X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 26 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam kompleks nosa bo jest z garbem i długi ale z czasem go polubiłam wszystkie moje siostry taki mają ale cieszę się że córka ma nos po tacie

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka14 wrote:
    Ja też miałam kompleks nosa bo jest z garbem i długi ale z czasem go polubiłam wszystkie moje siostry taki mają ale cieszę się że córka ma nos po tacie

    Ja niestety nie umiem;(no zobaczymy co lekarz powie jutro.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam małe cycki i to jest moja zmora miałam kiedys ochotę je powiększyć ale to byłoby sztuczne i wydaje mi się że cos co jest ładne ale sztuczne jest o wiele gorsze od tego co urodą nie grzeszy ale jest naturalne więc chce czy nie ja i moje cycki musimy chociaż udawać że się lubimy:) wleką się codziennie ze mną wszędzie więc muszę akceptować ich towarzystwo;) a do jako takiej ugody dochodzi między nami jak jestem w ciąży bo łaskawie stają się większe i produkują duuużo jedzonka:))) najważniejsze że są moje i mi niechcący nie pękną albo nie odpadną bo to jest dopiero przypał:)))

    Summerka, mirka14 lubią tę wiadomość

    Justi2
  • Hanny Koleżanka
    Postów: 36 4

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy ciąży urosną i będziesz zadowolona ;-)

    Justi2 lubi tę wiadomość

    relgh3718ljgdbrz.png
    2688bda2d7e2c5d0.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ja niestety nie umiem;(no zobaczymy co lekarz powie jutro.
    summerka ja też mam kompleksy na punkcie nosa bo według mnie jest za długi i może nie wszyscy zwrócą na to uwagę ale jak byłam dzieckiem to zdarzały się takie przytyki czyli jednak cos jest na rzeczy:) ale powiem tobie że kiedys był to problem dla mnie ale teraz są inne problemy i to dużo ważniejsze mężowi się podobam a inni też na mnie spojrzą więc chyba nie jest tak żle;) szkoda mi kasy i zdrowia ale skoro te dwie kwestie przemyślałaś i nadal chcesz zabiegu to trzymam kciuki kochana:)

    Justi2
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z Nas ma kompleksy, i każda chciałaby w sobie coś zmienić. Ale do tego trzeba jeszcze odwagi:-> Ja planuję zabieg usuwania pajączków, tylko nie wiem jeszcze kiedy. To ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    summerka ja też mam kompleksy na punkcie nosa bo według mnie jest za długi i może nie wszyscy zwrócą na to uwagę ale jak byłam dzieckiem to zdarzały się takie przytyki czyli jednak cos jest na rzeczy:) ale powiem tobie że kiedys był to problem dla mnie ale teraz są inne problemy i to dużo ważniejsze mężowi się podobam a inni też na mnie spojrzą więc chyba nie jest tak żle;) szkoda mi kasy i zdrowia ale skoro te dwie kwestie przemyślałaś i nadal chcesz zabiegu to trzymam kciuki kochana:)


    Powiem Ci, ze jak mowię co chce zmienić, to wszyscy pukają sue w czoło (co jest nie tak z Twoim nosem?), ale ja po prostu wiem, ze muszę to zmienić w sobie. Zreszta to nie bedzie tak szybko, bo na sama konsultacje czekałam prawie dwa lata, a teraz na operacje kolejne 20 mcy;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi dobre wiesz ja gdzieś kiedyś przeczytałam że mały biust odmładza więc wiesz ;P

    Justi2 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    u mnie nadal nic cykl jest już na koncowce a tu @ nie widać
    jesli mialabym się pddać operacji to napewno zrobilabym poprawkę biustu marzy mi się jakiś maly rozmiar...

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam kobitą to trudno dogodzić:-P Jedne narzekają na za małe biusty, drugie na za duże:->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę głupia jestem coraz bardziej się nakręcam na tą drugą ciążę chyba mam za dużo czasu, niech się już zrobi ładna pogoda to może jak zaczniemy częściej z domu wychodzić to wyluzuję

    Summerka lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie opanowana jestem bo liczę że teraz się uda u mnie 13 dzień cyklu więc zaczyna się powoli czas działania;) ale jak przyjdzie @ to znowu się nakręcę wtedy jest dla mnie najgorszy czas mam doła i czuję że nie dam rady już dłużej i zeswiruje ale pózniej znowu następuje czas kiedy trzeba działać i jakos nadzieja odżywa:)

    Justi2
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi w takim razie trzymam mocno kciuki za owocne staranka:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 lutego 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta;) no i byłam u tego chirurga, termin operacji za dwa lata. Teraz jeszcze bardziej nakręciłam sie, zeby teraz zajść w ciąże, ale kurde- brzuch mnie od dwoch dni w nocy masakrycznie boli jak na @, a tu doopa;( pocieszam sie, ze jesli za dwa tyg. Odstawię mała- moze wróci, tylko tez moze być tak, ze nie od razu - cholera...

    EDIT: Justi, trzymam kciukasy.,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:15

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 28 lutego 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Cześć dziewczęta;) no i byłam u tego chirurga, termin operacji za dwa lata. Teraz jeszcze bardziej nakręciłam sie, zeby teraz zajść w ciąże, ale kurde- brzuch mnie od dwoch dni w nocy masakrycznie boli jak na @, a tu doopa;( pocieszam sie, ze jesli za dwa tyg. Odstawię mała- moze wróci, tylko tez moze być tak, ze nie od razu - cholera...


    Dlugo musisz czekać na ta operację. Moja siostra co prawda miała mniejszy zabieg u chirurga plastycznego, ale miała to zrobione praktycznie od reki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 10:02

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No długo, ale zależało mi akurat na tej klinice i tym lekarzu, a tam na sama konsultacje czeka sie teraz 3 lata...szok .

    Jak zapisałam sie na termin 2 lata temu to planowałam zajść w ciąże i urodzić i sie udało i teraz tez mam taki plan...:)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No długo, ale zależało mi akurat na tej klinice i tym lekarzu, a tam na sama konsultacje czeka sie teraz 3 lata...szok .

    Jak zapisałam sie na termin 2 lata temu to planowałam zajść w ciąże i urodzić i sie udało i teraz tez mam taki plan...:)
    A wiesz,że historia lubi się powtarzać:-) Ja pięć lat temu, w lutowym cyklu zaszłam w ciążę z córcia i mam cichą nadzieję ze moze teraz tez sie uda:->
    A co do operacji, to wiem ze siostra miala dwie; jedna na kasechorych,druga prywatnie. I wykonywal jej lekarz, który przyjmuje nie tylko u nas i ma calkiem niezle opinie...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 2 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alem sobie abstynencji zrobiłam :P
    Hehe - baby i ich narzekanie na swój wygląd :P
    Ja bym nie miała pomysłu co zmienić :P cycki mi się powiększyły po ciąży, krytycznie na siebie patrzę w lustrze, ale się nie widzę cały czas, to nie ma problemu :P inni mają problem, jak im przeszkadza mój wygląd hahaha :D
    Jedynie, na czym musiała się skupić, to brzuch. Fałdki od zawsze, po ciąży trochę też. No, ale brzuch to samozaparciem i ćwiczeniami można zrobić ;)

    U mnie wczoraj brązowe plamienie i mokrawo, jak na @. Dziś już po tym śladu nie ma. Jeah ;/ a dobiliśmy do 13h przerwy w karmieniu...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 2 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie nie pocieszylas;( u mnie tez mokro, brzuch boli jak na @, a tu zonk. Zaraz zaraz, a moze u Ciebie to groszek i to plamiene implementacyjne;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się okaże gdzieś za dwa tygodnie :P ale wątpię ;)
    Przy pierwszej ciąży nie miałam implantacyjnego plamienia.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ