X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://fotozrzut.pl/zdjecia/8253158407.jpg z takiego ?tu nie widac dokładnie w rzeczywistosci jest bardziej widoczna

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie.

    Zdjęcie mojego nie mam ale w internecie znalazłam jak wyglądał http://krotki.blog.pl/2014/08/07/durne-testy/

    A będziesz robiła drugi ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w środe z córka troszkę ciemnijszy mi wyszedł dopiero w 6 tyg i 2 dniu ciaży więc jeszcze troszke poczekam nie nakręcam sie za bardzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Niestety nie.

    Zdjęcie mojego nie mam ale w internecie znalazłam jak wyglądał http://krotki.blog.pl/2014/08/07/durne-testy/

    A będziesz robiła drugi ?
    tu nie ma cienia tylko jasna kreseczka moja julka tez była ztakigo testu ale ja taki miałam w 6 tyg ciazy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ta kreska była dosyć jaśniejsza prawie nie widoczna.A nie planujesz iść na bete ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    U mnie ta kreska była dosyć jaśniejsza prawie nie widoczna.A nie planujesz iść na bete ?
    najpierw poczekam do środy czy nie przyjdzie @ a jak nie bedzie to musze jechac na betę bo w mojej miejscowości nie robią :(

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje :) Mi ciemna kreska wyszła dopiero po półtora miesiąca, a betę miałam cudną.. Myślę, że to moczem może jest..

    Fajny prezent na święta :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jeszcze nie gratuluje, poczekam do przyszlego tygodnia ;-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jak na razie nie ma co gratulować wczoraj miałam krwawienie niby mocniejsze ale nie takie jak na @ i przez chwile na papierze toaletowym miałam małe skrzepy dziś już nie mam krwi a jest dlekikatne plamienie tzn na papierze przy podcieraniu a podpaks czysta w środe ide do gina na 19 zobaczymy co mi powie brzuch mnie nie bolał i nei boli nawet przy tym krwawieniu ale za to mam nadal mdłości nadal kreci mi sie w głowie mam zgage nie mam apetytu i cycki mnie bola gdzie zawsze w dniu @ nie bolały czekam cierpliwie do srody zoabczymy

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciąży też miałam plamienia i to długo.. Ale w sumie mogły ci się równie dobrze hormony rozregulować, więc daj znać co i jak po wizycie,,

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciąży też miałam plamienia i to długo.. Ale w sumie mogły ci się równie dobrze hormony rozregulować, więc daj znać co i jak po wizycie.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola zeby wiedziec co sie dzieje musisz miec wynik hcg i progesteronu. Wtedy lekarz bedzie wiedzial jak zadzialac.

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet nie mam jak tego zrobic bo w moim laboratorium nie robia takich rzeczy a nie mam jak jechac do innej miejscowosci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola daj znać co po wizycie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie jestem po wizycie i sama nie wiem co myśleć jestem załamana powiedziała mi że to może być bardzo wczesna ciąza ale to bardzo wczesna bo nic nie widać albo to ciaza pozamaciczna alebo cos i się rozregulowało w niedziele zrobie test ciazowy i jak wyjdzie pozytywny w pon jadę na betę wiem że na bete powinnam jechac jutro lub po jutrze ale nie dam rady nie mam jak bo moje laboratorium nierobi tego powiedzcie mi czy mimo że to już 5 tydzień od ostatniej @ to jest szansa że jeszcze nie widać nic na usg

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola robilas potem jeszcze test ciazowy? Skoro nic nie widac, to beta to podstawa. Ten pierwszy test wg mnie jest kontrowersyjny. Moze byl wadliwy?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Karola robilas potem jeszcze test ciazowy? Skoro nic nie widac, to beta to podstawa. Ten pierwszy test wg mnie jest kontrowersyjny. Moze byl wadliwy?
    chce kupic test i zrobić w niedzielę a jak bedzie pozytywny wtedy na bete w poniedziałek pokadę bo w mojej miejscowości nie robią a nie mam jak jechać jestem zła bo kolezanki namówiły mnie na ta ginekolog a mogłam jechać we wtorek do tej co mi ciaze prowadziła a powiedzcie mi jesli seks był 29 listopada i załóżmy że plemniki troche by tam przeżyły to kiedy powinno być jajeczkowanie że jeszcze nie widac nic na usg ? czy jakbym owu miała miedzy 1 a 3 grudnia i wtedy doszło by do zapłodnienia to nie było by jeszcze nic widać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłaś innego testu oprócz tego co wstawiałaś ? Ja bym na niedziele nie czekala. Jeżeli coś ma wyjść to wyjdzie nawet jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam bo przyszła @ tak mi sie wydawało i nie kupowałam z córka robiłam 12 dni po terminie i wyszła bardzo bladziutka kreseczka dlatego sie wstrzymałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup test i zrób, jak ma wyjść to wyjdzie teraz nie ma co czekać do niedzieli

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ