Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 października 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę na wykresie ze jest plusik.po cichu gratuluje :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 8 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Widzę na wykresie ze jest plusik.po cichu gratuluje :)


    No jest ale jutro zrobię jeszcze raz. Jak będzie drugi bladzioch to idę na betę. Ostatnio przez dwa cykle było tak ,ze bladzioch był ( ja widziałam !!!) a później beta 0,1........

    Teraz widzę nie tylko ja bo i mąż i kuzynka też. Chyba ,ze jakieś zbiorowe haluny :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 8 października 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f4e551024c6.jpg






    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 8 października 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb6d56d6a50f.jpg

    Ktosialinka lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 8 października 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz Ewi - chyba nie zwariowałąm jeszcze?

    11 dpo test czułośc 10 Nordtest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 19:22

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Kasia 25 Autorytet
    Postów: 1052 275

    Wysłany: 8 października 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie zwariowalas :) widzimy to samo.

    marzec 2017 iui udana
    10.07.17 aniołek Kornel [*] 17tc
    luty 2018- II iui ?
    Gonal f 900
    Pcos, insulinoopornosc, zaburzenia miesiaczkowania.
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 8 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwila zrobilam jeszcze Pinka. To samo - kreska jest bez przygladania. Boze chyba w koncu sie udalo.

    Paula_30, Coco55 lubią tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Kasia 25 Autorytet
    Postów: 1052 275

    Wysłany: 8 października 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi <3 gratuluję :-*

    marzec 2017 iui udana
    10.07.17 aniołek Kornel [*] 17tc
    luty 2018- II iui ?
    Gonal f 900
    Pcos, insulinoopornosc, zaburzenia miesiaczkowania.
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 9 października 2017, 04:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny informuję, że 8.10 o 11:05 na świat przyszła Moja Największa Miłość <3
    TOSIA <3 3480g Szczęścia i 53cm do schrupania. 10/10 w skali Apgar. CC nie polecam, ale daje radę hehe :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 04:36

    cestlavie, emidomi, Ktosialinka, Kasia 25, Coco55 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 9 października 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 25 wrote:
    Emidomi <3 gratuluję :-*


    Dzięki Kasia ale jeszcze beta musi potwierdzić. Juz nie pierwszy raz miałam takie bladziochy...

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 9 października 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi i Kasia przyjmijcie zaproszenie do przyjaciółek mam do was sprawę:)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 9 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb6d56d6a50f.jpg
    No ja widzę, oby okazało się, że Ci się udało. U mnie ciągle się nie udaje :( zastanawiam się czy się nie poddać,jestem zdołowana, że ciągle nic. Nic mi w życiu nie wychodzi, nawet ciąża, ciągle wiatr w oczy :/

    Ktosialinka
  • Kasia 25 Autorytet
    Postów: 1052 275

    Wysłany: 9 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Ewi i Kasia przyjmijcie zaproszenie do przyjaciółek mam do was sprawę:)
    Przyjęte ;)

    marzec 2017 iui udana
    10.07.17 aniołek Kornel [*] 17tc
    luty 2018- II iui ?
    Gonal f 900
    Pcos, insulinoopornosc, zaburzenia miesiaczkowania.
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 9 października 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 28,04 :)

    Ewi28, Kasia 25, Paula_30, Caro lubią tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 9 października 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 25 wrote:
    Przyjęte ;)

    Masz priv

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 października 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb6d56d6a50f.jpg
    Widać jak nic :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 października 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi przyjęte :) i mega mega gratuluje :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 9 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Masz priv
    Gratuluje! Tyle staran I sie udalo;)) ja sobie odpuscilan po prawie roku,zmieniam prace I teraz nie moge byc w ciazy. Ale Tobie gratuluje !

    860i3e5edambhnvb.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 9 października 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) trzymam teraz za was kciuki :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 10 października 2017, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Dzieki dziewczyny :) trzymam teraz za was kciuki :)
    Gratulacje Kochana :-*

    emidomi lubi tę wiadomość

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
‹‹ 4155 4156 4157 4158 4159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ