Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 25 października 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Obecnie przerwa w staraniach. W 10cs zaszłam w ciążę jednak w 9tc serduszko przestało bić, to było na początku października... Teraz dochodzę do siebie. Dzięki Dziewczynom z forum jest łatwiej <3
    o jejku :( bardzo mi przykro :( zawsze jest łatwiej jak można się wygadać i dostać przy tym wsparcie i dobrą energię na później :)

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 25 października 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    U mnie kurna 15 dpo i cisza... myślałam że przez luteine mam fl wydluzona a to jednak chyba taka moja uroda :/ niechże to dziadostwo przyjdzie wreszcie !!

    No to u mnie dopiero 8dpo

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Hehehehehhee
    I do tego ten kardamon, gozdziki, galka, cynamon, miod.... mmmmmmmmm
    Ale normalnke mamy humorki
    No zaraz sama otworze butle !

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 25 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    No zaraz sama otworze butle !

    E no dawaj z nami!!!

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    E no dawaj z nami!!!
    Tyle ze ja wypije kieliszek no moze dwa a pozniej pewnie wino bedzie stało
    Prędzej whiskey sobie poleje :D albo likierek imbirowy :D

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 25 października 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Tyle ze ja wypije kieliszek no moze dwa a pozniej pewnie wino bedzie stało
    Prędzej whiskey sobie poleje :D albo likierek imbirowy :D

    No to na zdrówko! :* :D

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    No to na zdrówko! :* :D
    Za dotychczasowe i przyszłe groszki !
    Na zdrowie :D

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 25 października 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajj jak ja lubię takiego grzańca... Mniammm :D a ja tu muszę sama w pracy siedzieć :'( dobrze, że chociaż mam Was :D

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Ajj jak ja lubię takiego grzańca... Mniammm :D a ja tu muszę sama w pracy siedzieć :'( dobrze, że chociaż mam Was :D
    Buziamy :* :*
    Do której w pracy musisz siedziec ?

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 25 października 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Buziamy :* :*
    Do której w pracy musisz siedziec ?
    do samiutkiej północy - jak kopciuszek hehe jedyny plus jest taki, że jak widać, nie przepracowuję się :D

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    do samiutkiej północy - jak kopciuszek hehe jedyny plus jest taki, że jak widać, nie przepracowuję się :D
    Ał no nie zazdroszczę - ale jak mowisz ze sie nie przepracowywujesz to ok :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki! śledzę Was nieśmiale od kilku dni a dziś spieszę powitać Was gorąco. Od trzech miesięcy staramy się o dzidziusia, jak narazie na luzie i bez presji, chociaż w tym miesiącu już mięknę i wyczuwam nutkę niepokoju. Przeczytałam setki Waszych objawów i potrafiłabym zidentyfikować u siebie każdy z nich a zarazem żadnego, tak bardzo chcę je poczuć że pojawiają się na zawołanie wraz z każdym kolejno przytoczonym przykładem z Waszych doświadczeń. Staram się zachować spokój i opanowanie.. robiłam dziś test ale nie ma opcji - jedna kreska. Test był dedykowany do przeprowadzenia w dniu spodziewanej miesiączki, zostały mi jeszcze 4 dni... jak żyć i nie zwariować? :)

  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 25 października 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiak77 wrote:
    czesc dziewczynki! śledzę Was nieśmiale od kilku dni a dziś spieszę powitać Was gorąco. Od trzech miesięcy staramy się o dzidziusia, jak narazie na luzie i bez presji, chociaż w tym miesiącu już mięknę i wyczuwam nutkę niepokoju. Przeczytałam setki Waszych objawów i potrafiłabym zidentyfikować u siebie każdy z nich a zarazem żadnego, tak bardzo chcę je poczuć że pojawiają się na zawołanie wraz z każdym kolejno przytoczonym przykładem z Waszych doświadczeń. Staram się zachować spokój i opanowanie.. robiłam dziś test ale nie ma opcji - jedna kreska. Test był dedykowany do przeprowadzenia w dniu spodziewanej miesiączki, zostały mi jeszcze 4 dni... jak żyć i nie zwariować? :)
    Witamy!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 25 października 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nic straconego Gosiak77,tez chcialam zrobic przed @ ale zdecydowalam poczekac chociarz mozna zwariowac bo mam 9 dni.

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 25 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiak77 wrote:
    czesc dziewczynki! śledzę Was nieśmiale od kilku dni a dziś spieszę powitać Was gorąco. Od trzech miesięcy staramy się o dzidziusia, jak narazie na luzie i bez presji, chociaż w tym miesiącu już mięknę i wyczuwam nutkę niepokoju. Przeczytałam setki Waszych objawów i potrafiłabym zidentyfikować u siebie każdy z nich a zarazem żadnego, tak bardzo chcę je poczuć że pojawiają się na zawołanie wraz z każdym kolejno przytoczonym przykładem z Waszych doświadczeń. Staram się zachować spokój i opanowanie.. robiłam dziś test ale nie ma opcji - jedna kreska. Test był dedykowany do przeprowadzenia w dniu spodziewanej miesiączki, zostały mi jeszcze 4 dni... jak żyć i nie zwariować? :)
    cześć :) właśnie my tu jesteśmy żeby nie zwariować ;) a wynik jeszcze nie jest miarodajny :) narazie nadzieję można mieć :) ja po 10 miesiącach starań, gdy dostaję okres, to przechodzę swoistą depresję :D wypłaczę się, wyżalę, a później znowu działam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 22:38

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 25 października 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiak77 wrote:
    czesc dziewczynki! śledzę Was nieśmiale od kilku dni a dziś spieszę powitać Was gorąco. Od trzech miesięcy staramy się o dzidziusia, jak narazie na luzie i bez presji, chociaż w tym miesiącu już mięknę i wyczuwam nutkę niepokoju. Przeczytałam setki Waszych objawów i potrafiłabym zidentyfikować u siebie każdy z nich a zarazem żadnego, tak bardzo chcę je poczuć że pojawiają się na zawołanie wraz z każdym kolejno przytoczonym przykładem z Waszych doświadczeń. Staram się zachować spokój i opanowanie.. robiłam dziś test ale nie ma opcji - jedna kreska. Test był dedykowany do przeprowadzenia w dniu spodziewanej miesiączki, zostały mi jeszcze 4 dni... jak żyć i nie zwariować? :)

    Witaj z nami :)
    A co do ostatniego to sama nie wiem:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś lepiej się poczułam z myślą, że TUTAJ jestem.. z WAMI :)
    Dziękuję

    pola89 lubi tę wiadomość

  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 października 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkąd siedzę w pracy to nie jestem w stanie Was nadgonić, teraz mi się udało... Gaduły i klechcibaby z Was! :D :*

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 25 października 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziewczyny nadeszła @ :(:(:( jak w zegarku... więc moje nadzieje, związane z tą drugą kreską na teście, która pojawiła się po 2 godzinach była fałszem spowodowanym czasem :/

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 października 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    No i dziewczyny nadeszła @ :(:(:( jak w zegarku... więc moje nadzieje, związane z tą drugą kreską na teście, która pojawiła się po 2 godzinach była fałszem spowodowanym czasem :/

    Pola, nie lubię :( Ale głowa do góry - nowy cykl nowa nadzieja!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 23:34

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
‹‹ 3436 3437 3438 3439 3440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ