X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 23 maja 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a kto w brzuszku siedzi? córeczka czy synek :) ?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 maja 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    córa

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    córa

    też tak bym chciała :-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To działaj :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 maja 2016, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mi Też marzy się kolejna corcia :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 maja 2016, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc dziewczyny odetchnęłam z ulgą jestem po 1 wizycie i wszystko w porządku widziałam maleństwo, jego tułów i główkę,coś jakby malusie początki rączek oraz bijące ślicznie serduszko <3 nawet zdjęcie piękne dostałam i bardzo wyrazne :-)
    Mam acard brać na lepsze przepływy na wszelki wypadek i nastepna wizyta 15.06 :-)

    Maniuś, channah, Wonderwall, Bluberry, olka30, MarliOne lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 26 maja 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo :) Witam Was mamuśki i nieśmiało dołączam do Was :) Z góry przepraszam, że nie doczytam Was od początku, ale z córcią ciężko włączyć komputer ;)
    O rodzeństwo dla naszej Igi staramy się w zasadzie już ponad rok, ale nic z tego nie wychodzi. 16 miesięcy karmię piersią i w tym dopatruję się problemu, choć ginekolog twierdzi, że wszystko jest ok i nie muszę jeszcze odstawiać młodej :) Mam nadzieję, że jeszcze troszkę i córcia sama zrezygnuje z cucucha, a tym samym okres się wyreguluje i drugie bobo zawita do nas :)
    To tyle o mnie, mam nadzieję, że mnie przygarniecie ;) Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego najcudowniejszego z okazji Dnia Mamy :)

    Alexiaa, Maniuś lubią tę wiadomość

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    A więc dziewczyny odetchnęłam z ulgą jestem po 1 wizycie i wszystko w porządku widziałam maleństwo, jego tułów i główkę,coś jakby malusie początki rączek oraz bijące ślicznie serduszko <3 nawet zdjęcie piękne dostałam i bardzo wyrazne :-)
    Mam acard brać na lepsze przepływy na wszelki wypadek i nastepna wizyta 15.06 :-)


    super wieści! bardzo się cieszę :-)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rastafanka witaj :-) kurczę ja Was dziewczyny podziwiam,ze tak szybko macie chęci i siły i decydujecie sie na kolejne maleństwo ;-) moja córcia była bardzo wymagającym dzieckiem i do mnie przywiązanym ,a do tego miała bezdechy do 4 miesiąca życia z racji,ze wcześniak ,co przeszłam to moje i dopiero jak miała 2,5 roku to zaczęliśmy myslec o kolejnym maluszku i teraz czuje sie juz na 100% gotowa i wiem,ze bedzie mi łatwiej bo Liwia jest juz samodzielna i nie mogę sie doczekac kolejnego cudu zeby zobaczyć jak to jest mieć dziecko urodzone w terminie spokojnie śpiące w łóżeczku :-)

    Dzięki Wonderwall :-*

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj rastafanka.

    Alexiaa cieszymy się razem z Tobą, na pewno tym razem będzie wszystko jak być powinno <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Kto testuje za tydzień???

    Co tu taki spokój?

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokój jak nic , chyba przez ta piękna majową pogodę :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam nasze ciężarówki ? :)

    kto testuje w najbliższym czasie?

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry jak powrót do pracy?

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze pomóżcie mi, powiedzcie co myślicie.
    Obserwuje swoją płodność od 14 cykli tj mierze temp, sprawdzam szyjkę, robie testy owulacyjne... Chociaż moje cykle nie są regularne (27-36 a najczęściej, 29-31dni) to zgdonie z moimi obserwacjami owulka nigdy nie była wcześniej niż 16 dnia cyklu. Myślicie, że mogę kierować się tym co było i uznać, żę owu będzie 16 dnia lub później? Staramy się z mężem próbować 3 dni przed owulką bo chcielibyśmy zwiększyć szanse na poczęcie córki. Wiem, że mogę zostać skrytykowana, że wymyślam...ale dla mnie to ważne. Proszę nie oceniajcie mnie

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitta32 wiele kobiet chce mieć parke, więc nie widze podstaw do krytykowania :) sama jestem w takiej sytuacji, że mam synka i za miesiąc rozpoczynamy starania o kolejne dziecko, i fajnie byłoby mieć teraz córke, choć też mam wene na drugiego synka i na dodatek nie lubie koloru różowego tak od dzieciństwa mam, a wiem, ze teraz wszystkie dziewczynki przechodzą wcześniej czy później etap ze wszystko musi być różowe :P także będzie co ma być, oby maluch był i był zdrowy.
    Tez mam cykle nieregularne, wiec u nas starania będą do pozytywnego testu owulacyjnego, a testy bede robic 2-3 razy dziennie.
    Gdy test owulacyjny wychodzi pozytywny wtedy owulacja jest za 24 - 48 godzin.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 12:54

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje serdecznie za odpowiedz. Ja tez pragne zdrowego dzieckiątka jak z pewnoscia kazdy i wiem ze to jest najwazniejsze. Ale może udałoby się pomóc szczęściu.Oj z tym kolorem mam identycznie;-). Jesli chodzi o testy to mi wychodzą raczej 24 do 36 godz przed owu pozytywne. Chciałabym żeby były takie zwiastulace owu 72 h przed;-). Miałam też test ze śliny afrodyta ale zdecydowanie niepolecam. U mnie nic nie bylo widac.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32
    Mi lekarz mówił że najlepszy moment na poczęcie dziewczynki to dzień przed owulacją a chłopca dzień po owulacji. Umnie chyba się to sprawdziło bo maM DZiewczynkę

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    Bluberry jak powrót do pracy?


    Jutro zaczynam ,,pierwszy'' dzień w pracy po prawie 2 latach przerwy, jutro jak dam redę napiszę jak było :)

    olka30, Wonderwall lubią tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj testować ale nie ma takiej potrzeby :( @ przylazła wczoraj... :/

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ