X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Bluberry trzymam kciuki za awans, oby wszystko gladko poszlo


    Nie dziękuję :) od koleżanek wiem że niema się co stresować egzaminem bo to tylko formalność, za to przez te miesiące trwania stażu trzeba się trochę napracować.

    mizzelka wrote:
    a niestety tak jest.. kto ma miękkie serce ten ma twardy tyłek :/


    racja, ale powoli mój limit dobroci się kończy :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki co staram sie wyluzować i poczekać jeszcze kilka dni. teraz mam 2ga zmiane i nie mam kiedy isc do mojego gina.ale w przyszlym tyg napewno sie przejde ;)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 16 maja 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry no to powodzenia na egzaminie ,zeby było tak jak sobie zaplanowałas wszystko :-)
    Channah nie martw sie na zapas tak jak dziewczyny piszą z takich bladziochów to nie jedno dziecko jest ;-) ale oczywiście zrób betę zeby sie uspokoić :-) ja mam wizytę dopiero w następna środę i staram sie myślec pozytywnie,ze wszystko jest ok.

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zaczęłam plamic..brzuch o ledzwia bolą okresowo.wiec niestety Wszystko wskazuje na biochemiczna
    Ciesze się ze to nie puste jajo i nie pozamaciczna
    Mam nadzieje ze w kolejnym cyklu się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 21:17

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah mi w pierwszej ciąży słaba kreska na teście wychodziła chyba z 3 tygodnie, a beta przyrastała pięknie. Tak samo ból okresowy trwał chyba z miesiąc, a plamiłam od term. @ też jakoś ze dwa tygodnie, więc jeszcze się nie nastawiaj negatywnie. Z drugiej str. nie masz skąd skombinować luteiny? Plamienie może być wywołane słabym progesteronem.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam.staram się myśleć Pozytywnie ;) juz raz biochemiczna przechodziłam. A zamiast dupa może być liteina?

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, luteina to naturalny progesteron, a dupek to syntetyk, ale w zasadzie działanie jedno i to samo.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam od początku tamtej ciąży luteinę, ale nawet nie temu, że plamiłam tylko ze względu na swoją historię ginekologiczną, więc nie wiem na ile pomogła. Ale lekarze mówią, że jak się ma ciąża nie utrzymać to nawet luteina nie pomoże, więc co ma być to będzie, ale pozytywnie trzeba myśleć zawsze. Zresztą z martwienia się na zapas nie ma nic :) A bóle @ w ciąży ma bardzo dużo kobiet, więc nie jest to jakiś straszny objaw, tak samo plamienia w okresie około @, byleby nie były zbyt intensywne. A w ogóle badał cię lekarz ginekologicznie? Może przez to to plamienie?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 18 maja 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprosiłam kolezanke by mi przywiozła. i brać go od owu?
    no właśnie nie badał.pojechałam w pon to kazal czekać. ale ja od samego poczatku wiedzialam ze cos jest nie tak. kreski na testach nie ciemniały. objawy ustały. lekarz mowic delikatnie olal sprawe.teraz mam 2 zmiane i w przyszlym tygodniu ide do mojego.
    doszło dzisiaj krwawienie.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja zaglądam na Wasz wątek co jakiś czas, wkrótce chcemy sie starać o rodzeństwo dla Irenki :) jestem po cc, lekarz zalecił odczekać ok pół roku, chyba że chcę rodzić sn to ciążą dopiero za kilka lat ;) o pierwsze dziecko staraliśmy się 8 msc z ovu i kilka msc wczesniej na spontana :)

    channah ja lutine w poprzedniej ciąży brałam od 5 tc do 36 tc codziennie. Testy na początku tez wychodziły bardzo blade, dopiero w 10 tc pokazała sie wyraźna kreska. 3/4 ciąży przeleżałam w szpitalu.


    gratuluje pozytywnych testów :)

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah, o kurde, przykro mi :(
    mi też testy ciążowe przy synku nie ciemniały przez kilka dni, a beta rosła.
    Jesteś pewna ze to biochemiczna? może to chwilowe plamienie?

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy ustały wszystkie.jestem pewna że to poronienie. W przyszłym tyg mam gina. Niech mnie zbada od stóp do głów. Może uda się szybko zajść w kolejną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 14:25

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zastanawia mnie to i czekam aż się rozkręci. Wczoraj plamienie było bardzo delikatne z ogromną ilością plodnego rozciągliwego śluz.dzisiaj śluzu mniej ale są takie rozciagliwe gluty za przeproszeniem i mocno brazowe.jedynie przy podciąganiu po siusiu jakby było troszkę więcej
    Sama już nie wiem.ale prawdę mówiąc straciłam nadzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 14:26

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah przede wszystkim to nie diagnozowała bym na własną rękę. Jak najszybciej udała bym się prywatnie do ginekologa jeśli do swojego musisz tyle czekać. Mocno krwawiłaś? Może jeszcze ciążą nie jest stracona. Przyznam ze podziwiam Cie za taki ,, spokój" ja pewnie bym panikowała i błagała gina o wizytę na cito. Trzymaj się mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze.

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana będzie dobrze :) musi być
    To byłby cud gdyby udało się za pierwszym razem.sama w to nie wierzyłam.
    Dostałam silnego krwawienia.
    Wierze ze jeszcze nam się uda. Jest mi cholernie smutno ale staram się nie załamywać dla moich dwóch wspaniałych cudów, które codziennie budzą mnie rano.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 18:34

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 18 maja 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah bedzie dobrze :-* doczekacie sie szybko kolejnego cudu ;-) przytulam :-* ja mam pierwsza wizytę dopiero za tydzień zobaczymy ... Mysle,ze wszystko bedzie dobrze... Narazie żyje w niepewności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 23:27

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 19 maja 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki.
    Boje sie ze pewnie sie rozregulowałam .Nie wiem od kiedy testy owu robić

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak channah bierzesz lutkę od owu, ale musisz mieć potwierdzoną np. testem, bo inaczej sobie zablokujesz. Najlepiej wziąć kilka dni po, żeby była pewność że owu była. Przykro mi, że ci się nie udało.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnue chce kupić testy owu.tylko nie wiem czy się nie rozregulowalam i nie wiem od kiedy najlepiej je robić.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah
    Co to w ogóle za lekarz? Przecież takie zachowanie jest niedopuszczalne! Przykro mi, że się jednak tak potoczyło. Ale mam nadzieję, że uda się w najbliższym cyklu :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 280 281 282 283 284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ