Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak się okaże że serduszko nie bije to chyba się zalamie ;( po 18 miesiącach starań ja chyba umrę jak dizdzia nie będzie żyła ;(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Dziewczynki jak się okaże że serduszko nie bije to chyba się zalamie ;( po 18 miesiącach starań ja chyba umrę jak dizdzia nie będzie żyła ;(
    Nawet tak nie myśl i się nie stresuj niepotrzebnie!
    Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

    Sylwia91, nick nieaktualny, nick nieaktualny, foxylady, Tuliska lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest strach nie do opisania...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Dziewczynki jak się okaże że serduszko nie bije to chyba się zalamie ;( po 18 miesiącach starań ja chyba umrę jak dizdzia nie będzie żyła ;(


    zabraniamy Tobie tak myslec!!!!!!!
    wszyscy trzymamy tutaj za ciebie kciuki!!!

    idziesz tam dzisiaj i wracasz do nas z pieknym zdjeciem groszka!!! (groszkow ? :P )


    bedzie dobrze, nie doluj sie, bo to nie jest dobre dla dzidzi!!

    Gizmo, Sylwia91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło matko miszczem trza być żeby za Wami zdążyć

    i już nie wiem co miałam napisać :D

    może tak lista testujących dla przypomnienia??

    Czekać na upragnione Dwie Kreseczki będą
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9ea876fddd97.jpg


    16 marca znów sika Rozowyflaming :D
    17 marca betę zrobi KlaudyŚ a Rozowyflaming i Gaduaaa siknie :)
    19 marca na test siknie Duśka Ewelina17007
    20 marca sikańca zrobi Eveli_na
    24 marca siknie na test Kasia1987
    27 marca na test siknie Caro i Szuflada
    31 marca zakończy testowanie Tissaia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 12:02

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę w czwartek :( i dlatego się stresuję bo jeszcze tyle czekania

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • mysia89 Autorytet
    Postów: 316 105

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki:) Rzeczywiście piszecie z prędkościa swiatła, nie nadażam za wami :D
    Nie było mnie kilka dni bo była u mojego a teraz nadrabiam :)
    Zapachmalin- gratuluję:)
    Czy ktos wie co z Waldi? Bo z tego co wyczytałam to nie za dobrze... Waldi trzymaj się :*
    Witam nowe staraczki, ja w sumie tez jakby nowa :D
    Dziewczynki mam kilka pytań...
    Jak widac na wykresie tempka mi dzisiaj spadła:( A to dopiero 10 dpo według wykresu. Gdzies wyczytałam że to może byc zagnieżdzenie... Czy to jest mozliwe? Bo tracę już nadzieję...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    myśka
    be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
  • mysia89 Autorytet
    Postów: 316 105

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Dziewczynki jak się okaże że serduszko nie bije to chyba się zalamie ;( po 18 miesiącach starań ja chyba umrę jak dizdzia nie będzie żyła ;(
    A Sylwia, prede wszystkim to mysl pozytywnie :* Ja wiem że trudno i że tak długo czekałas ale wszystko jest na dobrej drodze :) Bedzie dobrze, trzymamy u wszystkie kciuki :)

    Sylwia91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    myśka
    be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmooooo a ty kiedy sikasz??????????

  • mysia89 Autorytet
    Postów: 316 105

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    ło matko miszczem trza być żeby za Wami zdążyć

    i już nie wiem co miałam napisać :D

    może tak lista testujących dla przypomnienia??

    Czekać na upragnione Dwie Kreseczki będą
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9ea876fddd97.jpg


    16 marca znów sika Rozowyflaming :D
    17 marca betę zrobi KlaudyŚ a Rozowyflaming i Gaduaaa siknie :)
    19 marca na test siknie Duśka Ewelina17007
    20 marca sikańca zrobi Eveli_na
    24 marca siknie na test Kasia1987
    27 marca na test siknie Caro i Szuflada
    31 marca zakończy testowanie Tissaia
    A mnie możesz dopisac na 21 marca na sikańca :D o ile @ nie przyjdzie :/

    myśka
    be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia89 wrote:
    A Sylwia, prede wszystkim to mysl pozytywnie :* Ja wiem że trudno i że tak długo czekałas ale wszystko jest na dobrej drodze :) Bedzie dobrze, trzymamy u wszystkie kciuki :)
    Dziękuję bardzo za wsparcie Wam wszystkim :* jak tylko będzie dobrze to zdjęcie pokażę na pewno :)

    nick nieaktualny, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia89 wrote:
    Witajcie dziewczynki:) Rzeczywiście piszecie z prędkościa swiatła, nie nadażam za wami :D
    Nie było mnie kilka dni bo była u mojego a teraz nadrabiam :)
    Zapachmalin- gratuluję:)
    Czy ktos wie co z Waldi? Bo z tego co wyczytałam to nie za dobrze... Waldi trzymaj się :*
    Witam nowe staraczki, ja w sumie tez jakby nowa :D
    Dziewczynki mam kilka pytań...
    Jak widac na wykresie tempka mi dzisiaj spadła:( A to dopiero 10 dpo według wykresu. Gdzies wyczytałam że to może byc zagnieżdzenie... Czy to jest mozliwe? Bo tracę już nadzieję...
    Ja myślę że jak najbardziej. Czas zagnieżdżenia może być różny

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • mysia89 Autorytet
    Postów: 316 105

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Dziękuję bardzo za wsparcie Wam wszystkim :* jak tylko będzie dobrze to zdjęcie pokażę na pewno :)
    No czekamy wszystkie jak na szpilkach, jak mi się nie uda teraz to chociaż będę się w twojego groszka napatrywać :D Bo to fajnie wiedziec ze komus se udało, to naprawde daje nam nadzieje że i nam sie kiedys uda:) Bedzie dobrze wszystko zobaczysz :* Trzymamy kciukolce

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    myśka
    be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sikańca jutro robie jak @ nie przyjdzie. A powiedzcie czy taki kremowy rozciągliwy śluz to jakis dobry znak?

    Sylwia91, Gizmo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Gizmooooo a ty kiedy sikasz??????????
    ja chyba odpuszczam :)
    czekam na @ :D

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobry :D mnie taki właśnie kremowy rozciagliwy śluz zalewa

    czekoladowamufinka lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • mysia89 Autorytet
    Postów: 316 105

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Ja myślę że jak najbardziej. Czas zagnieżdżenia może być różny
    No niby do @ jeszcze kilka dni, więc tez mi się wydaje to prawdopodobne tylko żeby tempka znowu skoczyła w górę. Wczoraj to czułam się jakbym miała gorączkę i śpiąca byłam ale to może dlatego że sie nie wyspałam. A i od wczoraj boli mnie brzucho jakbym miała dostać @. A zawsze bolał mnie dzień przed... Dziewczyny czy to jest normalne? Bo ja wariuje. Ten czas po owu jest chyba najgorszy, to czekanie mnie dobija

    myśka
    be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia89 wrote:
    A mnie możesz dopisac na 21 marca na sikańca :D o ile @ nie przyjdzie :/
    Czekać na upragnione Dwie Kreseczki będą
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9ea876fddd97.jpg


    16 marca znów sika Rozowyflaming :D i Czekoladowamufinka
    17 marca betę zrobi KlaudyŚ a Rozowyflaming i Gaduaaa siknie :)
    19 marca na test siknie Duśka Ewelina17007
    21 marca sikańca robi Mysia89
    20 marca sikańca zrobi Eveli_na
    24 marca siknie na test Kasia1987
    27 marca na test siknie Caro i Szuflada
    31 marca zakończy testowanie Tissaia

    Wszystkim przyszłym mamom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki &&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 12:02

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Bardzo dobry :D mnie taki właśnie kremowy rozciagliwy śluz zalewa
    Ja też dzisiaj zauważyłam właśnie taki rozciągliwy śluz :D. Co mnie zdziwiło, bo zawsze przed @ mam kremowy.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • mysia89 Autorytet
    Postów: 316 105

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    ja chyba odpuszczam :)
    czekam na @ :D
    Gizmo a dlaczego odpuszczasz? Przeciez dopuki @ nie to jest nadzieja.

    myśka
    be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
‹‹ 674 675 676 677 678 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ