X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy którejś z was pomógł zająć w ciążę famura lub miositogyn jeżeli tak to w którym cyklu? Ja biorę ten drugi i jak narazie nic....zastanawiam sie nad famura

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 5 września 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dziewczyny chciałam wam napisać ze w zeszła niedziele w 27.08 o godz 22.00 i 22.01 przyszli na świat przez cc moje dwa skarby w 27tydz+4 dni z wagą 890 gram i 1020 kg .. ciąża musiała być zakończona z powodu rozwijającego się zespołu podkradania. .
    Obecnie stan jednego maluszka jest w miarę dobry tego z wagą 890 gram natomiast ten wiekszy w wyniku powikłań zespołu ma bardzo ciezki stan który nie jest stabilny. Ma problemy z pluckami i serduszkiem :( okropnie się o nich martwię
    Kochana trzymam kciuki za Twoje Maluszki

    Ktosialinka
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 5 września 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Witam w końcu i ja! Te z Was, które wiedziały, że rodzę w sierpniu pewnie się domyśliły, że Julka jest już na świecie. W środę będzie miała 3 tygodnie, a ja dziś pierwszy raz dotknęłam komputera, tak to tylko na telefonie. Tak więc Julia Laura po długim i ciężkim porodzie przyszła na świat 16.08. o godzinie 18:10 z wagą 3400g i 53cm. Kocham ją nad życie, jest cudowna z czupryną czarnych włosów. Póki co nie dokucza nam bardzo, wystarczy, że jest najedzona, karmię piersią. Teraz mam dwóch szkrabów do ogarnięcia więc czasu na cokolwiek brak. Brat zakochany w siostrze, później podeślę fotki, bo mam wszystkie na telefonie.

    Czarnulko pozdrawiem i mocno trzymam kciuki za chłopaków!
    Gratulacje Kochana :)

    Ktosialinka
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 5 września 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka dziewczyny z fioletowego wątku kazaly przekazać Ci gratulacje z okazji narodzin malutkiej :-)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 5 września 2017, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Karolcia 26 Jak tam ten Twój okres???
    !!!!
    Dziewczynki ja Was ciągle podglądam i mocno trzymam kciuki za Was!
    Hej Mysia.Okres skonczyl mi sie prawie tydzien temu ale teraz znow mam jakies plamienia ale nie sa to plamienia okołoowulacyjne vo testy owulacyjne nic nie pokazaly :/ Pech tak chcisl ze moj gin na urlopie i dopiero mam wizyte na 18 wrzesnia.Dziwnie bola mnie sutki moze to jakies zapalenie :/

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 5 września 2017, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    I.jak.bylas karolcia?
    Nie bylam Kochana bo akurat moj gin urlop se wziąl i mam wizyte dopiero na 18 wrzesnia :/

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 5 września 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Gosiczek co z tą @ ? nie ma i nie będzie ? :)


    Wiesz zainspirowałas mnie tym pytaniem. Zdażały mi sie takie długie cykle ale i tak postanowiłam zrobić dziś test i jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałam na nim 2 kreski!!!!! Jeju udało się! Po 2.5 roku starań!!!

    Marcelina85, Paula_30, Lubię_czekoladę, Ktosialinka, emidomi, Coco55, mysia09 lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 5 września 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Wiesz zainspirowałas mnie tym pytaniem. Zdażały mi sie takie długie cykle ale i tak postanowiłam zrobić dziś test i jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałam na nim 2 kreski!!!!! Jeju udało się! Po 2.5 roku starań!!!
    GRATULACJE!!!!! :-) :-*

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 5 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek, super, opłacało się tyle czekać :D spokojnej ciąży Ci życzę :)

    pestka 1, gratki serdeczne!!! :)

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 5 września 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Wiesz zainspirowałas mnie tym pytaniem. Zdażały mi sie takie długie cykle ale i tak postanowiłam zrobić dziś test i jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałam na nim 2 kreski!!!!! Jeju udało się! Po 2.5 roku starań!!!
    Gosiaczek gratuluje:D pokaz swoj wykres bo jestem ciekawa :)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 5 września 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja od jakiegoś czasu jie prowadziłam żadnych obserwacji. Postawiłam na totalny luz

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 5 września 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek!!!!! Gratulacje <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 5 września 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Witam w końcu i ja! Te z Was, które wiedziały, że rodzę w sierpniu pewnie się domyśliły, że Julka jest już na świecie. W środę będzie miała 3 tygodnie, a ja dziś pierwszy raz dotknęłam komputera, tak to tylko na telefonie. Tak więc Julia Laura po długim i ciężkim porodzie przyszła na świat 16.08. o godzinie 18:10 z wagą 3400g i 53cm. Kocham ją nad życie, jest cudowna z czupryną czarnych włosów. Póki co nie dokucza nam bardzo, wystarczy, że jest najedzona, karmię piersią. Teraz mam dwóch szkrabów do ogarnięcia więc czasu na cokolwiek brak. Brat zakochany w siostrze, później podeślę fotki, bo mam wszystkie na telefonie.

    Czarnulko pozdrawiem i mocno trzymam kciuki za chłopaków!
    <3 <3 <3 <3 Pestka <3 z całego serca gratulacjeee od Czekolady :*

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 5 września 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Wiesz zainspirowałas mnie tym pytaniem. Zdażały mi sie takie długie cykle ale i tak postanowiłam zrobić dziś test i jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałam na nim 2 kreski!!!!! Jeju udało się! Po 2.5 roku starań!!!
    Gratulacje :) a u mnie dziś pojawiła się @ :( więc kolejny nie udany cykl :(

    Ktosialinka
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 6 września 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Wiesz zainspirowałas mnie tym pytaniem. Zdażały mi sie takie długie cykle ale i tak postanowiłam zrobić dziś test i jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałam na nim 2 kreski!!!!! Jeju udało się! Po 2.5 roku starań!!!


    No pięknie :) gratuluję Ci kochana :) dbaj o siebie:)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Gratulacje :) a u mnie dziś pojawiła się @ :( więc kolejny nie udany cykl :(
    Ktosialinka :) Walczymy dalej!! <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do was pytanie. Czy jeżeli bezpośrednio na szyjce nie mam śluzu, a na ściankach pochwy mam niewielką ilość kremowego to mam go oznaczać jako kremowy czy brak? Wiem że oznacza się najbardziej płodny śluz w ciągu dnia, ale jest go na prawdę mało i tylko po zebraniu ze ścianek.
    Biorę teraz luteinę i nie wiem też czy ma ona jakiś wpływ na śluz.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 6 września 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej kiedyś tutaj udzielałam się moze ktos mnie pamięta , u mnie miało udać sie szybko a tu ciągle nic co chwile wychodzi cos nowego , obecnie jestem w trakcie pierwszego cyklu po laparoskopii zobaczymy co przyniesie .

    Wiecie cos moze na temat pregnylu czy został wycofany czy wstrzymano sprzedaż? Nigdy nie miałam problemu z dostaniem a teraz nie dostałam w żadnej aptece brak możliwości zamówienia nie ma go nawet w hurtowniach.


    Pestka gratulacje niech mała teraz rośnie zdrowa:)

    age.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 6 września 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek ide do ginekologa. Od jakiś 2 tygodni mam mdłości rano, w południe, wieczorem, non stop. Ale ciąży nie podejrzewałam myślałam że to przez tsh a tutaj takie zaskoczenie. W poprzednich ciążach wcale nie miałam mdłości a teraz wymiękam

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 6 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka, witaj w klubie, u mnie też @ przyszła...

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
‹‹ 4150 4151 4152 4153 4154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ