X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Aśka 89r Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 30
    Miał robione usg i wszystko jest w porządku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 19:56

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 25 wrote:
    Witajcie dziewczyny :*

    Kasiula, co u Ciebie? :**

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 25 wrote:
    Witajcie dziewczyny :*

    Co u Ciebie? Jak się czujesz?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, dużo się u mnie działo i to niestety tych gorszych rzeczy :( w pewnym momencie poddałam się ze staraniami i wszystkim, wszystko się zaczęło sypać, ale niby jest lepiej i nadal myślę o kruszynce więc chyba będę dalej próbować. A co u Was Kochane? Coś się zmieniło? Komuś się w końcu udało?

    Ktosialinka
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, dużo się u mnie działo i to niestety tych gorszych rzeczy :( w pewnym momencie poddałam się ze staraniami i wszystkim, wszystko się zaczęło sypać, ale niby jest lepiej i nadal myślę o kruszynce więc chyba będę dalej próbować. A co u Was Kochane? Coś się zmieniło? Komuś się w końcu udało?
    A co sie stalo ze sie poddalas?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka 89r wrote:
    Paula 30
    Miał robione usg i wszystko jest w porządku.
    To u mojego tez w porzadku usg a mimo to nie udaje sie:/ a te zastrzyki,ktore Wam przepisal lekarz sa dobre? U.jakiego.lekarza je dostal?androloga?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    Aha i bardzo bardzo dziękuję za wsparcie ❤ to dla mnie dużo i to daje nadzieję. Dziękuję dziewczynki
    Magnolia I.jak.tam?? Bylas??

    860i3e5edambhnvb.png
  • Aśka 89r Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 30
    Tak ten lekarz to urolog,androlog, seksuolog i lekarz prowadzący leczenie niepłodności. Te zastrzyki ma brać raz w tygodniu przez 3 miesiące. Dopiero wziął drugi zastrzyk.A z tym spadkiem o prawie 5 mln to w ogóle nie wiem czy jest to możliwe że w przeciągu 3 miesięcy taki spadek może być.

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kolejne badanie bedziecie robic po 3 miesiacach kuracji? A na razie dzialacie naturalnie?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Aśka 89r Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dopiero po kuracji,bo w czasie nie można,gdyż to są zastrzyki po to,aby jądra produkowały więcej plemników. Ja 22 sierpnia jadę do Gdyni do lekarza.

  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Magnolia I.jak.tam?? Bylas??
    Bylam dziś u innego ginekologa na badaniu i potwierdził tylko diagnozę ginki. Niestety ciąża się nie rozwija. Nie ma zarodka i pęcherzyk ciazowy zmalał do 19 mm a 2 tygodnie temu miał 23mm. Lekarz bardzo sympatyczny, bardzo dobre podejście do pacjentki. Wszystko wytłumaczył. Wspolczul i pocieszal ze taki wybryk natury. Tuż przed wizyta dostałam plamienia. Śluz zabarwione na rozowo. Także niestety dziewczyny moja ciąża właśnie się zakancza. Jutro rano jadę do szpitala bo dziś stwierdziłam ze przyspiesza się jeszcze z tym w domu a rano się zgłosze do szpitala. Trzymajcie się dziewczyny i módlcie się za mnie by poronienie przebiegło bez komplikacji i żebym mogła wrócić niedługo do staranek choć wiem ze będę się bałakolejnej ciąży.

    35 lat, 2 ciąża
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    Bylam dziś u innego ginekologa na badaniu i potwierdził tylko diagnozę ginki. Niestety ciąża się nie rozwija. Nie ma zarodka i pęcherzyk ciazowy zmalał do 19 mm a 2 tygodnie temu miał 23mm. Lekarz bardzo sympatyczny, bardzo dobre podejście do pacjentki. Wszystko wytłumaczył. Wspolczul i pocieszal ze taki wybryk natury. Tuż przed wizyta dostałam plamienia. Śluz zabarwione na rozowo. Także niestety dziewczyny moja ciąża właśnie się zakancza. Jutro rano jadę do szpitala bo dziś stwierdziłam ze przyspiesza się jeszcze z tym w domu a rano się zgłosze do szpitala. Trzymajcie się dziewczyny i módlcie się za mnie by poronienie przebiegło bez komplikacji i żebym mogła wrócić niedługo do staranek choć wiem ze będę się bałakolejnej ciąży.
    Magnolia tak mi przykro :( bede trzymac kciuki,zeby zabieg bezproblemowo przebiegl... Pozostaje tylko wierzyc,ze tak maialo,ze nie mamy na to wplywu I juz niedlugo zobaczysz kolejne dwie kreseczki

    860i3e5edambhnvb.png
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    A co sie stalo ze sie poddalas?
    To długa historia, wolę zostawić ją dla siebie.

    Ktosialinka
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Magnolia tak mi przykro :( bede trzymac kciuki,zeby zabieg bezproblemowo przebiegl... Pozostaje tylko wierzyc,ze tak maialo,ze nie mamy na to wplywu I juz niedlugo zobaczysz kolejne dwie kreseczki

    Będzie dobrze mała <3
    To ze ta ciąża się nie rozwija nie znaczy że to samo będzie z następną.
    Jakbys potrzebowala pogadać to pisz. Możesz mnie znaleźć na fb ( napisz mi priv to ci podam imie i nazwisko)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    Bylam dziś u innego ginekologa na badaniu i potwierdził tylko diagnozę ginki. Niestety ciąża się nie rozwija. Nie ma zarodka i pęcherzyk ciazowy zmalał do 19 mm a 2 tygodnie temu miał 23mm. Lekarz bardzo sympatyczny, bardzo dobre podejście do pacjentki. Wszystko wytłumaczył. Wspolczul i pocieszal ze taki wybryk natury. Tuż przed wizyta dostałam plamienia. Śluz zabarwione na rozowo. Także niestety dziewczyny moja ciąża właśnie się zakancza. Jutro rano jadę do szpitala bo dziś stwierdziłam ze przyspiesza się jeszcze z tym w domu a rano się zgłosze do szpitala. Trzymajcie się dziewczyny i módlcie się za mnie by poronienie przebiegło bez komplikacji i żebym mogła wrócić niedługo do staranek choć wiem ze będę się bałakolejnej ciąży.
    Magnolia, kochana! Bądź silne, takie rzeczy ponoc zdarzają sie tylko raz! Życzę Ci żeby zabieg byl szybki i bezbolesny oraz oczywiście szybciutko kolejnych dwóch kresek. Bedzie dobrze, musi być, zobaczysz !:*Tule Cię mocno:*

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, dużo się u mnie działo i to niestety tych gorszych rzeczy :( w pewnym momencie poddałam się ze staraniami i wszystkim, wszystko się zaczęło sypać, ale niby jest lepiej i nadal myślę o kruszynce więc chyba będę dalej próbować. A co u Was Kochane? Coś się zmieniło? Komuś się w końcu udało?
    Ja tez kochana kiedyś sie tu udzielalam i tez od tyg sie poddałam.moje życie bardzo uleglo zmianie.wywrocilo sie nogi o 360 stopni.jesli chcesz pogadać pisz do mnie śmiało.

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja tez kochana kiedyś sie tu udzielalam i tez od tyg sie poddałam.moje życie bardzo uleglo zmianie.wywrocilo sie nogi o 360 stopni.jesli chcesz pogadać pisz do mnie śmiało.
    Współczuje i rozumiem, jak znajde dłuższą chwilę to się odezwę, może po niedzieli bo u mnie weekendy zawsze zawalone :)

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    Ktosialinka
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia :( Tak mi przykro :(

    Ktosialinka, Ewi co się dzieje?

    Kasia, jak się czujesz?

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziękuję za wsparcie. Miałam dziś zabieg po południu dlatego pozostaje w szpitalu do jutra. Bardzo bałam się tego zabiegu ale teraz już wiem że dobrze ze mi go zrobili bo zabieg 20-30 minut i dobrze się po nim czuje. Psychiczna ulga we mnie nastapiła ze nie noszę juz w sobie pustego jaja. Bo zarodek nawet się nie pojawił bo taki wybryk natury mnie spotkał. Jutro wychodzę juz do domku. Dobrze ze długi weekend to odpoczne od codziennych spraw. Trzymajcie się kochane. Mam nadzieje ze za parę tygodni znów będą mogła się pochwalić 2 kreseczkami i ze teraz już się uda. Buziaczki

    35 lat, 2 ciąża
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia napewno szybko los sie do ciebie uśmiechnie.

    Lubie czekoladę kiedyś sie zbiorę i napisze na forum narazie ból przewyższa wszystko inne.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 4146 4147 4148 4149 4150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ