X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby było tak jak z córką to test by mi wyszedł 24 grudnia hehe może tak ma być ? na razie poczekam do niedzieli

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się ponownie, bo w grudniu mamy rozgrzewkę do konkretnych starań ;)
    Widzę dużo nowych osób także dla wszystkich kciuki i powodzenia.

    Dla przypomnienia,
    to będzie nasz 11cs i rodzeństwo dla 3letniej Zosi ;)
    Szału nie ma, myślałam że pójdzie szybciej.. Od przyszłego miesiąca będę stosować mieszankę ziół Płodność i Relax ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola na usg coś widać w okolicach 6 tygodnia, a czasem później, więc nie ma się co spinać. Zrobisz testa w niedzielę to już chyba będzie wiadomo co i jak :)

    A ja się czuję dziwnie, podbrzusze mnie boli od wczoraj, bo się parę kroków przebiegłam. Jajniki mnie ciągną i kłują od owulacji, czuję się jakbym @ miała dostać, a to jeszcze nie pora, śluz kremowy, cały czas mokro.. Pamiętam te objawy z poprzedniej ciąży, ale też miałam je kiedyś przed świętami i wtedy mi się torbiele zrobiły, więc sama nie wiem co myśleć. Nie chce mi się iść do gina, zresztą z kasą krucho, a na NFZ dopiero w styczniu pójdę, więc sobie czekam, ale jakiś dziwny ten cykl. Niby szanse na dziecko są, ale z moim szczęściem to torbiele też są możliwe. W dodatku drugi tydzień jestem chora i ja i mały i mam już wszystkiego po dziurki w nosie. Poszłabym najchętniej spać, ale korzystam z każdej chwili kiedy moje dziecko śpi, bo nie preferuje długich drzemek.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola i jak testowałaś znów??

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/a5aca7b5e8f58.jpg.html tak ale sama nie wiem czy tylko ja widze tam cieniutka kreseczke czy mam zwidy

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) dołączam do Was w staraniach o rodzeństwo.

    Nasza pierworodna ma 4,5 roku, nie ma dnia, zeby nie pytała o dzidziusia ;) mi głowe urywa na widok gondoli ;)

    betę planuję zrobić w Wigilie - nie dotrwam do 27.12 ;)

    olka30, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola widzę ją :) Za dwa dni powinna być już wyraźna :) Idziesz na bete jutro?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja widzę zarys, ale pytanie czy to nie jest tylko miejsce w którym powinna być krecha? Zrób jutro i wszystko się wyjaśni :-)

    Witaj molyx mi test i beta wyszły 10dpo :-)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie problem w tym że do 28 jestem uziemiona w mojej miejscowości a tu nei robia bety szlak by to trafił maż chodzi do pracy przez te 3 dni na 12 godzin a córa jest chora i nie moge wyjechać do miasteczka oddalonego o 13 km :( a 28 musze jechać bo mam zrobic badania do pracy no chyba że beta bedzie ok to wtedy do Gina a nie do lekarza medycyny pracy

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test sikaniec wczoraj wyszedł negatywnie, czekam wiec jeszcze chwile z nadzieją, ze będzie prezent pod choinką w postaci butków dziecięcych ;)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    witam :) dołączam do Was w staraniach o rodzeństwo.

    Nasza pierworodna ma 4,5 roku, nie ma dnia, zeby nie pytała o dzidziusia ;) mi głowe urywa na widok gondoli ;)

    betę planuję zrobić w Wigilie - nie dotrwam do 27.12 ;)
    moja córcia ma 3,5 i na pytanie co chce na gwiazdkę powiedziała brata . ona nie chce zabawek ona chce braciszka az się łezka zakręciła w oku

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Karola ja widzę zarys, ale pytanie czy to nie jest tylko miejsce w którym powinna być krecha? Zrób jutro i wszystko się wyjaśni :-)

    Witaj molyx mi test i beta wyszły 10dpo :-)
    robiłam setki testów ale jak był negatywny to nawet nie było nogdy miejsca po takiej kresce więc sama nie wiem co myslec do 28 musze wytrzymać tzn 24 powtórze test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czemu ale twoje testy Karola wyglądają jakby były zalane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    nie wiem czemu ale twoje testy Karola wyglądają jakby były zalane.
    tez nie mam pojecia czyzbym miała takiego pecha że wszystkie felerne a może to wina aparatu bo na zywo ten ostatni jest biały konntolna kreska różowa a testowa cieniuteńka jakby delikatnie zaróżowiona ale bardzo słabiutko kolejny test 24 jak też taki bedzie to 28ide na bete bo juz nie wiem co mam robić

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a który masz dzień cyklu?? Mi też wychodziły takie testy w ciąży, naprawdę.. Gdyby tam nic nie było na bank by nie wyszło na zdjęciu, ale nie chcę cię nie potrzebnie nakręcać.

    Mi dziś się zaczął kolejny cykl. Nie dość, że prezentu świątecznego nie będzie (chociaż dziabnę coś na Sylwestra) to jeszcze tamten cykl był krótszy niż poprzednie. Ale nie ma tego złego, bo w końcu troszkę skontrolowałam owulację, @ dostałam równo po 12 dniach od owu czyli tak jak zawsze było przed ciążą, więc myślę, że ten ból jajników to nic innego jak sygnał, że w końcu ruszyły do działania. Poprzednie dwa cykle były trochę dłuższe i bezobjawowe, poza tym jeszcze troszkę karmiłam więc może były bezowulacyjne, a teraz wiem na bank że skoro owulacje jest to i starać się można :) Ale trzymam kciuki za te, które jeszcze mają nadzieję na prezent pod choinkę :)

    Karola0704 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś testowałam jest cień :)

    Molyx, olka30 lubią tę wiadomość

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, kciuki zaciskam jak najmocniej umiem :))

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Karola a który masz dzień cyklu?? Mi też wychodziły takie testy w ciąży, naprawdę.. Gdyby tam nic nie było na bank by nie wyszło na zdjęciu, ale nie chcę cię nie potrzebnie nakręcać.

    Mi dziś się zaczął kolejny cykl. Nie dość, że prezentu świątecznego nie będzie (chociaż dziabnę coś na Sylwestra) to jeszcze tamten cykl był krótszy niż poprzednie. Ale nie ma tego złego, bo w końcu troszkę skontrolowałam owulację, @ dostałam równo po 12 dniach od owu czyli tak jak zawsze było przed ciążą, więc myślę, że ten ból jajników to nic innego jak sygnał, że w końcu ruszyły do działania. Poprzednie dwa cykle były trochę dłuższe i bezobjawowe, poza tym jeszcze troszkę karmiłam więc może były bezowulacyjne, a teraz wiem na bank że skoro owulacje jest to i starać się można :) Ale trzymam kciuki za te, które jeszcze mają nadzieję na prezent pod choinkę :)
    wiesz co u mnie to dziwna sprawa @ miałam 11 listopada 13 grudnia miałam krwawienie dosłownie 3 godziny nie takie jak na @ duzo mniejsze potem do wtorku miałam plamienia ale tylko na papierze taoaletowym nie było nic na podpasce 16 grudnia byłam u gina dokłdnie w 5 tyg od okresu nic nie widziałą nastraszyła mnie że na 100% powinno juz być coś widać i jak jest to ciaza to jest to poazamaciczna ja z córką na pierwszym usg byłam dokładnie w 6tyg i 3 dniu i był delikatny maleńki punkcik a dzień wcześniej robiłam test i była blada kreseczka więc czekam do 24 grudnia zobaczymy tak czy siak ide w poniedziałek 28 na bete bo nie wiem czy mam robic badania do pracy a w tym roku jeszcze musze to załatwić
    Jesli Tobie takie wychodziły to dajesz mi nadzieje mi nadal bola piersi mdli mnie wieczorami mam zgage i co dziwne mam zaparcia a nigdy nie miałam ztym problemów z wyjatkiem ciazy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cień :) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2e63988a050a.jpg

    olka30, DeLaCruz, Gosiaczek, MOI lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie cień to piekna kreseczka :)

‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ