Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Hahaha skąd ja to znam, wysłać żołnierzyki na wojnę a samemu głowa do poduchy i chłopa nie ma :D Masakra, oni po prostu muszą zasnąć, muszą :D <3


    Łooo matko, mój Małż to, chwilkę jeszcze pogada, coś się wymości, da buziaka, ja się produkuje, coś mu opowiadam, a on śpi. E żeby to jeszcze SPAŁ, on nie śpi, on mieli powietrze swoim nosem tak, że pół dzielnicy go słyszy :-D :-D

    zapachmalin, WaldhauzerM, Duśka;), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    mój nie zasypia :)
    tylko ja :D


    no to trafił Ci się ideał. :D Ja zawszę chcę pogadać a on wtedy myc, i chrapie :D
    Chociaż i tak ostatnio przeszłam samą siebie jak podczas <3 <3 <3 przypomniało mi się, że przelewu za czynsz nie zrobiliśmy. I że miałam zadzwonić do jego matki. Pomyślałam, że nie będę mu psuła zabawy więc milczę i gapię się na niego a on tak patrzy patrzy i pyta co jest. No to ja wracam z kosmosu na ziemię i zamiast powiedzieć NIC, pomyślałam, że może serio chce wiedzieć i mu wyjaśniam. :D :D :D Nie muszę dodawać, że żołnierze wzięli odwet i cofnęli się do okopów? :D :D :D :P :P :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 23:22

    Caro, Gizmo, WaldhauzerM, Duśka;), kozamonia, nick nieaktualny, Allmita lubią tę wiadomość

  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posty przeczytane, telefon do przyjaciela czyli męża zaliczony. Z czystym sumieniem idę spac;) no co? Pojawiam się i znikam wiem... @ dale mi w kość dzisiaj więc muszę swoje odesłać, a przy śniadaniu i tak będę tu miała co czytac, jestem pewna;) dobranoc wam:*

    zapachmalin, Caro, Gizmo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Tuliska :)

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee, ja też oddaje się teraz w objęcia tego drugiego, Morfeusza i idę lulać.
    Dobranoc Malina, Gizmo, Tuliska, dobranoc Wszystkim <3

    Tuliska, zapachmalin lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Malina;) a pamiętasz? Miałam przeczucia co do Ciebie i się nie pomylilam:) ale suuuuper no:)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Dobranoc Malina;) a pamiętasz? Miałam przeczucia co do Ciebie i się nie pomylilam:) ale suuuuper no:)


    dzięki <3 ^_^

    Tuliska lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uciekam spać, brzuch mnie trochę boleć zaczął, muszę się położyć :)
    Dobranoc Dziewczynki, kolorowych <3 :D

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa kobietki :) ja tez juz mykam .

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 marca 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    no to trafił Ci się ideał. :D Ja zawszę chcę pogadać a on wtedy myc, i chrapie :D
    Chociaż i tak ostatnio przeszłam samą siebie jak podczas <3 <3 <3 przypomniało mi się, że przelewu za czynsz nie zrobiliśmy. I że miałam zadzwonić do jego matki. Pomyślałam, że nie będę mu psuła zabawy więc milczę i gapię się na niego a on tak patrzy patrzy i pyta co jest. No to ja wracam z kosmosu na ziemię i zamiast powiedzieć NIC, pomyślałam, że może serio chce wiedzieć i mu wyjaśniam. :D :D :D Nie muszę dodawać, że żołnierze wzięli odwet i cofnęli się do okopów? :D :D :D :P :P :P


    No wiesz.. My któregoś razu jak już byliśmy po to mój mąż mówi że jak się bawiliśmy to przyszła nasza hiena domowa czyli pieseł,stanęła na tylnich łapach a przednimi oparła się o kanapę i na stojąco obserwowała co to my robimy... Musiało to komicznie wyglądać..

    zapachmalin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 16 marca 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    No wiesz.. My któregoś razu jak już byliśmy po to mój mąż mówi że jak się bawiliśmy to przyszła nasza hiena domowa czyli pieseł,stanęła na tylnich łapach a przednimi oparła się o kanapę i na stojąco obserwowała co to my robimy... Musiało to komicznie wyglądać..


    W sumie dobrze, że nie chciała dołączyć :D pies mojej siostry próbuje za każdym razem :D wskakuje na łóżko i się łasi :D dobrze, że to york łatwiej go pogonić :D

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 marca 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :*

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ja już siedzę i kawkę piję, tempka zmierzona @ chyba powoli się żegnać zaczyna ;) testy wczoraj wysłali do mnie także czekam. Dzionek słoneczny dziś będzie bo już wstaje słonko to i humor od razu lepszy :) Dentysta dziś mnie czeka ale jakoś się nie martwie oby tylko żadnych antybiotyków już mi nie kazał brać to będzie dobrze. Jak u Was kochane dzień się zaczyna?

  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry;)
    Ja dzisiaj obudzialam sie równo o 5.45 i temp 36,74. Nie jest ze mnie ranny ptaszek a ostatnio zdarza mi sie wstawać sporo przed budzikiem, zawsze mierze tempke o 6.30/ 6.45, mam wpisać w wykresik ta dzisiejsza z 5.45?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wpisz tą wcześniejsza, chyba że po zmierzeniu nie wstawałaś i jeszcze pokimałaś troszkę

  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cały czas jeszcze w łóżeczku bez wstawiania i teraz jest juz prawie 36,9

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś się obudziłam o 4 zmierzyłam tempkę było 36,22 ale zaraz zasnęłam i zmierzyłam o 5:30 czyli mój czas było 36,62 nie wstawałam, nic nie rozmawiałam z moim więc zapisałam tę drugą

  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dałam ta wyższa, różnica 0,1 stopnia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i gitara ;)

    P.S Piękny wykres masz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 06:45

    czekoladowamufinka lubi tę wiadomość

  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jeszcze jest, ale strach przed neagtywnym testem mnie wstrzymuje do dzialania

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
‹‹ 700 701 702 703 704 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ