X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie nie wyobrażam wizyt bez Niego, bo do tej pory zawsze był nawet przy tych usg wewnętrznych ;) zawsze się uśmiejemy z moim lekarzem ;) gin jest młody (tak z 36 lat) więc spoko śmiechu po pachy :) ale powiem Wam, że kiedyś na parkingu przy supermarkecie siedziałam w samochodzi z Małym czekając na M, a tutaj nagle ktoś wsadził głowę do mojego samochodu i zaczyna coś gadać do Synka, patrzę, a to mój gin ;) zobaczył mnie jak wsiadałam do samochodu i postanowił się przywitać ;) mówię Wam masakra jak się wystraszyłam, ale miło jednocześnie :) a zaufanie też do niego mam, a w obydwu ciążach plamiłam na początku, a w drugiej nawet dwa razy :( także trafił mi się lekarz idealny ;)

    Anastazjaaa, dorocia2324, mama hani, anka_a lubią tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też zawsze ze mną jeździł na każdą wizyte i też nie wyobrażam sobie, że mogło by go nie być :) Z resztą on by sam tego nie przegapił, umawiamy się zawsze w godzinach wieczornych po jego pracy na wizyty :) Ginekolog też w porządku, starszy ale zawsze uśmiechnięty i przyjazny. Nigdy nie było problemu, żeby mój był przy USG.

    Mam tabletki do ssania na gardło i spray do psikania, mam nadzieję, że mi przejdzie szybko :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to pozazdrościć, mój gin w czasie mojej ciąży był nawet dość miły, jak rodziłam miał dyżur i nawet nie zajrzał do mnie.... przyszedł dopiero na wezwanie położnej jak zaczęły się komplikacje.... było mi przykro - taka znieczulica, ciąża się skończyła to już nie warto zabiegać o pacjentkę.

    Ciekawe kogo trafię tu... tu ciąże prowadzi położna a nie lekarz, więc mam nadzieję że trafię na jakąś fajną ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mojemu od początku zgłaszaliśmy że chcemy poród rodzinny, przez 8 miesięcy mu przypominałam aby zgłosił w naszym szpitalu że my chcemy poród rodzinny (u nas gin musi to wcześniej zgłosić)

    Co do czego.... były problemy, bo oczywiście zapomniał....
    Na szczęście udało się wszystko odkręcić, ale mieliśmy niepotrzebny stres...

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój M był przy obydwu porodach i nie musieliśmy tego zgłaszać, mój gin miał akurat urlop jak zaczęłam rodzić, ale i tak zadzwonił do mnie parę dni po porodzie jak poszło i wogóle, więc naprawdę miło :) dał nam nawet prywatny telefon, żeby dzwonić jak zacznę rodzić, myślę, że to wynikało z troski, bo ja miałam bardzo ciężki pierwszy poród i wszyscy się bali o drugi poród naturalny ;) chyba z 10 razy się mnie pytali czy na pewno chcę rodzić naturalnie ;) obym mogła jeszcze raz rodzić :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Polsce poród raczej położna odbiera, lekarz czasem zbadał rozwarcie i przyszedł po porodzie wiadomo ;)

    lekarz jest ważny, a faktycznie jeszcze stres dodatkowy przy porodzie nie jest mile widziany :(

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój M też bardzo lubi być :) dziwnie się jedynie w poczekalni czuje, bo prawie same kobitki w ciąży i on ;) czasem jeszczw jakiś jeden tatuś się zdarzy ;)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 13 lutego 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ginekologa to też mam jego prywatny num. i mogę zawsze dzwonić po poradę :) Ogólnie jest na prawdę w porządku. Zawsze dowcipkuje i wysłucha :)

    Co do porodu to ja nie chciałam, żeby mój przy nim był ale się uparł. I powiem szczerze, że absolutnie nie żałuje i teraz tylko z nim chce rodzić :):)Powiem tak ja praktycznie wszystkie kobitki u mnie w szpitalu na ginekologii znałam, więc poród przebiegł w bardzo miłej atmosferze :):) Nie było problemów, żeby mój rodził ze mną :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 13 lutego 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój też lubi :) Często kobitki się śmieją, że rodzynek jest :) Ale to fajnie bo dodaje mi otuchy :) Kochany jest :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra dzieki za wsparcie i istotna informacje...jest zatem nadzieja:)chociaz nie wiem co myslec bo wg.ovufrend @powinna byc wczoraj,a poki co jej nie ma ale dzis mialam spadek temp.jest ona co prawda nad główna kreska ale spadla z 37 na 36,6...czyzby miala przyjsc@ calkiem mozliwe bo moje cykle po porodzie ksztaltuja sie od 28-33 dni zatem nic nie pozostaje jak czekac....tylko ze to wlasnie jest najgorsze:(

    angel
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie, że mężusie chcą z wami chodzić, mojego to raczej na siłę trzebaby było ciągnąć... Dlatego jak mam go zmuszać to wolę sama iść ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam bardzo fajnego młodego gin. jak byłam w ciąży...mogłam dzwonić pytać itp.chodziłam do niego prywatnie i do tanich nie należał niestety teraz wyjechał i już nie przyjmuje. Teraz zaczęłam chodzić do innego 20km od miejsca zamieszkania młody wydaje się fajny pracuje w tym szpitalu co rodziłam pierwszym razem. A mąż chętnie chodził ze mną do gin na usg zawsze miał wtedy łzy w oczach... niestety nie był przy porodzie bo miał wtedy dyżur w pracy.a i nie wiem czy by zdążył bo karetka zabrała mnie z domu o 23.20 a córkę urodziłam o 23.55 :) tak naprawdę to nie pamiętam do końca jak to było bo trwało bardzo krótko



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    karetka zabrała mnie z domu o 23.20 a córkę urodziłam o 23.55 :) tak naprawdę to nie pamiętam do końca jak to było bo trwało bardzo krótko


    o reeeety nie masz pojęcia jak strasznie ci zazdroszczę :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja też, ja też :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane w ten piekny sobotni poranek,niestety przyszla do mnie dzis@:(tak wiec zaczynamy drugi cykl staran o nasze drugie malenstwo,wierze ze sie uda bo idzie wiosna a wraz z wiosna nowe nadzieje:)pozdrawiam wszystkie ktore beda testowac w marcu:)a w kwietniu roczek mojego synka,moze bedzie dla niego prezencik:)

    angel
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel wrote:
    a w kwietniu roczek mojego synka,moze bedzie dla niego prezencik:)

    oby oby ;)

    do mnie @ ma przyjść lada dzień, niech już przychodzi i zaczynam staranka ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 lutego 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki :)

    u mnie biegunkowo. Córa męczy się od środy :( Leków nie chce brać. Probiotyk jakoś przemycam. Jedynie węgiel zje za czekoladę. Dobre to.

    U mnie ten cykl raczej bezowu. Wzięłam dong q z nadzieją, że może może coś zacznie rosnąć. No zobaczymy. W pon mam wizytę.
    Lek sugerował badanie nasienia chłopa, będę go umawiać pod koniec tego cyklu.

    Mój chłop też ze mną rodził i na wizyty chodził :) Nie ominął żadnej :) Chwała mu za to :) To daję naprawdę duże wsparcie.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 lutego 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja chciałam Cię pomęczyć o pomoc z suwakiem, ale udało się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 14:26

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 15 lutego 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga powodzenia :) ja właśnie dzisiaj pierwszy dzień bez biegunki od 2 tygodni :) powodzenia :)

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 15 lutego 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tempka skoczyła trochę ale wczoraj piłam alkohol, więc taka nie do końca prawdziwa może być. Zobaczymy jak będzie jutro.

    A ja teraz przechodzę ciężkie chwile z kładzeniem małego do spania. Zawsze spał w swoim łóżeczku, czasem z nami. Od 4 dni awantura jak tylko powiem słowo spać, a co dopiero jak próbuje go do niego włożyć. Krzyczy, kopie, rzuca się w łóżeczku. Muszę do niego mówić i siedzieć przy nim, aż uśnie. Masakra nie wiem dlaczego tak reaguje, co się stało. Czy miał jakiś straszny sen i się przestraszył czy co. Już nie mam pomysłu. A wy kiedyś tak miałyście? Bo już tracę siły :(

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ