X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella Moja Kochana <3 <3 <3 :) :) :)

    pola89 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dawno nie pisałam :) Byłam wywoływana- jestem jestem :)

    Musiałam ochłonąć.. 29.06 mamy wizytę ale sama nie wiem co chcę dalej robić. Mam ochotę to wszystko zostawić i wrócić do tego na jesień..

    Naturalny cykl mamy, bo musi organizm wrócić do siebie- Emidomi pytałaś :) A tak w ogóle Kochana gratulacje pięknego TSH!!

    Sama nie wiem co robić, czy zapładniać komórki czy nie, czy transferować czy nie :) Jakoś o tym nie myślę od 2 tygodni.. Cieszę się tym co mam, zakupem domu, wykończeniem, miłością, przyjaciółmi :) Jest lato, jest pięknie, jest słońce :) Kiedyś będzie i dziecko, jakoś... ;)

    Pozdrawiam Was Kochane!

    Mamusie nasze jak u Was??

    Brzuchatki, życzę Wam dobrego samopoczucia w ciąży i zdrówka dla rosnących w brzusiach maluszków :)

    Starające.. trzymam kciuki <3

    pola89, mysia09, emidomi, czarnulka24, Ktosialinka, wvmvw lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Hej!
    Dawno mnie nie było, psychika odpoczęła i... witam się w dwupaku <3
    Dezabella ogromne gratuluje <3 Kochana który tydzień?

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Ja też dawno nie pisałam :) Byłam wywoływana- jestem jestem :)

    Musiałam ochłonąć.. 29.06 mamy wizytę ale sama nie wiem co chcę dalej robić. Mam ochotę to wszystko zostawić i wrócić do tego na jesień..

    Naturalny cykl mamy, bo musi organizm wrócić do siebie- Emidomi pytałaś :) A tak w ogóle Kochana gratulacje pięknego TSH!!

    Sama nie wiem co robić, czy zapładniać komórki czy nie, czy transferować czy nie :) Jakoś o tym nie myślę od 2 tygodni.. Cieszę się tym co mam, zakupem domu, wykończeniem, miłością, przyjaciółmi :) Jest lato, jest pięknie, jest słońce :) Kiedyś będzie i dziecko, jakoś... ;)

    Pozdrawiam Was Kochane!

    Mamusie nasze jak u Was??

    Brzuchatki, życzę Wam dobrego samopoczucia w ciąży i zdrówka dla rosnących w brzusiach maluszków :)

    Starające.. trzymam kciuki <3

    Kochana tak się cieszę ze u Ciebie w maire ok. Gratuluje domku!:) My tez wlasnie szukamy...:) Może rzeczywiście na razie odpocznij i zajmuje sie domkiem:) Ja mysle ze ten z góry czuwa i na pewno będzie maleństwo:) Tego z całego serducha Ci życzę:)
    Jesli chodzi o mnie to ja juz prawie w połowie i będę mieć córeczkę <3

    PS. Przesyłam wiruski #@%&&*%€#@ :*

    Lubię_czekoladę, Kasia 25 lubią tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Zuziak Znajoma
    Postów: 22 11

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam i ja:)
    Czytam sobie te wasze wpisy i postanowiłam się zarejestrowac.
    Sprawa wygląda tak, że w tamtym roku zaszłam w ciąże, w dniu spodziewanej miesiączki pojawiło się plamienie implantacyjne, zrobiłam test, wyszły dwie krechy. Niestety los chciał inaczej i okazało się, że było to puste jajo płodowe. Wizyta w szpitalu, obyło się bez łyżeczkowania, jednak lekarz kazał odczekać rok ze staraniami. Od trzech miesięcy intensywnie się staramy, jednak do tej pory @ przychodziła idealnie w 29dc. Tym razem jest inaczej. Dzisiaj mija 33dc i @ ani jej objawów jak nie było tak nie ma. Testy robiłam juz trzy (Pepino paskowy). Wszystkie negatywne. Z krwi mogę zrobic dopiero w przyszłym tygodniu ze względu na pracę. Objawów nie mam żadnych. Ani piersi nie bolą, ani brzuch... Rok temu czułam się jak przed @ tylko ze zdwojoną intensywnością. Jakiś tydzień temu jedyne co mnie zdziwiło to to, że mogłabym spac całymi dniami, a normalnie w dzień nawet po całonocnych imprezach nie mogłam zasnąć. Nie wiem co o tym myśleć i może szukam tu jakiejś otuchy:)

    2nn3flw1p8tkd08p.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Kochana tak się cieszę ze u Ciebie w maire ok. Gratuluje domku!:) My tez wlasnie szukamy...:) Może rzeczywiście na razie odpocznij i zajmuje sie domkiem:) Ja mysle ze ten z góry czuwa i na pewno będzie maleństwo:) Tego z całego serducha Ci życzę:)
    Jesli chodzi o mnie to ja juz prawie w połowie i będę mieć córeczkę <3

    PS. Przesyłam wiruski #@%&&*%€#@ :*
    Gratuluję Mysiu <3 <3 <3 <3

    Jak ten czas leci :)

    mysia09 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella -szczere gratulacje :)

    Czekoladka - gratuluję zakupu domu, mam nadzieję że pojawi się u ciebie malusi bobasek .. jak nie w najbliższym czasie bo się zastanawiasz nad dalszymi staraniami to moze na jesień czy zimę. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie :)

    Mysia -cio u Ciebie. ?

    Emidomi - super Tsh :)

    Życzę zdrówka dla wszystkich brzuchatek i trzymam kciuki za starające się. .

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Dezabella ogromne gratuluje <3 Kochana który tydzień?
    Kochanie, dziś zaczęłam 5 tydzień :)

    Jutro druga beta (wczoraj było 116) i wer wtorek o 17 wizyta u gina :)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziak wrote:
    Dołączam i ja:)
    Czytam sobie te wasze wpisy i postanowiłam się zarejestrowac.
    Sprawa wygląda tak, że w tamtym roku zaszłam w ciąże, w dniu spodziewanej miesiączki pojawiło się plamienie implantacyjne, zrobiłam test, wyszły dwie krechy. Niestety los chciał inaczej i okazało się, że było to puste jajo płodowe. Wizyta w szpitalu, obyło się bez łyżeczkowania, jednak lekarz kazał odczekać rok ze staraniami. Od trzech miesięcy intensywnie się staramy, jednak do tej pory @ przychodziła idealnie w 29dc. Tym razem jest inaczej. Dzisiaj mija 33dc i @ ani jej objawów jak nie było tak nie ma. Testy robiłam juz trzy (Pepino paskowy). Wszystkie negatywne. Z krwi mogę zrobic dopiero w przyszłym tygodniu ze względu na pracę. Objawów nie mam żadnych. Ani piersi nie bolą, ani brzuch... Rok temu czułam się jak przed @ tylko ze zdwojoną intensywnością. Jakiś tydzień temu jedyne co mnie zdziwiło to to, że mogłabym spac całymi dniami, a normalnie w dzień nawet po całonocnych imprezach nie mogłam zasnąć. Nie wiem co o tym myśleć i może szukam tu jakiejś otuchy:)

    Witaj:)
    Bardzo mi przykro ze tak się stało....Ale teraz juz na pewno będzie wszystko dobrze:) Co do objawów to ciężko powiedzieć, bo może to być groszek i też nie...Trzymam kciuki za betę!:*

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dzezabella -szczere gratulacje :)

    Czekoladka - gratuluję zakupu domu, mam nadzieję że pojawi się u ciebie malusi bobasek .. jak nie w najbliższym czasie bo się zastanawiasz nad dalszymi staraniami to moze na jesień czy zimę. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie :)

    Mysia -cio u Ciebie. ?

    Emidomi - super Tsh :)

    Życzę zdrówka dla wszystkich brzuchatek i trzymam kciuki za starające się. .
    Hej Czarnulko:) ostatnio byliśmy na wizycie i bylo wszystko Ok:)Początkiem lipca mamy miec połówkowe...Kazda wizyta mnie troche stresuje :/ Chyba za dużo czytam.....a tak to sobie rośniemy coraz bardziej:) A co tam u Was? Co będziesz miała w końcu, chłopców czy dziewczynkę? Jak Twoje łożysko? Jak się ogólnie czujesz? Rośnijcie zdrowo:*

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Kochanie, dziś zaczęłam 5 tydzień :)

    Jutro druga beta (wczoraj było 116) i wer wtorek o 17 wizyta u gina :)
    <3 To czekam na wieści odnośnie drugiej bety:)

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Zuziak Znajoma
    Postów: 22 11

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Witaj:)
    Bardzo mi przykro ze tak się stało....Ale teraz juz na pewno będzie wszystko dobrze:) Co do objawów to ciężko powiedzieć, bo może to być groszek i też nie...Trzymam kciuki za betę!:*
    Tak widac musiało być:) Ktos widac miał jakieś inne plany wobec mnie. Na bete lece w poniedziałek z samego rana, czyli po poludniu będzie wszystko jasne:) No chyba, że wcześniej sie @ przypałęta:)

    mysia09 lubi tę wiadomość

    2nn3flw1p8tkd08p.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella z jakimi fajnymi wiadomościami wróciłaś! Gratuluję i trzymam kciuki za betę i wizytę.

    Czekoladko, domeczek jest, to teraz będzie czas aby zapełnić go tupotem stópek małych czekoladek, czego Ci z całego serca życzę. Uwijcie dla małej czekoladki piękne gniazdko :D A póki co ciesz się urządzaniem domu, ściskam mocno <3

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziak wrote:
    Tak widac musiało być:) Ktos widac miał jakieś inne plany wobec mnie. Na bete lece w poniedziałek z samego rana, czyli po poludniu będzie wszystko jasne:) No chyba, że wcześniej sie @ przypałęta:)
    Trzymam kciuki zeby NIE! I czekam na dobre wieści:*

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski mnie tu wieki nie bylo :)
    Czarnulka gratuluje blizniakow! resztcie brzuchatek tez gratuluje :)
    ze staraczkami tez sie witam, pozdrawiam i 3mam kciuki :)
    Czoko domek! zazdro! <3

    6sutskjolve431gm.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 03:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Hej!
    Dawno mnie nie było, psychika odpoczęła i... witam się w dwupaku <3
    Kochaaaana tak bardzo gratuluje, nawet nie wiesz jak sie ciesze:):):)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) u nas czas leci maksymalnie szybko. Wlasnie siedzę i karmie, patrzac na mojego ukochanego synka:)
    Czekajacanacud gratulacje:):) widze, ze spodziewasz sie Dzidzi i to juz w stopniu zaawansowanym:D
    Dziewczyny zafasolkowane, gwarantuje, ze płeć nie ma zadnego znaczenia, ja jestem zakochana w synku, robie mu 1000 zdjec dziennie, jest cudowny;)
    Czarnulka jak sie czujesz?
    Czeko, Emidomi bezustannie myślę o Was i kibicuje Wam mocno:*
    Caro, Pestka, Mysia jeszcze troszke i przytulicie swoje Maluszki:*:* czeka Was piekny czas:)
    Pozdrawiam wszystkie. I mocno caluje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 03:12

    emidomi, czarnulka24 lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Hej!
    Dawno mnie nie było, psychika odpoczęła i... witam się w dwupaku <3
    Gratulacje :) ehh tez juz bym chciala dwupak a tu dalej nic,tzn teraz dni plodne i owu we wtorek, ale maz ma prace wyjazdowa i tylko w weekendy w domu :( wiec zaliczylismy piateczek i ostatnia nocke, marne szanse, ale moze jednak, nadzieja zawsze jest.

    Ktosialinka
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Ja też dawno nie pisałam :) Byłam wywoływana- jestem jestem :)

    Musiałam ochłonąć.. 29.06 mamy wizytę ale sama nie wiem co chcę dalej robić. Mam ochotę to wszystko zostawić i wrócić do tego na jesień..

    Naturalny cykl mamy, bo musi organizm wrócić do siebie- Emidomi pytałaś :) A tak w ogóle Kochana gratulacje pięknego TSH!!

    Sama nie wiem co robić, czy zapładniać komórki czy nie, czy transferować czy nie :) Jakoś o tym nie myślę od 2 tygodni.. Cieszę się tym co mam, zakupem domu, wykończeniem, miłością, przyjaciółmi :) Jest lato, jest pięknie, jest słońce :) Kiedyś będzie i dziecko, jakoś... ;)

    Pozdrawiam Was Kochane!

    Mamusie nasze jak u Was??

    Brzuchatki, życzę Wam dobrego samopoczucia w ciąży i zdrówka dla rosnących w brzusiach maluszków :)

    Starające.. trzymam kciuki <3
    Mam nadzieje, ze nowy domek wypelni sie malenkim serduszkiem na ktoro czekasz :) u mnie w tym cyklu szanse marne. Maz tylko w weekendy w domu, teraz owu ma byc we wtorek, czyli plodne juz sa. Przytulanko w piatek bylo i tej nocki, zobaczymy choc watpie zeby teraz sie udalo.
    Trzymam kciuki za Was wszystkie Kochane :)

    Ktosialinka
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próba

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
‹‹ 4133 4134 4135 4136 4137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ