X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 23 września 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youstyna wrote:
    Według mnie to 50/50. I w ciąży jest bardzo mokro, ale też zaraz przed okresem. Dużo wydzieliny może też być przy infekcji. Chociaż trzymam kciuki, żeby to zapowiedź ciąży była ;)
    Infekcji na 100% nie mam. Do okresu 10 dni jeszcze. Mam teraz 19 dc a ten śluz obserwuję od 16 dc.I w takim terminie nigdy po owulacji nie miałam takiego śluzu i to dosłownie nigdy. No mam ogromną nadzieję, że to na ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2017, 18:59

    Ktosialinka
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 23 września 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Infekcji na 100% nie mam. Do okresu 10 dni jeszcze. Mam teraz 19 dc a ten śluz obserwuję od 16 dc.I w takim terminie nigdy po owulacji nie miałam takiego śluzu i to dosłownie nigdy. No mam ogromną nadzieję, że to na ciążę.

    A który to Twój cykl starań?

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 23 września 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm będzie 9

    Ktosialinka
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 23 września 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Hmmm będzie 9


    Oby był szczęśliwy :)

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 23 września 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby to już powinno być rozwiązanie, więc mam nadzieję, że ta cyferka szczęście przyniesie w końcu.

    Ktosialinka
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 23 września 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    No oby to już powinno być rozwiązanie, więc mam nadzieję, że ta cyferka szczęście przyniesie w końcu.

    Dokładnie o tym samym pomyślałam. 9 cykl jak 9 miesięcy ciąży ;)

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 23 września 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby, to był dobry znak ;) oby się tym razem udało :)

    Ktosialinka
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 23 września 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy takiego śluzu nie miałam i to w takim terminie, dlatego odrazu zauważyłam to. Mam nadzieję, że to będzie w końcu dzidzia :)

    Ktosialinka
  • palusia171 Ekspertka
    Postów: 170 112

    Wysłany: 24 września 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 08:57

  • Aneta90 Przyjaciółka
    Postów: 104 53

    Wysłany: 24 września 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu prawie nowa :p prawie temu bo juz uzywalam ten strony jak staralismy sie pierwszego dzieciaczka ;) a teraz chcemy rodzeństwa. Za dwa lub trzy dni mam miec okres robilam dzisiaj rano testz ciekawosci ale wyszedl negatywny nie wiem co o tym myslec :/ jak możecie to zerknijcie na moj wykres

    Aneta90
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 25 września 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta90 wrote:
    Hej dziewczyny jestem tu prawie nowa :p prawie temu bo juz uzywalam ten strony jak staralismy sie pierwszego dzieciaczka ;) a teraz chcemy rodzeństwa. Za dwa lub trzy dni mam miec okres robilam dzisiaj rano testz ciekawosci ale wyszedl negatywny nie wiem co o tym myslec :/ jak możecie to zerknijcie na moj wykres

    I spadła temperatura.. :/

    Aneta90 lubi tę wiadomość

  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 25 września 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palusia171 wrote:
    Hej dziewczyny! Po długim czasie wracam do Was z informacją:)
    To mój 19 cs... Skierowanie na laparoskopie jest na 27.09. Podwyższone TSH, prolaktyna, plamienia przed @.. Problem męski z uplynnieniem i wiązaniem z kwasem hialuronowym. Przed laparoskopia zrobiłam sobie monitoring cyklu, żeby wiedzieć, czy aby na pewno nie będzie miesiączki w tym terminie (tak więc wiedziałam, kiedy owulacja i że odbędzie się z jajowodu długiego i kretego). Okres nie przyszedł... Robię test i nie wierzę! Jest bladzioch. Dziś powtórka i znów troszkę ciemniejszy niż wczoraj :) jutro robię betę i lecę na usg, bo jednak boję się, że przez te jajowody może być to ciąża pozamaciczna, ale jedno jest pewne - przestawilam swoje myślenie, nie wierzyłam że bez laparoskopii uda się naturalnie, a tu taka niespodzianka.

    Pozdrawiam Was cieplutko :*


    Super!! Gratuluję!! Oby wszystko było dobrze. Zdrówka :)

  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 25 września 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    To oby, to był dobry znak ;) oby się tym razem udało :)


    Daj znać jak będziesz już wiedziała czy się udało :)

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

  • palusia171 Ekspertka
    Postów: 170 112

    Wysłany: 25 września 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 08:51

  • Aneta90 Przyjaciółka
    Postów: 104 53

    Wysłany: 25 września 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby spadła, ale jakaś dziewczyna mi mówiła żeby tylko temp nie spadła poniżej czerwonej linii to wtedy jest ok i że ona zna takie co temp mialy nizsze niż ja i były w ciąży. Wg tego wykresu mam mieć jutro @, a ani objawów nie mam ani nic bo zawsze mam dzień przed czy tam parenascie godzin. A pare dni temu mialam objawy jak na @ pobolewal mnie brzuch ale bardzo lekko i tylko pare min i przestal i tak pare razy dziennie z przerwami. Zawsze okres mialam mniej wiecej co 26dni nigdy 28 albo wiecej raz sie zdarzylo 27. Bede czekac do @ jak się w tym tyg nie pojawi to pojde na betę.

    Aneta90
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palusia171 wrote:
    Dziękuje youstyna! ;*


    Beta 243,20 mIU/ml :) za 48 h powtórka, a wtedy umawiam się do lekarza sprawdzic, czy wszystko się dobrze zagnieździło i co dalej z lekami.

    Buziaki Wam kobietki! :*


    No to co ?? pogratulować już chyba można ?? :D ogromne gratulację !!:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 10:56

    palusia171 lubi tę wiadomość

  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 25 września 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youstyna wrote:
    Daj znać jak będziesz już wiedziała czy się udało :)
    Oczywiście dam znać, trzymaj kciuki mocno

    Ktosialinka
  • palusia171 Ekspertka
    Postów: 170 112

    Wysłany: 25 września 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 08:52

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta90 wrote:
    No niby spadła, ale jakaś dziewczyna mi mówiła żeby tylko temp nie spadła poniżej czerwonej linii to wtedy jest ok i że ona zna takie co temp mialy nizsze niż ja i były w ciąży. Wg tego wykresu mam mieć jutro @, a ani objawów nie mam ani nic bo zawsze mam dzień przed czy tam parenascie godzin. A pare dni temu mialam objawy jak na @ pobolewal mnie brzuch ale bardzo lekko i tylko pare min i przestal i tak pare razy dziennie z przerwami. Zawsze okres mialam mniej wiecej co 26dni nigdy 28 albo wiecej raz sie zdarzylo 27. Bede czekac do @ jak się w tym tyg nie pojawi to pojde na betę.

    brak @, to pierwszy objaw ciąży.. ;)

    Ale też mam schizy, nie wiem czy coś jest nie tak, czy to ciąża. :O

    jutro lub w środę powinnam dostać @:
    temp. wysoka,brak pms, brak plamień (które zawsze miałam na kilka dni przed @),

    Wczoraj robiłam test i negatywny..

    Każdy cykl jest inny. I nigdy nie da się przewidzieć co będzie...

    Aneta90 lubi tę wiadomość

  • palusia171 Ekspertka
    Postów: 170 112

    Wysłany: 25 września 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 08:52

‹‹ 4152 4153 4154 4155 4156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ