X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Bezimienna, ja uważam, że zawsze najtrudniej jest zostawić ludzi, z którymi się pracuje i których się lubi.
    Kiedyś jedna koleżanka powiedziała mi, jak miałam wątpliwości czy odejść czy nie, żeby nie patrzyć na nich, bo trzeba wykorzystywać szanse a pewnie za jakiś czas ich też już tu nie będzie.

    Ja dzisiaj miałam rozmowę z szefową i powiedziałam, że zastanawiam się nad zmianą. Powiedziała, że może mieć coś dla mnie. Tylko mnie nie interesują stanowiska managerskie😢
    U mnie padnie pytanie, dlaczego chcę odejść. Ale chyba po prostu powiem, że kasa za mała w stosunku do ilości pracy i odpowiedzialności.

  • alauda Autorytet
    Postów: 2944 2096

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    U mnie padnie pytanie, dlaczego chcę odejść. Ale chyba po prostu powiem, że kasa za mała w stosunku do ilości pracy i odpowiedzialności.

    Nie musisz mówić prawdy. A też nigdy nie warto palić za sobą mostów, bo nigdy nie wiadomo…. Pewnie w Twojej sytuacji powiedziałabym to samo.

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świat jest taki mały, że jestem pewna, że z niektórymi się spotkam za parę lat 😅. Ale przynajmniej mam cel na przyszły rok i może nastąpi koniec tej mojej stagnacji. 😁

    alauda lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3194 1661

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Hej 😊
    Echo miło,z jesteś. Dbaj o męża, rodzinkę ale nie zpomninaj też o sobie w tym wszystkim, trzymam kciuki za rehabilitację 🤞
    Bezimienna faktycznie Twoje objawy dają nadzieję.
    Jednorozec, trzymam kciuki też za Ciebie! Alauda, nic straconego póki okresu nie ma . 😍
    Czekam na świąteczne "prezenty " od Was 😊
    Pinkflower, Elza dla mnie tez tematy ciążowe są wrażliwe. Pewnie usłyszę tego typu życzenia bo u mnie po prostu nikt w rodzinie nie wie o stratach.
    Wigilie jemy sami, pozniej pewnie pojedziemy do mojej rodziny - może uda się bez życzeń, jakoś ogolnie to zrobić.
    Nie pisałam ostatnio bo w poniedziałek zaczął się szał. Zwolnił się termin do gin. Więc zadzwoniłam do szpitala czy jest resztą moich wyników - były. Udało mi się zdążyć tam pojechać i je odebrać,potem zebranie w pracy i wizyta. Dałam wszystkie wyniki, mam już przyjmować acard 75mg w przypadku ciazy zwiększyć do 150mg. I heparyna od pojawiania się akacji serca. Wspomniałam też że umówiłam się do immunologa i że zrobiłam kir. Wspomniał że nie chce się mieszać do zaleceń immunologa (o dziwo wiedział o kogo chodzi) i że on jest zdania że takie leczenie jest zbyt ryzykowne (nie padla tutaj nazwa accofil ale się domyśliłam) i że kir AA to faktycznie źle ale pozostałe są ok ? Jak ok, jak wszystko źle. Pobrał mi jeszcze wymazy do histeroskopii i mam brać przez kilka dni w tym cyklu duphaston żeby nie przesuwać terminu i żeby cykl miał 28dni.
    I zapytał czy się staramy, my że nie. Więc nas zachęcał bo czas działa na naszą niekorzyść. Że mamy już sporo informacji i co wdrożyć w razie ciąży. Ehh już nie wiem sama co o tym myśleć.
    I wczoraj udało mi się dorwać termin do dr S. Na dzisiaj 😎
    Elza, czekam na wiesci z Twojej wizyty 😍

    Hej pandzia, to rzeczywiście szał. I każdy lekarz mówi co innego. Mozna zgłupiec naprawdę. Ja jestem ciekawa co moja powie na zalecenia doktora czy potwierdzi to co on mówi czy będzie dalej obstaawac przy swoim. Ale to jeszcze wizytę mam 15 dopiero i z niczym się nie spieszę. U nas też starania zawieszone.
    Obstawiam że też accofil dostaniesz. Doktor mówil że w takich dawkach jak mam przyjmować on nie ma skutków ubocznych. O której masz wizytę ? Trzymam 🤞 I daj znać po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2023, 15:50

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1361 1368

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hej pandzia, to rzeczywiście szał. I każdy lekarz mówi co innego. Mozna zgłupiec naprawdę. Ja jestem ciekawa co moja powie na zalecenia doktora czy potwierdzi to co on mówi czy będzie dalej obstaawac przy swoim. Ale to jeszcze wizytę mam 15 dopiero i z niczym się nie spieszę. U nas też starania zawieszone.
    Obstawiam że też accofil dostaniesz. O której masz wizytę ? Trzymam 🤞 I daj znać po.
    Gin wspomniał o encortonie. Później się skaplam,że mogłam mu przypomnieć, że ostatnią ciążę miałam z encortonem i acardem u niego - oczywiście bez skutku. Więc jestem gotowa przyjąć zalecenia dr S.(immuno)
    Ja na prawdę przyjmuje mało leków, antybiotyku nie miałam od x lat, p/bólowe to już w razie konieczności, ale w tym przypadku przyjmę wszystko co się da.

    Mam jeszcze włączony euthyrox . Bo TSH znów ponad 3.
    Czy do dr S można wejść z mężem czy raczej jedna osoba? Małż będzie potem dopytywał widać lepiej usłyszeć samemu wszystko. Wizyta o 18

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰
    22.10 2525g 💕

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3712 3827

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza jak wizyta?

    Pandzia można zglupieć. Co lekarz to opinia.

    Ja dzisiaj doszłam do wniosku że pewnie się nie udało bo nie mam objawów, nie ważne że zapłodnienie mogło być wczoraj albo przedwczoraj i że nie muszę ich mieć. Wolę się tak nastawić niż wmówić sobie że może się udac bo kłuje mnie jajnik. Porażka wtedy będzie mniej bolesna

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3194 1661

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Gin wspomniał o encortonie. Później się skaplam,że mogłam mu przypomnieć, że ostatnią ciążę miałam z encortonem i acardem u niego - oczywiście bez skutku. Więc jestem gotowa przyjąć zalecenia dr S.(immuno)
    Ja na prawdę przyjmuje mało leków, antybiotyku nie miałam od x lat, p/bólowe to już w razie konieczności, ale w tym przypadku przyjmę wszystko co się da.

    Mam jeszcze włączony euthyrox . Bo TSH znów ponad 3.
    Czy do dr S można wejść z mężem czy raczej jedna osoba? Małż będzie potem dopytywał widać lepiej usłyszeć samemu wszystko. Wizyta o 18

    Pandzia, myślę że możesz z mężem. Normalnie pary wchodziły jak byłam ostatnio.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3194 1661

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Elza jak wizyta?

    Pandzia można zglupieć. Co lekarz to opinia.

    Ja dzisiaj doszłam do wniosku że pewnie się nie udało bo nie mam objawów, nie ważne że zapłodnienie mogło być wczoraj albo przedwczoraj i że nie muszę ich mieć. Wolę się tak nastawić niż wmówić sobie że może się udac bo kłuje mnie jajnik. Porażka wtedy będzie mniej bolesna

    Jednorożec, znamy te wszystkie myśli ale jest jeszcze wcześnie na wszystko. Daj sobie czas 🤞

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9466 10036

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza jak wizyta?
    Pandzia daj koniecznie znać co dr S powiedział.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2875 2787

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale musiałam to wszystko przetrawić.
    Cross match mam za wysoki. Nie jakiś skrajnie (więc immunosupresja nie jest potrzebna), ale jest za wysoki i muszę przez 14 dni przyjmować 2 antybiotyki.
    I tu się zaczynają schody, bo mamy różne wyjścia (zależy do uzgodnimy 2.01 na wizycie w klinice).
    Jest kilka opcji:
    1. Biorę antybiotyki na ślepo, staramy się jeszcze pół roku naturalnie (czyli i tak ze stymulacją) - osobiście nie widzę sensu, bo nawet wg niego coś jest nie tak z moimi jajkami i to wina jajek, nie immunologii, że się nie udaje.
    2. Od razu w styczniu ruszamy z in vitro, po punkcji robię biopsję endometrium i wtedy antybiotyki i odroczony transfer dopóki nie dojdę do siebie, ale dość szybko, żeby wykorzystać zadrapane endo.
    I tu sie zaczynają schody, bo ja się od ponad 2 lat odczułam na trawy i drzewa. I tak jak moja stara ginekolog i alergolog mówią, że super, można się i w ciąży odczulać. Tak dzisiaj immunolog powiedział że dla niego to jest kategorycznie zabronione, powinnam odstawić odczulanie już od momentu stymulacji. Więc skoro moja alergia jest silna to powinnam odroczyć in vitro przynajmniej do sierpnia.
    Jak to usłyszałam to aż mi się serce zatrzymało.
    Więc mam wizję: in vitro tu i teraz ale z silną alergią, in vitro w sierpniu, starania naturalne po antybiotykoterapii. Do wyboru do koloru.
    Umówiłam nas do kliniki na 02.01 - bo po ludzku chce wyłączyć myślenie o tym na czas świąt i nowego roku.
    Ale rok zacznę oczywiście wizyta u lekarza :)

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3194 1661

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale musiałam to wszystko przetrawić.
    Cross match mam za wysoki. Nie jakiś skrajnie (więc immunosupresja nie jest potrzebna), ale jest za wysoki i muszę przez 14 dni przyjmować 2 antybiotyki.
    I tu się zaczynają schody, bo mamy różne wyjścia (zależy do uzgodnimy 2.01 na wizycie w klinice).
    Jest kilka opcji:
    1. Biorę antybiotyki na ślepo, staramy się jeszcze pół roku naturalnie (czyli i tak ze stymulacją) - osobiście nie widzę sensu, bo nawet wg niego coś jest nie tak z moimi jajkami i to wina jajek, nie immunologii, że się nie udaje.
    2. Od razu w styczniu ruszamy z in vitro, po punkcji robię biopsję endometrium i wtedy antybiotyki i odroczony transfer dopóki nie dojdę do siebie, ale dość szybko, żeby wykorzystać zadrapane endo.
    I tu sie zaczynają schody, bo ja się od ponad 2 lat odczułam na trawy i drzewa. I tak jak moja stara ginekolog i alergolog mówią, że super, można się i w ciąży odczulać. Tak dzisiaj immunolog powiedział że dla niego to jest kategorycznie zabronione, powinnam odstawić odczulanie już od momentu stymulacji. Więc skoro moja alergia jest silna to powinnam odroczyć in vitro przynajmniej do sierpnia.
    Jak to usłyszałam to aż mi się serce zatrzymało.
    Więc mam wizję: in vitro tu i teraz ale z silną alergią, in vitro w sierpniu, starania naturalne po antybiotykoterapii. Do wyboru do koloru.
    Umówiłam nas do kliniki na 02.01 - bo po ludzku chce wyłączyć myślenie o tym na czas świąt i nowego roku.
    Ale rok zacznę oczywiście wizyta u lekarza :)


    Elza, powiem szczerze, że ja już teraz kompletnie z tym crossmatchem nie rozumiem. A jakie antybiotyki masz brać? Zastanawiam się czy też może tarivid i metro coś tam jak ja i Jednorożec.

    Bardzo dużo opcji i nie dziwię się, że jesteś skołowana. Rozumiem też, że chcesz od tego odpocząć i zacząć po nowym roku. 🫂

    My będziemy Cię wspierać. Widzę, ze nowy rok to dla każdej z nas będą decyzje decyzje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2023, 19:12

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2875 2787

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie te dwa antybiotyki mam, metronizadol i to na t.
    Ale zacznę je brać dopiero po decyzji co robimy.
    Póki co do 2.01 daje sobie spokój. Tak mnie z nerwów rozbolała głowa..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1369 1198

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, widzę że sporo u was się dzieje jeśli chodzi o wizyty.
    Pandzia liczę że Sydor rozwieje Twoje wątpliwości bo faktycznie w poprzedniej ciąży miałaś cały ten zestaw o którym Twój ginekolog dzisiaj powiedział i niestety nie zadziałało. Może właśnie brakującym elementem będzie accofil, myślę że warto będzie spróbować jeśli immunolog Ci go zapisze.

    Jednorożec, dwa dni po owulacji to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy 😂 dobrze, że o tym wiesz. Często bywa tak, że właśnie w tym szczęśliwym cyklu wiele z nas nie miało żadnych objawów ciąży, więc trzymam kciuki i nie puszczam!

    Elza to są poważne dylematy...czy immunolog wytłumaczył dlaczego nie można odczulać się podczas stymulacji? To jakoś koliduje z przyjmowanymi lekami? Twoja alergolog nie widziała przeciwskazań, a ona pewnie miała do czynienia z wieloma kobietami w ciąży i trochę zna ten temat.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2875 2787

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie użył stwierdzenia „uważam że nie wolno się odczulać w czasie ciąży i in vitro”, nie wytłumaczył mi dlaczego i jedynie powiedział że decyzja będzie należała do ginekologa. Ale po prostu zasiał mi ziarno w głowie…

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9466 10036

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza nie wiem co mam Ci powiedzieć. Macie z mężem ciężki orzech do zgryzienia. Niby jest kilka wyjść, ale żadne nie jest do końca satysfakcjonujące. Cieszę się, że odpuszczasz temat na czas świąt i od razu po nowym roku idziesz do lekarza. Oby on miał dobry plan i umiał to wszystko spiąć w całość.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3194 1661

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Tak, dokładnie te dwa antybiotyki mam, metronizadol i to na t.
    Ale zacznę je brać dopiero po decyzji co robimy.
    Póki co do 2.01 daje sobie spokój. Tak mnie z nerwów rozbolała głowa..

    Rozumiem, to trzeba czasu żeby to przetrawić.
    Postaraj się odpocząć od tego. Dobrze,że się udało dziś z tą wizyta.
    To jest najgorsze, ze lekarze mają różne specjalizacje i zalecenia a trzeba ogarnąć i spiąć to w jedno. Liczę w Twojej sytuacji na ginekologa, że to dogadacie.🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2023, 19:54

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki 🖐
    Po cichutku Was tu czytam, ale na tym moja rola tutaj się kończy. Robimy z mężem pauzę ze staraniami. Lekko się między nami też coś od pewnego czasu psuje. Dobijają nas wszelkie nie takie informacje. Wczoraj miał wizytę u urologa i prawdopodobnie jedno jądro jest nieczynne. Zobaczymy co powie androlog. Pewnie po tej wizycie do Was zajrzę i Wam napiszę co i jak. Mam nadzieję, że wtedy też dowiem się, że pojawiły się u którejś z Was 2 kreseczki.

    Elza, ciężka decyzja dla Was, ale jakąkolwiek podejmiecie, na pewno będzie dobra.

    Trzymam za Was kciuki, by w końcu spełniło się Wasze największe marzenie. Dużo zdrowia i radości z okazji nadchodzących świąt ❤️
    Ściskam każdą z Was osobna 😘

    Elza1234, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3712 3827

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza musicie wszitko dobrze przemyśleć i zrobić to co będzie najlepsze. Ciężka decyzja i dobrze że dajcie sobie przynajmniej tych parę dni oddechu.
    Postaraj się przez święta trochę od tego odpocząć.

    Roszpunka fajnie że się odezwałaś. Przykro się to czyta. Macie oboje ciężki czas, oby androlog miał jakiekolwiek dobre wiadomości

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3194 1661

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Cześć dziewczynki 🖐
    Po cichutku Was tu czytam, ale na tym moja rola tutaj się kończy. Robimy z mężem pauzę ze staraniami. Lekko się między nami też coś od pewnego czasu psuje. Dobijają nas wszelkie nie takie informacje. Wczoraj miał wizytę u urologa i prawdopodobnie jedno jądro jest nieczynne. Zobaczymy co powie androlog. Pewnie po tej wizycie do Was zajrzę i Wam napiszę co i jak. Mam nadzieję, że wtedy też dowiem się, że pojawiły się u którejś z Was 2 kreseczki.

    Elza, ciężka decyzja dla Was, ale jakąkolwiek podejmiecie, na pewno będzie dobra.

    Trzymam za Was kciuki, by w końcu spełniło się Wasze największe marzenie. Dużo zdrowia i radości z okazji nadchodzących świąt ❤️
    Ściskam każdą z Was osobna 😘

    Roszpunka, przytulam mocno 🫂 odzywaj się do nas. Mam nadzieję, że jeszcze bedzie dobrze.

    Życzę Wam również wszystkiego najlepszego, dużo spokoju i zdrowia. ❤😘

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1361 1368

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, fajnie, że dajesz siebie chwilę na ułożenie sobie tego w głowie. Może na konsultacji w klinice coś podpowiedzą w styczniu 😊
    S.roszpunka również przytulam za takie wieści. Takie tematy są mi obce ale mam nadzieję,że androlog znajdzie jakiś sposób i że Wam również się uda, tego z całego serca życzę, spokojnych świąt!❣️

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰
    22.10 2525g 💕

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
‹‹ 633 634 635 636 637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ