X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    NO ja właśnie planuję całkowicie ją odstawić, ale w poniedziałek mamy ostatnią szczepionkę i wtedy zaczynam akcję "cyc stop":))
    oby sprawnie wam to poszło,może uda Ci się wymysleć jakis super patent jak szybko i bezboleśnie odstawic cycożerce hihi jak coś to pisz bo ja też się przymierzam do odstawienia a we dwie bedzie nam razniej:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka14 wrote:
    Ewelina też ma dwa ząbki na dole je chętnie od zawsze my jesteśmy na nutramigenie bo miała ciężką alergię pokarmową i przez 2 mce nie udało nam się z lekarką dojść do tego co jej szkodzi i w końcu się poddałyśmy zjada dziennie 2 butle mleka i 3 posiłki stałe
    to mnie pocieszylaś z tymi ząbkami bo już się martwilam że on ma mało zebow jak na swoj wiek.Moja najstarsza córka też miala alergię i piła bebilon pepti

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    oby sprawnie wam to poszło,może uda Ci się wymysleć jakis super patent jak szybko i bezboleśnie odstawic cycożerce hihi jak coś to pisz bo ja też się przymierzam do odstawienia a we dwie bedzie nam razniej:-)


    Patentu chwilowo nie mam, ale plan tak: będę jedno karmienie zamieniać na butelkę i może doczekam się tej @. Hmm...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Powinna być w tym tygodniu. Cykle mam 29, 30 dni.
    no to trzymam mocno kciuki oby byla i staranka były owocne:-) a testy owulacyjne będziesz robiła?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    no to trzymam mocno kciuki oby byla i staranka były owocne:-) a testy owulacyjne będziesz robiła?

    Tak, planuję zacząć robić za dwa tygodnie, nie mam @, ale sprawdzę, bo może coś się zacznie dziać w organizmie. Heh...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    no to trzymam mocno kciuki oby byla i staranka były owocne:-) a testy owulacyjne będziesz robiła?
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć:-) Tak, będę od jutra robiła testy. Ostatnie kilka dni odpuściłam sobie robienie testów.

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    to mnie pocieszylaś z tymi ząbkami bo już się martwilam że on ma mało zebow jak na swoj wiek.Moja najstarsza córka też miala alergię i piła bebilon pepti
    wy tak na te ząbki nie czekajcie bo im póżniej wyjdą tym lepiej moje szybko miały mleczaki ale przez to również stałe stomatolodzy też zdziwieni starsza ma 10 lat i już wszystkie stałe a 5 latce wyszły już 4 zęby i efekt jest taki że starsza córa już 3 stałe musiała mieć plombowane a z młodszą w przyszłym tygodniu też lecę żeby zalakowali:/ więc uważam że im póżniej wyjdą tym póżniej będą narażone na próchnicę i lepiej dla dziecka i dla nas bo na szorowanie mleczaków nie kładłam takiego nacisku myły wieczorem i starczyło bo próchnica ich nie zaatakowała a teraz szorujemy minimum dwa razy dziennie starszej jeszcze płyn do płukania kupiłam no i za plombę też stówki lecą masakra a młodszej myje sama co by dokładnie było tym bardziej że te stałe z tyłu wyszły...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 21:31

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć:-) Tak, będę od jutra robiła testy. Ostatnie kilka dni odpuściłam sobie robienie testów.


    A kupiłaś jakieś specjalne te testy, bo ja mam te z allegro i zastanawiam się o jakiej porze najlepiej robić?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam te z allegro. Robiłam dopiero jeden cykl. Ja robiłam ok 18-19.

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie kilka dni i tyyyle stron i nowych osób :)
    Witam wszystkie staraczki o rodzeństwo dla swoich pociech :)

    Mój syn za dwa tygodnie roczek kończy i tylko dwa zęby. Cycuje jak szalony - w nocy co 2h pobudka... Karmień na dobę wczoraj naliczyłam 10. Nigdy nie zeszliśmy poniżej 7. Mm nie da sobie podać - z butli nie wypije, z kubeczka pluje, niekapki odpadają, bo też nie chce. Nawet strzykawką dawałam, ale też pluje. Ja nie umiem już odciągać mleka - nawet jak kilka godzin nie karmię, to nie mam nabrzmiałych cyców, że aż mi cieknie... Laktator nic nie wyciąga, nawet jak pół godziny z nim działałam. Jedynie ręcznie mogę kombinować odciągając, ale to kilka ml tylko... A już trzy razy miałam zapalenie piersi od odciągania ręcznego, więc się boję - zwłaszcza, że antybiotyku już nie dostanę, bo okazało się, że alergię mam na ten, co przy karmieniu piersią można.

    Co do dużej ilości dzieci - znam sporo par, co w ogóle nie chcą dzieci. I jak ktoś słyszy, że chcę trójkę i puka się po głowie, to mówię - ja trójkę, ktoś inny zero i wychodzi statystycznie 1,5 dziecka na parę ;) będzie miał kto na nasze emerytury pracować.

    No i skoro kolejne dziecko się pojawia, znaczy się, że tak ma być! ;) nic nie dzieje się bez przyczyny!

    nusia*r lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jak tak czytam o waszym karmieniu co 2 godziny to sie utwierdzam w przekonaniu, że szybko wprowadze mm :)
    Wczoraj czytałam artykuł o kobiecie która karmiła cycem 5 letniego syna.

  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Hej.
    Jak tak czytam o waszym karmieniu co 2 godziny to sie utwierdzam w przekonaniu, że szybko wprowadze mm :)
    Wczoraj czytałam artykuł o kobiecie która karmiła cycem 5 letniego syna.
    Dzien dobry:-) Nie wyobrażam sobie karmić takie duże dziecko:-> Ja na poczatku tez mialam spore problemy z karmienie piersią, mam nadzieje ze przy kolejnymdziecku będzie łatwiej :->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam się i ja. Mam synka, który ma 3 latka i 3 miesiące(staraliśmy się o niego 2 lata) i teraz ponad rok z przerwami staramy się o drugiego szkraba, także u nas nie było złotych rozdań. Przepraszam było jedno, jak synek miał roczek postanowiliśmy starać się o drugie dziecko-udało się za pierwszym podejściem, niestety poroniłam bardzo szybko. No i ze względu na to,że to był bardzo trudny czas w moim życiu odłożyliśmy starania na około rok (czego teraz bardzo żałuję) ale bałam się że z powodu ciągłego stresu mogłoby się znowu nie udać).

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:-)
    no nareszcie się wyspałam synek raz się obudził ale cycusia nie dostał pokręcił się,trochę pomarudził i poszedł dalej spać,cucusia mu dałam po 4 rano.
    summerka no to jakiś plan masz oby tylko wypalił:-) a jakie mleko będziesz podawala Zuzi?Jak wypali to @ pewnie niedlugo zawita no chyba że ovulka wystapi a Ty zafasolkujesz:-)
    Justi z tymi zębami to same problemy i tyle kasy się wydaje szok,bykam z córkami u stomatologa gabinet prywatny ale ma umowe z Nfz ,babeczka obejrzala ząbki starsza ma zdrowe,młodsza ma próchnicę butelkową,dentystka zapytala czy dlugo ją karmilam butelką i pozwalalam zasypiać z buteklą ja na to że ona wcale z butelki nie piła tylko pierś,w nocy cycuś też byl podawany,o ząbki dbam sokow duzo nie piła,dentystka się zdziwila bo ponoc z mleka mamy prochnica się nie robi chociaż w mleku kobiecym też jest cukier,starsza byla na butelce i zeby zdrowe i gdzie tu logika...
    justi jaki płyn kupiłaś jakiej pasty używacie?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Hanny Koleżanka
    Postów: 36 4

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja też czekam już tylko na @ bo też od niedawna zmniejszyłam mojemu synowi karmienie i tylko w nocy dostaje cyca a reszta to mm w zeszłym tygodniu lekarz powiedział że powinna się niebawem pojawić jak mały już je tylko raz wiec czekam i tez zaczynamy starania .

    relgh3718ljgdbrz.png
    2688bda2d7e2c5d0.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanny wrote:
    Witam ja też czekam już tylko na @ bo też od niedawna zmniejszyłam mojemu synowi karmienie i tylko w nocy dostaje cyca a reszta to mm w zeszłym tygodniu lekarz powiedział że powinna się niebawem pojawić jak mały już je tylko raz wiec czekam i tez zaczynamy starania .
    no to pewnie niedlugo zawita @
    w jakim wieku jest Twoj synek?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Dziewczyny witam się i ja. Mam synka, który ma 3 latka i 3 miesiące(staraliśmy się o niego 2 lata) i teraz ponad rok z przerwami staramy się o drugiego szkraba, także u nas nie było złotych rozdań. Przepraszam było jedno, jak synek miał roczek postanowiliśmy starać się o drugie dziecko-udało się za pierwszym podejściem, niestety poroniłam bardzo szybko. No i ze względu na to,że to był bardzo trudny czas w moim życiu odłożyliśmy starania na około rok (czego teraz bardzo żałuję) ale bałam się że z powodu ciągłego stresu mogłoby się znowu nie udać).
    przykro mi że musieliscie przejść prze stratę nienarodzonego maluszka:-(,trzymam mocno kciuki aby się udalo:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Hanny Koleżanka
    Postów: 36 4

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz skończy 7 miesięcy .

    relgh3718ljgdbrz.png
    2688bda2d7e2c5d0.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanny wrote:
    teraz skończy 7 miesięcy .
    mój ma 9:-)
    jakie dajesz mu mm?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam jak po porodzie dostałam miesiączki po pół roku i byłam zaskoczona że to już:-> A jesli chodzi o mleko, to podawałam Enfamil Premium.

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ