X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeko co to jest histeroskopia? nie chce mi się wujka google pytac.....

    ale mam lenia ja pier...okres mi się kończy w końcu. 19 cs w toku :) ciekawe ile jeszcze? Niedługo będę za stara chyba . Fuck,fuck,fuck...

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Hej dziewczyny, jak tam u Was? U mnie poranne przytulanko,jutro owulacja wedlug wyliczen,ale z przyczyn niezaleznych trzeba bylo dzis podjac starania.Moze w koncu sie uda,nadziei nie trace.

    Trzymam za ciebie kciuki :)

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Czeko co to jest histeroskopia? nie chce mi się wujka google pytac.....

    ale mam lenia ja pier...okres mi się kończy w końcu. 19 cs w toku :) ciekawe ile jeszcze? Niedługo będę za stara chyba . Fuck,fuck,fuck...

    Histero to badanie endoskopowe, dokładne oglądanie jamy maciny i kanału szyjki. Można dopatrzeć się czegoś, czego nie widać na zwykłym usg i dokładnie zbadać endometrium. Może mi zrobią od razu rysę w endo, żeby było większe powodzenie w ivf :)

    Emi, czym Ty się przejmujesz :D Jestem 7 cykli przed Tobą, wygrywam wszystko :D Wszystkie nagrody dla mnie :P

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na okres. Tsh mi podeszło do 4 wiec musze iść do lekarza zmienić dawke

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Hej Paula. Mam tak zawsze. Podpaska czysta, a w toalecie leci jak szalone... Musimy być nieźle pospinane :) ;)
    Hej,dzieki juz myslalm,ze sama taka jestem dziwna:) a bralas cos na to? Pytalas sie gina? Bo powiem Ci,ze mnie dziwi a dop drugi raz tak mam..

    860i3e5edambhnvb.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi nie przejmuj się. U mnie 32 cykl

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja też tak mam przy okresie. Podpaska czysta a przy siusianiu leci jak z kranu. Nie pytałam o to gin gdyż zawsze tak miałam więc chyba taki mój urok

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis 2-gi tydzien jak mam @ :/ juz dawno powinna sie skonczyc niewiem co jest grane :/

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Histero to badanie endoskopowe, dokładne oglądanie jamy maciny i kanału szyjki. Można dopatrzeć się czegoś, czego nie widać na zwykłym usg i dokładnie zbadać endometrium. Może mi zrobią od razu rysę w endo, żeby było większe powodzenie w ivf :)

    Emi, czym Ty się przejmujesz :D Jestem 7 cykli przed Tobą, wygrywam wszystko :D Wszystkie nagrody dla mnie :P


    Co się dzieje na tym świecie moje drogie ? Nie chca dziecka to mają jedno za drugim. A tu człowiek się stara i dupa .....

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    A u mnie dzis 2-gi tydzien jak mam @ :/ juz dawno powinna sie skonczyc niewiem co jest grane :/


    Juz powinnaś być około owulacji a tu jeszcze @ ? Idziesz do lekarza?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Emidomi nie przejmuj się. U mnie 32 cykl


    :(

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    A ja czekam na okres. Tsh mi podeszło do 4 wiec musze iść do lekarza zmienić dawke


    To niedobrze. Musze sprawdzić moje TSH. Dwa miesiace minęło od zmiany dawki to juz czas.

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Juz powinnaś być około owulacji a tu jeszcze @ ? Idziesz do lekarza?
    Własnie chcem isc tylko niewiem czy czekac az mi sie skonczy@ czy poprostu z @.Bo z wizyto nie mam problemu bo przyjmuje z dnia na dzien moj lekarz.

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Biedroneczka94 Przyjaciółka
    Postów: 71 54

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę dołaczyć? ;)

  • Hope88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu na forum nowa. Staram się o drugie dziecko już od roku. Co do liczby cykli to jest o wiele mniej, gdyż mąż pracuje za granicą. Także w niektórych cyklach nie da rady trafić w dni płodne a w niektórych wcale się nie widzimy. U żadnego lekarza jeszcze nie byliśmy, aczkolwiek powoli intensywnie nad tym już myślimy.

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Kiedyś się tu udzielałam, później przestałam żeby wyluzować. Staramy się od 4 lat o dzieciątko. W grudniu tamtego roku udało się, nie zorientowałam się bo dostałam miesiączkę w terminie ale krwawienie trwało 15dni, poszłam do swojego ginekologa i wylądowałam na drugi dzień na oddziale na czyszczeniu.

    Teraz jestem w strachu bo dziś rano wysikałam druga bladą kreskę. Poszłam od razu na betę. Wynik 3,07. To mój 24dc średnia moich cykli to 26-27 dni.

    Beta poniżej 5 to albo brak ciąży albo zapłodnienie ale nie zdążyło się zagnieździć. Z jednej strony nie chcę się nakręcać i rozczarować a z drugiej mam wielką nadzieję, że może jeszcze urośnie. Najgorzej, bo zrobiłam od razu progesteron i nisko mam bo 4,90 ng/ml. Moj lekarz najwcześniej w poniedziałek może mnie przyjąć, w sobotę (jeśli @ nie przyjdzie) powtórzę betę.
    Chyba zwariuję do soboty. Mam w domu dupka z grudnia... wziąć na ten progesteron? eh

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    Cześć dziewczyny. Kiedyś się tu udzielałam, później przestałam żeby wyluzować. Staramy się od 4 lat o dzieciątko. W grudniu tamtego roku udało się, nie zorientowałam się bo dostałam miesiączkę w terminie ale krwawienie trwało 15dni, poszłam do swojego ginekologa i wylądowałam na drugi dzień na oddziale na czyszczeniu.

    Teraz jestem w strachu bo dziś rano wysikałam druga bladą kreskę. Poszłam od razu na betę. Wynik 3,07. To mój 24dc średnia moich cykli to 26-27 dni.

    Beta poniżej 5 to albo brak ciąży albo zapłodnienie ale nie zdążyło się zagnieździć. Z jednej strony nie chcę się nakręcać i rozczarować a z drugiej mam wielką nadzieję, że może jeszcze urośnie. Najgorzej, bo zrobiłam od razu progesteron i nisko mam bo 4,90 ng/ml. Moj lekarz najwcześniej w poniedziałek może mnie przyjąć, w sobotę (jeśli @ nie przyjdzie) powtórzę betę.
    Chyba zwariuję do soboty. Mam w domu dupka z grudnia... wziąć na ten progesteron? eh

    Niestety mi się wydaje że przy takim wyniku bety i tak niskim progesteronie to może być ciąża biochemiczna... :( ale obym się myliła!!! :*

    A możesz zadzwonić chociaż do ginekologa, podać wyniki i spytać co sądzi?

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie tego obawiam :(

    Ginekolog teraz nie odbiera, może jest przy cesarce. Na pewno się z nim skontaktuję jeszcze dziś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie Was dziewczynki.
    Nieśmiało pytam czy przyjmiecie mnie do swojego grona? :)
    Jestem mamą 2 małych dzieci. Zajmuję się nimi cały czas, nie pracuję zawodowo aktualnie. Cieszę się tym okresem, który mogę spędzić z nimi w domu... bo kiedyś trzeba będzie wrócić do pracy :P

  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czy powinnam isc z tą długotrwało @ do ginekologa nawet jak dalej trwa czy poczekac az sie skonczy i wtedy isc? Boje sie ze cos jest nie tak bo tak długo jeszcze @ u mnie nie trwala :/

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
‹‹ 4148 4149 4150 4151 4152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ