Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 23 listopada 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to polecę po dokładnego siusiańca z rosmanna :) bo bete moge zrobić ale muszę do piątku czekac na wynik :) a juz u mnie gorzej bedzie z tym czekaniem :)

    35 lat, 2 ciąża
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po prostu wole wiedzieć, tak lub nie i życie toczy sie dalej, a nie takie czekanie na wyniki, moje serducho chyba by nie wytrzymało :)

    Kim87 lubi tę wiadomość

    35 lat, 2 ciąża
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    to polecę po dokładnego siusiańca z rosmanna :) bo bete moge zrobić ale muszę do piątku czekac na wynik :) a juz u mnie gorzej bedzie z tym czekaniem :)

    trzymam kciuki!

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    to polecę po dokładnego siusiańca z rosmanna :) bo bete moge zrobić ale muszę do piątku czekac na wynik :) a juz u mnie gorzej bedzie z tym czekaniem :)

    tez 3mam kciuki ;)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wracam za godzinke i dam znac, bo jeszcze do urzedu musze wstapić. trzymajcie kciukasy <3

    Ewi28, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    35 lat, 2 ciąża
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    to polecę po dokładnego siusiańca z rosmanna :) bo bete moge zrobić ale muszę do piątku czekac na wynik :) a juz u mnie gorzej bedzie z tym czekaniem :)
    trzymam kciuki :)

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie pojawia się @... :( :( :(
    Kur... Kur... Kur...

    Sama nie wiem czy jestem bardziej dała czy smutna...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Może jakiś stepper czy coś w tym stylu

    O, to jest dobre. Zamówię sobie za raz jakiś step na allegro :D
    Dziękuję za podpowiedź :*

    Kim87 lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    U mnie właśnie pojawia się @... :( :( :(
    Kur... Kur... Kur...

    Sama nie wiem czy jestem bardziej dała czy smutna...

    :( a tak było pięknie u cb

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    U mnie właśnie pojawia się @... :( :( :(
    Kur... Kur... Kur...

    Sama nie wiem czy jestem bardziej dała czy smutna...

    takie pytanko, leczysz się na coś czy tak naturlanie sie narazie staracie?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    U mnie właśnie pojawia się @... :( :( :(
    Kur... Kur... Kur...

    Sama nie wiem czy jestem bardziej dała czy smutna...

    Pola :( Przykro mi!!!
    Co za denny czas mamy :(
    Prawie wszystkie borykają się z jakimiś problemami, smutkami, dołami :( Nic tylko siąść na dupie i wyć :(

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu jak tobie sie nie udało to mi tym bardziej, ty chociaz mialam temp podwyższoną a ja nawet jej nie mam :/ listopad jest jakiś chu....złapałam doła jak nic...zero szans

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    to polecę po dokładnego siusiańca z rosmanna :) bo bete moge zrobić ale muszę do piątku czekac na wynik :) a juz u mnie gorzej bedzie z tym czekaniem :)
    Sikaj !!!!!

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    U mnie właśnie pojawia się @... :( :( :(
    Kur... Kur... Kur...

    Sama nie wiem czy jestem bardziej dała czy smutna...
    Czerwono czy brazowo

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    takie pytanko, leczysz się na coś czy tak naturlanie sie narazie staracie?
    tylko prolaktynę po obciążeniu mam wysoką, podstawowa bardzo dobra

    Wszystko poza tym jest niemalże idealne - nasienie męża ok, owulacja jest, endometrium ładne, wszystko pięknie, a mimo wszystko duuupa!

    Obawiam się tym niedrożnych jajowodów... :( dół mnie łapie...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Pączek no ja bym chyba ich wystrzelila. Weekend? Really? Toż to czas Relax a nie egzaminów
    Really - ale za to dostaje dzien wolny :D
    Tak czy siak - musze zrobić sobie ten kurs bo musze mieć "papierek" a ze wypadło jak wypadło to już trudno

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Ewa a ja nie mogę przywyknąć do Twojego awatara :) bo nasza Klaudyś z Belly ma taki sam ;) ;) ;)

    Też 5o miałam :D

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    U mnie właśnie pojawia się @... :( :( :(
    Kur... Kur... Kur...

    Sama nie wiem czy jestem bardziej dała czy smutna...
    No co za wredna....
    Tulę <3 <3 <3

    pola89 lubi tę wiadomość

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Pola :( Przykro mi!!!
    Co za denny czas mamy :(
    Prawie wszystkie borykają się z jakimiś problemami, smutkami, dołami :( Nic tylko siąść na dupie i wyć :(
    dokładnie tak mam...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Czerwono czy brazowo
    czerwono...dupa...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
‹‹ 3676 3677 3678 3679 3680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ