X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wszystko dobrze. @ przyszła i teraz czekam juz na jej koniec żeby znów rozpocząć starania :) a jak u Ciebie?

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane baaaardzo Wam dziękuję:*:* za wsparcie podczas starań, które były ciężkie, ale na szczescie niedlugie. Za kazde dobre slowo podczas ciąży, za rady w chwilach gdy wpadalam w paranoje:*:* wreszcie dziekujemy za wspanialy prezent, który dzis do nas dotarł:* jesteście kochane, wspaniale i niezastapione:* razem z Ignasiem baaaaardzo dziekujemy. Sciskamy wszystkie ciocie:):)

    Masza, emidomi, Caro lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Masza Koleżanka
    Postów: 35 4

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, podpatruję Was tu często, ale nie mam kiedy napisać:(

    Cieszę się, że takie tu ładne brzuszki widać:)

    I trzymam kciuki z całych sił za te z Was, którym jeszcze się nie udało :*

    Jakiś czas temu pisałam o jednodniowym spadku temperatury i często pozytywnych testach owulacyjnych. Mój obecny cykl to najdłuższy cykl w moim życiu (poza dwiema ciążami oczywiście :) ). W okolicach 40dc poszłam do pierwszego lepszego ginekologa, co było błędem i dostałam duphaston na wywołanie okresu. W 60dc okresu dalej brak i udało mi się dostać do swojego ulubionego ginekologa. Okazało się, że moje endometrium w 60dc miało 1,4mm grubość, czyli mniej więcej tyle, co dzień po miesiąccze powinno być. Dlatego też duphaston nie wywołał okresu i nie pojawiła się dzidzia, bo nawet jeśli do zapłodnienia doszło, to nie miało gdzie się zagniździć. Dostałam estrofem na 28dni, a od 16 dnia estrofemu dodatkowo duphaston na sztuczne odtworzenie cyklu. Teraz jestem 3 dni po odstawiniu leków i czekam na @. Dawno tak paskudy nie oczekiwałam. Mam nadzieję, że rozpocznie nowy bezproblemowy cykl...

    Czy któraś z Was miała problemy z endometrium? Jeśli tak, to była sytuacja jednorazowa czy początek katastrofy?

    27 lat, 5cs
    Częściowa strumektomia tarczycy w wieku 16lat, obecnie 3mm zdrowego miąższu,
    wysoka prolaktyna po obciążeniu metoklopramidem.
    Euthyrox 150, bromergon.
    Mam już dwoje cudownych dzieci <3 cel :czwórka :)
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Ktosialinka wszystko dobrze. @ przyszła i teraz czekam juz na jej koniec żeby znów rozpocząć starania :) a jak u Ciebie?
    No niestety i u mnie sie pojawila @ 13 czerwca :/ tez czekam na koniec. Oby w tym cyklu sie udalo nam wszystkim. Bardzo bym tego chciala.

    Ktosialinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    No niestety i u mnie sie pojawila @ 13 czerwca :/ tez czekam na koniec. Oby w tym cyklu sie udalo nam wszystkim. Bardzo bym tego chciala.
    Ehh, nie dość, ze się spóźniła to jeszcze tak się daje we znaki, że dosłownie ledwo chodze :( Będę trzymać kciuki za Ciebie i resztę staraczek żeby ten cykl był tym szczęśliwym! ;)

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nas mało staraczek zostało :( ale to dobrze :)
    Ja to już babcią forumowa jestem :) dziewczyny które pamiętam jak zaczęłam pisać na forum teraz już rodzą swoje dzieciaczki. A wydawało mi się że 9 miesięcy to długo :) szybko leci :):):)

    A z każdym miesiącem nadziei coraz mniej....

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Koko_jun Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    od dawna Was obserwuje na Ovufriend ale dopiero dzisiaj do Was dolaczylam.
    Mam 33 lata, staramy sie z mezem od 18 cykli. Badania robione: HCG, laparo, hormony, cytologia, krew...moja ginekolog twierdzi, ze wszystko ok, a dwoch kresek nie ma.
    Jednoczesnie nie interesuje jej fakt, ze moje cykle sa dosyc nieregularne a do tygodnia przed miesiaczka mam plamienia. Wtedy juz wiem, ze z tego cyklu staran nici.
    Czy ktoras z Was miala podobny problem? co to moze oznaczac?
    Jak zaradzic na to naturalnymi srodkami?
    Od tego cyklu na wlasna reke mam zamiar wystartowac z vitexem (odpowiednik Castagnusa, mieszkam zagranica), olejem z wiesiolka, spirulina i pylkiem pszczelim..a odstawic suplement z witaminami, ktory mi przepisala.
    Dziekuje Wam z gory za podpowiedzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2017, 11:15

    Koko_jun
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane ;)
    W końcu dzisiaj słoneczko wyszło :):)

    Trochę nie miałam ostatnio czasu na forum i niby was nadrabiam ale ciekawa jestem co u naszych mamusiek słychać. Niektórych nie widziałam na fioletowym wątku.

    Pesteczka, Mysia, Czarnulka??? Jak u was?

    Aha :) Ines urodziła synka :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko_jun wrote:
    Czesc dziewczyny,
    od dawna Was obserwuje na Ovufriend ale dopiero dzisiaj do Was dolaczylam.
    Mam 33 lata, staramy sie z mezem od 18 cykli. Badania robione: HCG, laparo, hormony, cytologia, krew...moja ginekolog twierdzi, ze wszystko ok, a dwoch kresek nie ma.
    Jednoczesnie nie interesuje jej fakt, ze moje cykle sa dosyc nieregularne a do tygodnia przed miesiaczka mam plamienia. Wtedy juz wiem, ze z tego cyklu staran nici.
    Czy ktoras z Was miala podobny problem? co to moze oznaczac?
    Jak zaradzic na to naturalnymi srodkami?
    Od tego cyklu na wlasna reke mam zamiar wystartowac z vitexem (odpowiednik Castagnusa, mieszkam zagranica), olejem z wiesiolka, spirulina i pylkiem pszczelim..a odstawic suplement z witaminami, ktory mi przepisala.
    Dziekuje Wam z gory za podpowiedzi...

    Ja nie mam plamien ale na chłopski rozum to plamienia zależą chyba od poziomu progesteronu. Ale widzę że pisałaś że hormony masz ok także nie wiem o co może chodzić.
    Żeby tu każda z nas wiedziała co jest przyczyną niepowodzeń kochana....
    U mnie też niby wszystko ok, hsg,mąż, hormony, dwoje dzieci już mam. A trzecie jakoś nie wychodzi :) tylko u mnie TSH żyje własnym życiem, raz nisko raz wysoko. Nie mogę dać sobie z nim rady.

    Może zbadaj poziom progesteronu w drugiej fazie cyklu - zobaczymy czy to nie przez jego niski poziom masz plamienia

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć kochane ;)
    W końcu dzisiaj słoneczko wyszło :):)

    Trochę nie miałam ostatnio czasu na forum i niby was nadrabiam ale ciekawa jestem co u naszych mamusiek słychać. Niektórych nie widziałam na fioletowym wątku.

    Pesteczka, Mysia, Czarnulka??? Jak u was?

    Aha :) Ines urodziła synka :)
    Cześć Kochane:* ja wczoraj byłam na wizycie:) Wszystko Ok i będę mieć córeczkę - prawdopodobnie będzie Julcia:)

    Caro, emidomi, Coco55 lubią tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :**

    mysia córeczka? Gratuluję <3 Będzie Mała Księżniczka :-)

    emidomi jaka tam forumowa babcia :-P Ja też mam tak, że dziewczyny które poznałam na początku zdążyły zajść, urodzić i ich maleństwa mają już kilka miesięcy także wszystko przed Toba :* A jak tam z tym Twoim TSH? Skacze nadal?

    Koko_jun a progesteron napewno jest ok? Wiem, że na regulacje cyklu pomaga Ovarin. Dodatkowo na innym forum koleżance na takie właśnie plamienia pomogło lykanie zwykłego magnezu.

    mysia09 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć kochane ;)
    W końcu dzisiaj słoneczko wyszło :):)

    Trochę nie miałam ostatnio czasu na forum i niby was nadrabiam ale ciekawa jestem co u naszych mamusiek słychać. Niektórych nie widziałam na fioletowym wątku.

    Pesteczka, Mysia, Czarnulka??? Jak u was?

    Aha :) Ines urodziła synka :)

    Hej emidomi. U mnie niby oki. Pisałam wam jakiś czas temu że będę prawdopodobnie mieć synów. Tak mówiła doktorka w klinice. W piątek miałam wizytę u swojego lekarza i on coś mówił ze prawdopodobnie dziewczynki. Także dopiero na prenatalnych się dowiem 5 lipca co dokładnie. . Z wyprawką musze zaczekać

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia gratuluję dziewczynki

    mysia09 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Zniknęłam na chwilę, zaczytałam się w książkach :)

    U mnie zaczyna się stresujący czas - czekanie na @ lub na dwie kreski.Staram się nie nakręcać, ale dobrze wiecie jak to jest.

    Dzisiaj pojawiło się słoneczko więc może będzie przyjemniej :)

    65cs, 30 lat
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziewczyny :**

    mysia córeczka? Gratuluję <3 Będzie Mała Księżniczka :-)

    emidomi jaka tam forumowa babcia :-P Ja też mam tak, że dziewczyny które poznałam na początku zdążyły zajść, urodzić i ich maleństwa mają już kilka miesięcy także wszystko przed Toba :* A jak tam z tym Twoim TSH? Skacze nadal?

    Koko_jun a progesteron napewno jest ok? Wiem, że na regulacje cyklu pomaga Ovarin. Dodatkowo na innym forum koleżance na takie właśnie plamienia pomogło lykanie zwykłego magnezu.



    Jak mi wystarczy czasu to w tym tygodniu pójdę zbadać poziom TSH bo, około 29.06 miałam się pojawić endo.

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Hej dziewczyny.

    Zniknęłam na chwilę, zaczytałam się w książkach :)

    U mnie zaczyna się stresujący czas - czekanie na @ lub na dwie kreski.Staram się nie nakręcać, ale dobrze wiecie jak to jest.

    Dzisiaj pojawiło się słoneczko więc może będzie przyjemniej :)


    Też namiętnie czytam :)
    kiedy testujesz? u mnie we wtorek termin @

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Hej emidomi. U mnie niby oki. Pisałam wam jakiś czas temu że będę prawdopodobnie mieć synów. Tak mówiła doktorka w klinice. W piątek miałam wizytę u swojego lekarza i on coś mówił ze prawdopodobnie dziewczynki. Także dopiero na prenatalnych się dowiem 5 lipca co dokładnie. . Z wyprawką musze zaczekać


    Kochanie co by nie było najważniejsze żeby były zdrowe. Dziewczynki też są fajne - coś o tym wiem , mam dwie :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Też namiętnie czytam :)
    kiedy testujesz? u mnie we wtorek termin @

    Termin @ w czwartek i już ją trochę czuję, więc nie wiem czy będę testować

    65cs, 30 lat
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane:))) zaglądam zobaczyć co u Was slychac:* wiruskowac juz nie mam czym więc tylko kibicuje:) u nas czas biegnie jak szalony, Ignaś ma już 4 tygodnie:D i chociaż Malutki dużo śpi, to i tak jakos godziny uciekaja mi przez palce i ani sie obejrze jest wieczor:):)

    emidomi, mysia09 lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi, K91 trzymam kciuki z całych sil!<3
    I wiruski przesyłam #@€%&*&%€#@¥£$>< :*

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
‹‹ 4131 4132 4133 4134 4135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ