X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do plamień - kilka razy już miałam takie brązowe, ale się nie rozkręcały i nic nadal nie ma. Więc jako powrót okresu nie można nazwać :<

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozkręciłam się tralalala :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Rozkręciłam się tralalala :D

    Yeah, super, super!!! Ha! Miałam nosa, no to teraz tylko zaciążyć;) juz z górki;)

    EDIT: ja czekam i jak tylko, uruchamiam mój komputer cyklu i do dzieła;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 10:13

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plik w Excelu, gdzie zapisywane mam, jakie długie odstępy czasu karmień robiłam ;) 2 miesiące i 3 dni potrzebne były - od przerw 7-8h do 13h.
    Zobaczymy, czy da się zaciążyć :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ja mam plik w Excelu, gdzie zapisywane mam, jakie długie odstępy czasu karmień robiłam ;) 2 miesiące i 3 dni potrzebne były - od przerw 7-8h do 13h.
    Zobaczymy, czy da się zaciążyć :D

    Ja tez zapisuje, ale moze u mnie pójdzie szybciej jak odstawię całkiem;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dziewczynki ten cykl natchnął mega pozytywnie i mam przeczucie że moja płodnosć wróciła:) trzeci dzień mega zauważalny sluz płodny i uczucie pełnosci w podbrzuszu czyli objawy nadchodzącej ovu których wczesniej nie miałam:) a do tego jak wspominałam zaopatrzyłam się w testy owulacyjne do których nie miałam przekonania ale dzisiaj druga kreska miała kolor pierwszej co w połączeniu z pozostałymi objawami może wskazywać że owulacja za rogiem:) chociaż działalismy już wczoraj mimo że kreska wskazująca na pik LH byla słabsza bo na czytałam się o tych testach że niektóre dziewczyny tak czekały na największą intensywnosć zabarwienia kreseczki że przedobrzyły i kreska zaczęła zanikać:) i wiem że głupia jestem ale jak dzisiaj zobaczyłam że jednak nie zanikła tylko się wzmocniła to się wkurzyłam na swoją niecierpliwosć bo prawdopodobnie stracilismy szanse na synka:/ ale nie wierzyłam tym testom... wiem że to głupie bo przed chwilą myslałam przecież że jeszcze dlugo nie zajdę a tu rozpaczam nad taką głupotą:) ale najważniejsze że wiem że dni płodne wróciły i nawet jakby się teraz nie udało( chociaż myslę że raczej tak) to uspokoiłam się i walczymy dalej:) jutro znowu podziałamy:)))

    Summerka lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, super, trzymam kciuki zatem;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka to teraz czekamy na twoją @ i walczymy dalej:) ale to chore jest bo taka np. mysz zachodzi w ciążę co cykl:) a my ludzie musimy się tak stresować:/ normalnie to jest niesprawiedliwe bo my taki sam ssak jak i ona:/:)

    kubecek lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jak nie zajdę to będzie znaczyło że problem nie tkwi w zaplemnieniu tylko w zapłodnieniu:/ zawsze to cos do przodu w diagnostyce:) bo tego że mam dni płodne to znając swój organizm to jestem niemalże pewna:)

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wszystko na to wskazuje, to jak cos będziesz testować jeszcze w marcu?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, świetna informacja, że jest płodność :D
    Trzymam kciuki za synka :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do płodności swojego organizmu to zachowajcie rozsądek. Ja w tym cyklu mam objawy płodności, owulka niby jak się patrzy, ból jajnika, śluz śliczny, wzrost temperatury książkowy. A usg niestety pokazało przejrzały pęcherzyk. W 12 dc miał wielkość 25mm a w 18dc nic się nie zmieniło, nadal 25mm. Endometrium nic nie urosło. Gdyby nie usg to byłabym pewna, że owulacja wystąpiła. Jeszcze ta temperatura tak okłamuje!! Więc nie wiem czy to jednorazowy cykl bezowulacyjny, czy reguła u mnie, bo od jakiegoś czasu mam problemy z jajnikami.
    Za 2 tygodnie mam wizytę w klinice leczenia niepłodności, żarty się skończyły. Potrzebuję stymulacji cyklu niestety.
    Nie straszę was, jedynie przestrzegam, żeby ślepo nie ufać sygnałom jakie nasz organizm wysyła. U mnie zanim zaczęły się problemy, tak właśnie objawiała się owulacja i rzeczywiście występowała. Teraz identyczne objawy a tu zonk.

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ja nie mam co do gina iść, bo i tak usłyszę: 'odstawić'. A na razie się nie da odstawić... W nocy jak się budzi, to niczym uspokoić nie mogę - smoczek, woda... Więc dopóki nie oduczy się jeść w nocy, to do gina iść nie mogę na wywoływanie :(
    A jeszcze zęby idą i pije tyle... Masakra...
    ja mojego odstawiłam jak miał 2,4 lata :) oj cieżko było
    u nas chorobowo mezu grypa ja angina jedynie młody sie dzielnie trzyma

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    ja mojego odstawiłam jak miał 2,4 lata :) oj cieżko było
    u nas chorobowo mezu grypa ja angina jedynie młody sie dzielnie trzyma
    Ja na razie nie odstawiam, a @ wróciła :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj robiłam kolejny test ovu i kreska testowa jest mocniejsza niż kontrolna:) czyli wczoraj to jeszcze nie było to a miałam zamiar dzisiaj zadziałać z mężem ale wstrzymam się do jutra skoro pik LH poprzedza owulacje o minimum 24 godziny:) może utrafię jak najbliżej ovu a plemniki z przedwczorajszego bzykanka padną:) muszę dać szansę męskim plemnikom z bzykanka jutrzejszego:)) to się nazywa wariactwo:)
    klara bella wiem że mogę wcale nie zajsć w tym cyklu ale bardzo pozytywnie się nastawiłam bo na jakiekolwiek objawy płodnosci czekałam od paru miesięcy więc skoro się pojawiły to nawet jak teraz nie zajdę to i tak jestem już optymistycznie nastawiona do kolejnych cykli:)

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Justi, świetna informacja, że jest płodność :D
    Trzymam kciuki za synka :D
    a ja gratuluje tobie @ w końcu cos się dzieje mam nadzieję że nam się szybciutko uda:)

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Justi, super, trzymam kciuki zatem;)
    dzięki a ja trzymam kciuki za ciebie kochana:) a testować będę ok 18 marca chyba że nie wytrzymam i wczesniej betę z krwi zrobię:)

    Summerka lubi tę wiadomość

    Justi2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Nawet nie wiecie jak bardzo chcialabym sie postarac jak najszybciej o rodzenstwo dla mojej malej Nelki. Ale najwczesniej moge na jesien w przyszlym roku :(
    Lubie podczytywac wasz watek :) Mam nadziejs ze nie bedziecie zle jak czasem sie tu odezwe

    Justi2 lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri97 wrote:
    Hej dziewczyny. Nawet nie wiecie jak bardzo chcialabym sie postarac jak najszybciej o rodzenstwo dla mojej malej Nelki. Ale najwczesniej moge na jesien w przyszlym roku :(
    Lubie podczytywac wasz watek :) Mam nadziejs ze nie bedziecie zle jak czasem sie tu odezwe

    Zapraszamy, im nas więcej, tym lepiej;)

    Justi, mam przeczucie, ze Ci sie teraz uda! Majamia, Tobie tez!

    Suri97, Justi2 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammerka - i Tobie :D nie doczekasz pierwsze poporodowej @ :D

    Zapraszamy do nas Suri97 :) i odzywaj się częściej ;) to, że aktualnie nie działacie, nie znaczy, że nie planujecie zacząć :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ