Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Też takiego nie widziałam nigdy a odkąd z wami jestem widziałam więcej testów niż w całym dotychczasowym życiu :D może krzywo sikła? :D
    Ha ha ha dobre!!

    Caro, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Ha ha ha dobre!!

    Jak dla mnie to test jest przesiąknięty i sie odbarwił niestety bo takich kresek producent nie przewidział ;-)

  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wszystkim się pojawiają po jakimś czasie kreski na testach mocniejsze a u mnie blakną :P No ale liczy się pierwsze wrażenie :D Kurcze zwariuje do tych wyników ...

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba go po prostu powtórzyć jutro rano :)



    cd4f3562c1f35980fc59d99badbc7d27.png

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Ej wszystkim się pojawiają po jakimś czasie kreski na testach mocniejsze a u mnie blakną :P No ale liczy się pierwsze wrażenie :D Kurcze zwariuje do tych wyników ...

    Hahahah kolejne ewenementy :D
    U nas na forum zaczynają sie dziać dziwne rzeczy :D


    cd4f3562c1f35980fc59d99badbc7d27.png

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny wy tutaj o weekendzie (fajnie wam) ja właśnie posprzątałam dom bo jutro do pracy :/


    j36regz209hdv9cb.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Ej wszystkim się pojawiają po jakimś czasie kreski na testach mocniejsze a u mnie blakną :P No ale liczy się pierwsze wrażenie :D Kurcze zwariuje do tych wyników ...
    hehehe a do 21 jeszcze, jeszcze

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Ej wszystkim się pojawiają po jakimś czasie kreski na testach mocniejsze a u mnie blakną :P No ale liczy się pierwsze wrażenie :D Kurcze zwariuje do tych wyników ...


    Będzie dobrze, mam przeczucie :) I kolejny groszek wiosenny ;)

    Duśka;) lubi tę wiadomość

  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hehehe a do 21 jeszcze, jeszcze

    Siedze na stronie i ciągle sprawdzam czy może się im nie przyspieszyło :P

    Gaduaaa, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż byłby to niezwykle imprezowy groszek :D Zaliczyłby 4 wesela i komunię :P

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    No cóż byłby to niezwykle imprezowy groszek :D Zaliczyłby 4 wesela i komunię :P


    jaka matka taki groszek ^_^

    Duśka;) lubi tę wiadomość

  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    jaka matka taki groszek ^_^

    Chyba bardziej po tatusiu :P

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=BypStqicF-g

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoladowamufinka wrote:
    Mysłowice/Katowice Górny Śląsk:))

    A byłam na kontroli i piaskowaniu ząbków, chciałam usunąć kamień ale po poinformowaniu dentystki o moim groszku, powiedziała, że ultradźwięki są przeciwwskazane.
    No i psikus będzie kamień na ślubie ale na szczęście nie widoczny, bo to zmiany od wewnątrz, taki mi aparat, a właściwie retiner po aparacie zostawił prezencik:P

    Mufinka ja z Mysłowic pochodzę!! :D:D:D

    czekoladowamufinka lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Chyba bardziej po tatusiu :P


    tak tak, tak się mówi :D

    Duśka;) lubi tę wiadomość

  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Mufinka ja z Mysłowic pochodzę!! :D:D:D

    O a gdzie teraz mieszkasz?

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoladowamufinka wrote:
    O a gdzie teraz mieszkasz?

    Aktualnie wyemigrowałam w Małopolskie :) wieś Marcinkowice, koło Miechowa :) wcześniej jeszcze w Sosnowcu mieszkałam :) ale do jakiegoś 17 roku życia w Mysłowicach :D

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Jejkuuu obiecałam mojemu że odkurzę......
    Właśnie się biorę, ale mi się nie chce:/
    Jeszcze pies za mną biega ze skarpeta, bo chce żeby jej rzucać ło panie :D

    cd4f3562c1f35980fc59d99badbc7d27.png

    a mi moj chlop zapowiedzial dzis test bialej rekawiczki... :)
    trza by sie zebrac, w pracy byl full opierdoling i kiszenie sie na forum to teraz w domu trzeba cos pozapierniczac, tak dla rownowagi :D

    Kasia1987, WaldhauzerM lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Aktualnie wyemigrowałam w Małopolskie :) wieś Marcinkowice, koło Miechowa :) wcześniej jeszcze w Sosnowcu mieszkałam :) ale do jakiegoś 17 roku życia w Mysłowicach :D


    rolnik znalazł żonę? :D
    też ze śląska jestem, zawsze chciałam mieszkać na wsi! ^_^

    nick nieaktualny, sandrula lubią tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia wrote:
    a mi moj chlop zapowiedzial dzis test bialej rekawiczki... :)
    :D
    o Boże to jak mój, hehe...powiedział że jak będzie nie posprzatane to nici z wycieczki jutrzejszej..;) i że kurze sprawdzi..:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 769 770 771 772 773 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ