X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nas się nazbiera:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    A rodziłas naturalnie, jesli moge spytać?
    Naturalnie

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Bo prawie wszystkie dziewczyny zaciążyły;) zostałam ja i majamia, ale my sie "nie liczymy", bo karmimy bobasy cycem i nie mamy @;) justi cis mało sie udziela ostatnio, a reszta dziewczyn na innych wątkach;(
    Ooooo nie!!!!
    Zapomniałas o mnie.
    Czuję, ze będę zamykała wątek :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mogę do Was dołączyć? Właśnie dostałam delikatny ochrzan, że powielam wątki :D ale Was po prostu nie zauważyłam sorry... Postaram się wszystko przeczytać i nadrobić zaległości.
    Mam 33 lata i staramy się o drugiego szkraba. Nie wychodziło nam pół roku po czym udało się, ale krótko się cieszyliśmy, wszystko się źle skończyło już pod koniec 5tc. Teraz dojrzeliśmy, żeby iść się porządnie przebadać do kliniki bo do tej pory to wszystko działo się bardzo chaotycznie.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nemi. Mona sorki. Watek to chyba zamknę ja;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak zajdziemy to miło by było na wątku się nadal spotykać:) a dziewczyny tak uciekają od razu... ja jestem zdania że ty summerka jestes w najlepszej sytuacji kochana bo to że dostaniesz @ jest pewniakiem i może zajdziesz już w pierwszych cyklach bo dlaczego by nie jak wszystko ok było:) a my mamy @ co miesiąc i nic z tego nie wynika...

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubusiowa wrote:
    Synek począł się z przytulania w 12dc. Nie wiem jaki był wtedy długi cykl, bo zamienił się w ciążowy, więc trudno orzec, czy była wczesniejsza owu.Obecnie w poprzednim cyklu przytulanie 9,10,12dc i nic. W tym 13dc- wygląda,że owu dzień wcześniej niż poprzednio-wiec sprawdzimy empirycznie, czy mylę się ja czy OvuFriend z wyznaczeniem terminu owulacji ;)Okres przyjdzie-moja racja, nie przyjdzie- OvuF bedzie moim osobistym doradcą płodniści;)
    biorąc pod uwagę że dni płodne wypadają na ok 14 dni przed terminem @ to cykle króciutkie miałas a ja zawsze książkowe 28 dni a teraz od 31 do 36 masakra myslałam że to po antykoncepcji ale to już za długo na normowanie się cykli... tylko gdzie tkwi problem?o to jest pytanie...18 marca idę do gina i zobaczymy co zaproponuje

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Bo prawie wszystkie dziewczyny zaciążyły;) zostałam ja i majamia, ale my sie "nie liczymy", bo karmimy bobasy cycem i nie mamy @;) justi cis mało sie udziela ostatnio, a reszta dziewczyn na innych wątkach;(
    mało się udzielam bo nie mam nic mądrego do powiedzenia:))

    Summerka lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 lutego 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    mało się udzielam bo nie mam nic mądrego do powiedzenia:))


    Oj tam, oj tam, to mów nie mądrze, bo wątek umrze śmiercią naturalną, a mam do niego sentyment...

    Kurde, gdzie ta @?!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 lutego 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    Nawet jak zajdziemy to miło by było na wątku się nadal spotykać:) a dziewczyny tak uciekają od razu... ja jestem zdania że ty summerka jestes w najlepszej sytuacji kochana bo to że dostaniesz @ jest pewniakiem i może zajdziesz już w pierwszych cyklach bo dlaczego by nie jak wszystko ok było:) a my mamy @ co miesiąc i nic z tego nie wynika...


    Dzięki Kochana, tylko kiedy to nastąpi?:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam chciałabym do was dołączyć czy przyjmiecie mnie do waszego wątku?
    pozdrawiam:-)

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 21 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2, a ile jesteś już po odstawieniu anty? Bo cykle mogą się normować nawet do 2 lat... zależy jak długo brałaś.
    A swoją drogą może 31-16 dni, to Twoja nowa norma...

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    witam chciałabym do was dołączyć czy przyjmiecie mnie do waszego wątku?
    pozdrawiam:-)
    witamy i z radoscią przyjmujemy:)
    dobrze zrozumiałam że masz trójkę w domu i starasz się o czwarte?

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna wrote:
    Justi2, a ile jesteś już po odstawieniu anty? Bo cykle mogą się normować nawet do 2 lat... zależy jak długo brałaś.
    A swoją drogą może 31-16 dni, to Twoja nowa norma...
    zawsze jak odstawiałam anty to trzeci cykl już był ok:/ do dwóch lat to mi jeszcze zostało ale zazwyczaj trwa to ok 6 miesięcy ale oczywiscie u mnie pewnie tym razem zajmie ten proces 10 lat:) jak już się usrało to na całej lini:)dziękuje bardzo za taką normę jak będę miała cykle 50 dniowe to też będzie norma ale w ciążę to raczej tak nie zajdę:)
    summerka dałas mi przyzwolenie na pisanie głupot to piszę bo raczej powyższy tekst do zamądrych nie należy;)) to tak zwane"powiedziała co wiedziała":)

    Justi2
  • nusia*r Przyjaciółka
    Postów: 71 29

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 zgadza się marzy nam się kolejny maluszek:-) tylko są w moim otoczeniu osoby które chca mnie zniechecić do tego,jest to przykre jak słyszę teksty typu,,po co ci tyle dzieci,kto w tych czasach ma tyle dzieci,nie za duzo???''itp.

    szczęśliwa mamusia 2 córeczek i synusia:-)
    a86747f5e11dbd826d9b978dfea4834a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Ooooo nie!!!!
    Zapomniałas o mnie.
    Czuję, ze będę zamykała wątek :/

    Spoko Mona_M będziemy razem zamykać ;)

  • Hanny Koleżanka
    Postów: 36 4

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam czy mogę się dołączyć również zamierzam si starać o rodzeństwo dla mojego szkraba .

    relgh3718ljgdbrz.png
    2688bda2d7e2c5d0.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    Justi2 zgadza się marzy nam się kolejny maluszek:-) tylko są w moim otoczeniu osoby które chca mnie zniechecić do tego,jest to przykre jak słyszę teksty typu,,po co ci tyle dzieci,kto w tych czasach ma tyle dzieci,nie za duzo???''itp.
    A co to kogo obchodzi ile macie dzieci. Jeżeli jesteście w stanie utrzymać i wychować dzieci. A dzieciaki są szczęśliwe, to nikomu nic do tego:-)

    Summerka lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia*r wrote:
    Justi2 zgadza się marzy nam się kolejny maluszek:-) tylko są w moim otoczeniu osoby które chca mnie zniechecić do tego,jest to przykre jak słyszę teksty typu,,po co ci tyle dzieci,kto w tych czasach ma tyle dzieci,nie za duzo???''itp.
    Wiem że ludzie miewają chore podejscie do rodzin wielodzietnych dlatego ja planuje trzecie i nikomu się z tego nie zwierzam na złosliwe komentarze nastawiam sie jak już zajdę:) i wiesz co niech sobie gadają może zazdroszczą odwagi ja nie twierdzę że spię na pieniądzach ale chcę mieć trzecie dziecko i już na jedzenie i inne podstawowe potrzeby będzie więc mimo nastawienia niektórych do rodzin patologicznych nie będziemy się zaliczać bo według mnie patologia jest wtedy jeżeli nie planuje się dzieci a one "jakims cudem" pojawiają się na swiecie jeżeli jest to jednak decyzja przemyslana to mówi to samo za siebie...

    nusia*r lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanny wrote:
    witam czy mogę się dołączyć również zamierzam si starać o rodzeństwo dla mojego szkraba .
    witamy i zapraszamy:)

    Justi2
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ