X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    znam, znam :D kto go nie zna?? :D

    a nawet jak wychodził negatyw, to zawsze się myślało, "eee tam, pewnie za wcześnie zrobiłam "

    No bo wiesz o co chodzi, patrzy się na zdjęcia pozytywnych z 9 dnia po owulacji i się myśli, że cuda pokaże nasz.

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    znam, znam :D kto go nie zna?? :D

    a nawet jak wychodził negatyw, to zawsze się myślało, "eee tam, pewnie za wcześnie zrobiłam "
    U mnie 16 dni po owulacji bylo za wczesnie;) juz sobie myslalam wmawiaj sobie glupia;) test na pewno wiarygodny, juz po terminie @. A dwa dni pozniej uwierzyc nie moglam jak zobaczylam dwie krechy:D

    Czikosz, mysia09 lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz 10 dpo najwyżej Ci beta wyjdzie, sikaniec to mało mało prawdopodobne:) ale znam to uczucie doskonale!

    Czikosz, mysia09 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Czikosz 10 dpo najwyżej Ci beta wyjdzie, sikaniec to mało mało prawdopodobne:) ale znam to uczucie doskonale!

    Nie planuję iść na krew, ale w 12 dniu to chyba coś wyjdzie z sikańca? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 15:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie zawsze po cholerę piszą na teście, że tydzień po zapłodnieniu... często nawet i to bywa zbyt wcześnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 15:39

  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W święta będę testować p ile nie dostanę jutro @ . Dziękuję za mi mile slowa:)

    27 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenia wrote:
    W święta będę testować p ile nie dostanę jutro @ . Dziękuję za mi mile slowa:)

    O! A w którym dniu jesteś po owulacji - jeśli można. :D

    Może na króliczka będzie niespodzianka?

    marzenia, mysia09 lubią tę wiadomość

  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykl regularny 28_dniowy..Jutro 14 dni po owulacji:)

    27 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenia wrote:
    Mam cykl regularny 28_dniowy..Jutro 14 dni po owulacji:)

    Jak Ci dobrze! :)

    Trzymam kciuki za dwie krechy! :D

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    U mnie 16 dni po owulacji bylo za wczesnie;) juz sobie myslalam wmawiaj sobie glupia;) test na pewno wiarygodny, juz po terminie @. A dwa dni pozniej uwierzyc nie moglam jak zobaczylam dwie krechy:D
    Tez bym tak chciala, mi sie @ spoznia drugi dzien,ale test negatywny i beta dzien przed terminem na nie :( choc cichutka nadzieje mam

    Ktosialinka
  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Tez bym tak chciala, mi sie @ spoznia drugi dzien,ale test negatywny i beta dzien przed terminem na nie :( choc cichutka nadzieje mam
    Spokojnie. Moje koleżance dopiero w 10 tc wykazał test pozytywny. Dziwne że po takim czasie dopiero Ale prawda. Spokojnie, zrobię później test, na pewno bedzie pozytywny.:) trzymam kciuki:)

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    27 lat
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tam u was ?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dramat, nie dość, że czekam na sikańca to jeszcze mam chyba zapalenie wokoło ust! Sucha i czerwona skóra. Miał ktoś coś takiego?

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilith.P Kochana kurczę pamiętam jak jeszcze pisałyśmy o białych testach i innych problemsch a dziś patrze a ty już prawie 32 tc .. wow ale to zleciało. .
    Co u Ciebie ??
    A gdzie się podziewa Kim87 ? A złoza? ? Ciekawe co u niej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 17:39

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    U mnie dramat, nie dość, że czekam na sikańca to jeszcze mam chyba zapalenie wokoło ust! Sucha i czerwona skóra. Miał ktoś coś takiego?
    Nie nie miałam nic takiego .. może inna z dziewczyn miała. .próbowałaś czymś smarować? Trzymam kciuki żeby na teście pojawiły się 2 krechy !!

    Czikosz lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim bywa na pewno, a Zołzy nie widziałam już od ho ho!

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenia wrote:
    Spokojnie. Moje koleżance dopiero w 10 tc wykazał test pozytywny. Dziwne że po takim czasie dopiero Ale prawda. Spokojnie, zrobię później test, na pewno bedzie pozytywny.:) trzymam kciuki:)
    Chcialabym ale jak mi wyszla beta na nie to juz zaczelam sie bardziej przychylac ze nie wyszlo :( ale troszke mnie podbudowalas. Okresu nie ma brzuszek pobolewa ale nie jakos strasznie. Wazne jest dla mnie zeby teraz sie udalo z pewnego powodu

    Ktosialinka
  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Chcialabym ale jak mi wyszla beta na nie to juz zaczelam sie bardziej przychylac ze nie wyszlo :( ale troszke mnie podbudowalas. Okresu nie ma brzuszek pobolewa ale nie jakos strasznie. Wazne jest dla mnie zeby teraz sie udalo z pewnego powodu
    Zobaczysz że po świętach napiszesz ze test pozytywny:) jestem dobrej myśli:)

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    27 lat
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenia wrote:
    Zobaczysz że po świętach napiszesz ze test pozytywny:) jestem dobrej myśli:)
    Kochana bardzo bym chciala. Umiesz podtrzymac na duchu :) jest to dla mnie wazne zeby bylo teraz

    Ktosialinka
  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenia wrote:
    Zobaczysz że po świętach napiszesz ze test pozytywny:) jestem dobrej myśli:)
    Ja wiem sama jak to jest bo już 2 lata się Staramy i nic:)ale będzie pozytyw ,zobaczysz.

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    27 lat
‹‹ 4084 4085 4086 4087 4088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ