Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Mery92 Autorytet
    Postów: 352 257

    Wysłany: 6 maja 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Pewnie gdybym wprowadzila sluz to ny wyznaczylo :)

    Masz racje. U mnie apka tez z początku miała problem, ale później zaskoczyła....

    Właśnie pojawiła się @ i marzenia prysły ...

    Starania o maluszka
    Styczeń 2020💚

    Folik
    Witamina D

    Badanie 4 dzień cyklu:
    TSH - 2,447
    FSH - 4,01 mlU/ml
    LH - 5,56 mlU/ml
    Prolaktyna - 25,51
    Testosteron - 1,60 nmol/L
    Estadiol 57,00 pg/ml
    17-OH progesteron (W) 2,40 ng/ml
    Androstendion (W) 3,330 ng/ml
    Siarczan 282,60 pg/dl
    Dehydroepiandrosteronu (DHA-S)(W)


    Badania 22 cyklu :
    TSH 2,124
    FT4 0,82
    Prolaktyna 22,29
    Progesteron 8,10


    ⏸ 04.08.2020 ❤️💚❤️
    Beta- 05.08.2020, 10dpo- 24,9 mlU
    Beta -07.08. 2020, 12dpo-115,1 mlU
    Beta -10.08.2020, 15dpo- 400,9 mlU
    31.08.2020, 52dpo -❤️Bije 1,2cm😍



    ecc7db7330cd4a76bc3d45af78c6e624.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 20:23

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka wrote:
    Dziewczyny wybaczcie mi dosłowność ale przy badaniu szyjki i śluzu dzisiaj na palcu (2 razy - bo badam się 2 razy dziennie) na palcu zostało mi dużo wydzieliny jak taki glut na cały palec.. i to się rozciągało.. a owulacja już była.. jestem 6dpo tak przynajmniej mi się wydaje. Dzisiaj jest 20 dzień cyklu. I ogólnie mam cały czas śluz taki kremowy i dużo go jest. Biały wodnisty albo kremowy. Co to za glut? 😵

    Wiesz co mi też się czasem między owu, a okresem zdarza... taki właśnie rozciągliwy, biały glut... trwa to jeden, dwa dni, raczej jeden.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    29231681a8bf.jpg


    Co myślicie?

    Nie powinien taki wyjsc. Jestem juz w fazie wyzszych temp. 🤔 moja podstawowa temp to ok. 36,4. Teraz mam 36,6..
    Ewidentnej wyglada na pozytyw a może to ciąża? Zdarza się ze wtedy testy owu wychodzą pozytywnie

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia0007 wrote:
    Ewidentnej wyglada na pozytyw a może to ciąża? Zdarza się ze wtedy testy owu wychodzą pozytywnie

    Ale tak wczesnie? 4-5dpo. To nie mozliwe 🤔

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, pamiętajcie jak tydzień temu pisałam Wam,że bratowa jest w ciąży z drugim dzieckiem i zaszła w pierwszym cyklu ? To teraz właśnie się dowiedziałam,że szwagierka także jest w ciąży i także pierwszy cykl.
    Obydwie młodsze ode mnie o 3 lata. Tylko ja zostałam..i zajść nie mogę 😢😢
    Tez zajdziesz tylko nie ma się co spinać 😘 u mnie tez wszystkie koleżanki a nawet przełożona w ciąży 😅tylko ja dalej nic

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do ilu dni po owulacji gin może stwierdzić,że owulka się odbyła ?

    klz9df9hix7ly771.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam od gina .. wiec dostałam pregnyl 5000x2 i mamy się starać dziś i jutro .. jutro mam usg czy pęknie ale może być za wcześnie tylko ze w piątek mój gin nie przyjmuje wiec jutro ..

    Endometrium podroslo bo ma Ok 6,5 mm

    Zastanawia mnie pęcherzyk bo ma 19,5mm a wczoraj miał 18-19 wiec w sumie nie rośnie tylko zrobił się okrągły bardziej .. hm ..

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ale tak wczesnie? 4-5dpo. To nie mozliwe 🤔
    Na wszelki wypadek warto działać ☺️ Może spadnie jeszcze temperatura albo wskoczy jeszcze wyżej a nie bierzesz duphaston ? On tez podwyższa

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia0007 wrote:
    Na wszelki wypadek warto działać ☺️ Może spadnie jeszcze temperatura albo wskoczy jeszcze wyżej a nie bierzesz duphaston ? On tez podwyższa

    Nie, jedyne co biore to euthyrox. :) w pistek bede badac tsh i proga.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pcos też czytałam,że często niezalnie od cyklu wychodzą pozytwynie owulaki.

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Wyszłam od gina .. wiec dostałam pregnyl 5000x2 i mamy się starać dziś i jutro .. jutro mam usg czy pęknie ale może być za wcześnie tylko ze w piątek mój gin nie przyjmuje wiec jutro ..

    Endometrium podroslo bo ma Ok 6,5 mm

    Zastanawia mnie pęcherzyk bo ma 19,5mm a wczoraj miał 18-19 wiec w sumie nie rośnie tylko zrobił się okrągły bardziej .. hm ..
    A co z Twoją infekcja/urazem ? Coś mówił gin ?

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Przy pcos też czytałam,że często niezalnie od cyklu wychodzą pozytwynie owulaki.

    Nigdy nie mialam stwierdzonego pcos.. wiec chyba wyglad jajnikow tego nie sugerowal- wrecz przeciwnie lekarze mi zawsze mowili ze jajniki sa bardzo ladne.. cokolwiek to oznacza 😊

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ann91 Koleżanka
    Postów: 55 49

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Wyszłam od gina .. wiec dostałam pregnyl 5000x2 i mamy się starać dziś i jutro .. jutro mam usg czy pęknie ale może być za wcześnie tylko ze w piątek mój gin nie przyjmuje wiec jutro ..

    Endometrium podroslo bo ma Ok 6,5 mm

    Zastanawia mnie pęcherzyk bo ma 19,5mm a wczoraj miał 18-19 wiec w sumie nie rośnie tylko zrobił się okrągły bardziej .. hm ..

    To raczej takie małe przyrosty ale wydaje mi się ze optymalne na pozytywne rozwiniecie sytuacji ;) mam nadzieje ze ja w piatek usłyszę podobne informacje i będziemy testować razem ! ;) a wynik będzie przesadzony! ✊🏻✊🏻
    W takim razie miły wieczór się zapowiada u Was ❤️

    Iga i Nina 20tc 👼🏻👼🏻 18.09.20 r.
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Nigdy nie mialam stwierdzonego pcos.. wiec chyba wyglad jajnikow tego nie sugerowal- wrecz przeciwnie lekarze mi zawsze mowili ze jajniki sa bardzo ladne.. cokolwiek to oznacza 😊
    Nie sugeruje ,że masz 😁 tylko kiedyś na forum takie info przeczytałam ☺️

    klz9df9hix7ly771.png
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, pamiętajcie jak tydzień temu pisałam Wam,że bratowa jest w ciąży z drugim dzieckiem i zaszła w pierwszym cyklu ? To teraz właśnie się dowiedziałam,że szwagierka także jest w ciąży i także pierwszy cykl.
    Obydwie młodsze ode mnie o 3 lata. Tylko ja zostałam..i zajść nie mogę 😢😢
    Tak się zdarza..moje dwie przyjaciółki powiedziały mi o ciążach (obie zaszły w pierwszym cyklu) i to był dzień w którym ja miałam pozytywny test ciążowy. U mnie zakończyło się biochemiczną ciąża, a one są właśnie na półmetku.. Musimy walczyć dziewczyny 💪✊

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczymy, walczymy 💪💪💪

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Nie sugeruje ,że masz 😁 tylko kiedyś na forum takie info przeczytałam ☺️

    A myślałam,że to podpowiedź skąd takie coś 😂


    W internecie mam sprzeczne info. Albo że spada,albo że zostaje i wspomaga produkcje innych hormonów. 🤔
    No cóż, i tak się wybieram do gina w następnym cyklu.. :)

    Limoncia lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 20:23

  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 6 maja 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Do ilu dni po owulacji gin może stwierdzić,że owulka się odbyła ?

    Kiedyś byłam na wizycie i lekarz ocenił ciałko żółte w jajniku jako 2-3 dpo. Ale ile maksymalnie to nie wiem.

    🦄 2021 r.
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ