X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Mar.tina Ekspertka
    Postów: 174 136

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Obserwacji cieni ciąg dalszy, modlę się żeby to nie była znów ciąża biochemiczna, ciężko to nawet uchwycić na zdjęciu. Kreskę widać gołym okiem przez okienko ale żeby było widać na zdjęciu dozbroilam test dla was :) tyle się naczytałam o tych kłamliwych testach ale u mnie już 3 różne firmy i taki sam cień. Nie chcę się nakręcać bo dostanę zwidów :d możecie zerknąć :* miłego dzionka życzę wam wszystkim, ja dziś bieganina i kupa papierów do wypełnienia w związku z zapomogami na koronawirusa, niestety od marca jestem bez grosza a testy kosztują 😂 mój mąż mówi że jestem szalona i nie chce brać od niego pieniędzy na testy więc może Państwo mi za sponsoruje 😂

    1bbcc075ead2.jpg
    Podobny cień cienia miałam w poprzednim cyklu, nie miałam pewności czy to przypadkiem nie moja wyobraźnia, chciałam nawet tu wstawić, ale nie umiem dodać zdjęcia 🤣 dodam, że było to w dzień @ więc miałam w planach powtórzyć w trzecim dniu spóźnienia rano, ale nie zdążyłam, bo zastałam okres🙄 generalnie raczej nigdy się nie spóźnia A już na pewno nie więcej niż 1 Dzień więc obstawiam, że a) żadnego cienia tam nie było, a spóźnienie wynikło z mojego nakrecenia się b)coś sie zadziało i wydzieliły się jakieś śladowe ilości bety które test zdążył wyłapać. U Ciebie też widzę lekki prześwit, kto wie, może akurat Twój ściemnieje 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 10:58

    eiktxzkrwd07a4mz.png

    '90
    11cs 10dpo ⏸️ beta 6,3
    12dpo beta 43,8, progesteron 49,3
    16dpo beta 324,7
    22 dpo beta 2824
    24.07.20 0,56 cm 👶 bije ❤️🥰

    TSH 1,65
    Ft4 16,59 pmol/l
    Anty-TPO ujemne
    Anty-Tg 19,30
    AMH 2,63
    HSG - ok.
    Androstendion 3,29 ng/ml
    Ferrytyna 27,0 ng/ml
    Insulina 5,73
    Glukoza 96 mg/dł
    Wskaźnik HOMA 1,36

    4dc:
    Estradiol 49,4 pg/ml
    LH 7,61 mlU/ml
    FSH 6,27 mlU/ml
    Prolaktyna 9,21 ng/ml

    21dc:
    Progesteron 26,7 ng/ml

    💊 Euthyrox N50/25, Pregna Start, Ovarin, Q10, Selen, Magnez, D3, B6.
    🥜🌰🍍🍷
  • Sówka Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie! Czytam ten wątek od jakiegoś czasu i dzisiaj postanowiłam do Was dołączyc :) Niestety za mną pierwsza ciąża i pierwsze poronienie. 27.03 w 5tc dostałam plamień, lekarz stwierdził, że ciąża przestała się rozwijać. Plamiłam do 08.04 kiedy to dostałam krwawień i na szczęście wszystko samo się oczyściło. Doszliśmy z mężem do wniosku, że nie czekamy na pierwszą @ tylko działamy od razu. Zaraz po zakończeniu krwawienia miałam typowe bóle jajnika jak na owulacje ( byłam zdziwiona, bo naturalnie owulacje miałam może 2 razy do roku i brałam leki na stymulacje owulacji odkąd zaczęliśmy starania) więc korzystaliśmy 😁 I teraz czekam co będzie. Zauważam objawy, które miałam jeszcze przed terminem @ w cyklu w którym dowiedziałam sie o ciąży. Pewnie sobie je wymyślam, bo chciałabym zapełnić tą pustkę jak najszybciej...ale zatestuje za tydzień i zobaczymy. Jak nie to czekamy na @, wizyte u lekarza i działamy :)

    • 6cs
    • Stymulacja Lamettą
    • Stwierdzony brak owulacji (PPBJ)
    • Duphaston 1-7 dnia miesiąca, 2x1.
    • Inofem, wit. D3, magnez+B6, kwasy Omega-3, Folik.

    • 04.2020 poronienie samoistne (6tc)💔
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Infoemu u mnie w miescie nie ma w zadnej aptece. A i nie wiem czy powinnam to pic🤔 niby suplement, wspomaga tylko. Moj nie bierze nic kompletnie. I tak w sumie pomyslalam ze raczej nie zaszkodzi a moze pomoze. :)

    Ja kupuję przez neta 🙂 naczytałam się pozytywnych opinii i kupiłam, powinno mi starczyć na dwa cykle wiec zobaczymy.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Mar.tina Ekspertka
    Postów: 174 136

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/931154c4cf63.jpg.html

    O chyba udało mi się dodać zdj, takie coś było u mnie w zeszłym miesiącu i do tej pory nie wiem czy sobie wkrecilam czy faktycznie coś tam przebijało🤷‍♀️

    eiktxzkrwd07a4mz.png

    '90
    11cs 10dpo ⏸️ beta 6,3
    12dpo beta 43,8, progesteron 49,3
    16dpo beta 324,7
    22 dpo beta 2824
    24.07.20 0,56 cm 👶 bije ❤️🥰

    TSH 1,65
    Ft4 16,59 pmol/l
    Anty-TPO ujemne
    Anty-Tg 19,30
    AMH 2,63
    HSG - ok.
    Androstendion 3,29 ng/ml
    Ferrytyna 27,0 ng/ml
    Insulina 5,73
    Glukoza 96 mg/dł
    Wskaźnik HOMA 1,36

    4dc:
    Estradiol 49,4 pg/ml
    LH 7,61 mlU/ml
    FSH 6,27 mlU/ml
    Prolaktyna 9,21 ng/ml

    21dc:
    Progesteron 26,7 ng/ml

    💊 Euthyrox N50/25, Pregna Start, Ovarin, Q10, Selen, Magnez, D3, B6.
    🥜🌰🍍🍷
  • Mar.tina Ekspertka
    Postów: 174 136

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    Witam Was serdecznie! Czytam ten wątek od jakiegoś czasu i dzisiaj postanowiłam do Was dołączyc :) Niestety za mną pierwsza ciąża i pierwsze poronienie. 27.03 w 5tc dostałam plamień, lekarz stwierdził, że ciąża przestała się rozwijać. Plamiłam do 08.04 kiedy to dostałam krwawień i na szczęście wszystko samo się oczyściło. Doszliśmy z mężem do wniosku, że nie czekamy na pierwszą @ tylko działamy od razu. Zaraz po zakończeniu krwawienia miałam typowe bóle jajnika jak na owulacje ( byłam zdziwiona, bo naturalnie owulacje miałam może 2 razy do roku i brałam leki na stymulacje owulacji odkąd zaczęliśmy starania) więc korzystaliśmy 😁 I teraz czekam co będzie. Zauważam objawy, które miałam jeszcze przed terminem @ w cyklu w którym dowiedziałam sie o ciąży. Pewnie sobie je wymyślam, bo chciałabym zapełnić tą pustkę jak najszybciej...ale zatestuje za tydzień i zobaczymy. Jak nie to czekamy na @, wizyte u lekarza i działamy :)
    Trzymam kciuki 🤞 A można wiedzieć jakie to objawy? Żeby tak na przyszłość wiedzieć co może być realnym zwiastunem a co zrzucać na wyobraźnię 😉

    eiktxzkrwd07a4mz.png

    '90
    11cs 10dpo ⏸️ beta 6,3
    12dpo beta 43,8, progesteron 49,3
    16dpo beta 324,7
    22 dpo beta 2824
    24.07.20 0,56 cm 👶 bije ❤️🥰

    TSH 1,65
    Ft4 16,59 pmol/l
    Anty-TPO ujemne
    Anty-Tg 19,30
    AMH 2,63
    HSG - ok.
    Androstendion 3,29 ng/ml
    Ferrytyna 27,0 ng/ml
    Insulina 5,73
    Glukoza 96 mg/dł
    Wskaźnik HOMA 1,36

    4dc:
    Estradiol 49,4 pg/ml
    LH 7,61 mlU/ml
    FSH 6,27 mlU/ml
    Prolaktyna 9,21 ng/ml

    21dc:
    Progesteron 26,7 ng/ml

    💊 Euthyrox N50/25, Pregna Start, Ovarin, Q10, Selen, Magnez, D3, B6.
    🥜🌰🍍🍷
  • Sówka Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar.tina wrote:
    Trzymam kciuki 🤞 A można wiedzieć jakie to objawy? Żeby tak na przyszłość wiedzieć co może być realnym zwiastunem a co zrzucać na wyobraźnię 😉

    W cyklu w którym dowiedziałam się o ciąży, kilka dni przed terminem @ miałam straszne parcie na gorącą czekoladę, pojawiła się wrażliwość zębów, której nigdy nie miałam i pakiet klasyczny- chęć spania przez cały dzień, zmęczenie, dużo białego śluzu, delikatny ból piersi i ból w krzyżu :) Teraz mam dokładnie to samo. Bardziej nastawiam sie na to, że psychika mi płata figle, bo biorac pod uwage problem z owulacja u mnie, wątpie, żeby akurat pojawiła sie naturalnie zaraz po poronieniu. Aczkolwiek organizm to jedna wielka zagadka i nie raz zaskakuje 😁

    • 6cs
    • Stymulacja Lamettą
    • Stwierdzony brak owulacji (PPBJ)
    • Duphaston 1-7 dnia miesiąca, 2x1.
    • Inofem, wit. D3, magnez+B6, kwasy Omega-3, Folik.

    • 04.2020 poronienie samoistne (6tc)💔
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RzęsoBecia wrote:
    Kochana ja tu na razie nic nie widzę ;) ale może na zdjęciu ciężko uchwycić.
    Wydaje mi się że może być dla nas jeszcze za wcześnie na testowanie... też kończysz dupka jutro? W sensie że wieczorem ostatnia tabletka?
    Jutro idę na usg zobaczyć czy strzelił ten 2 pęcherzyk chociaż wątpię. Odstawie w czartek wieczorem ostatnia tabletka i dupka i luteiny i jak w piątek nie dostanę @ to w sobotę testuje i jak wyjdzie posytyw wracam do luteiny i dupka w większej dawce, gdybym teraz była pewna tego cienia nie odstawialabym w ogóle dlatego szukam cieni jak niedźwiedź w dużym niebieskim domu zjawy 😂

    Ona34, ZielonaHerbata lubią tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja 33 dzień cyklu i zero okresu☹️☹️nie wiem o co chodzi. Wczoraj wieczorem lekko mnie plecy zaczęły boleć i myslam,że okres się pojawi bo zawsze po czymś takim pojawiał się w nocy lub nad ranem. A teraz bóle przeszyły i 🐒jak nie było tak nie ma.
    Czy jest opcja,że Inofem może wydłużać cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 11:46

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    gdybym teraz była pewna tego cienia nie odstawialabym w ogóle dlatego szukam cieni jak niedźwiedź w dużym niebieskim domu zjawy 😂
    🤣🤣🤣
    Ehhh głowa potrafi płatać figle... Ja tyle razy już byłam pewna ze się udało... Ale w tym cyklu się już pogodzilam ze nic z tego nie będzie... Także bardziej tu jestem żeby mieć kontakt z Wami ;)

  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny a ja 33 dzień cyklu i zero okresu☹️☹️nie wiem o co chodzi. Wczoraj wieczorem lekko mnie plecy zaczęły boleć i myslam,że okres się pojawi bo zawsze po czymś takim pojawiał się w nocy lub nad ranem. A teraz bóle przeszyły i 🐒jak nie było tak nie ma.
    Czy jest opcja,że Inofem może wydłużać cykle?

    Moj ostatni cykl trwal 36 dni, co na mnie jest dlugo. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła teścik :D
    U mnie chyba powodem dlugosci cyklu byla przerwa od stymulacji, więc myślę ze Inofem też może wpływać.

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie wrote:
    Moj ostatni cykl trwal 36 dni, co na mnie jest dlugo. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła teścik :D
    U mnie chyba powodem dlugosci cyklu byla przerwa od stymulacji, więc myślę ze Inofem też może wpływać.

    Kurcze, czekam już na nowy cykl żeby zacząć działać i wszytsko się jak na złość wydłuża ☹️ Inofem starczy mi na dwa cykle, jeśli się okaże że kolejny cykl też się wydluzy,to to chyba będzie jego wina i przestanę pić.

    Test robiłam w sobotę i była mega biel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 12:04

    klz9df9hix7ly771.png
  • Sówka Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy konsultowałyście z lekarzem zamiar stosowania Infoemu? Sama się nad tym zastanawiam i nie wiem czy wspominać o tym lekarzowi czy nie :)

    • 6cs
    • Stymulacja Lamettą
    • Stwierdzony brak owulacji (PPBJ)
    • Duphaston 1-7 dnia miesiąca, 2x1.
    • Inofem, wit. D3, magnez+B6, kwasy Omega-3, Folik.

    • 04.2020 poronienie samoistne (6tc)💔
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Obserwacji cieni ciąg dalszy, modlę się żeby to nie była znów ciąża biochemiczna, ciężko to nawet uchwycić na zdjęciu. Kreskę widać gołym okiem przez okienko ale żeby było widać na zdjęciu dozbroilam test dla was :) tyle się naczytałam o tych kłamliwych testach ale u mnie już 3 różne firmy i taki sam cień. Nie chcę się nakręcać bo dostanę zwidów :d możecie zerknąć :* miłego dzionka życzę wam wszystkim, ja dziś bieganina i kupa papierów do wypełnienia w związku z zapomogami na koronawirusa, niestety od marca jestem bez grosza a testy kosztują 😂 mój mąż mówi że jestem szalona i nie chce brać od niego pieniędzy na testy więc może Państwo mi za sponsoruje 😂

    1bbcc075ead2.jpg


    Czy to test facelle rossmann?? Zrobiłam takie 3!! I na każdym identyczna kreska jak u Ciebie

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    Dziewczyny a czy konsultowałyście z lekarzem zamiar stosowania Infoemu? Sama się nad tym zastanawiam i nie wiem czy wspominać o tym lekarzowi czy nie :)

    Ja nie konsultowałam. Gdybym brała jakieś leki,to na pewno bym skonsultowała,czy czasem nie będzie jakiś zaburzeń itp. ale nie biore lekow,nie pije żadnych ziol więc raczej nie mam ryzyka,że stworze jakaś mieszankę niedozwolona 😁

    Inofem,to jest suplement diety stosowany między innymi w zaburzeniach miesiączkowania,pomaga osiągnąć równowagę hormonalna.
    Zdecydowałam się spróbować po wielu pozytywnych opiniach. Także zobaczymy,czy mi coś pomoże,czy nie. Słyszałam,że jak wdrażamy jakieś nowe tabletki, zioła itp to trzeba stosować minium 3miesiace aby zobaczyć efekty.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Kurcze, czekam już na nowy cykl żeby zacząć działać i wszytsko się jak na złość wydłuża ☹️ Inofem starczy mi na dwa cykle, jeśli się okaże że kolejny cykl też się wydluzy,to to chyba będzie jego wina i przestanę pić.

    Test robiłam w sobotę i była mega biel.

    Rozumiem Cie bardzo dobrze. Jak juz wiem, ze w tym cyklu sie nie udalo to tylko czekam żeby się jak najszybciej nowy zaczął, z nową nadzieją.

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    Dziewczyny a czy konsultowałyście z lekarzem zamiar stosowania Infoemu? Sama się nad tym zastanawiam i nie wiem czy wspominać o tym lekarzowi czy nie :)
    Mi ginekolog poleciła inofem ....

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Czy to test facelle rossmann?? Zrobiłam takie 3!! I na każdym identyczna kreska jak u Ciebie
    Tak facelle Rossmann ale robiłam też pink super czuły i zwykle paskowe i to samo. Na sobotę trzymam króla testów clearblue digital który prawdę mi powie :d

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bierze ktoras ovarin? :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Tak facelle Rossmann ale robiłam też pink super czuły i zwykle paskowe i to samo. Na sobotę trzymam króla testów clearblue digital który prawdę mi powie :d

    Niech pokaże 🤰✊✊✊💚🍀

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialyscie ze sa testy plytkowe sprawdzajace jakosc nasienia? 😳 przegladam suple dla mezczyzn i trafilam na takie cos.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ