X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 23 maja 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a kto w brzuszku siedzi? córeczka czy synek :) ?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 maja 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    córa

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    córa

    też tak bym chciała :-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To działaj :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 maja 2016, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mi Też marzy się kolejna corcia :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 maja 2016, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc dziewczyny odetchnęłam z ulgą jestem po 1 wizycie i wszystko w porządku widziałam maleństwo, jego tułów i główkę,coś jakby malusie początki rączek oraz bijące ślicznie serduszko <3 nawet zdjęcie piękne dostałam i bardzo wyrazne :-)
    Mam acard brać na lepsze przepływy na wszelki wypadek i nastepna wizyta 15.06 :-)

    Maniuś, channah, Wonderwall, Bluberry, olka30, MarliOne lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 26 maja 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo :) Witam Was mamuśki i nieśmiało dołączam do Was :) Z góry przepraszam, że nie doczytam Was od początku, ale z córcią ciężko włączyć komputer ;)
    O rodzeństwo dla naszej Igi staramy się w zasadzie już ponad rok, ale nic z tego nie wychodzi. 16 miesięcy karmię piersią i w tym dopatruję się problemu, choć ginekolog twierdzi, że wszystko jest ok i nie muszę jeszcze odstawiać młodej :) Mam nadzieję, że jeszcze troszkę i córcia sama zrezygnuje z cucucha, a tym samym okres się wyreguluje i drugie bobo zawita do nas :)
    To tyle o mnie, mam nadzieję, że mnie przygarniecie ;) Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego najcudowniejszego z okazji Dnia Mamy :)

    Alexiaa, Maniuś lubią tę wiadomość

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    A więc dziewczyny odetchnęłam z ulgą jestem po 1 wizycie i wszystko w porządku widziałam maleństwo, jego tułów i główkę,coś jakby malusie początki rączek oraz bijące ślicznie serduszko <3 nawet zdjęcie piękne dostałam i bardzo wyrazne :-)
    Mam acard brać na lepsze przepływy na wszelki wypadek i nastepna wizyta 15.06 :-)


    super wieści! bardzo się cieszę :-)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rastafanka witaj :-) kurczę ja Was dziewczyny podziwiam,ze tak szybko macie chęci i siły i decydujecie sie na kolejne maleństwo ;-) moja córcia była bardzo wymagającym dzieckiem i do mnie przywiązanym ,a do tego miała bezdechy do 4 miesiąca życia z racji,ze wcześniak ,co przeszłam to moje i dopiero jak miała 2,5 roku to zaczęliśmy myslec o kolejnym maluszku i teraz czuje sie juz na 100% gotowa i wiem,ze bedzie mi łatwiej bo Liwia jest juz samodzielna i nie mogę sie doczekac kolejnego cudu zeby zobaczyć jak to jest mieć dziecko urodzone w terminie spokojnie śpiące w łóżeczku :-)

    Dzięki Wonderwall :-*

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj rastafanka.

    Alexiaa cieszymy się razem z Tobą, na pewno tym razem będzie wszystko jak być powinno <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Kto testuje za tydzień???

    Co tu taki spokój?

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokój jak nic , chyba przez ta piękna majową pogodę :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam nasze ciężarówki ? :)

    kto testuje w najbliższym czasie?

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry jak powrót do pracy?

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze pomóżcie mi, powiedzcie co myślicie.
    Obserwuje swoją płodność od 14 cykli tj mierze temp, sprawdzam szyjkę, robie testy owulacyjne... Chociaż moje cykle nie są regularne (27-36 a najczęściej, 29-31dni) to zgdonie z moimi obserwacjami owulka nigdy nie była wcześniej niż 16 dnia cyklu. Myślicie, że mogę kierować się tym co było i uznać, żę owu będzie 16 dnia lub później? Staramy się z mężem próbować 3 dni przed owulką bo chcielibyśmy zwiększyć szanse na poczęcie córki. Wiem, że mogę zostać skrytykowana, że wymyślam...ale dla mnie to ważne. Proszę nie oceniajcie mnie

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitta32 wiele kobiet chce mieć parke, więc nie widze podstaw do krytykowania :) sama jestem w takiej sytuacji, że mam synka i za miesiąc rozpoczynamy starania o kolejne dziecko, i fajnie byłoby mieć teraz córke, choć też mam wene na drugiego synka i na dodatek nie lubie koloru różowego tak od dzieciństwa mam, a wiem, ze teraz wszystkie dziewczynki przechodzą wcześniej czy później etap ze wszystko musi być różowe :P także będzie co ma być, oby maluch był i był zdrowy.
    Tez mam cykle nieregularne, wiec u nas starania będą do pozytywnego testu owulacyjnego, a testy bede robic 2-3 razy dziennie.
    Gdy test owulacyjny wychodzi pozytywny wtedy owulacja jest za 24 - 48 godzin.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 12:54

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje serdecznie za odpowiedz. Ja tez pragne zdrowego dzieckiątka jak z pewnoscia kazdy i wiem ze to jest najwazniejsze. Ale może udałoby się pomóc szczęściu.Oj z tym kolorem mam identycznie;-). Jesli chodzi o testy to mi wychodzą raczej 24 do 36 godz przed owu pozytywne. Chciałabym żeby były takie zwiastulace owu 72 h przed;-). Miałam też test ze śliny afrodyta ale zdecydowanie niepolecam. U mnie nic nie bylo widac.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32
    Mi lekarz mówił że najlepszy moment na poczęcie dziewczynki to dzień przed owulacją a chłopca dzień po owulacji. Umnie chyba się to sprawdziło bo maM DZiewczynkę

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    Bluberry jak powrót do pracy?


    Jutro zaczynam ,,pierwszy'' dzień w pracy po prawie 2 latach przerwy, jutro jak dam redę napiszę jak było :)

    olka30, Wonderwall lubią tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj testować ale nie ma takiej potrzeby :( @ przylazła wczoraj... :/

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ