X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to robimy listę testowań:

    Paula90: 15 luty
    Kasandra: 26-28 luty
    Anastazjaaa: 18 marzec
    dorocia2324: 28 luty, 3 marca
    mama hani:
    dynamiczna:
    Elisse:
    onabella:
    marcik844:
    Ulcio:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 16:13

    Anastazjaaa, mama hani lubią tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    nooo z tymi datami to zawsze +/- bo dzidzie zawsze same wybierają sobie dzionek ;)

    och może da ci posłuchać serduszka....

    jakie to wspaniałe uczucie, USG.... ummmm rozmarzyłam się.....

    oj też już się doczekac nie mogę tej wizyty... tylko pojadę na nią sama z córą bo mojego K nie będzie...

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 lutego 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja raczej też na wizyty będę sama jeździła, mąż ciągle w pracy.... ale nie ważne samo życie...

    i właśnie zastanawiam się co tiago będzie robił, czekał na poczekalni czy wejdzie ze mną czy co....

    co będzie robiła w tym czasie twoja córcia? wejdzie z tobą?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 12 lutego 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i kicha dzisiaj dostałam @ 2 dni wcześniej... kolejny cykl stracony...masakra jakaś...i do tego pokłóciłam się z M...ach...



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    No to robimy listę testowań:

    Paula90: 15 luty
    Kasandra: 26-28 luty
    Anastazjaaa: 18 marzec
    dorocia2324: 28 luty, 3 marca
    mama hani:
    dynamiczna:
    Elisse:
    onabella:
    marcik844:
    Ulcio:

    kochana ja jestem w 6 tygodniu ciąży :)
    trzymam mocno mocno za WAS kciuki

    przepraszam, że się nie odzywam ale dopadły mnie wymioty i mega mdłości więc ledwo żyję :(

    Anastazjaaa, mama hani lubią tę wiadomość

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zajrzyjcie na moj wykres.... jak myslicie kiedy ja miałam owulkę.... mi się wydaje, że wczoraj, a skok tempki miałam przed owulcją.... no bo of chce mi wyznaczyć przed tym wzrostem tempek co nijak mi nie pasuje....

    qbxwkvq.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 15:22

    aga.just, Jola85 lubią tę wiadomość

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio i Anka bardzo bardzo mocno Wam gratuluje!! Super!! Życzę zdrowej ciąży i zaglądajcie do nas :):) Wiruski przesyłajcie!!!

    anka_a lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to robimy listę testowań:

    Paula90: 15 luty
    Kasandra: 26-28 luty
    Anastazjaaa: 18 marzec
    dorocia2324: 28 luty, 3 marca
    mama hani:
    dynamiczna:
    Elisse:
    onabella:
    marcik844:

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas jak analizujesz pod kątem testu owu to jakieś 20 godzin od pozytywnego występuje owulacja
    jeśli patrzysz pod kątem śluzu to masz jeszcze rozciągliwy a owulacja dokonuje się albo w dniu szczytu śluzu albo do 3 dni

    nie wiem jak z temperaturą bo owu może wystąpić w dniu spadku jak i do drugiego dnia po skoku :)

    podsumowując mój wywód wg mnie jesteś przed owulacją będzie albo dziś albo jutro więc działaj :D

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie masakra jakaś. Nie dość, że walczymy z tym złamanym obojczykiem synka to do tego boli mnie gardło i mam trochę ropy na migdałach. Pewnie znów zapalenie migdałów mnie dopadło i bez antybiotyku się nie obędzie. Do lekarza nie mogę się dodzwonić i owulki jeszcze brak :(:(

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    U mnie masakra jakaś. Nie dość, że walczymy z tym złamanym obojczykiem synka to do tego boli mnie gardło i mam trochę ropy na migdałach. Pewnie znów zapalenie migdałów mnie dopadło i bez antybiotyku się nie obędzie. Do lekarza nie mogę się dodzwonić i owulki jeszcze brak :(:(

    biedaku :( póki nie masz lekarza to polecam na gardło envil on bardzo pomaga przy anginach

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia trzymaj się :) ja już z choroby wyszłam za to moja Córcia się przyłączyła, a Syn już prawie 2 tugodnie ma biegunkę, dobrze że nie wymiotuje to się nie odwadnia....

    dzięki Ulcio za pomoc zobaczę jeszcze jak ze śluzem dzisiaj będzie :)

    qbxwkvq.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny,tez mnie trochę nie było,ale sie przez ten czas porobilo:)gratuluje zasianym fasolkom:)mmargi,ulcio,anka-a super ogromne gratulacje dla Was szczesciary:)ja powinnam dzis dostac@ ale poki co jej nie ma?nie robie testu bo poczekam jeszcze pare dni jak nie przyjdzie@ mam wrazenia ze moj okres po porodzie jeszcze sie nie wyregulowal...choc tak bardzo chcialabym byc w ciazy....nie wiem co robic?zrobilabym tsh ale czekam na rozwoj wydarzen...albo przyjdzie@ albo jestem w ciazy?moze dopiero wtedy zrobie tsh.To jak w loterii,jedna wielka niewiadoma:(

    mmmargi24, anka_a lubią tę wiadomość

    angel
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Mam na razie w domu tylko strepsils do ssania i nim się ratuje. Później coś kupie w aptece i no może uda mi się dodzwonić do tego lekarza.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    ja raczej też na wizyty będę sama jeździła, mąż ciągle w pracy.... ale nie ważne samo życie...

    i właśnie zastanawiam się co tiago będzie robił, czekał na poczekalni czy wejdzie ze mną czy co....

    co będzie robiła w tym czasie twoja córcia? wejdzie z tobą?

    jak byłam z ewcią w ciąży to przychodziło kilka kobietek z dziecmi więc i mnie to czeka , no pewnie ze mną wejdzie i tyle nie mam innego wyboru

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i super :)Też tak będziemy robić, w końcu jakoś trzeba będzie sobie radzić ;)

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M na szczęście pracuje tak, że ma wolne dni jak sobie ustali grafik :) 12 pracy na dzień wolny :) także wizyty będziemy znów razem, także w sumie mój M zna mojego gina tak samo jak ja ;) tylko 2 razy byłam nie z mężem ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel ja tak też miałam po pierwszym porodzie, że raz miałam 25 dni, a raz 40 i zaszłam przy takich cyklach w ciążę z Synkiem ;) także może akurat :)

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie masz ale powiem szczerze, że mój to chyba nawet jakby miał możliwość to chyba by nie chciał...

    w domu filmy z usg oglądał po kilka razy ale żeby iść ze mną to już nie...

    był tylko raz na 3D i jak wyszliśmy to powiedział mi że nie mógł się doczekać końca bo gin dziwnie na niego patrzył.... eh cały on, ale i tak go kocham :))

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ