X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 12 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :-) Li28 tak te metody to 50% na 50 % albo bedzie chlopiec albo dziewczynka :-P wiec ja bym na Twoim miejscu dzis nie odpuszczała :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 19:49

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 12 maja 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa
    Sama radość :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 125

    Wysłany: 12 maja 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Li28 wrote:
    Drogie kobietki,jestem tu nowa,witam Was serdecznie!
    Mam synka,marzy mi się dziewuszka.
    Trochę sie tego naczytałam,ale jak to jest w waszym przypadku.
    Czy u którejś z Was sprawdziły się metody planowania płci ?
    Test owulacyjny dziś pozytywny więc teoretycznie powinnam zapomnieć dziś o dziewczynce bo już za późno !? :-)
    P.S Wiem,że ZDROWE dziecko to najważniejsze,ale mogę przecież spróbować :-) więc proszę nie oceniać mnie źle :-)
    Pozdrawiam serdecznie!

    LI bo jet metoda, że 3 dni przed owu jest duża szansa na dziewczynkę, w owulacje duża szansa na chłopca. A jeszcze jest metoda O+12, która mówi że wtedy jest szansa na córke, około 12 h po owulacji, bo wtedy śluz zmienia się na bardziej gesty, mniej płodny a to sprzyja plemnikom dziewczynkowym ;)

  • Li28 Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kobitki, a o tej metodzie O+12 to nie słyszałam :-) ciekawe, no cóż zadziałamy i zobaczymy :-) Najwyżej będzie braciszek :-)

    Li28
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje!! Cieszę się razem z Wami, dużo spokoju i zero stresu na najbliższe 8 miesięcy życzę <3


    Czytam co piszecie o tych metodach, kalendarzykach, na chłopca czy dziewczynkę i tak nigdy tego tematu nie ogarniałam :D choć bardzo marzy mi się teraz dziewczynka to jednak aż tak szczegółowo planować nie będę :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Li28 Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne teściki na poprzednich stronach,Gratuluję!!! Do dziś pamiętam jak mi waliło serce jak pokazały się dwie kreski :-) Gratuluje raz jeszcze!

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    Li28
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie krechy na teście to superancki widok :)
    Nie mogę się już doczekać :)
    Jeszcze raz gratuluję i nudnych ciąż życzę <3
    Dobrej nocki :D

    NIEPOKORNA, Alexiaa lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 15 maja 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny i jak tam ,która testuje w najbliższym czasie ? ;-)
    Channah kiedy masz pierwsza wizytę u gina ? Ja jutro mam dzwonić i wyznaczy mi termin wizyty na ten tydzień :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się w pt zapisać to lekarz na urlopie był.czekam do wt i się zapisuje.jutro pewnie się rano nie wyrobie.a mam 2 zmianę :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 16 maja 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie na chłopca celowaliśmy w trakcie owu i wyszło :) a teraz chcemy zaraz po okresie, tuż przed owu, zobaczymy czy się uda dziewczynka :)

    Li28 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję zaciążonym :), rośnijcie zdrowo, zazdroszczę...

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam zazdroszczę tych ponownych wizyt lekarskich :) (ale tak bardzo pozytywnie <3 )
    Przyznam że mimo iż już dogadaliśmy z mężem że odkładamy starania na kilka miesięcy (jemu to tam bez różnicy teraz czy później) to korci mnie trochę jednak skrócić ten czas, ale z drugiej strony od września nastawiłam się na ten awans zawodowy więc tak do lutego- marca lepiej było by poczekać bo tez nie mam gwarancji że wszystko będzie dobrze bym mogła dalej pracować a by móc uzyskać dyplom muszę dotrwać do połowy czerwca i egzamin, a w drugiej ciąży chciała bym popracować do końca 6m ale znów drażni mnie głupie podejście mojej szefowej byłam u niej w piątek po papiery i mnie wk**a ;/ powiedziałam sobie że więcej nie dam się wykorzystywać, sama zresztą się daję bo mi wiecznie wszystkich szkoda a potem jęczę jaki świat niesprawiedliwy :)

    eh sorry za gorzkie żale i nie wiem czy w ogóle mój bełkot jest zrozumiały ale mi trochę ulżyło :) :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry trzymam kciuki za awans, oby wszystko gladko poszlo
    a niestety tak jest.. kto ma miękkie serce ten ma twardy tyłek :/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Li28 wrote:
    Drogie kobietki,jestem tu nowa,witam Was serdecznie!
    Mam synka,marzy mi się dziewuszka.
    Trochę sie tego naczytałam,ale jak to jest w waszym przypadku.
    Czy u którejś z Was sprawdziły się metody planowania płci ?
    Test owulacyjny dziś pozytywny więc teoretycznie powinnam zapomnieć dziś o dziewczynce bo już za późno !? :-)
    P.S Wiem,że ZDROWE dziecko to najważniejsze,ale mogę przecież spróbować :-) więc proszę nie oceniać mnie źle :-)
    Pozdrawiam serdecznie!
    na córeczkę codziennie i przed i po ovu
    na chłopca co drugi dzien, bez szału :D
    i tak szansa sie trafia 50% :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny GRATULACJE :) ale śliczne testy <3
    niech rosną zdrowo fasolki :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, powoli zaczynam odwiedzać ten wątek z myślą o staraniach o rodzeństwo :) Nasz synek ma teraz 14 miesięcy, jestem po CC i mój lekarz prowadzący sugeruje, że minimalny odstęp pomiędzy ciążami to półtora roku. Wybieram się na wizytę kontrolną za jakieś 2 miesiące i mam nadzieję, że wtedy będzie już można rozpocząć starania. O pierwsze dziecko staraliśmy się prawie rok i nie podejrzewam, żeby tym razem poszło szybciej, więc nie chcę też tego jakoś długo odwlekać. Zastanawia mnie tylko, jak sobie poradzę z dwoma maluchami, bo mam wizję sajgonu do kwadratu :D Z zainteresowaniem przeczytałam o metodach "na chłopca" i "na dziewczynkę", nie jestem mocna w liczeniu, ale nie ukrywam, że fajnie byłoby ustrzelić córeczkę ;) Choć z drugiego syna będę się tak samo cieszyła, wiadomo, że zawsze najważniejsze jest to, żeby dziecko było zdrowe. No i dwóch braci mogłabym po prostu wypuszczać na boisko z piłką i byłby święty spokój ;)

    lilirose, mizzelka lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelko, wydaje mi się, że Cię pamiętam z pierwszych starań, z listy staraczek! Musiałyśmy testować w tym samym miesiącu bo po suwaczku widzę, że Twoja córa w tym samym wieku, co nasz młody :) Ale zbieg okoliczności! Gratuluję drugiej ciąży i życzę zdrowia :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obydwa dzieciaki robiłam z testem owulacyjnym w ręku i teoretycznie najpierw książkowo był chłopiec, a teraz dziewczyna. Czyli metoda sprawdza się 50/50. Jednym słowem, żadna metoda :)

    Maniuś, mizzelka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u ginekologa. zostałam zlekcewzona,skierowania ne bete nie dostałam ani nic :/ powiedzialam jakie są moje obawy.ze krecha na testach nie ciemnieje.wyszlam tak samo zestresowana co jak weszłam. poki co odpuszczam. mam dosc tych nerwow. jezeli w przeciagu kilku dni @ sie nie pojawi pojde na bete i znowu do innego gin.
    dzisiejszy test 10mlU
    DSC_0081_JPG_300x300_q85.jpg

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah lekarz cham! moim zdaniem chociaż to skierowanie na betę powinien dać z tego względu by potwierdzić ciążę a nie na podstawie samych testów.. przede wszystkim nie stresuj się (wiem łatwo mówić) wiem co czujesz sama w drugiej ciąży stresowałam się bladymi testami, nie potrzebnie, ja bym na Twoim miejscu zrobiła na własną rękę bete i po 2 dniach powtórzyła by dla własnego spokoju sprawdzić przyrost i poszukaj (jeśli istnieje taka możliwość) innego lekarza jeśli ten na starcie już taki buc to nie warto psuć sobie nerwów przez całą ciążę.. Będzie wszystko dobrze <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ