Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2017, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wszystko dobrze. @ przyszła i teraz czekam juz na jej koniec żeby znów rozpocząć starania :) a jak u Ciebie?

Ktosialinka lubi tę wiadomość

• 19Biedroneczka91 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2017, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane baaaardzo Wam dziękuję:*:* za wsparcie podczas starań, które były ciężkie, ale na szczescie niedlugie. Za kazde dobre slowo podczas ciąży, za rady w chwilach gdy wpadalam w paranoje:*:* wreszcie dziekujemy za wspanialy prezent, który dzis do nas dotarł:* jesteście kochane, wspaniale i niezastapione:* razem z Ignasiem baaaaardzo dziekujemy. Sciskamy wszystkie ciocie:):)

Masza, emidomi, Caro lubią tę wiadomość

w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
  • Masza Koleżanka

Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, podpatruję Was tu często, ale nie mam kiedy napisać:(

Cieszę się, że takie tu ładne brzuszki widać:)

I trzymam kciuki z całych sił za te z Was, którym jeszcze się nie udało :*

Jakiś czas temu pisałam o jednodniowym spadku temperatury i często pozytywnych testach owulacyjnych. Mój obecny cykl to najdłuższy cykl w moim życiu (poza dwiema ciążami oczywiście :) ). W okolicach 40dc poszłam do pierwszego lepszego ginekologa, co było błędem i dostałam duphaston na wywołanie okresu. W 60dc okresu dalej brak i udało mi się dostać do swojego ulubionego ginekologa. Okazało się, że moje endometrium w 60dc miało 1,4mm grubość, czyli mniej więcej tyle, co dzień po miesiąccze powinno być. Dlatego też duphaston nie wywołał okresu i nie pojawiła się dzidzia, bo nawet jeśli do zapłodnienia doszło, to nie miało gdzie się zagniździć. Dostałam estrofem na 28dni, a od 16 dnia estrofemu dodatkowo duphaston na sztuczne odtworzenie cyklu. Teraz jestem 3 dni po odstawiniu leków i czekam na @. Dawno tak paskudy nie oczekiwałam. Mam nadzieję, że rozpocznie nowy bezproblemowy cykl...

Czy któraś z Was miała problemy z endometrium? Jeśli tak, to była sytuacja jednorazowa czy początek katastrofy?

27 lat, 5cs
    Częściowa strumektomia tarczycy w wieku 16lat, obecnie 3mm zdrowego miąższu,
    wysoka prolaktyna po obciążeniu metoklopramidem.
    Euthyrox 150, bromergon.
    Mam już dwoje cudownych dzieci <3 cel :czwórka :)
  • Ktosialinka Przyjaciółka

Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Ktosialinka wszystko dobrze. @ przyszła i teraz czekam juz na jej koniec żeby znów rozpocząć starania :) a jak u Ciebie?
    No niestety i u mnie sie pojawila @ 13 czerwca :/ tez czekam na koniec. Oby w tym cyklu sie udalo nam wszystkim. Bardzo bym tego chciala.

Ktosialinka
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    No niestety i u mnie sie pojawila @ 13 czerwca :/ tez czekam na koniec. Oby w tym cyklu sie udalo nam wszystkim. Bardzo bym tego chciala.
    Ehh, nie dość, ze się spóźniła to jeszcze tak się daje we znaki, że dosłownie ledwo chodze :( Będę trzymać kciuki za Ciebie i resztę staraczek żeby ten cykl był tym szczęśliwym! ;)

• emidomi Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2017, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nas mało staraczek zostało :( ale to dobrze :)
    Ja to już babcią forumowa jestem :) dziewczyny które pamiętam jak zaczęłam pisać na forum teraz już rodzą swoje dzieciaczki. A wydawało mi się że 9 miesięcy to długo :) szybko leci :):):)

A z każdym miesiącem nadziei coraz mniej....

31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Koko_jun Nowa

Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    od dawna Was obserwuje na Ovufriend ale dopiero dzisiaj do Was dolaczylam.
    Mam 33 lata, staramy sie z mezem od 18 cykli. Badania robione: HCG, laparo, hormony, cytologia, krew...moja ginekolog twierdzi, ze wszystko ok, a dwoch kresek nie ma.
    Jednoczesnie nie interesuje jej fakt, ze moje cykle sa dosyc nieregularne a do tygodnia przed miesiaczka mam plamienia. Wtedy juz wiem, ze z tego cyklu staran nici.
    Czy ktoras z Was miala podobny problem? co to moze oznaczac?
    Jak zaradzic na to naturalnymi srodkami?
    Od tego cyklu na wlasna reke mam zamiar wystartowac z vitexem (odpowiednik Castagnusa, mieszkam zagranica), olejem z wiesiolka, spirulina i pylkiem pszczelim..a odstawic suplement z witaminami, ktory mi przepisala.
    Dziekuje Wam z gory za podpowiedzi...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2017, 11:15

Koko_jun
  • emidomi Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane ;)
    W końcu dzisiaj słoneczko wyszło :):)

Trochę nie miałam ostatnio czasu na forum i niby was nadrabiam ale ciekawa jestem co u naszych mamusiek słychać. Niektórych nie widziałam na fioletowym wątku.

Pesteczka, Mysia, Czarnulka??? Jak u was?

Aha :) Ines urodziła synka :)

czarnulka24 lubi tę wiadomość

31 lat,
    TSH 3,07
    Dwie córeczki <3
  • emidomi Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko_jun wrote:
    Czesc dziewczyny,
    od dawna Was obserwuje na Ovufriend ale dopiero dzisiaj do Was dolaczylam.
    Mam 33 lata, staramy sie z mezem od 18 cykli. Badania robione: HCG, laparo, hormony, cytologia, krew...moja ginekolog twierdzi, ze wszystko ok, a dwoch kresek nie ma.
    Jednoczesnie nie interesuje jej fakt, ze moje cykle sa dosyc nieregularne a do tygodnia przed miesiaczka mam plamienia. Wtedy juz wiem, ze z tego cyklu staran nici.
    Czy ktoras z Was miala podobny problem? co to moze oznaczac?
    Jak zaradzic na to naturalnymi srodkami?
    Od tego cyklu na wlasna reke mam zamiar wystartowac z vitexem (odpowiednik Castagnusa, mieszkam zagranica), olejem z wiesiolka, spirulina i pylkiem pszczelim..a odstawic suplement z witaminami, ktory mi przepisala.
    Dziekuje Wam z gory za podpowiedzi...

Ja nie mam plamien ale na chłopski rozum to plamienia zależą chyba od poziomu progesteronu. Ale widzę że pisałaś że hormony masz ok także nie wiem o co może chodzić.
    Żeby tu każda z nas wiedziała co jest przyczyną niepowodzeń kochana....
    U mnie też niby wszystko ok, hsg,mąż, hormony, dwoje dzieci już mam. A trzecie jakoś nie wychodzi :) tylko u mnie TSH żyje własnym życiem, raz nisko raz wysoko. Nie mogę dać sobie z nim rady.

Może zbadaj poziom progesteronu w drugiej fazie cyklu - zobaczymy czy to nie przez jego niski poziom masz plamienia

31 lat,
    TSH 3,07
    Dwie córeczki <3
  • mysia09 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć kochane ;)

Trochę nie miałam ostatnio czasu na forum i niby was nadrabiam ale ciekawa jestem co u naszych mamusiek słychać. Niektórych nie widziałam na fioletowym wątku.

Cześć Kochane:* ja wczoraj byłam na wizycie:) Wszystko Ok i będę mieć córeczkę - prawdopodobnie będzie Julcia:)

Caro, emidomi, Coco55 lubią tę wiadomość

14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Caro Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :**

mysia córeczka? Gratuluję <3 Będzie Mała Księżniczka :-)

emidomi jaka tam forumowa babcia :-P Ja też mam tak, że dziewczyny które poznałam na początku zdążyły zajść, urodzić i ich maleństwa mają już kilka miesięcy także wszystko przed Toba :* A jak tam z tym Twoim TSH? Skacze nadal?

Koko_jun a progesteron napewno jest ok? Wiem, że na regulacje cyklu pomaga Ovarin. Dodatkowo na innym forum koleżance na takie właśnie plamienia pomogło lykanie zwykłego magnezu.

mysia09 lubi tę wiadomość

Wh4np2.png
    lztLp1.png
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć kochane ;)

Hej emidomi. U mnie niby oki. Pisałam wam jakiś czas temu że będę prawdopodobnie mieć synów. Tak mówiła doktorka w klinice. W piątek miałam wizytę u swojego lekarza i on coś mówił ze prawdopodobnie dziewczynki. Także dopiero na prenatalnych się dowiem 5 lipca co dokładnie. . Z wyprawką musze zaczekać

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia gratuluję dziewczynki

mysia09 lubi tę wiadomość

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • k91 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

Zniknęłam na chwilę, zaczytałam się w książkach :)

U mnie zaczyna się stresujący czas - czekanie na @ lub na dwie kreski.Staram się nie nakręcać, ale dobrze wiecie jak to jest.

Dzisiaj pojawiło się słoneczko więc może będzie przyjemniej :)

45cs, 28 lat, BMI 21
    endometrioza, PCOS,
    ANA2(-); MTHFR i PAI- heterozygoty, AMH- 9,25
    Leczenie immunologiczne- Accofil
  • emidomi Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 23:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziewczyny :**

mysia córeczka? Gratuluję <3 Będzie Mała Księżniczka :-)

emidomi jaka tam forumowa babcia :-P Ja też mam tak, że dziewczyny które poznałam na początku zdążyły zajść, urodzić i ich maleństwa mają już kilka miesięcy także wszystko przed Toba :* A jak tam z tym Twoim TSH? Skacze nadal?

Koko_jun a progesteron napewno jest ok? Wiem, że na regulacje cyklu pomaga Ovarin. Dodatkowo na innym forum koleżance na takie właśnie plamienia pomogło lykanie zwykłego magnezu.

Jak mi wystarczy czasu to w tym tygodniu pójdę zbadać poziom TSH bo, około 29.06 miałam się pojawić endo.

31 lat,
    TSH 3,07
    Dwie córeczki <3
  • emidomi Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Hej dziewczyny.

Zniknęłam na chwilę, zaczytałam się w książkach :)

U mnie zaczyna się stresujący czas - czekanie na @ lub na dwie kreski.Staram się nie nakręcać, ale dobrze wiecie jak to jest.

Dzisiaj pojawiło się słoneczko więc może będzie przyjemniej :)

Też namiętnie czytam :)
    kiedy testujesz? u mnie we wtorek termin @

31 lat,
    TSH 3,07
    Dwie córeczki <3
  • emidomi Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 23:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Hej emidomi. U mnie niby oki. Pisałam wam jakiś czas temu że będę prawdopodobnie mieć synów. Tak mówiła doktorka w klinice. W piątek miałam wizytę u swojego lekarza i on coś mówił ze prawdopodobnie dziewczynki. Także dopiero na prenatalnych się dowiem 5 lipca co dokładnie. . Z wyprawką musze zaczekać

Kochanie co by nie było najważniejsze żeby były zdrowe. Dziewczynki też są fajne - coś o tym wiem , mam dwie :)

31 lat,
    TSH 3,07
    Dwie córeczki <3
  • k91 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2017, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Też namiętnie czytam :)
    kiedy testujesz? u mnie we wtorek termin @

Termin @ w czwartek i już ją trochę czuję, więc nie wiem czy będę testować

45cs, 28 lat, BMI 21
    endometrioza, PCOS,
    ANA2(-); MTHFR i PAI- heterozygoty, AMH- 9,25
    Leczenie immunologiczne- Accofil
  • 19Biedroneczka91 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane:))) zaglądam zobaczyć co u Was slychac:* wiruskowac juz nie mam czym więc tylko kibicuje:) u nas czas biegnie jak szalony, Ignaś ma już 4 tygodnie:D i chociaż Malutki dużo śpi, to i tak jakos godziny uciekaja mi przez palce i ani sie obejrze jest wieczor:):)

emidomi, mysia09 lubią tę wiadomość

w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
  • mysia09 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2017, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi, K91 trzymam kciuki z całych sil!<3
    I wiruski przesyłam #@€%&*&%€#@¥£$>< :*

14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
‹‹ 4131 4132 4133 4134 4135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego