X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie tak,my bardzo chcemy i czujemy sie na siłach:-) jedyne co mogę zrobić to jednym uchem wpuścić a drugim wypuścic to co mówią inni na ten temat,chociaż czasem jest trudno olać ich teorie na temat wielodzietności eh...

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r zazdroszczę tobie że synka już masz i teraz to pewnie obojętne co będzie:) wiadomo że zdrowie najważniejsze ale jak jeszcze przy okazji synek by mi się trafił to super by było:) a w jakim wieku te twoje maluchy? moje w sierpniu 11 a druga córa w maju 6:)staruszki już więc tym bardziej tęsknię za małym bobo;)

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wątek nam się rozkręca suuuper:)

    Justi2
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    Wiem że ludzie miewają chore podejscie do rodzin wielodzietnych dlatego ja planuje trzecie i nikomu się z tego nie zwierzam na złosliwe komentarze nastawiam sie jak już zajdę:) i wiesz co niech sobie gadają może zazdroszczą odwagi ja nie twierdzę że spię na pieniądzach ale chcę mieć trzecie dziecko i już na jedzenie i inne podstawowe potrzeby będzie więc mimo nastawienia niektórych do rodzin patologicznych nie będziemy się zaliczać bo według mnie patologia jest wtedy jeżeli nie planuje się dzieci a one "jakims cudem" pojawiają się na swiecie jeżeli jest to jednak decyzja przemyslana to mówi to samo za siebie...
    zgadzam się z Tobą w 100% trafilaś w sedno sprawy:-) A ci ,,życzliwi,,powinni zająć się swoimi sprawami a nie interesowac się tym co ich nie dotyczy

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    nusia*r zazdroszczę tobie że synka już masz i teraz to pewnie obojętne co będzie:) wiadomo że zdrowie najważniejsze ale jak jeszcze przy okazji synek by mi się trafił to super by było:) a w jakim wieku te twoje maluchy? moje w sierpniu 11 a druga córa w maju 6:)staruszki już więc tym bardziej tęsknię za małym bobo;)
    najstarsza córka w grudniu skonczy 8 lat,młodsza w sierpniu 4 synek w maju bedzie miał roczek:-) no to spore juz masz dzieciaki,a taki maluch by się przydał:-) ja bym chciala synka do pary by było:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, przynajmniej macie wesoło:-)

    nusia*r lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mykam kobitki spać dzieciaki już śpią,a mnie czeka pewnie jeszcze nocna pobudka,synuś cycusia bedzie wołał.
    Dobrej nocki i do jutra:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze sobie obiecywalam, ze bede miala conajmniej parke i ze miedzy dzieciakami nie bedzie duzej roznicy wieku, ale jak to bedzie, to zycie pokażę.
    Dobrano. Kolorowych snów. Ja tez zaraz zmykam, bo rano pewnie mała zrobi wczesnie pobudke:->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 22 lutego 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakbym tylko była w stanie utrzymać to mogłabym mieć sześcioro:) niestety skończy się na dwójce jesli Bóg da

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam my już na nogach synek miał jedną pobudke w nocy eh kiedy on zacznie przesypiać całe noce...rano wstał po 6 i juz spać nie chciał.
    jakie plany macie na dziś?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć nusia*r :)
    Gratuluję Ci rodzinki. Jakbym tylko miała warunki i możliwość to sama miałabym trójeczkę jak nic. Niestety z przyczyn zdrowotnych i kłopotów w rodzinie mogliśmy się zacząć starać o drugiego malucha dopiero rok temu kiedy mój synek miał już 4 latka. Także po cichu marzę o czteroosobowej rodzince. Może się to kiedyś spełni.
    Chciałbym Ci napisać jeszcze coś co na pewno już wiesz. Sporo ludzi wygłaszających przykre opinie robi to ze zwykłej zazdrości. Z resztą nie chodzi tu tylko o posiadanie dzieci ale generalnie o niemal każdą sferę życia - jak nagłos krytykują to znaczy, że po cichu zazdroszczą.
    Na mnie z kolei parę osób już "wsiadło" dlaczego mamy dopiero 1 dziecko. Na co czekamy? itd

  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemi cięzko jest co niektórym dogodzić masz jedno dziecko albo wcale to gadaja na co wy czekacie,a nie pomyślą o tym że para ma jakiś problem i walczy o to aby mieć upragnione dziecko/dzieci ,nie zastaniwia sie że rodzice przezywaja żałobe po aniołku czy że są inne powody tej sytuacji,z drugiej strony masz wiecej dzieci to gadaja za duzo,po co wam tyle itp.Tak zle i tak niedobrze.Szkoda ze my kobiety musimy przez to przechodzić

    nemi lubi tę wiadomość

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Mała nie spała pół nocy i padam...a ona teraz radośnie gaworzy. Chciałam odstawić ją od cyca, żeby ta owulka przyszła, a przez jej marudzenie, częstotliwość karmień zamiast spadać - wzrasta;(

    Witamy nowe dziewczęta.

    Nusia, podziwiam Cię (w pozytywnym sensie), jesteś super mamą, że ogarniasz to wszystko, ja codziennie się zadręczam, że jestem matką do kitu, bo nie dopilnowałam małej w czymś (np. wczoraj odwróciłam się na chwilę, a ta wcięła paper z pudełka;(), ale i tak chcę drugie.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 22 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja wyspana córka spała do 7:30 w swoim własnym łóżeczku wiec super szczególnie że bidulka ma zapalenie krtani i zdarzają się gorsze noce jeżeli chodzi o płeć to ja zawsze chciałam syna a teraz mam fantastyczną córkę i chyba chciałabym żeby drugie to też byla córka

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    witam my już na nogach synek miał jedną pobudke w nocy eh kiedy on zacznie przesypiać całe noce...rano wstał po 6 i juz spać nie chciał.
    jakie plany macie na dziś?
    nusia*r a ile synek ma lat?:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    nusia*r a ile synek ma lat?:-)
    9 miesięcy

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Cześć dziewczynki. Mała nie spała pół nocy i padam...a ona teraz radośnie gaworzy. Chciałam odstawić ją od cyca, żeby ta owulka przyszła, a przez jej marudzenie, częstotliwość karmień zamiast spadać - wzrasta;(

    Witamy nowe dziewczęta.

    Nusia, podziwiam Cię (w pozytywnym sensie), jesteś super mamą, że ogarniasz to wszystko, ja codziennie się zadręczam, że jestem matką do kitu, bo nie dopilnowałam małej w czymś (np. wczoraj odwróciłam się na chwilę, a ta wcięła paper z pudełka;(), ale i tak chcę drugie.
    mój synuś też nieraz wycina mi numery ostatnio wylał psu wodę z miski rozsypał karmę,nie ma sie czym zadręczać są nieraz gorsze dni i mnie też one dopadają

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka,summerka wasze dzieci chętnie jedzą?ile mają ząbków?
    dużo,dużo zdrówka dla Ewelinki:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    9 miesięcy
    Moja córcia w grudniu skończyła 4 lata, a jeszcze w nocy przynajmniej raz się budzi:->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Moja córcia w grudniu skończyła 4 lata, a jeszcze w nocy przynajmniej raz się budzi:->
    Ale każde dziecko jest inne :-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ