Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jestem pod wrażeniem opieki w klinice w CZ. Ja im jeszcze za nic nie zapłaciłam,a traktują mnie jak swoją pacjentkę i otaczają opieką. Pani dr R. od razu wystawiła zalecenia co robić dalej. Za tydzień mam powtórzyć betę i jeśli przyrost będzie zły, to umówić się na USG i wtedy będziemy myśleć co dalej. Do tego czasu kontynuować leczenie od immunologa. Chyba, że w międzyczasie wystąpi krwawienie, to wtedy odstawić i dać im znać.

    PS. Ta druga klinika oddała hajs $$$. Super, nie muszę się już przejmowac tym pajacem. On na 100% zostawiłby mnie na lodzie, bo nie wierzy w immunologię.

    PSS. Myślę, że zrobię też betę w piątek
    Bardzo się cieszę, że jesteś pod dobrą opieką.
    Jak dobrze, że już oddali i że nie będziesz się musiała z nimi użerać.
    Jak się czujesz?

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jestem pod wrażeniem opieki w klinice w CZ. Ja im jeszcze za nic nie zapłaciłam,a traktują mnie jak swoją pacjentkę i otaczają opieką. Pani dr R. od razu wystawiła zalecenia co robić dalej. Za tydzień mam powtórzyć betę i jeśli przyrost będzie zły, to umówić się na USG i wtedy będziemy myśleć co dalej. Do tego czasu kontynuować leczenie od immunologa. Chyba, że w międzyczasie wystąpi krwawienie, to wtedy odstawić i dać im znać.

    PS. Ta druga klinika oddała hajs $$$. Super, nie muszę się już przejmowac tym pajacem. On na 100% zostawiłby mnie na lodzie, bo nie wierzy w immunologię.

    PSS. Myślę, że zrobię też betę w piątek
    Cieszę się że trafiłas w dobre miejsce. W końcu lekarz z powołania a nie tylko dla kasy.
    I super że odzyskalas zaliczkę! Można zamknąć tamten etap.
    Trzymaj się kochana!

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, jak miło słyszeć, że czujesz się dobrze zaopiekowana. To zawsze motywuje. I super, że ta druga klinika oddała już pieniądze nie robiąc większych problemów.

    Cały czas myślę o Tobie i mam nadzieję, że beta jeszcze odbije do góry. Twoja lekarz też chyba nie do końca jeszcze przekreśliła tą ciążę, skoro zaleca kontynuację leków.
    Tak jak pisałaś, że cudem byłoby zajść w ciążę przy takim AMH, a udało się..... to mam nadzieję, że teraz stanie się kolejny cud i Kropek ruszy z kopyta. Chociaż wiem, że mały przyrost nie napawa optymizmem. Jesteśmy z Tobą.

    Lia. lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy o której masz jutro wizytę?

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Izzy o której masz jutro wizytę?
    Dopiero 14.30, chyba jajo zniosę do tej godziny 😅

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Bardzo się cieszę, że jesteś pod dobrą opieką.
    Jak dobrze, że już oddali i że nie będziesz się musiała z nimi użerać.
    Jak się czujesz?

    Ja też się cieszę, bo było to źródło dużego stresu. Teraz nam nie zbraknie żeby opłacić leczenie u dr. R.

    Boli mnie podbrzusze 😞 Mimo wszytko pójdę dzisiaj na fizjo do gestapo. Bola mnie plecy od przygotowywania soku malinowego, może ćwiczenia coś pomogą.

    A Ty jak się czujesz 😘?

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Dopiero 14.30, chyba jajo zniosę do tej godziny 😅

    Trzymamy kciuki 🤞🤞😘❤️

    izzy91 lubi tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ja też się cieszę, bo było to źródło dużego stresu. Teraz nam nie zbraknie żeby opłacić leczenie u dr. R.

    Boli mnie podbrzusze 😞 Mimo wszytko pójdę dzisiaj na fizjo do gestapo. Bola mnie plecy od przygotowywania soku malinowego, może ćwiczenia coś pomogą.

    A Ty jak się czujesz 😘?
    Kochana ból podbrzusza to jest jak najbardziej prawidłowy objaw wczesnej ciąży. Pierwsze objawy ciąży i miesiączki są praktycznie takie same. Mi lekarz na wizycie powiedział jakie będę miała objawy. I powiedział: będzie Panią bolał nawet brzuch bardzo bardzo bardzo mocno. I to jest normalne. Tam wszystko zaczyna pracować, rozciągać się. No trza zrobić miejsce na te 3 kilo 😁
    Mnie dziś bardzo boli głowa i jestem wyjęta z życia 😫ale to albo od progesteronu albo od heparyny. Wczorajszy zastrzyk już zrobiłam bez zbędnych emocjonalnych podejść. I całkiem znośnie było, trochę czułam miejsce wkłucia. Także już pierwsze koty za płoty i tak jeszcze przez 9 miesięcy 😅

    Lia. lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 4207 2512

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jestem pod wrażeniem opieki w klinice w CZ. Ja im jeszcze za nic nie zapłaciłam,a traktują mnie jak swoją pacjentkę i otaczają opieką. Pani dr R. od razu wystawiła zalecenia co robić dalej. Za tydzień mam powtórzyć betę i jeśli przyrost będzie zły, to umówić się na USG i wtedy będziemy myśleć co dalej. Do tego czasu kontynuować leczenie od immunologa. Chyba, że w międzyczasie wystąpi krwawienie, to wtedy odstawić i dać im znać.

    PS. Ta druga klinika oddała hajs $$$. Super, nie muszę się już przejmowac tym pajacem. On na 100% zostawiłby mnie na lodzie, bo nie wierzy w immunologię.

    PSS. Myślę, że zrobię też betę w piątek

    Echo, taka mam nadzieje ze u Ciebie historia będzie miała pozytywny koniec 🤞😘 wspaniała Pani Doktor.

    Dobrze ze tamci oddali kasę

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷
    05.11 połówkowe, 360 g dziewczynki 👶
    18.11 544 g słodkiej 🍓
    09.12 874 g 🩷
    23.12 1119 g 👸
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Echo, jak miło słyszeć, że czujesz się dobrze zaopiekowana. To zawsze motywuje. I super, że ta druga klinika oddała już pieniądze nie robiąc większych problemów.

    Cały czas myślę o Tobie i mam nadzieję, że beta jeszcze odbije do góry. Twoja lekarz też chyba nie do końca jeszcze przekreśliła tą ciążę, skoro zaleca kontynuację leków.
    Tak jak pisałaś, że cudem byłoby zajść w ciążę przy takim AMH, a udało się..... to mam nadzieję, że teraz stanie się kolejny cud i Kropek ruszy z kopyta. Chociaż wiem, że mały przyrost nie napawa optymizmem. Jesteśmy z Tobą.

    W poprzedniej ciąży też miałam bardzo słabe przyrosty i ostatecznie ja straciłam, więc nie wierzę w cuda 😞

    Myślę, że dr. R. nie wiąże z tym wielkich nadziei,a po prostu musi to monitorować, bo trzeba włączyć stymulację w odpowiednim momencie. Przy pozytywnej becie nie możemy z niczym ruszyć. Dr. R. jest super konkretna i nie daje złudnych nadziei, od razu ją polubiłam za to.

    W piątek mam umówiona wizytę w klinice u pani dr, u której byłam kilka dni temu z krawieniem. Zobaczymy czy ona będzie mieć jakiś pomysł

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Kochana ból podbrzusza to jest jak najbardziej prawidłowy objaw wczesnej ciąży. Pierwsze objawy ciąży i miesiączki są praktycznie takie same. Mi lekarz na wizycie powiedział jakie będę miała objawy. I powiedział: będzie Panią bolał nawet brzuch bardzo bardzo bardzo mocno. I to jest normalne. Tam wszystko zaczyna pracować, rozciągać się. No trza zrobić miejsce na te 3 kilo 😁
    Mnie dziś bardzo boli głowa i jestem wyjęta z życia 😫ale to albo od progesteronu albo od heparyny. Wczorajszy zastrzyk już zrobiłam bez zbędnych emocjonalnych podejść. I całkiem znośnie było, trochę czułam miejsce wkłucia. Także już pierwsze koty za płoty i tak jeszcze przez 9 miesięcy 😅

    Cieszę się, że lepiej przyjmujesz zastrzyki. Bolu oczywiście nie zazdroszczę 😞

    Ja jeszcze się uczę robić zastrzyki, bo z Accofilem jest o tyle trudniej, że trzeba jakoś przyjąć pół ampulko-strzykawki. Na szczęście nasza kochana Lia jest ekspertem od Accofilu i wszystko mi dokładnie wyjaśniła 🙈 ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2023, 13:14

    Lia. lubi tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    W poprzedniej ciąży też miałam bardzo słabe przyrosty i ostatecznie ja straciłam, więc nie wierzę w cuda 😞

    Myślę, że dr. R. nie wiąże z tym wielkich nadziei,a po prostu musi to monitorować, bo trzeba włączyć stymulację w odpowiednim momencie. Przy pozytywnej becie nie możemy z niczym ruszyć. Dr. R. jest super konkretna i nie daje złudnych nadziei, od razu ją polubiłam za to.

    W piątek mam umówiona wizytę w klinice u pani dr, u której byłam kilka dni temu z krawieniem. Zobaczymy czy ona będzie mieć jakiś pomysł

    Czyli po ewentualnym krwawieniu będziecie juz ruszać ze stymulacją/procedurą?

    Na którą masz wizytę w piątek?

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Czyli po ewentualnym krwawieniu będziecie juz ruszać ze stymulacją/procedurą?

    Na którą masz wizytę w piątek?

    Tak wynikało z ostatniej naszej rozmowy, dlatego od razu dostałam receptę na Aromka. Swoją drogą muszę ją w końcu zrealizować.

    W piątek ide na 13:30.

    A u Ciebie wszystko w porządku? Jak się czujesz 😘?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2023, 13:27

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Tak wynikało z ostatniej naszej rozmowy, dlatego od razu dostałam receptę na Aromka. Swoją drogą muszę ją w końcu zrealizować.

    W piątek ide na 13:30.

    A u Ciebie wszystko w porządku? Jak się czujesz 😘?

    Tak z ciekawości - można realizować recepty z Czech w Polsce, czy lek wykupujecie w Czechach?

    To w piątek czekamy na betę, jeśli zdecydujesz się zrobić i wiadomości po wizycie.

    Ja, dziękuję czuję się dobrze. Dziś 7 dpo - żadnych objawów ani w tą ani w drugą stronę. Na razie trzymam się z dala od testów, kusi ale obiecałam sobie, że czekam do terminu @.

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1794 1886

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ja wciąż trzymam kciuki za Ciebie!

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ja trzymam kciuki mocno mocno za Was. Bardzo bym nie chciała, żebyś mnie odebrała źle, ale jeżeli nic z tego nie będzie, to plusem będą te małe przyrosty. Bo szybko beta spadnie do 0 i będziesz mogła ruszyć z aromkiem. Życzę Ci kochana jak najlepiej, abyś miała szczęśliwe zakończenie. Ale teraz jesteś w takim położeniu, że każdy krok będzie postawiony ku dobremu i doprowadzi Cię do macierzyństwa. ❤️❤️❤️❤️

    Lia., Echo lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Na razie trzymam się z dala od testów, kusi ale obiecałam sobie, że czekam do terminu @.

    No powiem Ci ze zwlekasz strasznie z tymi testami 😂 już 2 dni po ❤️ powinnaś robić 😂



    Jak mnie się dzisiaj nie chce w pracy siedzieć 🤦🏼‍♀️ komputer mnie nie słucha, a chciałam przygotować wszystko do terapii od nowego roku przedszkolnego. Muszę jeszcze jakoś wytrzymać godzinę 🤷🏼‍♀️

  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    No powiem Ci ze zwlekasz strasznie z tymi testami 😂 już 2 dni po ❤️ powinnaś robić 😂



    Jak mnie się dzisiaj nie chce w pracy siedzieć 🤦🏼‍♀️ komputer mnie nie słucha, a chciałam przygotować wszystko do terapii od nowego roku przedszkolnego. Muszę jeszcze jakoś wytrzymać godzinę 🤷🏼‍♀️


    Wiem! 😂Ale jak tylko korci mnie, żeby wziać test do ręki, to lecę do toalety, żeby oprożnić pęcherz. Nie ma czym nasikać na patyka, nie ma rozkminy.

    Ja dzisiaj też mam mało efektywny dzień - wysłałam dwa maile i tak sobie po prostu siedzę. Jeszcze godzina i uciekam do domu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2023, 14:23

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Echo ja wciąż trzymam kciuki za Ciebie!

    Pandzia, jak się czujesz?

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka, Alauda, dołączam do teamu #nicdziśniezrobiłam i #najgorszypracownikroku 😂 Może nas nie wyrzucą, skądś trzeba mieć na wyprawkę 🤓
    Dobrze, że zaraz fajrant ❤️

    alauda, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ