X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od tygodnia pojawiło się totalnie samodzielne chodzenie, więc zwalam ilości karmień na to, że to skok rozwojowy.
    Chociaż kolejny negatywny test dołuje :(

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można się załamywać i trzeba próbować dalej:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia, szaleństwo z tymi karmieniami...

    Nusia, planuje zacząć od NanPro 2 dla alergików, bo Zuzia ma skłonności po mnie.

    Hanny, ja też czekam na ten okres, mamy dzieciaczki (zreszta Majamia, Mirka i Nusia też) w podobnym wieku, bo Zuzia właśnie 7 mcy skończyła:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 15:47

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Hanny Koleżanka
    Postów: 36 4

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka ja też zaczęłam od NanPro2 i tak do tej pory karmię małemu nic po nim nie jest i chętnie je je .

    relgh3718ljgdbrz.png
    2688bda2d7e2c5d0.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanny wrote:
    Summerka ja też zaczęłam od NanPro2 i tak do tej pory karmię małemu nic po nim nie jest i chętnie je je .


    to spróbuję, bo lekarz polecił. Którego urodziłaś, już w sierpniu czy jeszcze w lipcu? i też miałaś cc;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    hej:-)
    no nareszcie się wyspałam synek raz się obudził ale cycusia nie dostał pokręcił się,trochę pomarudził i poszedł dalej spać,cucusia mu dałam po 4 rano.
    summerka no to jakiś plan masz oby tylko wypalił:-) a jakie mleko będziesz podawala Zuzi?Jak wypali to @ pewnie niedlugo zawita no chyba że ovulka wystapi a Ty zafasolkujesz:-)
    Justi z tymi zębami to same problemy i tyle kasy się wydaje szok,bykam z córkami u stomatologa gabinet prywatny ale ma umowe z Nfz ,babeczka obejrzala ząbki starsza ma zdrowe,młodsza ma próchnicę butelkową,dentystka zapytala czy dlugo ją karmilam butelką i pozwalalam zasypiać z buteklą ja na to że ona wcale z butelki nie piła tylko pierś,w nocy cycuś też byl podawany,o ząbki dbam sokow duzo nie piła,dentystka się zdziwila bo ponoc z mleka mamy prochnica się nie robi chociaż w mleku kobiecym też jest cukier,starsza byla na butelce i zeby zdrowe i gdzie tu logika...
    justi jaki płyn kupiłaś jakiej pasty używacie?
    płyn to listerin zero bo można go stosować od 6 roku życia i ma dużo łagodniejszy smak niż pozostałe i pastę elmex wiem że do tanich nie należy ale jakos inne szczególnie te smakowe mnie nie przekonują a kontynuując temat zębów to jeszcze przez nasz chory system zmuszona jestem do wydania 500zł na aparat ortodontyczny który się co prawda należy dziecku za darmo ale moja się nie załapała bo limit na aparaty na NFZ jest już wyczerpany do...2019roku:/ a w związku z tym że aparat będą robić prywatnie to za wizyte tez już trzeba płacić bo na NFZ nie mogą majstrować przy aparacie zrobionym prywatnie...i w związku z tym żeby moja młodsza córka miała kiedys możliwosć załapania się na bezpłatny aparat jakby był ewentualnie potrzebny musiałam zapisać ją już teraz do ortodonty żeby po prostu była w systemie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 18:01

    Justi2
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z tą służbą zdrowia to jest parodia!!! My też wszyscy lekarze prywatnie; pediatra, okulista. Chociaż ostatnio u alergologa byłyśmy na kasę chorych...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jakaś masakra w tym kraju to najlepiej nie chorować,nie potrzebować żadnych uslug medycznych szkoda że się tak nie da niestety,a te ich limity szkoda gadać

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami mam wrażenie, że to wszystko po to, żeby prywatnie do lekarzy chodzić...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 23 lutego 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście mam koło domu przychodnię którą bardzo sobie chwalę jak Ewelina miała problemy kupkowe to wszystkie badania mieliśmy od ręki mają umowy podpisane z prywatnymi przychodniami specjalistycznymi także nawet usg brzuszka miałam robione od ręki

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka14 wrote:
    Ja na szczęście mam koło domu przychodnię którą bardzo sobie chwalę jak Ewelina miała problemy kupkowe to wszystkie badania mieliśmy od ręki mają umowy podpisane z prywatnymi przychodniami specjalistycznymi także nawet usg brzuszka miałam robione od ręki

    Widzę, ze problemy kupkowe to standard:(

    PS Twoja córeczka ma na imie Ewelina, wow, teraz to rzadkie wsród małych dziewczynek;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka - trendy imieniowe się zmieniają :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam po w miarę przespanej nocce,u nas to juz standard że synek się w nocy budzi ale fajnie że nie marudził tylko szybko zasnął
    mirka to masz szczęście z tą przychodnią inne powinny brać z niej przykład:-)
    Wasze dzieci przechodziły kolkę?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja młoda ma cztery lata i niestety jeszcze w nocy się budzi...A kolki jakoś nam omijały ...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka u Ciebie ciekawie sie robi na wykresie,trzymam kciuki:-)
    u mnie to lipa fakt że był czas że nie zapisywalam nic na wykresie i taki pusty jest,a na wcześniejszych nie wykryto ovulki...:-(

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak, ale ja tym wykresom nie wierze tak w 100 %:-> Organizm kobiety jest dziwny i czasami nie da sie przewidzieć roznych rzeczy:->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka zgadza się
    a ja zastanawiam się czy @ przyjdzie już mi się włącza faza że niedługo dostane jak nie przyjdzie to pod koniec tyg zatestuje a co tam najwyżej zobacze 1 kreskę...

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Summerka - trendy imieniowe się zmieniają :)

    Wiem, wiem tylko ja mam tak na imie i nie cierpię tego imienia i wlasnie zauważyłam, ze ludzi nie dają go dzieciom, dlatego mnie zainteresowało;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Wiem, wiem tylko ja mam tak na imie i nie cierpię tego imienia i wlasnie zauważyłam, ze ludzi nie dają go dzieciom, dlatego mnie zainteresowało;)
    Każdy ma takie imię, które mu się nie podoba, a dla innego jest najlepsze na świecie :)
    Najlepiej popatrzeć na strony internetowe, gdzie są umieszczane maluszki z danych miast - nieraz się myśli, że jakieś imię nie jest nadawane, a tu niespodzianka :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    Anka zgadza się
    a ja zastanawiam się czy @ przyjdzie już mi się włącza faza że niedługo dostane jak nie przyjdzie to pod koniec tyg zatestuje a co tam najwyżej zobacze 1 kreskę...
    Najlepiej byłoby nie zastanawiać się nad tym:-> Ale wiem, że tak się nie da i cał czas myśli się o tym:->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ