X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym trudnym życiu trzeba być optymistką żeby nie zwariować :-). Kiedyś na pewno wszystko się uda :-). I dzidzi też się pojawi. Jestem takiej myśli, że nasze nastawienie daje bardzo wiele w życiu.
    Mama hani to teraz mocno trzymam kciuki za zielone zakończenie :-)

    mama hani lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje dziękuję Dorocia i Tobie tego samego życzę.



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej trzymam dietę :) nie jem chleba ćwiczę robię brzuszki biegam efekty się utrzymują a przede wszystkim ubrania są luźniejsze i lepiej się czuję



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 27 marca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem jestem :)

    alisss przykro mi.... wspieram..

    ja się czuję dobrze :) nigdy nie miałam mdłości i narazie ich nie mam :) jajniki bolą chyba mocniej niż w poprzednich ciążach, ale to dobrze niech produkują progesteron :)

    nie mogę się doczekać wizyty :)

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama hani to super, że dietka i ćwiczenia działają. Trzymaj tak dalej :-)
    Kasandra to nic tylko chodzić w ciąży i rodzić dzieci :-). A rodzeństwo już wie? Trzymajcie się zdrowiutko :-)
    Ja mam dziś skok tempki, liczę, że już tak zostanie :-). Pije ocet, trzymam się diety, choć wczoraj musiałam zjeść coś słodkiego, bo to było silniejsze ode mnie :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Ja uwielbiam to miejsce, to forum. Zawsze można z wami podzielić się radością i smutkiem, a jak cudnie doradzacie :-) :-). Kto inny lepiej zrozumie jak nie wy :-). Już nie mogę się doczekać jak o swoich ciążowych brzuszkach i objawach będziemy gawędziły, to dopiero będzie :-). A na razie DZIAŁAMY i się nie obijamy :-). :-).
    Alis serduszkiem jestem z Tobą <3 <3
    Kochana, ja mam podobne odczucia jak Ty.
    W realu nie mam z kim pogadać, nikt nie wie że się staramy. Nie mam gdzie wylać frustracji że się nie udaje. Też bym chciała, żebyśmy mogły zacząć gadac o ciążowyh zachciankach, ciuszkach i brzuszkach...:) Ale z drugiej strony za kazdym razem jak gratuluję którejsć z dziewczyn, to czuje takie ukłucie zazdrosci - czemu nie ja?
    Zazdroszcze Ci optymizmu Dorocia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 13:30

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzeństwo wie :) mój m powiedział Córci i ona cała w skowronkach chodzi teraz i wszystkim opowiada :)

    Synuś nie za bardzo wie jeszcze o co chodzi :) ma 2 latka i nie za bardzo go obchodzą inni :) jest na etapie "ja sam, ja sam", więc jak mi brzuszek urośnie to może coś zrozumie :)

    u mnie w ciąży do tej pory było ok, tylko około 7-10 tygodnia przy obydwu pojawiały się plamienia, więc strach i dup.. był zawsze obecny... mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie :)

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Kochana, ja mam podobne odczucia jak Ty.
    W realu nie mam z kim pogadać, nikt nie wie że się staramy. Nie mam gdzie wylać frustracji że się nie udaje. Też bym chciała, żebyśmy mogły zacząć gadac o ciążowyh zachciankach, ciuszkach i brzuszkach...:) Ale z drugiej strony za kazdym razem jak gratuluję którejsć z dziewczyn, to czuje takie ukłucie zazdrosci - czemu nie ja?
    Zazdroszcze Ci optymizmu Dorocia <3

    Ja też za bardzo nie mam z kim pogadać. Mój niby mnie słucha i rozumie ale ile mogę mu w kółko truć. Siostra za granicą, więc przez tel wszystkiego się nie powie. Tutaj zawsze ktoś wysłucha :-). Co do zazdrości to powiem szczerze, że jej nie czuje. Bardzo się cieszę jak którejś się udaje. Wiem, że prędzej czy później mi się uda :-). Każdej z nas się uda, trzeba baaaaardzo mocno w to wierzyć :-). Trzeba cieszyć się z tego, co się ma, na prawdę :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie, że córa zadowolona, a synek zrozumie w swoim czasie :-). Mój ma 2,5 roku, więc pewnie też by jeszcze nie dokońca kumał. A to "ja sam, ja sam" to jakbym mojego słyszała :-). Wszystko chce sam robić, nawet dziś się sam ubierał, musiałam mu trochę pomóc ukradkiem bo nie wiem jak by koszulke założył, ale był dzielny :-). Kasandra trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123, teraz to mój synek na awatarku, ma już 2,5 roku :-)

    Ja też nie mam z kim pogadać o tym że się staramy. Nie chcieliśmy nikomu mówić, i jak widać słusznie, bo teraz pewnie były by już niezręczne pytania.

    Nie pisałam długo, bo @ przyszła i byłam strasznie zła :-( Dzisiaj ostatni dzień @, mam już tylko plamienia, więc zaczynamy nowy cykl. Postanowienie? Mierzyć temp tylko do owu, a potem tylko czekać do terminu @...zobaczymy....

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz na awatarek wrzuciłam zdjęcie córci jak miała tydzień :) Chcę znowu takie maleńkie cudeńko <3

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mamuśki :)

    U mnie budowlane zamieszanie :) Robotnicy działają i ciągle coś :) Dobrze, bo nie analizuje, nie myślę aż tak dużo o odliczaniu i testowaniu. Niemierzenie temp tez mi pomaga :)
    Jest bosssko :)

    W niedz córci imieninki, będzie imprezka. I od jutra już przygotowania :)

    Co do forum - w ciąży ze Szczęściem udzielałam się na innym forum. Jakoś wszystko się rozleciało. Tzn. niektore jeszcze mają kontakt, ale ja czulam że tam nie pasuje. Jakaś inna chyba jestem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 17:16

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie miałam pisać, gdzie jest aga a tu proszę jesteś :-). No urodzinki córci to poważna impreza :-). Dobrze, że masz myśli zajęte, szybciej Ci czas mija :-). Zaraz tam inna, jak już to wyjątkowa :-). Tak to jest z forum, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. Ja mam dziś dobry dzień, jak na razie nic mnie nie boli, nic mi nie dokucza :-). Oby tak dalej :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imieninki :) ale córa szykuje się na tort, świeczki i sto lat, to tak jakby urodziny hahah :)

  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga, to domek budujecie? My jesteśmy na etapie urządzania i ostatnich wykończeń, choć i tych jeszcze sporo zostało ;-) Dzisiaj nam zakończyli montować kuchnię :-) :-)

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo to już końcóweczka u Was :) U nas zaczynamy wykończeniówkę, mam nadzieję wprowadzić się na BN :)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie,

    u mnie przyszła dziś @ :(

    Następny cykl będzie szczęśliwy ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieram Ana <3 Przyjdzie na nas czas Kochana.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest trzeba porażkę przyjąć na klatę i starać się dalej ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane macie jakis sposob na bol jajnikow tak mnie ten lewy napiernicza ze szok a nie wiem czy moge cos zapodac sobie

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ