Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 20 lipca 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry☀️

    U mnie urlop oficjalnie rozpoczęty! Młoda w żłobie. Ja spokojnie się wykąpałam, zaraz z mężem jemy śniadanie a później uderzamy na miasto na drugą kawkę☕️

    P.S. I będzie czas na przytulanki w ciągu dnia a nie wieczorem, jak już oboje padamy 😅

    Miłego dnia! 🤗

    Hope..., JaMiNi, S.Roszpunka, Butterfly23, Pinkflower, Wron Kraa, izzy91, Lia., Echo lubią tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 20 lipca 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w czwartek!
    Życzę Wam dobrego dnia 😘❤️
    Mnie dziś głowa pobolewa, echh, stawiam na pogodę, że to ona winna. Jeszcze tylko dziś i jutro, i uuuurlooooop.
    Ściskam Was serdecznie ❤️

    Hope..., alauda, Butterfly23, Pinkflower, Wron Kraa, izzy91, Lia., Echo lubią tę wiadomość

  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 20 lipca 2023, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry☀️

    @Alauda plan doskonały, miłego i owocnego dnia dla Was ;)

    @Jednorożec 😘 nie jesteś beznadziejna, miałaś po prostu gorszy dzień... Jak kazdy miewa.

    No wlasnie, co do gorszego dnia, to u mnie wczoraj zjazd był. Pół dnia chlipałam... Poszłam do Synka na cmentarz i pogadałam. Dzisiaj w nocy miałam sen, ze 🐒 przyszła, nawet zatestować nie zdążyłam, ale to taka, że w krwi było wszystko, bo nie mogłam tego opanować... I się obudziłam. Czy to już schiza?

    Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień, dla Was również ❤

    Smacznej kawusi ☕

    Butterfly23, alauda, Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope... wrote:

    No wlasnie, co do gorszego dnia, to u mnie wczoraj zjazd był. Pół dnia chlipałam... Poszłam do Synka na cmentarz i pogadałam. Dzisiaj w nocy miałam sen, ze 🐒 przyszła, nawet zatestować nie zdążyłam, ale to taka, że w krwi było wszystko, bo nie mogłam tego opanować... I się obudziłam. Czy to już schiza?

    Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień, dla Was również ❤

    Smacznej kawusi ☕

    Hope, sny się powinno niby tłumaczyć na odwrót 🤞🤞🤞

    @Roszpunko, oby szybko praca dzisiaj zleciała!

    U mnie bardzo firmowy dzień - od rana mam dwa spotkania, szkolenie, a potem do wieczora warta w pracy:) jeszcze muszę stworzyć grafik na sierpień dla zespołu. Mam nadzieję że też mi szybko minie.

    Niech dla nas dzisiaj zaświeci słoneczko! 👑poprawiamy i głowy do góry:)

    Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzień dobry w czwartek! Dziś jest nowy dzień, stare smutki idą w cień! Nie czuje, że rymuje 🤣
    Jak się macie? Izzy jak się czujesz?
    Smacznej kawusi w ten dzień milusi ☕️
    Boże co za rymy 🤣🙈
    Jak dobrze widzieć cię w dobrym nastroju 🥰
    Moja ciąża narazie bezobjawowa 😆

    Miłego dnia dla wszystkich! 🌞

    Butterfly23, Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Dzień dobry☀️

    U mnie urlop oficjalnie rozpoczęty! Młoda w żłobie. Ja spokojnie się wykąpałam, zaraz z mężem jemy śniadanie a później uderzamy na miasto na drugą kawkę☕️

    P.S. I będzie czas na przytulanki w ciągu dnia a nie wieczorem, jak już oboje padamy 😅

    Miłego dnia! 🤗
    Zapowiada sie super dzień!
    Zazdroszczę urlopu 😍

    alauda lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Jak dobrze widzieć cię w dobrym nastroju 🥰
    Moja ciąża narazie bezobjawowa 😆

    Miłego dnia dla wszystkich! 🌞
    Ooo jakie to miłe, dziękuję ❤️
    I oby tak zostało do samego końca! 😁

    izzy91 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Ja mam kolejny dzień rozpaczy i poczucia beznadziei..

    Rano zrobiłam test owulacyjny i wyszła przepiękna, gruba i ciemniejsza od tej kontrolej krecha. Przed chwilą zrobiłam zastrzyk i zastanawiam się czy to dobry pomysł żeby czekać aż do jutra. Wczoraj bardzo bolał mnie jajnik,a dzisiaj jest lepiej.. Czy wyjdę na wariatkę jak zadzwonię do kliniki prosząc o dodatkowe usg u innego lekarza dzisiaj?

    Edit: lekarz twierdził, że niby pęcherzyk nie pęknie sam skoro cykl był na Lamettcie i pęknie dopiero po Ovitrelle. Czy Wy coś na ten temat wiecie?

    Miłego dnia moje kochane <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2023, 09:29

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzień dobry! Ja mam kolejny dzień rozpaczy i poczucia beznadziei..

    Rano zrobiłam test owulacyjny i wyszła przepiękna, gruba i ciemniejsza od tej kontrolej krecha. Przed chwilą zrobiłam zastrzyk i zastanawiam się czy to dobry pomysł żeby czekać aż do jutra. Wczoraj bardzo bolał mnie jajnik,a dzisiaj jest lepiej.. Czy wyjdę na wariatkę jak zadzwonię do kliniki prosząc o dodatkowe usg u innego lekarza dzisiaj?

    Miłego dnia moje kochane <3 <3

    Kochana dzwoń proś jak masz się lepiej poczuć, nie myśl co iinni pomyślą, bo choćbyś była najlepszym człowiekiem na świecie to znalazłby się ktoś, kto będzie myślał i mówił nie tak jak powinien 💚

    Echo lubi tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzień dobry! Ja mam kolejny dzień rozpaczy i poczucia beznadziei..

    Rano zrobiłam test owulacyjny i wyszła przepiękna, gruba i ciemniejsza od tej kontrolej krecha. Przed chwilą zrobiłam zastrzyk i zastanawiam się czy to dobry pomysł żeby czekać aż do jutra. Wczoraj bardzo bolał mnie jajnik,a dzisiaj jest lepiej.. Czy wyjdę na wariatkę jak zadzwonię do kliniki prosząc o dodatkowe usg u innego lekarza dzisiaj?

    Miłego dnia moje kochane <3 <3

    Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła. Pamietam jakiego ja miałam stresa przed iui, kiedy podejrzewałam, ze mam wcześniej owulację. Ja wtedy nie mogłam nic sprawdzić, bo akurat była niedziela a iui zaplanowana na poniedziałek.
    Tak jak kiedyś pisałam - my zadziałaliśmy w sobotę i się udało. Ale jak masz możliwość iść na usg dzisiaj to idź. Będziesz spokojniejsza wiedząc co się dzieje. Iui to tanich nie należy a ważne, żeby zrobić je w odpowiednim momencie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2023, 09:32

    Echo lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzień dobry! Ja mam kolejny dzień rozpaczy i poczucia beznadziei..

    Rano zrobiłam test owulacyjny i wyszła przepiękna, gruba i ciemniejsza od tej kontrolej krecha. Przed chwilą zrobiłam zastrzyk i zastanawiam się czy to dobry pomysł żeby czekać aż do jutra. Wczoraj bardzo bolał mnie jajnik,a dzisiaj jest lepiej.. Czy wyjdę na wariatkę jak zadzwonię do kliniki prosząc o dodatkowe usg u innego lekarza dzisiaj?

    Edit: lekarz twierdził, że niby pęcherzyk nie pęknie sam skoro cykl był na Lamettcie i pęknie dopiero po Ovitrelle. Czy Wy coś na ten temat wiecie?

    Miłego dnia moje kochane <3 <3
    Dzwoń koniecznie!

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, Nie wiem, jak działa Lamette, czy w jakiś sposób blokuje owulację, ale ja myślę, ze pęcherzyk może pęknąć bez ovitrelle. Już wczoraj był pokaźnych rozmiarów wiec mógł pęknąć bez dodatkowego stymulanta.

    A masz wypisz wymaluj identyczna sytuację jaką ja miałam przy ostatniej iui. Kosztowało mnie to wiele nerwów, wiec dzwon do kliniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2023, 09:38

    Echo lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda, ja cały czas mam w głowie Twoją historię i nie mogę przestać o tym myśleć.

    To może nie będę tam dzwonić, tylko po prostu pojadę i porozmawiam na miejscu. Może będzie lekarz, który zgodzi się zrobić ekspresowe usg między pacjentami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2023, 09:40

    Hope..., Lia. lubią tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Alauda, ja cały czas mam w głowie Twoją historię i nie mogę przestać o tym myśleć.

    To może nie będę tam dzwonić, tylko po prostu pojadę i porozmawiam na miejscu. Może będzie lekarz, który zgodzi się zrobić ekspresowe usg między pacjentami

    Jak masz taka możliwość to pewnie. Jak będziesz na miejscu to może rzeczywiście uda im sie Ciebie wcisnąć od razu na szybkie usg

    Echo lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ja nie mam pojęcia jak to jest ale współczuje stresu i nerwów kiedy chciałoby się nie popełnić żadnego błędu i nie mieć wątpliwości, jedz i poproś o szybkie usg

    Echo lubi tę wiadomość

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 20 lipca 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ten cykl wyjątkowo daje mi w kość temperatura dalej wysoko. Test negatywny.

    Zastanawiam się czy nie zmienić gina, spotkałam koleżankę na zakupach z dzidziusiem a wiem że starali się długo o dziecko, ona jeździła do gina do Krakowa, to typowy specjalista od leczenia niepłodności, przyjmuje od niedawna w Sączu i się zastanawiam czy do niego nie pójść

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 20 lipca 2023, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzień dobry, ten cykl wyjątkowo daje mi w kość temperatura dalej wysoko. Test negatywny.

    Zastanawiam się czy nie zmienić gina, spotkałam koleżankę na zakupach z dzidziusiem a wiem że starali się długo o dziecko, ona jeździła do gina do Krakowa, to typowy specjalista od leczenia niepłodności, przyjmuje od niedawna w Sączu i się zastanawiam czy do niego nie pójść

    Idź, co ci szkodzi:) najwyżej do niego więcej nie pójdziesz jak ci nie podejdzie. Ja po poronieniu poszłam do polecanego gina w większym mieście, ale okazał się gburem który powtarza starodawne teksty, więc więcej się nie widzieliśmy. Doceniłam wtedy mojego gina na miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2023, 10:02

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 20 lipca 2023, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! ❤️
    Bardzo cieszę się z Wami na Wasze urlopy! #holidaymodeon pełną parą, zbierajcie siły dziewczynki i walczymy dalej ❤️
    Echo, współczuję stresu. Masz prawo być niepewna i zdenerwowana, a to jest teraz najmniej wskazane. Super, że zdecydowałaś się tam podjechać, uwierz, że na pewno są większe wariatki na tym świecie, niż te, które nie chcą wydać kupy kasy na za późne iui 😉 Wiem, że pęcherzyki pękają w różnym momencie, ale jak ja miałam pęcherzyk 22 mm to zrobili nam iui tego samego dnia bez podawania ovitrelle - i w tym cyklu zobaczyłam przez chwilę dwie kreski, więc to była dobra decyzja ze strony lekarza.

    Echo, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 20 lipca 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzień dobry, ten cykl wyjątkowo daje mi w kość temperatura dalej wysoko. Test negatywny.

    Zastanawiam się czy nie zmienić gina, spotkałam koleżankę na zakupach z dzidziusiem a wiem że starali się długo o dziecko, ona jeździła do gina do Krakowa, to typowy specjalista od leczenia niepłodności, przyjmuje od niedawna w Sączu i się zastanawiam czy do niego nie pójść

    Pewnie, zapisz się, co Ci szkodzi. Do specjalistów często czeka się długo, więc warto zaklepać termin i oczekiwać do niego z nadzieją, że nie będzie potrzebny 😊

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 20 lipca 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzień dobry, ten cykl wyjątkowo daje mi w kość temperatura dalej wysoko. Test negatywny.

    Zastanawiam się czy nie zmienić gina, spotkałam koleżankę na zakupach z dzidziusiem a wiem że starali się długo o dziecko, ona jeździła do gina do Krakowa, to typowy specjalista od leczenia niepłodności, przyjmuje od niedawna w Sączu i się zastanawiam czy do niego nie pójść
    A to nie dr Janowiec? Obserwuje go na insta podobno dostać się do niego to masakra wiec zaklepać termin możesz a w międzyczasie działać ze swoim lekarzem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2023, 10:10

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ