X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Ale każde dziecko jest inne :-)
    zobaczymy jak będzie z moim synkiem,może jak go odstawie od piersi to pomoze z córką tak bylo pierwsze noce byly trudne potem juz się przyzwyczaiła że cycusia nie ma i spała,póki co jeszcze nie bede go odstawiać chyba że jak będzie fasolka i lekarz powie że mam odstawic to wtedy tak.
    a jak u was jest z usypianiem sama zasypia?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zasypia sama. Ale długo były problemy z zasypianiem i z nocnymi pobudkami. U nas z wieloma rzeczami długo trwało, ale jak już były zmiany to z dnia na dzień. Jeśli chodzi o karmienie piersią, to praktycznie sama zrezygnowała w wieku 9/10 miesięcy.

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja znów nie chce sama zasypiać,muszę koło niej się kłaść w nocy czasem jak sie obudzi i wie że mnie nie ma to przychodzi do mnie,fajnie że sama zrezygnowała z cyca,u nas byla ,,walka,,musialam ją odstawić bo chcialam zajść w ciąże a gin mi powiedział żebym odstawila,córka miala rok i 10 miesiecy to i tak bylaby odstawiona w niedalekim czasie

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam karmić do roku, ale mała zdecydowała inaczej. U nas między innymi przez problemy ze spaniem decyzja o drugim dziecku była odkładana. Jak już zapadła decyzja o staraniach, to myślałam że łatwiej to pójdzie, ale narazie się nie zapowiada...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak było z córeczką po ktorym cyklu starań wam się udało?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym, albo drugim cyklu. Wtedy nie robiłam żadnych obserwacji, wszystko było spontanicznie:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez szybko się udalo córki w 1 cyklu synek w 2 cyklu starań,bez obserwacji bez stresu,teraz czuję że będzie inaczej cykle się zmienily ovulki nie mam a wszystko przez ten zastrzyk tak mi się pomieszało z tymi hormonami i coś czuje że dlugo będzie to wszystko trwało zanim zobacze 2 kreseczki:-(

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz który cykl się staracie?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zasadzie krótko, 6/7 cykl...Ale widzę, z im bardziej się w to wczuwam, tym gorzej...Dlatego chyba muszę trochę odpuścić, co ma być, to będzie...Trzeba się cieszyć tym , co jest:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    mirka,summerka wasze dzieci chętnie jedzą?ile mają ząbków?
    dużo,dużo zdrówka dla Ewelinki:-)


    Moja chętnie jadła warzywka, a teraz jak nie dodam owocu, to nie ma szans, na razie ma dwa zęby na dole...

    Ja już chcę przestać karmić, ale ona czasami wydaje się niezainteresowana cycem, a czasami to cycofan. Poza tym chyba nie mam szans na ovulkę, jak będę karmić, bo do tej pory zero krwawienia...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Cześć dziewczynki. Mała nie spała pół nocy i padam...a ona teraz radośnie gaworzy. Chciałam odstawić ją od cyca, żeby ta owulka przyszła, a przez jej marudzenie, częstotliwość karmień zamiast spadać - wzrasta;(

    Witamy nowe dziewczęta.

    Nusia, podziwiam Cię (w pozytywnym sensie), jesteś super mamą, że ogarniasz to wszystko, ja codziennie się zadręczam, że jestem matką do kitu, bo nie dopilnowałam małej w czymś (np. wczoraj odwróciłam się na chwilę, a ta wcięła paper z pudełka;(), ale i tak chcę drugie.
    summerka zazwyczaj jest tak że mając pierwsze dziecko za wszelką cenę chcemy być idealne a im bardziej chcemy tym bardziej nam nie wychodzi i byle błahostka wydaje nam się być katastrofą i już mamy wyrzuty i mega doła ale z własnego doswiadczenia i obserwacji wiem że to mija w momencie pojawienia się na swiecie drugiego dziecka zobaczysz że wyluzujesz a sprawy które teraz wydają się tobie mega problemem wtedy już nim nie będą tak to działa kochana:) i wiesz co według mnie matka idealna nie istnieje:)

    Summerka lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo z tym cycem u troszkę starszych maluchów to bardziej chodzi o przytulanie i bliskość mamy niż o jedzenie :->
    U nas pod koniec karmienia mała była przy cycu, a za chwilę płacz bo była głodna...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Moja chętnie jadła warzywka, a teraz jak nie dodam owocu, to nie ma szans, na razie ma dwa zęby na dole...

    Ja już chcę przestać karmić, ale ona czasami wydaje się niezainteresowana cycem, a czasami to cycofan. Poza tym chyba nie mam szans na ovulkę, jak będę karmić, bo do tej pory zero krwawienia...
    mój też ma tylko dwa ząbki,ile razy karmisz na dobę cycem?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Bo z tym cycem u troszkę starszych maluchów to bardziej chodzi o przytulanie i bliskość mamy niż o jedzenie :->
    U nas pod koniec karmienia mała była przy cycu, a za chwilę płacz bo była głodna...
    to u nas było tak że dostał butelkę nie dopił do końca i cyca chciał,possał trochę i juz nie chciał także to pewnie jest to o czym piszesz:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 u Ciebie to niedlugo ovulka pewnie będzie,zerklam na Twój wykres,jak dlugie masz cykle?

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    summerka zazwyczaj jest tak że mając pierwsze dziecko za wszelką cenę chcemy być idealne a im bardziej chcemy tym bardziej nam nie wychodzi i byle błahostka wydaje nam się być katastrofą i już mamy wyrzuty i mega doła ale z własnego doswiadczenia i obserwacji wiem że to mija w momencie pojawienia się na swiecie drugiego dziecka zobaczysz że wyluzujesz a sprawy które teraz wydają się tobie mega problemem wtedy już nim nie będą tak to działa kochana:) i wiesz co według mnie matka idealna nie istnieje:)


    Dzięki, Justi, podnosłaś mnie na duchu:) Nusia, niby karmię 6 razy na dobę, ale ostatnio zdarza się i 8 czy 9, szok!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summerka troche macie tych karmień,córeczka widocznie tyle potrzebuje.Ja karmie 2-3 razy moze byloby wiecej karmień ale wprowadzilam mm bo maly ma niedowagę i potrzebował dokarmiania

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    summerka troche macie tych karmień,córeczka widocznie tyle potrzebuje.Ja karmie 2-3 razy moze byloby wiecej karmień ale wprowadzilam mm bo maly ma niedowagę i potrzebował dokarmiania


    NO ja właśnie planuję całkowicie ją odstawić, ale w poniedziałek mamy ostatnią szczepionkę i wtedy zaczynam akcję "cyc stop":))

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 22 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina też ma dwa ząbki na dole je chętnie od zawsze my jesteśmy na nutramigenie bo miała ciężką alergię pokarmową i przez 2 mce nie udało nam się z lekarką dojść do tego co jej szkodzi i w końcu się poddałyśmy zjada dziennie 2 butle mleka i 3 posiłki stałe

    nusia*r lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    Anka83 u Ciebie to niedlugo ovulka pewnie będzie,zerklam na Twój wykres,jak dlugie masz cykle?
    Powinna być w tym tygodniu. Cykle mam 29, 30 dni.

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ