze mam dzień przypuszczalnie plodny, kasuje się dzień owulacji i wszystko na detektorze i pojawiła się info ze wykres przy obliczaniu terminu owulacji będzie brał pod uwagę tylko temp :-/

    dziwne
    ja na Twoim wykresie widzę że ostatnia temperatura jest z soboty.

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja wczoraj dostałam @ ale ok spodziewałam sie tego. Nowy cykl nowe nadzieje

    <3
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    hej dziewczynki, ja wczoraj i dzisiaj mam jakies pobolewania w podbrzuszu, jakies takie ciągniecie do dołu, czyżby to przed owulką było a moze po? miała któraś z was takie objawy?
    Albo jedno albo drugie. Jedne mają tak inne inaczej. Ja miałam przed a teraz mam po owu

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie i kazda z osobna&&& sierpień należy do was:-)

    magnolia82222 lubi tę wiadomość

    <3
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziś u mnie upał.
    Głowa mnie boli a to pewnie z tego upału, a dwa że poszłam na targ z pustym żołądkiem i wracałam z mega ciężkimi zakupami, ręce z tymi reklamówkami miałam niemalże po samą ziemię :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak.ktos nie przesadza z kofeiną to spokojnie może pić. Ja piłam czarna 3-4 dziennie i zaszlam. Odstawiłam dopiero w ciąży

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Trzymam kciuki za wszystkie i kazda z osobna&&& sierpień należy do was:-)
    <3

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    a sioooo @ choć do mnie

    Mam nadzieje, że słyszała i pójdzie do Ciebie :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    <3
    :-*

    <3
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj ostatnia globulka poszła w ruch. Mąż się cieszy że dziś po bzyka ale nici z tego. We mnie jeszcze siedzą te globulki, coś kiepsko się wydalają na zewnątrz. Jak wsadziłam wczoraj palucha aby globulke zapodać do normalnie jakbym palec wsadziła w piling. Pełno we mnie rozpuszczonej globulki jeszcze z poprzedniego dnia i ma konsystencję dosłownie jak piling, taka gęsta maź z mnóstwa drobinek (taki piasek). No jakby tak wsadził tam swojego wacka to normalnie obdarłby mi całą pochwę :P Mówię mu o tym a on na to że przynajmniej wyskrobie co trzeba :P
    A tak serio to myślę, że parę dni zejdzie aż się całkowicie oczyszczę z tych pozostałości globulkowych. Także pewnie najbliższe serduchowanie dopiero po okresie. @ na bank pięknie oczyści zalegające resztki. Także czekam na nią z utęsknieniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 10:55

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    Wczoraj ostatnia globulka poszła w ruch. Mąż się cieszy że dziś po bzyka ale nici z tego. We mnie jeszcze siedzą te globulki, coś kiepsko się wydalają na zewnątrz. Jak wsadziłam wczoraj palucha aby globulke zapodać do normalnie jakbym palec wsadziła w piling. Pełno we mnie rozpuszczonej globulki jeszcze z poprzedniego dnia i ma konsystencję dosłownie jak piling, taka gęsta maź z mnóstwa drobinek. No jakby tak wsadził tam swojego wacka to normalnie obdarłby mi całą pochwę :P Mówię mu o tym a on na to że przynajmniej wyskrobie co trzeba :P

    Wypościłaś go to teraz nie może się doczekać ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Jak.ktos nie przesadza z kofeiną to spokojnie może pić. Ja piłam czarna 3-4 dziennie i zaszlam. Odstawiłam dopiero w ciąży
    Ja w pierwszej ciąży pilam jedną słabą, teraz też pije jedną słabą, a ogolnie to jestem niskociśnieniowcem i często mnie głowa boli bo mam 110/80

    35 lat, 2 ciąża
‹‹ 2792 2793 2794 2795 2796 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ