Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 25 września 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :) Czekam na obchód, mam nadzieję, że dzisiaj już mnie stąd wypuszczą.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 września 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Duphaston może mieć wpływ na temperaturę :)

    Kurcze, tak podejrzewałam :( a już się cieszyłam, że mam taki ładny wykres :(

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 25 września 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Miłej niedzieli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 08:09

    Kim87 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 25 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w niedzielę.miłego dzionka

    Kim87 lubi tę wiadomość

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 września 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Cześć Kochane :) Czekam na obchód, mam nadzieję, że dzisiaj już mnie stąd wypuszczą.
    Kochana a jak się czujesz?

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 września 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was babeczki w nd;-) jak samopoczucie ?

    U mnie ok raczej jestem juz po owu jak zwykle moje testy super poz nie wychodziły ale jak na razie w 13 dc maialam najmocnieszy test.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1961a8b8321e.jpg
    <3 <3 ZAFASOLKOWAŁY <3 <3 mini-graphics-baby-660831.gif
    14.07 - Nutka88 - pozytywny
    16.07 - Evelin - pozytywny
    27.07 - Magdama - pozytywny
    29.07 - KingaJulia91 - pozytywny
    19.08 - Lokokoko - pozytywny
    22.08 - Worldbyme - pozytywny
    30.08 - Bbee - pozytywny
    1.09 - Młoda19, Pink Sky- pozytywny
    3.09 - Bella_Bella - pozytywny


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ce3ce1601ce9.jpg
    TESTUJĄ mini-graphics-baby-998830.gif
    26.09 - 19Biedroneczka91, Wvmvw, Violet146
    28.09 - Parsleyek
    30.09 - Ines

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6c3ea3e49b8.jpg
    TESTUJĄ mini-graphics-baby-998830.gif
    3.10 - Szatynka
    5.10 - Dzezabella
    8.10 - Czarnulka24, Stokrotka666
    10.10- Kim87
    11.10 - Dobruska


    mini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gifIm się udało <3 Uda się i nam! https://naforum.zapodaj.net/thumbs/99c5e3cf19f3.jpg mini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gif

    Sylwia91 - TP -> 30.10.2016
    Duśka:) - TP -> 27.11.2016
    WaldhauzerM - TP -> 22.12.2016
    eveli_na - TP -> 26.12.2016
    Anula1986 - TP -> 28.12.2016
    szuflada - TP -> 29.12.2016
    Allmita - TP > 09.01.2017
    Sandrula - TP -> 03.02.2017
    Nats - TP -> 05.02.2017
    KlaudyŚ - TP -> 13.02.2017
    Evelin - TP -> 23.03.2017

    <3 <3 ZAFASOLKOWANE ZAPRASZAMY NA NASZ FIOLETOWY WĄTEK NA BELLY <3 <3

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/zafasolkowane-z-grupy-starania-o-maluszka-of,10260,123.html


    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 25 września 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim!!


    Cherry ściskam Cię mocno.

    Bella trzymam kciuki za wypis!!



    Ja już w Gda, Zołza sąsiadka wróciła, gdzie się ukrywasz??? :D

    u mnie 24 dc i szykuje się @

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 25 września 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Miłej niedzieli :)

    Jak myślicie dlaczego w 2dc ovu pokazuje mi żółte światełko - dzień przypuszczalnie plodny? O co chodzi?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • M_Belly Przyjaciółka
    Postów: 113 34

    Wysłany: 25 września 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przyszedł wczoraj @, i to tak bolesny, ze myślałam, ze nie wytrzymam..2 Nospy nic nie dały, zwijałam się z bólu..wysłałam męża na stacje po Nurofen i w końcu on pomógł ... ale było ciężko.. z bólu i może trochę z rozczarowania pobeczalam się wczoraj.. a @ miałam mieć dopiero we wtorek- co za franca :( kolejny cykl- czyli badanie nasienia i moje dokładniejsze USG..
    Miłego dzionka dziewczyny, piękne słońce na dworze :)

    f2w3gzu3f5dq1xgq.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 25 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    I przyszedł wczoraj @, i to tak bolesny, ze myślałam, ze nie wytrzymam..2 Nospy nic nie dały, zwijałam się z bólu..wysłałam męża na stacje po Nurofen i w końcu on pomógł ... ale było ciężko.. z bólu i może trochę z rozczarowania pobeczalam się wczoraj.. a @ miałam mieć dopiero we wtorek- co za franca :( kolejny cykl- czyli badanie nasienia i moje dokładniejsze USG..
    Miłego dzionka dziewczyny, piękne słońce na dworze :)


    tulę!!

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 września 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    I przyszedł wczoraj @, i to tak bolesny, ze myślałam, ze nie wytrzymam..2 Nospy nic nie dały, zwijałam się z bólu..wysłałam męża na stacje po Nurofen i w końcu on pomógł ... ale było ciężko.. z bólu i może trochę z rozczarowania pobeczalam się wczoraj.. a @ miałam mieć dopiero we wtorek- co za franca :( kolejny cykl- czyli badanie nasienia i moje dokładniejsze USG..
    Miłego dzionka dziewczyny, piękne słońce na dworze :)
    Tulę kochanie i nie wiem czy wiesz.ale wszystko z ibuprofem blokuje owu. Ja bralalm całe życie i kiedy odrzucilam zaszłam w ciążę

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • M_Belly Przyjaciółka
    Postów: 113 34

    Wysłany: 25 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Tulę kochanie i nie wiem czy wiesz.ale wszystko z ibuprofem blokuje owu. Ja bralalm całe życie i kiedy odrzucilam zaszłam w ciążę

    Oj, nie wiedziałam... a brałaś coś w zamian, co pomagało?

    f2w3gzu3f5dq1xgq.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 25 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochana a jak się czujesz?

    Tak jak napisałam na belly:
    Dzisiaj wychodzę ze szpitala na 100%.
    Zrobili mi usg, trochę się martwię. Po pierwsze serduszko już bije, ale tętno wynosi 74/min, trochę mało :( Mam nadzieję, że to kwestia tego ze sie dopiero pojawiło (w czwartek jeszcze nie było) i się "rozpędza". Po drugie zarodek ma 2,5mm a to znaczy że urósł tylko 0,3mm od poniedziałku :( Chyba że to kwestia innego sprzętu. Jutro idę rozwiać wątpliwości do mojej ginekolog u której robiłam usg w poniedziałek.

    Kim87 lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 25 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A krwiak nie zagraża maleństwu.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 25 września 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwiak? ??????

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 25 września 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Krwiak? ??????

    Krwiak w macicy mi wykryli na usg. Ale na szczęście nie zagraża maleństwu.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    Oj, nie wiedziałam... a brałaś coś w zamian, co pomagało?
    Buscopan i no spa

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Tak jak napisałam na belly:
    Dzisiaj wychodzę ze szpitala na 100%.
    Zrobili mi usg, trochę się martwię. Po pierwsze serduszko już bije, ale tętno wynosi 74/min, trochę mało :( Mam nadzieję, że to kwestia tego ze sie dopiero pojawiło (w czwartek jeszcze nie było) i się "rozpędza". Po drugie zarodek ma 2,5mm a to znaczy że urósł tylko 0,3mm od poniedziałku :( Chyba że to kwestia innego sprzętu. Jutro idę rozwiać wątpliwości do mojej ginekolog u której robiłam usg w poniedziałek.
    Trzymam kciuki kochana za ciebie

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 września 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    U mnie dzisiaj rosół z kaczki i placki po wegiersku:)
    Do tego ciasto kinder country. Kto chętny ?:-

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 września 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam.
    U mnie dzisiaj rosół z kaczki i placki po wegiersku:)
    Do tego ciasto kinder country. Kto chętny ?:-
    Ja ciacho poproszę;-)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 3225 3226 3227 3228 3229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ