X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 lutego 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra a ty jwk się czujesz, jakieś oznaki,

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Anette, witaj i za fiebie również trzymam kciuki, kiedy planujesz zaczac

    Czekam na wizyte w piatek i zapytam lekarke kiedy mozemy. No ale mam zamiar juz w tym cyklu, nie nede czekac na @

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette witaj i życzę powodzenia

    Anette lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 18 lutego 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żadnych oznak, ale powiem szczerze, że przy dwóch poprzednich ciążach ani jednej oznaki nie miałam ;) prędzej się okresu spodziewałam niż ciąży ;) poza tym, że przy każdej około 7-8 tygodnia plamienia miałam, więc du... obowiązkowo ale tylko pierwszy miesiąc :) no ale wtedy o ciąży już wiedziałam ;) jak powiedział gin taki mój urok, że jak macica rośnie to lekko plamię :)

    także staram się jak mogę nie doszukiwać się objawów, bo ja ich po prostu nie miałam nigdy do tej pory ;) nawet mdłości ;) tylko zgaga mnie z synem złapała, ale dopiero pod koniec :)

    także czekam :) a u Was Dziewczyny jak ? jakieś objawy?

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette, mam nadzieję że dostaniecie zielone światło :)
    Kasandra 6 dni zleci szybko, trzymam kciuki za dobre wieści za tydzień,

    mama hani a co u ciebie?

    U mnie masakra, 33 dzień cyklu, @ nie ma - jeszcze nigdy tak nie miałam.... och zaczynam się martwić

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jutro mam wizytę u gina zobaczymy :) na pewno nic nie będzie widać, ale liczę na jakieś światełko nadziei, a przynajmniej, że powie, że wszystko jest ok :)

    aga.just jak u Ciebie ? czujesz owulkę ?

    Anastazjaaa a miałaś już kiedyś jakieś problemy z hormonami?

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam nigdy problemu z hormonami ale w tym cylku wyjęłam wkładkę hormonalną i stąd pewnie te dziwne zmiany.... od 6 lat miałam wkładkę więc organizm chyba musi dojść do siebie, jak do weekendu nie dostanę @ idę do lekarza

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    No jutro mam wizytę u gina zobaczymy :)

    koniecznie zdaj nam relację ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to napewno przez te zmianę, organizm może czuć się nieco skołowany, ja nigdy nie brałam ani tabletek, ani wkładek nie używałam, więc u mnie wszystko jak w zegarku, choć jestem zdziwiona, bo od razu po odstawieniu Synka miałam regularne miesiączki jak w zegarku :) także nie powiem, że dużo spokojniejsza jestem dzięki temu :) tylko resztki pokarmu mam, więc o tym mu powiem :)

    koniecznie wybierz się do lekarza pewnie hormony trzeba będzie zbadać, ale trzymam kciuki za wszystko :)

    koniecznie Wam dam znać :) usg też będę miała, ale prędzej z badania wyjdzie coś niż z usg ;) ale dzisiaj albo jutro przyjdą testy 10ml z allegro, więc ciężko będzie się powstrzymać ;)

    jutro już 8dpo, a ja mam fl 12, więc już końcówka :) ale to najgorsze ;) tak koło 10dpo zazwyczaj tempka już powoli spada więc zawsze widzę 2 dni przed @, że nadchodzi ;) zobaczymy :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myślałaś o becie? te badanie wykrywa fasolki znacznie wcześniej niż testy.

    trzymam mocno kciuki,

    jak przyjdą testy to może poczekaj do weekendu i.... testuj ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zresztą gin może coś zobaczy,

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 lutego 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas oj czułam owulkę...
    Wczoraj podczas <3 czułam straszny ból. Gdyby nie starania nie dałabym się tknąć chłopu. Teraz już ok. Temp 37,22 więc wg mnie już po owulce, bo w I fazie nigdy w dzień nie miałam wyższej niż 37.
    Oby pęchol pękł! No i dalej plan już ten pęchol zna! Zapłodnienie, zagnieżdżenie i ma rosnąć <3
    Od dziś pasek św. Dominika na brzuszku, ziółka na progesteron i po wyznaczonej owulce nie mierzę temp :) A jak mnie coś podkusi to proszę o burę!

    Kas kciuki za wizytę :) A masz ją w celu podejrzenia czy się udało, czy ot kontrolnie? No i za testowanie też kciukiam :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 19 lutego 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulki brak :(
    Kasandra to trzymam mocno kciuki za zieloną kropeczkę :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 lutego 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kontrolnie :) zawsze w okolicy urodzin idę na cytologię :) także zobaczymy nie nastawi się :) ale szyjkę mam wysoko choć to nie wyznacznik ;) zobaczymy tempkę 10dpo i wtedy zobaczymy czy jest nadzieja ;) jak nie teraz to na wiosnę ;) al wiecie co jakbym teraz była w ciąży to prawie na urodzony mojej Córci byłby termin ;) co ma być tp będzie teraz już nic zrobić nie mogę ;)

    dzięki dziewczyny za wsparcie i oczywiście odezwę się jeszcze pewnie wieczorem i na pewno dam jutro znać jak wizyta :) mam około 14, więc popołudniu dam znać :)

    aga.just trzymam kciuki :) to bardzo ładna tempka :)

    dorocia trzymam kciuki :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 lutego 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia a może spróbuj dong q? U mnie zdziałał cuda. Owulki miałam nie mieć...

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 lutego 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just z takim obliczeniem to musi się udać, mocno trzymam kciuki ;)

    dorocia, przykro mi - tule mocno

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 lutego 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Anastazja walczyła o tę owulkę jak lwica :) I o dziwo jak się okazało, że cykl bez owu jakoś nie dopadła mnie załamka. Co ma być to będzie.
    Na kolejny cykl już mam opracowany plan działania - chłop robi badania, ja nadal dong :) Choć wiadomo, że jest NADZIEJA, ale plan B już jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 14:57

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 19 lutego 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy bierze się dong i na co on konkretnie jest?
    Ja mam bardzo nieregularne cykle, więc może ten będzie długi i będzie jeszcze owulka. Ten poprzedni miałam najkrótszy od kiedy pamiętam 30 dni! Poczekamy, zobaczymy.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 lutego 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    donga możesz wziąć w dowolnym dniu cyklu, tylko nie podczas @. Ma estrogeny, pomaga pojawić się owulce. Mi na dongu urósł pęcherzyk w tydzień :)
    Zobacz na medycznym - jest wątek o dongu :) Pomógł nie tylko mi. Na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może jak widać :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 lutego 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorocia a czemu masz nieregularne? Wiesz? Miałaś może monitoring robiony? Jakieś badania? Bo nieregularne cykle przy staraniach to tak średnio chyba.

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ