X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    A u mnie @ miała przyjść we wtorek, a dzisiaj... niespodzianka!!! Jest łajza 😂 nie zostawiła mi żadnych złudzeń hahaha dobrze że testów żadnych nie zrobiłam, bo by mi było szkoda 😂 co dziwne, temperatura nawet nie zdarzyła mi spaść haha
    I jeszcze ten potworny ból brzucha... Co za cykl 😭😭😭
    Dobrze,że przyszła szybciej bo szybciej zaczniesz działać w nowym cyklu🍀 😁😁mi się chyba spoznia przez to że tak na nią czekam i czekam i mi robi na złość 🤔😁

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Ejjjj dziewczynki, ile dni po owu czujecie jeszcze pracę jajnika? U mnie owu najprawdopodobniej była w czwartek.... piątek, sobota nic a dzisiaj lewy jajnik nie daje mi spokoju.

    Moje kluja czesto tylko nie w okolicy owu 🤷🏻‍♂️ Teraz po @ czuje je, potem w okolicy owu bedzie spokoj a potem znowu przed @...

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Ja np. do ubiegłego roku nie czułam ani owu ani pms, a teraz.... czuję i to bardzo wyraźnie. Gdzieś czytałam też, że często bóle pojawiają się dopiero po 30 roku życia co akurat w moim przypadku się sprawdziło.

    O widzisz, to u mnie póki co to się to nie sprawdza. Może mój organizm nadal jak 20stka się czuje a nie jak 30stka. 😁😅

    NikaVera, martuśka737 lubią tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • RzęsoBecia Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Lista starczek 2020 🤰🤰🤰

    Natulaa ❤️
    Aliciaaa -
    Nadzieja123
    Luuluu
    Beata.P
    MojaNadzieja
    Zosia12345
    Sylwucha - ♥️ bliźniaki
    Enigvaa -
    Miłość
    Angelinaaa
    Jeżynka -
    Chantell88 -
    Reikja
    SylwiaG
    Zulugula ❤️
    Dagmara11
    Justyna_95 -
    LadySiSi -
    Ami_ami
    Kar_oliv ❤️
    Tara
    PaniKaziukowa
    Palacia
    Marysia91
    Ulaa -
    Magda8823 -
    Mamba91
    Mala_mi
    Lena85
    Iryska ❤️
    Syla92
    Dolly
    Dżejzi32
    Morwa
    Magdalena -
    Agawa85
    Agnieszka -
    Madziulix3
    Joan
    Margolka85
    Dixie
    Myszka 91
    Asik23
    Znużona
    Paulina28
    VianEthel2
    Gruszka -
    Tortie -
    Dastiny
    SolAngelica
    Gela093 👼
    Ona34
    Maduśka1989
    Ewa88 ❤️
    Annja
    Daktynomycyna
    Sikora
    Syrena
    Natalia 0007
    Berry
    _Inka_
    Dopaminka
    Poupee ❤️
    Charlotte90 ❤️
    Tajka
    Martuśka737
    Adna
    Maniaaa. ❤️
    Agii
    Lulu83
    oOlolaOo
    Taskaska
    ZielonaHerbata
    Siskaa
    Martyna1662
    Kingus0x ❤️
    Olinka 1329
    Kasztanek
    NikaVera
    Suzi 1994
    Nadzieja_86
    KarolinaMaria
    Ola23


    jeśli kogoś pominęłam dawac znac proszę
    Jeszcze ja 😁

    Jeżynka lubi tę wiadomość

    26.07.2015 👶 Jasio
    05.05.2017 👼 6tc

    💊Niedoczynność tarczycy- Eutyrox75
    🍬Wit.C, Wit.D, B12, kwas foliowy, magnez+B6

    Starania od 02.2020
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Moje kluja czesto tylko nie w okolicy owu 🤷🏻‍♂️ Teraz po @ czuje je, potem w okolicy owu bedzie spokoj a potem znowu przed @...

    No ja swoje od ubiegłego cyklu czuję cały czas, mniej lub bardziej ale ogólnie jest okej potem przez całe 5 dni te "owulacyjne" czuję je mocniej i później tydzień przed okresem.... Ja pierniczę my to się mamy.... Ciekawe czy faceci czują pracę jąder hihih :p

    ZielonaHerbata, Ona34, martuśka737 lubią tę wiadomość

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    No ja swoje od ubiegłego cyklu czuję cały czas, mniej lub bardziej ale ogólnie jest okej potem przez całe 5 dni te "owulacyjne" czuję je mocniej i później tydzień przed okresem.... Ja pierniczę my to się mamy.... Ciekawe czy faceci czują pracę jąder hihih :p
    🤣🤣🤣🤣

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny.. Nawet jak ta owulacji u mnie jest... To czemu tej ciąży brak ,🤔

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Kurcze dziewczyny.. Nawet jak ta owulacji u mnie jest... To czemu tej ciąży brak ,🤔


    Niestety ale od owulacji do ciąży to jest jeszcze dluuuuuga droga. Ja też mam owulację a ciąży brak☹️

    Jakiś czas temu gin mi właśnie mówiła,że sama owulacja to jedno a jest jeszcze szereg innych spraw,które są potrzebne do ciąży. Już nie wposminjac o tym,że często są też problemy z zagnieżdżeniem.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziaaa wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Może tutaj mnie ktoś troszkę wesprze...

    Kochałam się z mężem ok. 4dni przed owulacja. Obserwuje się bardzo od kilku cykli i praktycznie po owulacji zaczęły mnie boleć piersi. Dziś jest 9dpo i piersi bolą mnie bardzo, ale niepokoi mnie klucie w podbrzuszu. Ciągnący bol w okolicach pachwin. Klucie raz z jednej raz z drugiej strony podbrzusza. Od kilku dni mnie kuje, ale dziś stalo się to mega uciążliwe. Miałam już 2 cesarki... Stąd moje obawy. Miała już któraś z Was takie klucia po zapłodnieniu i wszystko było ok?

    Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.

    Madziu tak naprawdę nie ma reguły. W obecnym cyklu w ktorym sie mi udalo mialam takie ciągnięcia powiedzmy że w okolicy pachwin generalnie ciągnięcia w kierunku do krocza -ale miewalam tak już w poprzednich cyklach (nie co cykl ale nawet dość czesto), brzuch bolał mnie prawie typowo jak u mnie na okres. Pisze prawie bo zaczal mnie pobolewac brzuch od 20 dc a 5 dni później bol byl intensywny (owu mialam 14 dc). Bolały mnie jajniki, ciągnął brzuch ale bylam pewna że to na okres, nawet plamienia mialam. Nie mialam bolu czy powiekszonych piersi.29 dc zrobilam test i 2 kreski. Czy jest dobrze, jeszcze nie wiem bo nie bylam u lekarza. Ide pod koniec tygodnia. Czekam do końca 6 tygodnia -zeby bylo juz widac co nie co.
    Mam za sobą jeszcze jedna ciążę (niestety stracona) i objawy zupełnie były inne - wtedy bolał mnie brzuch jedynie punktowo z delikatnym ciagnieciem. Mialam nabrzmiale, bolace wielkie piersi.
    Trzymam kciuki za Ciebie 😁

    NikaVera lubi tę wiadomość

  • RzęsoBecia Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Hej kochane :* wiem że nie pochwalacie takiego działania jak robienie testów wcześnie ale jak lekarz kazał to robię. Dziś 6 lub 7 dpo zrobiłam test, wiem że niemożliwe jest żeby wyszedł już ale coś tam jest powiedzcie ze oszalalam oślepłam albo że to błąd testu ale nie wytrzymam jak was nie poproszę o ocenę 🙏 mąż zauważył ją myślałam że jest biel

    a661d0701de4.jpg
    Aj kusisz kochana, kusisz 😅 u mnie dziś 9dpo ale grzecznie czekam. Aczkolwiek dziś już mi przeszło przez myśl żeby jutro zatestowac. Ale chyba poczekam do soboty 🙂 o ile wytrzymam 😂

    Co do planow na kolejny cykl, to jeśli w tym się nie uda do zaczynam pić ziolka ojca Sroki do owulacji. Później chyba dupek. Teraz jestem na Dupku, jeśli pod koniec testy wyjdą negatywne to zadzwonię do.lekarza i zapytam co robić. W sumie jak pozytywne to też zadzwonię 😁

    Ja też ostatnio piekłam chlebek ale nie mam zdjęcia 😋



    26.07.2015 👶 Jasio
    05.05.2017 👼 6tc

    💊Niedoczynność tarczycy- Eutyrox75
    🍬Wit.C, Wit.D, B12, kwas foliowy, magnez+B6

    Starania od 02.2020
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RzęsoBecia wrote:
    Aj kusisz kochana, kusisz 😅 u mnie dziś 9dpo ale grzecznie czekam. Aczkolwiek dziś już mi przeszło przez myśl żeby jutro zatestowac. Ale chyba poczekam do soboty 🙂 o ile wytrzymam 😂

    Co do planow na kolejny cykl, to jeśli w tym się nie uda do zaczynam pić ziolka ojca Sroki do owulacji. Później chyba dupek. Teraz jestem na Dupku, jeśli pod koniec testy wyjdą negatywne to zadzwonię do.lekarza i zapytam co robić. W sumie jak pozytywne to też zadzwonię 😁

    Ja też ostatnio piekłam chlebek ale nie mam zdjęcia 😋
    Kuszę bo muszę :d gdybym nie musiała codziennie robić testow to pewnie bym poczekała choć ja jestem w gorącej wodzie kapana i chciałabym już wszystko wiedzieć natychmiast. Dobrze że jest ta kwarantanna i widzi mnie tylko mąż bo jakby ktoś zobaczył jak chodzę z tym testem do każdego okna i robię wygibasy żeby dokładnie widzieć ten cien to by pomyślał że zeswirowalam 😂 tak bym chciała żeby to była prawda

    martuśka737, Ona34 lubią tę wiadomość

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Kuszę bo muszę :d gdybym nie musiała codziennie robić testow to pewnie bym poczekała choć ja jestem w gorącej wodzie kapana i chciałabym już wszystko wiedzieć natychmiast. Dobrze że jest ta kwarantanna i widzi mnie tylko mąż bo jakby ktoś zobaczył jak chodzę z tym testem do każdego okna i robię wygibasy żeby dokładnie widzieć ten cien to by pomyślał że zeswirowalam 😂 tak bym chciała żeby to była prawda

    Hehe Kochane jak ja to znam :) największą fazę na testowanie mialam od listopada 2018 do maja 2019 - ledwo wytrzymywalam do 10 dpo, a dni dluzyly mi sie strasznie... oglądałam testy kilka razy dziennie.... pozniej mi przeszło i tak zostało ale wiem jak to jest

  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ja miałam fazy w tym roku od stycznia, co miesiąc czułam że jestem w ciąży 😂 i robiłam testy od 9 dpo i zawsze była biel do ostatniego razu. Ale też myślałam że mi sie przywidzialo 😉 nawet go rozebrałam na części, ale mąż też widział kreskę, nawet w tym programie na negatywy zrobiłam i też wyszła. A potem @ łajza przyszła i zakończyła marzenia. Może kiedyś się uda jeszcze, a jak nie, to trzeba będzie jakoś się z tym zmierzyć.

    Nienawidzę tylko jak moja teściowa przy każdym spotkaniu gada że już pora dla małej na rodzeństwo... sama ma jednego tylko syna, ale to nie ma znaczenia na to, żeby mi mówić, że ja powinnam już mieć drugie! Ech...

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuska dużo 💪💪💪 dla Ciebie. Dobrze że chociaż testu nie zmarnowałaś ja też nie raz test rano a w południe @ ehhh... A to krótszy ten cykl miałaś?
    Ja pierwszy dzień @ jestem jak osa nie podchodź ale później już lepiej napięcie schodzi i głowa do góry że zwojona siła.
    To najgorsze jak przygarniał kocioł garnkowi.... Ja nawet kiedyś uslyszlam że łatwiej zajść w ciążę niz kupić dobra sukienkę 😂 niektórzy nie maja wyczucia w takich sprawach i co tu powiedzieć...

    Mnie jajniki przeważnie w dniu owu bolą.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to teraz ja mam pytanie o interpretacje testow.
    ca75de919cd2.jpg
    Dodam tylko, że 2 ostatnie testy sa dzis z rana i wieczora, ale jest to 15dc, a u mnie owu najwcześniej w 18.. a zazwyczaj później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 20:16


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Dobra to teraz ja mam pytanie o interpretacje testow.
    ca75de919cd2.jpg
    Dodam tylko, że 2 ostatnie testy sa dzis z rana i wieczora, ale jest to 15dc, a u mnie owu najwcześniej w 18.. a zazwyczaj później.

    Wydaje mi sie ze ta druga od gory to pozytyw 🤔

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Dobra to teraz ja mam pytanie o interpretacje testow.
    ca75de919cd2.jpg
    Dodam tylko, że 2 ostatnie testy sa dzis z rana i wieczora, ale jest to 15dc, a u mnie owu najwcześniej w 18.. a zazwyczaj później.
    Drugi test chyba pozytyw, tak mi się wydaje. Może w tym cyklu będziesz miała akurat w 17 dc do 36h od pozytywnego testu :)

  • RzęsoBecia Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    Ech ja miałam fazy w tym roku od stycznia, co miesiąc czułam że jestem w ciąży 😂 i robiłam testy od 9 dpo i zawsze była biel do ostatniego razu. Ale też myślałam że mi sie przywidzialo 😉 nawet go rozebrałam na części, ale mąż też widział kreskę, nawet w tym programie na negatywy zrobiłam i też wyszła. A potem @ łajza przyszła i zakończyła marzenia. Może kiedyś się uda jeszcze, a jak nie, to trzeba będzie jakoś się z tym zmierzyć.

    Nienawidzę tylko jak moja teściowa przy każdym spotkaniu gada że już pora dla małej na rodzeństwo... sama ma jednego tylko syna, ale to nie ma znaczenia na to, żeby mi mówić, że ja powinnam już mieć drugie! Ech...

    Przyganiał kocioł garnkowi 😅 ja pewnie bym się zapytała dlaczego w takim razie ona.miala jedno dziecko 😋

    U mnie ciotki ciekawskie swego czasu dopytywały, i teściowa w sumie też, do momentu aż poroniłam. Jak poszła wieść, to od tamtej pory już nikt nie rusza tematu.
    Wtedy powiedziałam najbliższym bardzo wcześnie, i rodzinka rozpaplała . Tym razem, jak się uda, będę się starać trzymać język za zębami do 12 tyg. Chociaż wiem że to będzie bardzo trudne. 😂


    Vian, też bym powiedziała że drugi od góry to pozytyw ;)

    Dastiny, przypomnij proszę, czemu musisz ?

    26.07.2015 👶 Jasio
    05.05.2017 👼 6tc

    💊Niedoczynność tarczycy- Eutyrox75
    🍬Wit.C, Wit.D, B12, kwas foliowy, magnez+B6

    Starania od 02.2020
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądam teraz wczesniejsze cykle i byly pozytywy w 18, 19 i 22 dniu dopiero. Jak to tak w 14...


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Martuska dużo 💪💪💪 dla Ciebie. Dobrze że chociaż testu nie zmarnowałaś ja też nie raz test rano a w południe @ ehhh... A to krótszy ten cykl miałaś?
    Ja pierwszy dzień @ jestem jak osa nie podchodź ale później już lepiej napięcie schodzi i głowa do góry że zwojona siła.
    To najgorsze jak przygarniał kocioł garnkowi.... Ja nawet kiedyś uslyszlam że łatwiej zajść w ciążę niz kupić dobra sukienkę 😂 niektórzy nie maja wyczucia w takich sprawach i co tu powiedzieć...

    Mnie jajniki przeważnie w dniu owu bolą.

    Ten cykl bardzo krótki, tylko 23 dni. Ale ovu miałam 13 dc, u mnie lutealna faza trwa tylko 10 dni więc dzisiaj równo 11 dpo i oczywiście wielkie nic. Taką miałam nadzieję, bo jak nigdy wstrzelilismy się w okolice ovulacji i temp ciągle była wysoka, w ogóle nie spadała, nawet dzisiaj. Mam serdecznie dosyć. Jedyne czego chce to usiąść i płakać po prostu. Mam wrażenie że nigdy się nie uda. Pierwsza ciąża to totalna wpadka. Po pierwszej fali szoku, bardzo się cieszylam i wiem ze Zuzia to najlepsze co mi się w życiu trafiło. A teraz tyle miesięcy starań i dalej nic.
    Ech przepraszam, ale nawet nie mam komu tego powiedzieć wszystkiego. Chyba trzeba w końcu wziąć się w garść i żyć mając to co się ma i chyba w końcu przestać się łudzić.

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ