X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia gratuluje @ ja też czekam bo coś mi się wydaje że w tym cyklu to nawet owulki nie było, tyle plemników zmarnowanych ;) no nic byle do przodu i tak w sumie wolałabym zajść w okolicach lipca sierpnia, teraz biorę czwarty dzień lutkę na wywołanie i muszę dokładniej temp mierzyć w kolejnym cyklu i zobaczymy co będzie

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przepraszam, że nie podziękuję, ale nie zapeszam. Młody cycował całą noc... Może mi nadal wszystko wstrzymać...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te bąble, ewidentne synek robi Ci na złość;) ja dziś pierwszy raz daje mm, zobaczymy...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jedna z moich majowych mam nadal karmi piersią a tydzień temu okazało się że jest w ciąży :D

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze jak bylam w ciazy to wszyscy nas straszyli jak to bedzie ciezjo, strasznie, ze nie bedziemy spac, kolki ktore nas czekaja itp itd.
    U nas narazie zasnych problemow z brzuszkiem, Nelka ladnie spi po 4-6 godz. W tym czasie albo tez spue albo ogarnian dom, mam czas tez dla siebie.
    I z kazdym dnien jesten coraz bardziej w tyn ogarnieta, coraz lepiej udaje mi sie zaplanowac czas tak zebym miala tez chwile dla siebie.
    Wiem ze moze byc roznie ale nadazie jest zadziwiajaci dobrze :)
    Ogolnie teraz moj partner wyjechal za granice na 4 tygodnie i jestem sama z malutka od niedzieli i jakos dajemy rade :)
    Bardzo chceny zeby miala siostre albo brata jeszcze :)
    Ale ze wzgledu na moj wiek i moja sytuacje musimy poczekac ponad rok .

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zależy od dziecka, Zuzia spi w ciagu dnia max godzinę. Totalna porażka z mlekiem - histeria przy butli i skończyło sie na cycu;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy na mm od poczatku nieliczac znikomych ilosci siary.
    Teraz karmie 5 razy na dobe.

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś dzień sporo poza domem, więc ubóstwiam cyca.
    Na początku też było z Młodym super - cały czas spał - równo co 4h się budził. Ale od trzeciego miecha poszło się wszystko bujać :P a jak zaczął wstawać, a teraz chodzić... I jak śpi coraz mniej. Można powiedzieć, że przeżywam kryzys, ale to taki fajny - z chęcią jeszcze jednego brzdąca bym miała (a tak marzą mi się bliźniaczki :D)...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No to zależy od dziecka, Zuzia spi w ciagu dnia max godzinę. Totalna porażka z mlekiem - histeria przy butli i skończyło sie na cycu;(
    Mój tak samo na mm reagował. Dlatego nie umiałam odstawić. Kup wodę aquarel od nestle w 0,5l i daj jej skosztować. Jak nie podejdzie, to wodę przegotowaną z glukozą i powinna słodkie załapać - później zmniejszaj glukozę. Będzie umiała się napić czegoś innego, zje coś i wydłużą Ci się godziny od cyca, do cyca. No i wodę podawaj w niekapku, kubeczku, a nie w butelce ze smoczkiem. Łatwiej nauka picia później przejdzie.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Meryl Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) jestem mamą 14 miesięcznego Jakuba i od października staramy się o drugie maleństwo...ech z Kubusiem udało się podczas pierwszego cyklu starań...teraz jest trudniej, ale wierzę, że w końcu się uda...:) pozdrawiam wszystkie Mamusie i Staraczki !!!! :-)

    Suri97 lubi tę wiadomość

    Meryl

    7d7831d72cfd0f2596cbb1352ce4465b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meryl witaj. Trzymam kciuki zsby sie udalo! :)

    Meryl lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 7 marca 2015, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Mój tak samo na mm reagował. Dlatego nie umiałam odstawić. Kup wodę aquarel od nestle w 0,5l i daj jej skosztować. Jak nie podejdzie, to wodę przegotowaną z glukozą i powinna słodkie załapać - później zmniejszaj glukozę. Będzie umiała się napić czegoś innego, zje coś i wydłużą Ci się godziny od cyca, do cyca. No i wodę podawaj w niekapku, kubeczku, a nie w butelce ze smoczkiem. Łatwiej nauka picia później przejdzie.

    Kupie dziś ten niekapek, bo ona ładnie pije, ze zwykłego kubka nawet. No, ale załamałam sie z tym mlekiem - takiej histerii sie nie spodziewałam, fakt, ze robiłyśmy wczoraj pierwszy raz do 8,5 h bez cyca, ale co z tego. Teraz nie śpię, bo juz 3. Raz cyca i jak ma mi sie ovu odblokować? Kuzwa, będę ja karmić do 5. Roku życia chyba.,,a planowałam odstawić i wziąć leki, no mój AZS sie zaostrza..,fuck

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka 8,5h to już super. Jeszcze 3,5h i będzie 12h. Kilka dni tak pociągniesz i wróci! A może nawet uda się do ponad 13h dobić. Jak u nas karmień było 12, zaczęłam przerwy robić, to wszystkie karmienia w nocy - od 18 do 4 rana 8 karmień... I @ przyszła.
    A z AZS - dopóki Mała się nie przekona na coś innego, to lipa :< chociaż jak starsza będzie (coś koło 10mcy), to myślę, że będziesz mogła coś wziąć.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 7 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby, dziś próbowałam jeszcze raz mleko - nic prawie odruch wymiotny..,potem na tym mleku zrobiłam jej ulubiona kaszkę i tez lipa...kupie dziś inne mleko i zobaczymy... U nas wczoraj od 18do 7 , cztery karmienia. Potem kaszka i dam jej cyca znowu około 15 albo zupkę, a cyca wieczorem coby dłuższa przerwa była, bo chyba lepiej dłuższe przerwy niż mniejsza ilośc karmien?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 7 marca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie dość, że zmniejszyła się ilość karmień, to do 13,5h dobiliśmy.
    Warto i tak i tak spróbować, ale nie męcz Małej. Nie każde dziecko będzie chętne na mm. A skakanie z mleka na mleko może uczulenie wywołać.
    Nam udało się raz zejść tylko do 4 karmień w ciągu doby - może też to spowodowało ruszenie? Ale do tej pory tego nie powtórzyłam...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 7 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    U mnie nie dość, że zmniejszyła się ilość karmień, to do 13,5h dobiliśmy.
    Warto i tak i tak spróbować, ale nie męcz Małej. Nie każde dziecko będzie chętne na mm. A skakanie z mleka na mleko może uczulenie wywołać.
    Nam udało się raz zejść tylko do 4 karmień w ciągu doby - może też to spowodowało ruszenie? Ale do tej pory tego nie powtórzyłam...

    Ja wczoraj miałam tylko 5 karmien, no zobaczymy...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 7 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że bez odstawiania możesz ruszyć ;)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby, bo inaczej Zuzia zostanie jedynaczka;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Tinuviel Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Dawno mnie tu nie bylo... widze mnostwo zmian.
    Kto zaciazyl?

    20070929580114.png
    bd061c599e473310a95fd01adee4bb49.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszechmila, Anastazja są juz na fiolecie;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ