X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie ten to następny cykl! :)

    Fajnie będzie, jak Ci tak okres nie przyjdzie! :) Trzymam kciuki kochana!

    Też bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreski... no ale, to już bardziej chęć u mnie dowiedzenia się czy będzie okres niż liczenie na to, że będzie coś więcej. No ale wierzę sobie troszeczkę, bo czekam jak sęp do niedzieli.

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli sie okaze ze masz racje to po stopach bede Cie calowac,albo adres podasz i Ci winko podesle:) teraz np brzuch wcale nie boli, nie wiem juz sama, ale jak przez swieta nie dostane @ to zrobie bete raz jeszcze i oby tak bylo jak piszesz.To moje marzenie teraz

    Czikosz lubi tę wiadomość

    Ktosialinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Jesli sie okaze ze masz racje to po stopach bede Cie calowac,albo adres podasz i Ci winko podesle:) teraz np brzuch wcale nie boli, nie wiem juz sama, ale jak przez swieta nie dostane @ to zrobie bete raz jeszcze i oby tak bylo jak piszesz.To moje marzenie teraz

    A jakie masz objawy? :)

    Bardzo lubię analizować swoje z innymi ciążowymi wykresami. Napawa to czasem optymizmem. Twoja kuleczka może się jeszcze transportować, więc puki okresu brak to nadzieja bardzo duża.

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

  • Instant Love Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) powiecie mi może czy same jakos możemy pomoc w zagniezdzeniu zarodka ? Slyszalam o zakazie jeżdżenia na rowerze chociaż nie wiem ile w tym prawdy :) mysle ze bardziej dźwiganie moglo by tutaj nie korzystnie wplynac. Może lepiej bylo by nie myśleć o tym i wyluzować ale jakos nie potrafię. Wydaje mi się ze idealnie wstrzelilismy się w owulacje (chociaż ovu wyznacza ja 2 dni wcześniej ) a nigdy nam to nie wychodzilo i bardzo mi zależy :)

  • Instant Love Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jeszcze jak z serduszkowaniem ..

  • elmo88 Ekspertka
    Postów: 207 158

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie slyszalam o czyms takim. Kobiety musialyby chyba byc caly czas jak chodzace lub najlepiej lezace jaja. :)
    Mysle ze trzeba do tego podejsc "na luzie".
    Ja tez sobie wszystko planowalam ze to Musi byc teraz, a los pokazal mi ze planowac to sobie moge :)
    Warto czekac, cierpliwie i spokojnie a kazdej z Was sie uda <3

    7470flw1u8epvxva.png
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    A jakie masz objawy? :)

    Bardzo lubię analizować swoje z innymi ciążowymi wykresami. Napawa to czasem optymizmem. Twoja kuleczka może się jeszcze transportować, więc puki okresu brak to nadzieja bardzo duża.
    Kochana ja to poki co okresu nie mam drugi dzien, pobolewa podbrzusze. Ostatni okres 15 marca,domniemana owulacja byla miedzy 25-29 marca,sexik 26 i zaraz 27 wieczorem mialam plamienia,28 wygladalo to na wiecej niz plamienia,29 plamienia i koniec. Test ciazowy dzien przed@ i beta negatywne. Wiec nie wiem co sie dzieje,po becie troche sie podlamalam bo skoro wyszla na nie to chyba nic nie wyszlo :( a moze za wczesnie porobilam wszystko,nie wiem :( bardzo mi zalezy zeby teraz jednak sie udalo,bo to bardzo wazne zeby jak najszybciej.Aaa i wymiotowalam ale tylko przez 3 dni choc odruch wymiotny sie pojawia czasem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 20:22

    Czikosz lubi tę wiadomość

    Ktosialinka
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Jak nie ten to następny cykl! :)

    Fajnie będzie, jak Ci tak okres nie przyjdzie! :) Trzymam kciuki kochana!

    Też bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreski... no ale, to już bardziej chęć u mnie dowiedzenia się czy będzie okres niż liczenie na to, że będzie coś więcej. No ale wierzę sobie troszeczkę, bo czekam jak sęp do niedzieli.
    I ja trzymam kciuki za Ciebie :) bardzo bym chciala zeby sie udalo teraz :) teraz brzuszek nie pobolewa mnie, tzn wczesniej w dzien tak, a teraz juz nie, bynajmniej narazie.

    Czikosz, marzenia lubią tę wiadomość

    Ktosialinka
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej <3

    Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale wiecie, pranie, okna, podłogi i inne takie mnie prześladowały.
    Po poniedziałkowej wizycie u nowego gina: na wywołanie okresu dostałam antykoncepcję na tydzień (czyli do niedzieli), jajeczko miało 14mm, endometrium 11mm, ale na litość- to był 44dc... W każdym razie lekarz pytał co i dlaczego, więc wytłumaczyłam, a on patrząc na moje badania (sprzed pół roku) stwierdził, że u mnie nie ma przeciwwskazań do ciąży. Natomiast nie spodobały mu się wyniki Mojego i przepisał tabletki Proviron o ile dobrze pamiętam. Nie wiem czy pomogą, ale na razie to jedyny lekarz, który przepisał coś (cokolwiek!) dla M, co nie kosztuje milionów monet...
    Aaa, no i "złota myśl" doktorka: "Podczas zachodzenia nie myśleć o zachodzeniu! Długo leżeć, żeby wszystko wpłynęło tam gdzie powinno!"

    Także ten.

    Smacznych i wesołych jajek :) <3

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Masza Koleżanka
    Postów: 35 4

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Piękne Staraczki:)
    Chciałam się przywitać, jestem nowa na forum. Potrzebuję też pomocy w zakresie interpretacji mojego wykresu.
    Pod koniec lutego odstawiłam antykoncepcję nuvaring. Pierwszy cykl po odstawieniu to jakaś masakra...krwawienia i plamienia miałam w zasadzie przez cały miesiąc. W poprzedni weekend, znów pojawiło się lekkie krwawienie po około tygodniowej przerwie. Uznałam je za okres i zaczęłam pilnować wykresu. I tak mnie właśnie natchnęło patrząc na testy i temperatury, że to chyba nie był okres a krwawienie okołoowulacyjne. Co o tym myślicie?
    Mam już dwójkę dzieci, przy obu obserwowałam swój cykl, ale nie było takiego bałaganu. Oprócz tego w wieku 16 lat miałam strumectomię tarczycy, mam hiperprolaktynemię czynnościową i jestem pół roku po usunięciu potworniaczka z jajnika. Mimo to z pierwszym dzieckiem zaszłam w pierwszym cyklu, z drugim w trzecim i nie wiem czy potrafię psychicznie znieść długie oczekiwanie. Marzą mi się bliźniaki :)

    27 lat, 5cs
    Częściowa strumektomia tarczycy w wieku 16lat, obecnie 3mm zdrowego miąższu,
    wysoka prolaktyna po obciążeniu metoklopramidem.
    Euthyrox 150, bromergon.
    Mam już dwoje cudownych dzieci <3 cel :czwórka :)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Zastanawia mnie zawsze po cholerę piszą na teście, że tydzień po zapłodnieniu... często nawet i to bywa zbyt wcześnie.

    Chwyt marketingowy:P

    Czikosz lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)

    Mnie jajnik strasznie boli. Mam nadzieję że to owulacja :-) wczoraj mialam pozytywny test owulacyjny, ide na monitoring dzisiaj na 16.

    elmo88, Czikosz, Kasia 25 lubią tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to uswiadomilam sobie ze w czarnej d... jestem z przygotowaniem do świąt :-) :-) :-) jak żadnego roku ;-)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć dziewczyny :-)

    Mnie jajnik strasznie boli. Mam nadzieję że to owulacja :-) wczoraj mialam pozytywny test owulacyjny, ide na monitoring dzisiaj na 16.
    Emidomi mnie tez jajniki bolały:)Trzymam kciuki i koniecznie daj znać:*<3

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • gosia265 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny tak przed świątecznie. Na samym początku chciała bym życzyć dla was wszystkich Zdrowych i spokojnych Świąt i spełnienia waszych marzeń o kochających maleństwach.:)

    Jestem tu nowa i mam pewien dylemat. Jestem mamą 5 letniej księżniczki i staramy się z mężem o drugą pociechę. Od grudnia mam nieregularne miesiączki w styczniu miałam wywoływaną po 41dniach później 25, 31 a dziś już 35 dzień i jej nie ma a do grudnia zawsze miałam co 28-29. Wszystkie badania mam dobre także to nie od tego. Ostatnio w marcu mnie nie było więc z mężem nie współżyliśmy jak wróciłam wzięliśmy się do roboty i teraz pytanie @ powinnam mieć 9 kwietnia planowo a z mężem zaczęliśmy wpołżycie 3 kwietnia czy jest możliwość ze doszło do zapłodnienia przed @?? samej wydaje mi się to nie realne bo bolał mnie brzuch i wszystko wskazywało ze przyjdzie @ a odkąd wróciłam po prostu wszystko minęło i nie wiem co o tym myśleć. Kiedy mogła bym zrobić test żeby był wiarygodny??? Acha i wczoraj i dziś rano duży ból na dole w pachwinach.Dziękuje z góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 15:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masza wrote:
    Cześć Piękne Staraczki:)
    Chciałam się przywitać, jestem nowa na forum. Potrzebuję też pomocy w zakresie interpretacji mojego wykresu.
    Pod koniec lutego odstawiłam antykoncepcję nuvaring. Pierwszy cykl po odstawieniu to jakaś masakra...krwawienia i plamienia miałam w zasadzie przez cały miesiąc. W poprzedni weekend, znów pojawiło się lekkie krwawienie po około tygodniowej przerwie. Uznałam je za okres i zaczęłam pilnować wykresu. I tak mnie właśnie natchnęło patrząc na testy i temperatury, że to chyba nie był okres a krwawienie okołoowulacyjne. Co o tym myślicie?
    Mam już dwójkę dzieci, przy obu obserwowałam swój cykl, ale nie było takiego bałaganu. Oprócz tego w wieku 16 lat miałam strumectomię tarczycy, mam hiperprolaktynemię czynnościową i jestem pół roku po usunięciu potworniaczka z jajnika. Mimo to z pierwszym dzieckiem zaszłam w pierwszym cyklu, z drugim w trzecim i nie wiem czy potrafię psychicznie znieść długie oczekiwanie. Marzą mi się bliźniaki :)

    Jedyne czego nie miałam to potworniaczka, za to miałam inny nowotwór.

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny owulacja byla :-) plyn w zatoce widoczny , pecherzyk pekl :-)

    Okolo południa strasznie mnie bolal jajnik wiec myślę że to jakos o tej porze byla owu. Serduszkowane bylo wczoraj w nocy ,dzisiaj poprawimy w razie czego :-)

    elmo88, 19Biedroneczka91, mysia09, Cherry_Blossom, Kasia 25, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi trzymam kciuki z całej siły.
    Ja czekam na wizytę prywatną bo oczywiście lux med nie znalazł dla mnie terminu na usg.. masakra.

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie :)
    Jestem tutaj po raz drugi. Usunęłam swoje konto kilka miesięcy temu , licząc na to ,że odpuszczę wszystko i ciąża w końcu przyjdzie. Niestety, nie pomogło więc wracam. Miło jest móc się wyżalić na forum :P
    Za mną 13 cykli starań, sporo badań po drodze , niby wszystko ok, a dzidzi nadal niet :( echhh... liczę,że kiedyś w końcu ....

  • elmo88 Ekspertka
    Postów: 207 158

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Dziewczyny owulacja byla :-) plyn w zatoce widoczny , pecherzyk pekl :-)

    Okolo południa strasznie mnie bolal jajnik wiec myślę że to jakos o tej porze byla owu. Serduszkowane bylo wczoraj w nocy ,dzisiaj poprawimy w razie czego :-)
    Piekne wiesci emidomi :)
    Badz dobrej mysli i serduszkujcie do woli <3

    emidomi lubi tę wiadomość

    7470flw1u8epvxva.png
‹‹ 4085 4086 4087 4088 4089 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ