X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Ja zaopiekuję się Waszymi dziećmi!!! <3 pokocham jak swoje!!! Często przyjaciele podrzucaja mi dzieci a potem te dzieci nie chcą do domów wracać...
    Ja muszę kogoś wykombinowac na wakacje. Nie wiem jak ja obgonię 2 miesiące.
    To co Katjaa bierzesz grzecznego 6 latka na miesiąc?

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mniej grzeczna sześciomiesięczna laleczkę...?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki tylko nie gwarantuje ze Beda chcieli wracać do domu... oferuję syte karmienie dzieci, zabawy i tańce przy muzyce disco polo, śpiew i czytanie książek oraz mnóstwo opieki i miłości ciocinej (o ile jest takie słowo).

    Summerka, Mona_M lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Dziewuszki tylko nie gwarantuje ze Beda chcieli wracać do domu... oferuję syte karmienie dzieci, zabawy i tańce przy muzyce disco polo, śpiew i czytanie książek oraz mnóstwo opieki i miłości ciocinej (o ile jest takie słowo).

    Okej, wchodzę w to;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Dziewuszki tylko nie gwarantuje ze Beda chcieli wracać do domu... oferuję syte karmienie dzieci, zabawy i tańce przy muzyce disco polo, śpiew i czytanie książek oraz mnóstwo opieki i miłości ciocinej (o ile jest takie słowo).
    Biere :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra :)

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak ktoś jest tu jeszcze :)
    Weee :D

    Cioci chętnie też mego podrzucę ;) zwlaszcza dziś, bo nieznośny jest...

    Summerka, Katjaa lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jestem mała jest bardzo marudna teraz poza ospą przyplątała się jeszcze jakas infekcja męczy ja goraczka i katar do tego starsza tez się rozłożyła i ma anginę maaasakra:( a ja nie dostałam jescze @ a to już 3 dzień opóznienia beta wyszła negatywna ale to było w poniedziałek tydzień temu...

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    I tu się nie zgodzę. Ale póki co odniosę sie do wcześniejszego postu.
    Mój syn teraz chodzi do zerówki, a takie dzieci ubieraja się już same. W grupie jest ich 25 szt. i myśle, że ustawić dzieci w rządku i sprawdzić stan garderoby to nie jest aż taki duży wysiłek.

    A co do tego, że każde dziecko nadaje sie do żłobka... hmmm moje chodziło i do żłobka (krótko) i 3 lata do przedszkola. Wiesz ile trwał okres adaptacyjny w przedszkolu? 3 lata, bo mimo iz kończy zerówę dalej zdarza mu sie płakać. Z tym że mój młody to specyficzny przypadek bo ma zaburzenia integracji sensorycznej i jest nadwrażliwy słuchowo dotykowo i wzrokowo. Teraz idzie do szkoły i mam nadzieję, ze tam pani będzie umiała zapanować nad dziećmi żeby było ciszej.
    Ja jestem urzędasem i pracuje w stałych godzinach. Więc jestem po niego bardzo regularnie co do 5 minut. Ale i tak (mimo iż mam podobno super pracy bo nijak się ma to do pracy w hipermarketach korpo itp.)mój syn wychodzi prawie ostatni. było tak że otwierał i zamykał przedszkole. A dlaczego? bo w przedszkolach pierwszeństwo mają mamy niepracujące, wiecznie poszukujące pracy, rodziny wielodzietne (większość na wychowawczych) więc są to dzieci które przychodza do przedszkola się socjalizować i pobawić, a po 5 bezpłatnych godzinach odbiera mama albo babcia. A dzieci mam pracujących zostają same z paniami. Nie raz musiałam tłumaczyć synowi dlaczego wychodzi ostatni i ze bardzo mi przykro ale pracuję do 15.30 więc 15.45 to najwcześniej jak moge być. (dzięki Bogu mam samochód bo komunikacją miejską....to koło 17 bym docierała).
    Żłobek na 5 godzin będzie spoko, ale kogo stać na taki luksus?
    Myślę, ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    my mamy w grupie 33 dzieci, które nie są jeszcze samodzielne więc dopilnowanie wszystkich żeby były kompletnie ubrane jest wyzwaniem ale da się to zrobić bo na tym polega moja praca więc zachowanie nauczycielek twojego syna rzeczywiscie nie jest pochlebne, mam wrażenie że w przedszkolach jest zupełnie inne podejscie do dzieci niż w żłobku i zgadzam się z Tobą odnosnie rodziców nie pracujących a przyprowadzających dzieci bo u nas jest to samo tylko że regułą u nas jest to że rodzic pracujący często bardziej spieszy się po dziecko niż ten który np. siedzi z drugim w domu powiedz czy to jest normalne? oddałabys dziecko do żłobka będąc z drugim w domu? dla mnie byłoby to nie do pomyslenia inaczej ma się sprawa z przedszkolem bo dziecko wchodzi w wiek kiedy kontakt z rówiesnikami jest wskazany

    Justi2
  • happy Znajoma
    Postów: 20 25

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19e4991061490bc54a54d362da5178b9.png

    Proszę o interpretację wykresu - dodam że program mi źle wyznaczył OVU miałam USG kilka razy zrobione i pęcherzyki pękły dużo wcześniej :)

  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w przedszkolu pierwszeństwo mają dzieci obojga rodziców pracujących. Ja byłam w tej szczęśliwej sytuacji, że mam teściową obok i nie musiałam się zastanawiać nad żłobkiem:-) Natomiast z przedszkola zarówno my, jak i przede wszystkim córcia jesteśmy bardzo zadowoleni:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    my mamy w grupie 33 dzieci, które nie są jeszcze samodzielne więc dopilnowanie wszystkich żeby były kompletnie ubrane jest wyzwaniem ale da się to zrobić bo na tym polega moja praca więc zachowanie nauczycielek twojego syna rzeczywiscie nie jest pochlebne, mam wrażenie że w przedszkolach jest zupełnie inne podejscie do dzieci niż w żłobku i zgadzam się z Tobą odnosnie rodziców nie pracujących a przyprowadzających dzieci bo u nas jest to samo tylko że regułą u nas jest to że rodzic pracujący często bardziej spieszy się po dziecko niż ten który np. siedzi z drugim w domu powiedz czy to jest normalne? oddałabys dziecko do żłobka będąc z drugim w domu? dla mnie byłoby to nie do pomyslenia inaczej ma się sprawa z przedszkolem bo dziecko wchodzi w wiek kiedy kontakt z rówiesnikami jest wskazany
    A w życiu bym nie oddała do żłobka siedzac w domu. Do przedszkola to już co innego bo dziecko jest bardziej samodzielne i faktycznie może się socjalizowac przed szkołą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happy wrote:
    19e4991061490bc54a54d362da5178b9.png

    Proszę o interpretację wykresu - dodam że program mi źle wyznaczył OVU miałam USG kilka razy zrobione i pęcherzyki pękły dużo wcześniej :)
    Ciężko cos powiedzieć skoro wiekszość temperatur jest ignorowana.

  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogarnąć takie maluchy to niedala wyczyn:-) Ja bym chyba nie dała dziecka do żłobka, przedszkole to co innego:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam focha na mój okres, testy ciążowe, testy owulacyjne...
    Wracam do pracy i innej opcji nie ma. Trudno :<

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Mam focha na mój okres, testy ciążowe, testy owulacyjne...
    Wracam do pracy i innej opcji nie ma. Trudno :<

    Tez dziś rano pomyslałam, ze przestaje sie nakręcać:( przestaje karmić i biorę sie za siebie...a co ma być to bedzie

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I żeby było smiesznie ja też miałam dzisiaj dzień przemysleń i doszłam do takich samych wniosków jak wy bo albo wyluzuję albo dostanę na łeb robiłam rano test i nic więc nie wiem co się znowu stało a już dwa cykle były regularne @ o mnie zapomniała i wcale na nią już nie czekam niech sobie przyjdzie jak łaskawie się na mysli wsciekła normalnie jestem i tak samo mam focha na to wszystko tak jak ty majamia normalnie do d... z tym wszystkim otworzyłam sobie piwko i muszę sobie w głowie poukładać zapisałam się do mojego gina bo sama z tym cyklem do ładu nie dojdę ale oczywiscie żeby mnie jeszcze bardziej dobić termin na 18 marca ciekawe czy @ wogóle będzie tak miła i wpadnie do mnie do tego czasu a jak nie to bez łaski:) ten usmiech to taki przez łzy... ale cóż na niektóre rzeczy nie mamy wpływu...ale powiem wam że po poprzednich "szybkich akcjach" jest to dla mnie duża lekcja pokory bo wydawało mi się że do robienia i rodzenia dzieci(porody równie szybkie)jestem stworzona... z tymi porodami to się nie rozpędzam bo pewnie teraz jak bym zaszła to 24 godziny murowane;)) i dziewczynki jak chcecie mieć dziecko to jak ognia unikajcie antykoncepcji szczególnie długotrwałej bo to plus wiek równa się moje problemy:( ale chyba się nie rozstajemy w związku z naszymi przemysleniami? bo ja to tylko luzuje a nie rezygnuje;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 20:46

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Ogarnąć takie maluchy to niedala wyczyn:-) Ja bym chyba nie dała dziecka do żłobka, przedszkole to co innego:-)
    ale spokojnie kochana wyczyn jest ale dziecko krzywdy nie ma bo jak by dziecko miało zle to wyczynu by nie było:)

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    I żeby było smiesznie ja też miałam dzisiaj dzień przemysleń i doszłam do takich samych wniosków jak wy bo albo wyluzuję albo dostanę na łeb robiłam rano test i nic więc nie wiem co się znowu stało a już dwa cykle były regularne @ o mnie zapomniała i wcale na nią już nie czekam niech sobie przyjdzie jak łaskawie się na mysli wsciekła normalnie jestem i tak samo mam focha na to wszystko tak jak ty majamia normalnie do d... z tym wszystkim otworzyłam sobie piwko i muszę sobie w głowie poukładać zapisałam się do mojego gina bo sama z tym cyklem do ładu nie dojdę ale oczywiscie żeby mnie jeszcze bardziej dobić termin na 18 marca ciekawe czy @ wogóle będzie tak miła i wpadnie do mnie do tego czasu a jak nie to bez łaski:) ten usmiech to taki przez łzy... ale cóż na niektóre rzeczy nie mamy wpływu...ale powiem wam że po poprzednich "szybkich akcjach" jest to dla mnie duża lekcja pokory bo wydawało mi się że do robienia i rodzenia dzieci(porody równie szybkie)jestem stworzona... z tymi porodami to się nie rozpędzam bo pewnie teraz jak bym zaszła to 24 godziny murowane;)) i dziewczynki jak chcecie mieć dziecko to jak ognia unikajcie antykoncepcji szczególnie długotrwałej bo to plus wiek równa się moje problemy:( ale chyba się nie rozstajemy w związku z naszymi przemysleniami? bo ja to tylko luzuje a nie rezygnuje;)


    Ja się nigdzie nie wybieram:)

    Justi2 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    ale spokojnie kochana wyczyn jest ale dziecko krzywdy nie ma bo jak by dziecko miało zle to wyczynu by nie było:)
    Wiem, wiem:-> Mówię tak, bo było wiadomo że jak wrocę do pracy, to mała zostanie z babcią. Ale gdyby nie było takiej możliwości, to pewnie chodziłybyśmy do żłobka:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ